Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vymenili sme mensieho busta za vacsieho busta. Zalezat bude hlavne na tom picku o rok, Frostovi zas moc neverim, za mna ok trejd.
Lehtera na dva roky za 4.7M a pak 5.... :hroza:
Esem píše:Lehtera na dva roky za 4.7M a pak 5.... :hroza:
Co to? Lehtera má už jenom dva roky smlouvy, ne 3.
Asi dopredu pocita s novou zmluvou :D ale to uz ked, tak pochybujem ze za take prachy a mal by daleko menej.
Ne, že dva roky bude brát takovydle love.
Lehterä pak už re-signovat nebude, je věkem starší a nespadá mezi naše core mladejch.

Momentálně se strčí do bottom-six, kde ten depth po letech bude fakt obrovskej. Škoda, že máme na lavičce Fuckstola, kterej to umi nevyužije, resp. jim bude dávat vyšší minuty, než by měl.

TOP6: Giroux, Voráček, Simmonds, Konecny, Lindblom/Weal, Patrick/Couturier
Bottom-six: Raffl, Couturier/Patrick, Lindblom/Weal, Filppula, Lehterä, Read, Leier, Weise.

Osobně teda očekávám ještě nějaký trejd, ale nutností to nevidím.

Jinak ano, ten rok ve smlouvách mezi bustem a Jorim je podstatný. V roce 2019 končí smlouvy Provorovi, Konecnymu i Simmondsovi. A ten prostor +5M se bude nemálo hodit.
________________________________

Naši mladí nyní:
Couturier, Patrick, Konecny, Lindblom, Rubtsov, Frost, Laberge
Provorov, Gostisbehere, Myers, Sanheim, Morin, Friedman, Hägg
Stolarz, Sandström, Hart

:petrik:
Rono » sob čer 24, 2017 10:21 am píše:Lehterä pak už re-signovat nebude, je věkem starší a nespadá mezi naše core mladejch.

Momentálně se strčí do bottom-six, kde ten depth po letech bude fakt obrovskej. Škoda, že máme na lavičce Fuckstola, kterej to umi nevyužije, resp. jim bude dávat vyšší minuty, než by měl.

TOP6: Giroux, Voráček, Simmonds, Konecny, Lindblom/Weal, Patrick/Couturier
Bottom-six: Raffl, Couturier/Patrick, Lindblom/Weal, Filppula, Lehterä, Read, Leier, Weise.

Osobně teda očekávám ještě nějaký trejd, ale nutností to nevidím.

Jinak ano, ten rok ve smlouvách mezi bustem a Jorim je podstatný. V roce 2019 končí smlouvy Provorovi, Konecnymu i Simmondsovi. A ten prostor +5M se bude nemálo hodit.
________________________________

Naši mladí nyní:
Couturier, Patrick, Konecny, Lindblom, Rubtsov, Frost, Laberge
Provorov, Gostisbehere, Myers, Sanheim, Morin, Friedman, Hägg
Stolarz, Sandström, Hart

:petrik:
Kdyz se na to podivam tak tam to nebude sranda uvolnit.Jedini kteri uz lepsi nebudou tak jsou Raffl,Filppula,Read a Giroux.

Filppulovi bude brzo konci smlouva a pak jsem zvedavej kdo si vytahne kratsi sirku.Vubec bych se nedivil kdyby sel Giroux.

Ten tym je ted hodne mladej tak jsem zvedavej jak to bude vypadat.
Do toho ještě Vecchione.
Můj menší rozbor k Schennovu trejdu. :ninja:
Během prvního kola vstupního draftu mladíků do NHL v Chicagu se dlouho nic nedělo. Týmy si držely své výběry a až před šestadvacátým přišel první trejd. Aby jen o chvíli později Daren Dreger, jeden z nejserióznějších a nejznámějších novinářů ohledně NHL, oznámil odchod Braydena Schenna do St. Louis Blues.

Hextall se tedy rozhodl vyměnit hráče, který v uplynulém ročníku nastřílel pětadvacet branek, což v dnešní éře NHL není určitě špatné číslo. Ale podívejme se do očí a úpřimně si přiznejme pravdu. Mladší z bratrů Schennových produkoval především při přesilových hrách, zatímco při tzv. ‚even-strength‘ byl pomalý, málo produktivní, nevýrazný…

Ale aby to neznělo jen pouze jako můj názor, pojďme si trochu pohrát se statistikami, číslami.

V případě, že vezmeme v potaz poslední sezónu a hráče Philadelphie, kteří v ní odehráli minimálně 300 minut, dozvíme se, že v Points/60 (nasbírané body na 60 minut strávených na ledě) nalezneme Schennovo místo až na 7. místě, nechali ho za sebou i takoví hráči jako Konecny, Read či Cousins. V případě, že se nezaměříme na body, ale na vyprodukované střely, pak najdeme Braydena Schenna až na 17. místě. Takhle se přece nechová střelec, resp. někdo, kdo by tím střelcem měl být. Sedmnácté místo mezi jednadvaceti hráči. Před ním i taková jména jako Weise, Bellemare, Gudas, VandeVelde, Lyubimov…

Pojďme ale hlouběji. Zaměřme se na velmi oblíbenou ‚Corsi‘ statistiku. Pozn. ‚Corsi‘ funguje tak, že všem hráčům, co jsou zrovna na ledě, připočítává každou střelu (na bránu, mimo bránu i zblokovanou střelu) na branku soupeře i na tu svoji a následně z toho vzejde procento úspěšnosti. V dnešní NHL se většina hráčů pohybuje okolo 50% elitní TOP6 produkují přibližně 54% převahu ve prospěch svého týmu, průměrní hráči, jež hrají v první a druhé formaci, se pak pohybují okolo 52%.

Schenn je (opět) až 17. V jeho kolonce svítí hrozivých 48,4%. Hůře na tom byli už jen Bellemare, MacDonald, Schultz a VandeVelde. Tedy hráči, kteří převážně nastupovali proti nejtěžším formacím soupeře a měli za úkol hrát především do defenzívy. Měl tenhle úkol i bývalý hráč LA Kings? Nikoli. Naopak. Dostával po svůj bok nejlepší centry v týmu, tedy Girouxa nebo Couturiera, a výsledek vidíte sami.

Osobně se ale úplně extra tomuto číslu nedivím. Schenn, když tenkrát přicházel v trejdu za M. Richardse, byl považován paradoxně za podobný typ právě Richieho. Měl být důrazný, agresivní, ale zároveň být nadprůměrným střelcem a být skvělým hráčem i v defenzivní zóně jako byl Richards. Jenže už od jeho nástupu bylo vidět, že to tak nebude. Nejprve dostával šance snad na všech postech, ve všech formacích, ale Flyers dlouho čekali, než se on sám našel. Bylo to snad až po 4 letech jeho příchodu, začalo se využívat jeho efektivity při přesilových hrách a značně se omezil jeho čas při vyrovnaném počtu na ledě a trenéři mu dávali prostor především proti slabším formacím soupeře, aby nebyla tolik vidět jeho nevyzrálá hra směrem dozadu.

Ano, někteří fanoušci mohou být naštvaní a hájit se tím, že Schenn byl někdo, kdo dal 25 gólů a kdo teď bude ve Philadelphii ty góly střílet. Víme přece, že Giroux či Voráček jsou především playmakeři. A Simmonds zřejmě na vše přece sám nevystačí.

Pravda je ale taková, že Schenn byl rozhodně přeplacen, jeho výkony neodpovídaly jeho platu, v podstatě dosud nenaplnil ani svůj potenciál, který měl obrovský. Ron Hextall si to naštěstí dokázal už přiznat, rozpoznal nekvalitní výkony kanadského rodáka a není divu, že se nebránil jeho výměně.

Zájem o jeho služby měl i například Montreal Canadiens, který ale cítil, že cena za nynějšího hráče Blues je vysoká.

Generální manažer Letců byl ale trpělivý a svého ovoce se dočkal. Dostat totiž za přeplaceného hráče, který při vyrovnaném počtu hráčů na ledě ani náhodou nesplňuje kritéria útočníka do první či druhé formace, hned dva výběry v prvních kolech? Luxusní.

Jori Lehterä je poté už jen doplňkem, který byl naopak podmínkou Blues. Ti se ho chtěli zbavit a bylo jasné, že jinak by to nešlo, pokud chce Hexy dostat tuhle protihodnotu za Schenna.

Ano, rozdíl mezi těmito hráči v kontraktech není nijak velký, pouze jeden rok a pár tisíců. Jenže ten rok je velmi podstatný. Finskému útočníkovi smlouva skončí v létě 2019, kdy skončí ale také Wayne Simmondsovi, Travisu Konecnymu a Ivanu Provorovi. Tedy zvýšení prostoru v platovém stropu o 5 miliónů se bude velmi hodit.

Navíc víme, že Lehterä není útočník do TOP6, neměl by na něj být vyvíjen nějaký velký tlak, naopak by měl být efektivním hráčem ve třetí či čtvrté formace a nahradit Bellemareho při oslabení.

Na závěr bych dodal, že nynější šířka kádru v útoku je velmi obrovská a jistě je ve hře stále nějaký ten trejd. Ale není to úplnou nutností.

Každopádně se zřejmě těšte na výkony Nolana Patricka i Oskara Lindbloma v dresu Flyers už od následující sezóny, kteří by měli nahradit produktivitu Schenna a rozhodně překonat jeho nevýrazné výkony!
http://philadelphiaflyers.cz/2017/06/24 ... ba-naopak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdravím pánové. Jak jste spokojení s draftem ?

Za mě vzklamání, doufal jsem v Nica, protože mám strach aby z Nolana nebyl druhý Couturier, což by asi nebylo to pravé ořechové pro náš tým. Ale to se nedá nic dělat, tohle Hexy v rukou neměl. Nechápu co však následovalo, při informaci o posunu na 27 místo jsem skákal radostí ! Super jistě jdou po Tolvanenovi, maximální ofenzivní talent a ještě LW, tohle mohl být steal draftu jako loni Konecny a místo toho Frost?? Kdo to jako je ??
Ratcliffe ještě ok, ale proč potom dalšího golmana?? Stolarz,Sandstrom, Hart, Tomek a to ještě šel pryč Madsen a oni picknou golmana? Naopak docela se mi libí pick Stroma..

Ví někdo něco o tom Frostovi, kromě jeho twittu když mu bylo 14 ?
vzhledem k tomu ze o hracich na draftu vim velkym prd tak se pridavam za ty aby tu nekdo kdo se vyzva udelal rozbor :)) prosim :)
Druhý Couturier? A v čem by to byl problém?
Nemyslel jsem to tak, že Couts je zklamání, ale dalšího hráče podobného ražení už podle mě nepotřebujeme, stačí jeden Couturier. Letošní sezonu jsme měli z mého pohledu žalostnou ofenzivu (snad kromě konce sezony), drtivá většina našich golů byly doražky, teče, náhodné odrazy atd. Absolutně chyběl nějaký leader, který strhnul spoluhráče, vzal to na sebe. Voras sice dřel a místy mu to hodně šlo, ale tu koncovku měl tragickou a spoluhráči jeho passy zahazovali jak na běžícím páse... Neskutečně zvedl tým překvapivě až Weal, který na konci sezony představoval přesně hráče které potřebujeme. Rychlý,agresivní, střílející, chytře hrající hřáč, který maká každé střídaní... podobný impact měl loni i Ghost .Musím se přiznat,že jsem si Weala místy pletl s Girouxem a říkal jsem si konečně něco hraje :D.I MS ukázalo jak jsou na tom naší hráči s ofenzivou, hrali absolutně bez nápadu a zapálení, snad jen Konecny se mi libil ( až na to simulování).

Jinak jsem velmi rád, že jsme se za docela slušnou cenu zbavili Shenna, který snad krom střel z mezikruží v PP nebyl vůbec vidět, absolutně jalový hráč bez jiskry, ale přeju mu, aby u Blues chytl druhý dech...

Z Patricka bych proto chtěl raději ofenzivního leadera a né defenzivní štít jak Couts, protože jak to tak vypadá Giroux už králem v útoku není...
Já jsem nadšenej, že nám velkým štěstím kápl Patrick... Měl by být NHL ready. Prý mohl jít už lonský draft být v top 5 ale to jsem jen někde, četl... :jn:
Už třetí sezónu v řadě jdou dolů a dolů výkony Clauda Girouxa, kapitána Flyers, a tak není divu, že se po loňské i letošní sezóně začaly objevovat spekulace ohledně jeho možném trejdu. Zatímco ale vloni to bylo v oblasti teorie, letos už si to přeje i několik fanoušků Philadelphie. Tato situace nyní není zrovna nejlepší, jak pro kapitána, tak pro Hextalla.

Zatímco v sezóně 2013-2014 potvrzoval Giroux svoji reputaci, získal skvělých 86 bodů, dotáhl Flyers do play-off a byl nominován dokonce na Hart Memorial Trophy, tak od té doby na podobné statistiky již nedokázal navázat. V té následující nasbíral 73 bodů, vloni 67 bodů a letos už pouhých 58 bodů.

Už vloni se začali vést analýzy o tom, že Girouxova tendence se začíná podobat Eriku Staalovi, který ve svých mladších letech platil za nejlepšího hráče Hurricanes a řadil se mezi špičku celé ligy. Postupem času ale u něj nastal tzv. ‚decline‘ a na své nejlepší sezóny už nedokázal navázat. Vloni opustil Carolinu, sezónu dohrál v NY Rangers, aby se vloni upsal Minnesotě Wild. A udělal velmi dobře, u Wild pookřal, nasbíral na dnešní éru velmi solidních 65 bodů a jeho reputace se opět zlepšila.

Je dost možné, že podobnou změnu v kariéře by potřeboval asi i Claude Giroux. Je ale otázkou, jestli Hextall je ochoten k takovému kroku přistoupit. Giroux si přecijen za ty léta ve Philadelphii vybudoval nějaké to jméno, je kapitánem už pět sezón, kontrakt má podepsán až do roku 2022. Těžká situace.

Celou situaci se snažil po draftu zmapovat Bob McKenzie, uznávaný novinář TSN, jenž sám v sobotu během draftu navštívil vedení Philadelphie a zjišťoval, jak to vlastně vypadá s Girouxem a jeho spekulacemi.

„Slyšel jsem zvěsti o tom, že by se Giroux mohl stěhovat do Montrealu. Lidé začaly navíc hlásit, že proběhl trejd mezi Flyers a Habs. Heh, což se také stalo. Vyměnili si ale pouze volby v draftu v posledním kole. Spekulace ale stále neuhasly. ‚To není vše, oni stále spolu jednají,‘ doslechl jsem se. Asi o hodinu později přišla další informace: ‚Oni se baví o Claudu Girouxovi‘.

Jak se říká: čísla nelžou. A ty jasně potvrzují, že Giroux odehrál doslova katastrofální ročník. V points/60 (počet nasbíraných bodů na 60 minut strávených na ledě) při hře 5-na-5 se rodák z Kanady v celém týmu Philadelphie umístil až na hrozivém 15.(!!!) místě. V jeho kolonce svítí příšerných 0,94. Jeho druhé nejhorší číslo od sezóny 2011/12 pak je až 1,48. Neskutečný propad.

„Rozhodl jsem se teda vstát z křesla a zajít ke stolu Philadelphie. Vše jsem jim o tom řekl. Oni jednoduše odpověděli: ‚Poslouchej, my už několik let nedostali přímou nabídku od Canadiens, nic konkrétního od doby, kdy se údajně začali poprvé o Girouxa zajímat. Zatím jsem jej ani nikdy nenabízeli ani nevyměnili‘. Avšak následně dodali, že opravdu nedávno obdrželi několik telefonátů s dotazem, jestli je Giroux k dispozici, jestli zvažují o jeho trejdu. Jejich odpovědi prý zněli takto: ‚Dívejte, za A) Giroux má no-move klauzuli a za B) My samozřejmě jsme ochotni naslouchat‘.“

Co se týče ‚Corsi‘, platil Mistr světa z roku 2015 pravidelně za jednoho z nejlepších ve Philadelphii. V lize se pak řadil nejhůře mezi průměrné hráče prvních dvou útočných formací. Pohyboval se okolo 53% až 54%. V uplynulé sezóně se sice držel stále v plusu, ale 52% je oproti předchozím sezónám opět výrazný propad. Navíc pokud-li vezmeme v potaz, že pouze ve 28,2% startoval v defenzivní zóně, zatímco v té útočné hned z 36,4%, pak nejde zrovna o nijak působivé číslo, když se bavíme o hráči, který by měl táhnout útok Flyers, který zabírá v platovém stropu více než 8 miliónů dolarů.

„Spekulace ohledně jeho možné výměny dávají logiku. Hráči se nedaři jako dříve a jeho trejd by mohl být řešením. Na druhou stranu ale Giroux už dokázal, že umí hrát elitní hokej a stále je možnost, se mu podaří jeho formu obnovit zpět. Navíc nutno podotknout, že poslední roky hrál s několika zraněními, které zřejmě ovlivnily jeho statistiky.“ – Bob McKenzie.

Dalším pozitivem jeho trejdu by mohlo být také to, že Hextall ve Philadelphii vybudoval velmi slibnou základnu mladíků, která nekorespenduje s věkem Clauda Girouxa, jenž v lednu oslavil již 29. narozeniny. Takový Ivan Provorov, jenž je už nyní považován za beka číslo 1 a právě okolo něj by měl v nejbližších letech stavět se celý tým, má stále teprve 20 let. Nedávno draftovaný Nolan Patrick má 18 let. Očekává se, že nynější mladíci Letců by měli své nejlepší sezóny odehrát za tři, čtyři sezóny nejdříve. To už bude Girouxovi táhnout na 33 let. A pokud-li jeho výkony se budou podobat těm posledním třem sezónám, no, mohl by to být pro Philadelphii velký problém.
http://philadelphiaflyers.cz/2017/06/26 ... a-girouxa/
Schenn byl vyměněný krátce potom, kdy Flyers draftovali Nolana Patricka. S letošní dvojkou draftu měl přitom útočník Flyers dobrý vztah. Když Patricka v juniorské WHL před čtyřmi lety draftovali Brandon Wheat Kings, poprosil jejich tehdejší trenér a generální manažer Kelly McCrimmon Schenna, aby mu zavolal a promluvil s ním.

„Udělal jsem to a od té doby jsem s ním zůstal v kontaktu. Volali jsme si, psali textovky tam i zpátky,“ řekl Schenn, který v letech 2007-10 prošel stejným týmem. „Philadelphia získala skvělého hráče. Pro Wheat Kings odvedl skvělou práci. Je to velký, šikovný pravoruký centr. A dobrý chlap.“
z nhlnews.cz
Early talk on Brian Elliott is 3 years with #Flyers $2.75 per
3 roky pro Elliotta? Jen to ne, jen to ku*va ne. :nervy2:

EDIT:1.75M AVV.

Hell, fuck yeah! :jupi:
Rono » čtv čer 29, 2017 11:23 pm píše:
Early talk on Brian Elliott is 3 years with #Flyers $2.75 per
3 roky pro Elliotta? Jen to ne, jen to ku*va ne. :nervy2:

EDIT:1.75M AVV.

Hell, fuck yeah! :jupi:
Myslel jsem ze ho nepodepíšeme že půjde někam jinam zkusit svoji cenu, ale nakonec fair price a delka taky v poho.Buď se ukáže aspoň kratkodobě jako supr podpis a nebo si proste odehraje 3-4 lajničku a nebude nějakej problém platově.
Elliot ukazal, ze kdyz nechyta za obranou Blues, tak je horsi jak Mase.. :hroza:
Mase by mel urychlene vymenit agenta a zkusit u nas podepsat za mensi penize na rok..
To se samozrejme nestane.
Dopadne jak Vokoun.
U nás se toho, taky za poslední dobu toho hodně událo, chtěl bych udělat takový shrnutí, jako měli v Ranges

Kris Knoblauch

Prvně bych chtěl vzpomenout angažování nového asistenta trenéra, především by měl mít na starost PP. Naše PP byla tragická. Z toho podpisu mám velkou radost, už jen kvůli jeho úspěchům a práci s mladými hráčmi. Na letošních WJC20, dělal asistenta trenéra Kanadě a hráli pod ním Philippe Myers a Carter Hart.
http://www.eliteprospects.com/staff.php?staff=2447

Podepsání Oskara Lindbloma

Přesně tohle je to LW, na které jsme dlouho čekali, aspon tak doufám. V Brynas byl neskutečný a skončil na celém bodování SHL na 4.místě. Na Lindbloma se v prvním týmu těším a čekám od něj velké věci http://www.eliteprospects.com/player.php?player=86181

Nick Cousins & Merrick Madsen vyměněn do Arizony za Brendan Warrena & 2018 5th rounder

Asi by ho bralo Vegas, proto jsme jej vyměnili aspon za prospekta z NCAA a pick. Trošku škoda, Cousins dobrý 3rd & 4th liner....


ED - Bellemare do Vegas
Vegas si vybralo našeho zástupce kapitána... Dobrý vůdce, skvělý na PK. Měl jsem nějáké wet dreams, že si vemou AMaca a hodíme jim nějáký pick ale brali jinak. Někoho si vybrat museli, Bellemare nevadí ..

Draft - Nolan Patrick
Tady není moc co psát. Pro nás výhra v loterii, kdy jsme vybírali 2nd pick. Brali jsme Nolana, tam nebylo o čem.
Nolan je všestranný hráč, který vyniká v mnoha ohledech hry. Skvělý na puku, two-way hráč, dobrý na oslabení a schopný střelec i nahrávač. Počítá se s ním na centru, těžko říct, jak to Hakstol poskládá... ale čekám, že bude v prvním týmu. Bývalý spoluhráč Provyho.

Obrázek


Draft 2017

1 #2 Nolan Patrick (C/RW)
1 #27 Morgan Frost (C/LW)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=317025
2 #35 Isaac Ratcliffe (LW)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=300398
3 #80 Kirill Ustimenko (G)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=326697
4 #106 Matthew Strome (LW)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=268417
4 #107 Maxim Sushko (RW)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=313615
5 #137 Noah Cates (LW)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=201517
6 #168 Olle Lycksell (C)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=265290
7 #196 Wyatt Kalynuk (D)
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=196651

S Draftem spokojenost, tam Frost, Ratcliffe a také Strome mají slušný potenciál... Ostatní moc neznám. Strome brácha Dylana a Ryana. :oops:


Brayden Schenn vyměněn do St. Louis za 27th OV, Jori Lehtera, Future 1st rounder
Prvně trošku zklamání z toho trejdu, spíše z Lehtery, protože je to u nás další garbage a není moc pro něj místo :neviem: ... z 27. pozice jsme brali Morgana Frosta... tady trošku jsem koukal po jiném hráči a to jak psal neis, tak po Tolvanenovi. Nakonec jsme pickli Frosta a asi k tomu byl důvod, skauting máme dobrej :jn: ... už to tady shrnoval skvěle Rono, zbavili jsme se kontraktu Schenna, toho by měli zastat Lindblom? Konecny? Weal? věřím, že jeho ice-time a PP, někdo zastane dobře nebo ještě lépe než on.

Flyers re-sign Jordan Weal
Za tenhle podpis jsem moc rád a taky hlavně za Weala, že mohl mít někde více peněz ale chtěl zůstat v týmu, kde dostal příležitost. :rocker: O pár desítek stránek dřív, jsem ho odhadl dobře


Starting goalies
Trošku mě mrzí, že Mase nezůstane asi v tom velkou roli hraje agent... Hexy nechce jít do sezóny s tandemem Neuvirth-Stolarz a tak asi nejspíše podepíšeme, někoho z trhu. Elliot? Bernier? ... Měl se podepsat Mase a ne Neuvirth a mohlo se jít do sezóny s Masonem a Stoliem...

Trh
Na trhu by jsme něměli být něják aktivní, je možná ještě nějáká výměna... Nejspíš podpis brankáře a thats all..
Mluví se ještě od Justinu Wiliamsovi ale taky něják nevím, kde by hrál :scare:
Dekuji velice za report :) rad jsem si to precetl :)
Zahlédl jsem řeči o tom že chceme Markova ...Doufám že je to jenom kec.Nevim k čemu by nám byla taková vykopávka.
Na 1 rok?? To by podle mě bylo super, jako mentor by byl skvělý a i letos byl snad nejlepších obránce MTL, takže svoje si odehraje bez problémů.. pokud by šel ale na dva roky tak to uz by byl větší průšvih...
Na rok by se to dalo zkousnout.Pak by to bylo v pořádku.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS