Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Berube fired a tu se neslavi? :shock:
neis píše:Berube fire a tu se neslavi? :shock:
Ha ha, ja se na twitru zastavil 3 tweety predtim a pak si sel pustit posledni dil TBBT :lol:
:jupi: McDavid a :cup: , ideme si po Vas! :petrik:

Ale Hexyho praca zatial nas musi naplnat optimizmom...s*at tam na Hartnella, za 2-3 roky budeme radi, ze u nas nebude a vlastne uz ani Umberger...
:clap: :clap: :clap: :oslava: :clap: :clap: :clap:
neis píše:Berube fired a tu se neslavi? :shock:
Není co slavit. Přesluhoval dvě sezony.
Jo ale podle průběhu se dalo čekat, že bude sloužit další rok, popravdě při jeho angažmá jsem myslel, že se jedná jen o dočasné řešení a byly z toho dvě sezóny nudy :(
Člověk si jednou odpoledne zdřímne a pak se dozví toto.
:yahoo:

Teď bych si přál teda buď MacLeana, Babse, T. McLellana(?), Tippetta (?) nebo nějaký ten objev z juniorky kdyžtak. A ať zítra samozřejmě snad vyhrajem tu loterii! :jn:
Mě vůbec není jasné, proč ho dali jako hlavního trenéra, vždyť byl jen asistent a trenér farmy a žádné úspěchy.. Ale je dobře, že tato etapa je za námi, jen kdo by byl nyní vhodný? Ve hře je dost zajímavých jmen, nejvíce mi asi sedí MacLean. U babse by měl strach, že bude ubijet mladíky a na Tippeta podle mě nemáme vhodný tým.. Jak to vidíte Vy?
Kdyby se někomu nechtěly vypisovat naše kombinace (IDs) pro loterii draftu:
1 2 11 13
1 2 12 14
1 2 4 5
1 2 5 6
1 3 12 13
1 3 4 9
1 3 7 11
1 4 10 12
1 4 5 6
1 5 10 11
1 5 10 14
1 5 6 7
1 5 8 11
1 5 8 12
1 5 8 9
1 5 9 10
1 7 8 10
1 7 8 11
1 7 9 10
1 8 9 12
2 3 10 12
2 3 10 14
2 3 6 11
2 3 6 8
2 3 8 14
2 3 9 13
2 4 12 13
2 4 12 14
2 4 5 9
2 4 6 13
2 4 7 10
2 4 7 9
2 5 13 14
2 5 6 11
2 7 8 13
2 8 10 14
2 8 12 13
2 8 9 13
2 10 11 13
2 10 12 13
3 5 10 12
3 5 6 13
3 5 7 11
3 6 10 11
3 6 11 12
3 6 8 12
3 7 12 14
3 10 13 14
4 5 6 12
4 5 9 11
4 7 9 10
4 8 10 12
5 6 11 13
5 6 7 12
5 7 10 13
5 10 11 14
5 11 12 14
6 7 12 14
6 8 9 14
6 12 13 14
7 8 10 13
7 9 13 14
8 9 10 14
8 12 13 14
9 10 11 12
Tak blahoželám vám. Do zaista máte radosť takú akú sme mali my keď vyletel PDB. :klobuk:
Ale vy teraz máte lepšiu východziu pozíciu pre nového kouča ako my, ale aj napriek tomu vám želám mroža. Myslím, že on by ku vám pasoval.
:oslava:

A teraz by som to videl takto ze koho by som chcel :
1. Mroz
2. Julien (ak ho teda kicknu)
3. Babs

A koho by som teda vobec nechcel
1. Tortilu
2. Bylsma


A potom tu mam este jeden sci fi scenar, kde blues zas nedaju prve kolo PO, pobali sa Hitch a vrati sa k nam :lol:
“We’re looking for the right guy. Whether he has connections [to the Flyers] doesn’t matter. We’re looking for the best coach.”
- Hextall
Nejlepší část Hexyho rozhovoru. :giggle: :thumbsup:
Hexy wants coach in place for draft.
Tak listuju různými zdroji. A skutečně to vypadá, že čekáme na Todda McLellana.

:yes: To bych kvitoval. Teprve 47 let, jeho práce u Sharks se mi líbila, resp. ten hokej, vždyť Sharks si mě za jeho působení strašně moc získali. Jen otázka a obavy bych měl ohledně toho play-off, no. Ale zase 2x finále konference za šest účastní v play-off, to nezní nejhůř vzhledem k mladšímu věku. Tím chci říct, že věřím, že zkušenosti stále sbíral a sbírá a věřím, že bude jen a jen lepší. Navíc je mi dost sympatickej, nemůžu si pomoct.

Mezi dalšími adepty se mi samozřejmě zamlouvají Babcock, MacLean (o kterém se ale snad vůbec nemluví) a Julien, tam není o čem a určitě bych si nestěžoval. Každopádně mě zaujali i Jeff Bleshill (head coach farmy Detroitu, kde odvádí skvělou práci) a pak samozřejmě mnou už déle opěvovaný Benoít Groulx - letos nejlepším koučem sezóny v QMJHL a hlavním koučem vítězné kanadské U20.

Spekuluje se pak i např. o Johnu Stevensovi, Rod Brind'Amourovi, Kevinu Dineenovi, Guy Boucherovi, Marku Morrisovi a Mikeu Stothersovi.

Hlavně né Tortse. :eek2: :lol2:
Ako to ze sa nespekuluje aj o Eakinsovi? :-O
:oslava: :oslava: konecne Hex dostal rozum :klobuk:
TAKWALK píše: :oslava: :oslava: konecne Hex dostal rozum :klobuk:
Zrovna Hexy zatím má rozum po celou dobu vedení. Jak psal kajo, Hexy nám může naplňovat akorát optimismem.

Trade Coburna
Trade Kimma
Podpisy MDZho, Schultze, etc.
Fire Berubeho
A tak dále...

Zatím skvělá práce od Rona. :yes:

EDIT:
'Rona' - Rono ... :hmm:
Rono píše:
EDIT:
'Rona' - Rono ... :hmm:
aha tak sam ses pochvalil.,yop ty tahy neudelal tak spatne ,ale proste letos dle me syndrom 2sezony u lavky,stejne jako Roy s COL letos ,prvni sezona vyborna ,pak dalsi vyhori ,a tohle se stalo presne taky s PHI .Uvidime staci HEXOVI udelat jeden dobrej kauf v obrane a bude to cajk :yahoo: nebo najit trenera co nauci hraci branit oslabeni :jn:
Kazdopadne jsem zvedavy koho privede na post trenera:cinka: .....
zitra(dnes) draft loterie pojdme pro McEichela :box: :wave:
Kde v tom vidíš chválu? :eek2: Já to uvedl jako zajímavost, kterou sem si uvědomil až včera.

EDIT:
Prospect Travis Sanheim scored the OT winner sending the Calgary Hitmen to the Eastern Conference Finals. Congrats to the Hitmen!
Sanheim - 11 GPs | 4+9
Aube-Kubel - 11GPs | 5+9
Morin 8 GPs | 1+3
Fazleev 11GPs | 3+7

ku*va, ten Sanheim. :slintac: Od toho si slibuju čím dál tím víc.
Tak je dobre ze je Berube pryc.Obcas mel fakt zvlastní kroky ze jsem si rikal ze kdokoliv z fora by to koucoval a sestavil lip.

Koho bych chtel hmmm ? No pokud by Bruins vyhodili Juliena tak urcite jeho.A z tech co znam pak jeste Mroze.

Urcite bych nechtel Tortilu a po pravde moc bych nechtel ani Babcocka a to uznavam ze z hracu dokaze dostat maximum ale nesedi ten pristup k mladym hracum.Co obcas vidim i v topicu detroitu a nebo treba v rozhovoru s Hudlerem kde rekl ze ho dusil a i kdyz byl na lede 7 minut a presto rozhodl zapas tak mu stejne nedal sanci na zasadnejsi roli v tymu.To podle me muze castecne nas tym zabit kdyz je jasny ze musime do budoucna stavet na mladych.
Hexy: "At 7, there are a lot of (good) forwards this year..and a good chance we'll take one."
Loterie proběhla úplně nejvíc dementním způsobem, jak mohla, ale to už je zbytečný řešit.

Takže:
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Hanifin/Strome
4. TOR - Strome/Marner
5. CAR - Crouse/Hanifin
6. NJD - Marner/Barzal(?)
7. PHI - ???

Ve hře budou nejspíše Barzal, Zacha, Crouse, Rantanen, Konecny, Meier, Connor, Merkley..?
if a D man and F are equal, Flyers will go for F, Hexy says.
:hmm: Přitom možná dost k dispozici budou Provorov i Werenski. No, uvidíme...
Ještě Jansen Harkins divočák :frajer2:
Rono píše:
Hexy: "At 7, there are a lot of (good) forwards this year..and a good chance we'll take one."
Loterie proběhla úplně nejvíc dementním způsobem, jak mohla, ale to už je zbytečný řešit.

Takže:
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Hanifin/Strome
4. TOR - Strome/Marner
5. CAR - Crouse/Hanifin
6. NJD - Marner/Barzal(?)
7. PHI - ???

Ve hře budou nejspíše Barzal, Zacha, Crouse, Rantanen, Konecny, Meier, Connor, Merkley..?
if a D man and F are equal, Flyers will go for F, Hexy says.
:hmm: Přitom možná dost k dispozici budou Provorov i Werenski. No, uvidíme...
Mark Hunter je dosť zameraný na Barzala. Hovorí sa, že Toronto príde ešte k jednému picku v top 15 prostredníctvom výmeny. Do akej mieri je to reálne je vec druhá.
#SJSharks and head coach Todd McLellan have mutually agreed to part ways.
Todd McLellan and Sharks agree to mutually part ways ... he is among candidates now for Flyers ...
Hexy, sign him! :petrik:
To by byla špica, tak snad.
Prior to this year, Todd McLellan steered teams to 20 playoffs in a row:
6 - S.Current WHL
1 - Cle IHL
4 - Hou AHL
3 - Det
6- SJS
A abych nezapomněl. McLellan je vlastně head coach Canady na MS letos, takže je možný, že Hexy si ještě nechá po MS "poradit" od Gho, Schenna a Coutse.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO