Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AndyF píše:
Je fajn, že už na začátku sezóny vede nějakou statistiku. :giggle:
Philly(p) » pon říj 17, 2016 6:52 pm píše:
AndyF píše:
Je fajn, že už na začátku sezóny vede nějakou statistiku. :giggle:
Když jsme u tech statistik :) jsou odehrany sice jen dva zapasy ale je sranda ze Konecny je s 3 asistencemi první :)
Anger píše:
Philly(p) » pon říj 17, 2016 6:52 pm píše:
AndyF píše:
Je fajn, že už na začátku sezóny vede nějakou statistiku. :giggle:
Když jsme u tech statistik :) jsou odehrany sice jen dva zapasy ale je sranda ze Konecny je s 3 asistencemi první :)
To nevim, Marchand ma 5.
Anger si vypne filtr jen na Flyers a podívá se do tabulky znovu...
Ehm samozrejme jsem myslel interni bodovani tymu a ne nhl.to by me ani nenapadlo nekoho hledat z philly na tabulce nhl.
Anger píše:Ehm samozrejme jsem myslel interni bodovani tymu a ne nhl.to by me ani nenapadlo nekoho hledat z philly na tabulce nhl.
No vidis, a Voras tam byl..
Nechci významně hnidopíchat, ale 3A má také Manning. :jn: Což je pro mě samo o sobě překvapující. V obou zápasech byl lepší než AMac.
Ja videl jen asi 2x po tretine, ale AMaca jsem si vsiml i za tu chvilku.. :hroza:
Dneska s Ljubimovem v sestavě (místo Cousinse).
Philly(p) píše:Dneska s Ljubimovem v sestavě (místo Cousinse).
Hmmm ... tomu rozhodnutí teda moc nerozumím, Nicky rozhodně nebyl naším nejhorším (chcete li nejpostradatelnějším) hráčem ...
Tohle je prostě jen další důkaz že VDV pod Hakem budem hrát i kdyby měl jen jednu nohu, doufám že ho hexy vytrejduje nebo pošle waiverem dolů :-D
Jo a jinak tu teď týden od zítřka nebudu, takže doufám že se nám bude dařit a až přijedu uvidím samé pěkně výsledky :) zatím se tu mějte :wave:
Vydržel jsem do stavu 4:0 pro Hawks...
Je pozitivní, že jsme schopni výsledkově srovnat i velkou ztrátu. Konečně jsme proměnili i přesilovky. Read hraje velmi dobře (určitě nad mé očekávání), Couts vstřelil již 3 góly. Ale jinak nás mašina z Chicaga (Panarin - Anisimov - Kane) smetla z dobře vypadajícího tripu.

Od dalšího zápasu se zapojí Schenn a s napětím očekávám nějaký ten gólový příspěvek od hlavních tahounů mužstva...
Ja vydrzel do stavu 3:0 (hlavne proto, ze mi potom padl net).
Do ty doby jsme je valcovali, bohuzel goly strileli oni.
Ja jsem hlavne vdecny tymu, ze to nezabalili a dali Crawfordovi ty ctyri kousky, protoze jinak bych ve fante vypadal jako totalni imbecil, kdyz jsem ho nechal v ocekavani nakladacky na benchi.
Chtel jsem napsat, ze jsem porad trochu v rozpacich z Clauda.. Je tam prisernej propad na FO. A prisel mi dost zapadlej.
Pak jsem si uvedomil, ze ve 2 ze 3 zapasu mel Kopitara a Toewse,
A svy body si zatim nejak udelal.
Uplne nadsenej jsem z Vorase.. Je to ta forma z pred dvou let, kvuli ktery dostal ten ranec, akorat jeste chybej ty goly.
AndyF píše:... Uplne nadsenej jsem z Vorase.. Je to ta forma z pred dvou let, kvuli ktery dostal ten ranec, akorat jeste chybej ty goly.
Jeho přihrávka má znovu oči, zapracoval na bruslení (už to není ta loňská těžkopádnost) a na práci s holí. Pokud bude okolo bodu na zápas, budu i já spokojený... :wink2: Něco mu tam napadá, o to strach nemám.
Coutsova lajna vypada fantasticky a velmi ma bavi. Snad sa nam rozbehne ta prva, resp sa chyti Giroux (snad mu k tomu pomoze Schenn). Jeho laxnost aj zapricinila ten piaty gol. Skoda, toto dost nasere ked sa vratime do takehoto zapasu a aj tak prehra, vzadu sme ale priserne horeli a Provorov :cry: :bitka3:
Pokud nase hra nebyla spatna tak samozrejme skoda vysledku.Ale Chicago je silne takze se proste stane a zvlast s nezkusenou obranou.

Na to ze si Provorov vybere slabsi chvili si musíme zvyknout, precijen je to novacek ale musíme mu to odpustit.O dost radsi se budu koukat na nej nez na nejakyho rentala.
Lindblom inak zatial v 9z 4+4 :frajer:
3 body ze 3 zápasů venku? Beru. Ale teď doma potvrdit dvěma výhrami. :dup:

Moje první zápasy letos, které uvidím celé. :petrik:
Ja by som Provorova po navrate Gudasa a MDZ dal dole, nadseny z neho urcite nie som a chyby tam su dost. Inak urcite sme boli lepsi, ale im tam spadlo vsetko (vid Hossa), nam tam zvonili aj tycky a tych turnoverov zas bolo nad mieru. A ku*va jednotka je Mason, tak uz nech to tak vyzera
Provorov je vzadu zatial katastrofa ale kam dole ho das? S developmentom treba opatrne, velmi potrebujeme ho neposrat...
Po třech odehraných zápasech bych nevynášel soudy o nezdaru jakéhokoliv našeho hráče. Na to je hodně brzo. A pokud by měl jít někdo dolů, pak AMac po návratu Gudase (což se tak nějak všeobecně předpokládalo).
Cousins back in; Lyubimov out.
Mason will start for #Flyers in home opener tonight.
Rono píše:
Cousins back in; Lyubimov out.
Mason will start for #Flyers in home opener tonight.
S Ljubimovem to byl výstřel do tmy.
Nasleduje zvevrubna podrobna analyza vcerejsiho zapasu.
.
.
.
Jsme ko*oti.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES