Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ehrhoff je pryč. :sok: To jako fakt? Když už, tak Myers by si dle mého zasloužil vyplatit. Vždyť kdo jiný než Ehrhoff by měl byt tim, kdo to trochu ulehčí Ristovi a Zadorovovi. Murray chce byt zřejmě na trhu aktivní jinak nevim :neviem: btw. Zdravím všechny příznivce NHL. Sabres fandím od sezóny 2006/07 kdy se za nás proháněli Briere s Drurym (a měli představili jsme to otřesné logo :slap: ) a hráli jsme trochu někde jinde jak teď :giggle: ale co se dá dělat než věřit v lepši zítřky že jo :-D
Guddy.44 píše:Nechápu Buffalo. Absolutně ne.
McDavid/Eichel
kajo píše:McDavid/Eichel
Furt je tu i šance, že budou mít oba, protože mají 1st-rounder od NYI. :scare:
Rono píše:
kajo píše:McDavid/Eichel
Furt je tu i šance, že budou mít oba, protože mají 1st-rounder od NYI. :scare:
to je fakt ale Isles tak špatní asi nebudou no. O STL ani nemluvě.
Holt si ten pick musíme "uhrát" sami :giggle:
Rono píše:Furt je tu i šance, že budou mít oba, protože mají 1st-rounder od NYI.
To by byla hodně velká haluz. Isles pudou nahoru v příští sezóně, o tom nechybuju.
kajo píše:McDavid/Eichel
Zadarmo pustit svého nejlepšího hráče? Ehrhoff byl nejen zkušený zadák, ale i velice kvalitní. Navíc s velmi slušným cap-hitem. Kde teď mladí hráči vezmou mentora? Kam si půjdou pro radu? Kdo je povede? A stojí za to ten McDavid? Tohle je hazard a stejně jako Oilers se i Buffalu nemusí vyplatit. Ten tým nebude mít žádnou kvalitu a ti mladíci se v něm doslova utopí. A já myslel, že Oilers jsou dostatečně odstrašující případ pro ty, co chtějí suckovat..
Proč (co se týče NYI) myslíte, že půjdou nahoru? Vždyť obrana se vůbec nezmění, a to je v dnešní době základ. Bez ní to nejde. V TOP6 mají hned tři volný posty, Halák sice zachystá líp než Nabokov, ale...

Navíc hrajou fakt v těžký divizi (PHI, PIT, NYR, CBJ...) :neviem: Myslím, že min. TOP10 pick z toho bude.
Rono píše:
kajo píše:McDavid/Eichel
Furt je tu i šance, že budou mít oba, protože mají 1st-rounder od NYI. :scare:
:sok: :hroza: :bitka3: Oilers 2.0 a nejvíc mě sere, že Kanadský hvězdičky odchází do takovejch nehokejovejch prdelí! Stamkos - Tampa, Tavares - Islanders, Ekblad - Florida :grc: Edmonton je sice Kanada, ale to co na draftech předvádí je prasárna, Buffalo je taky OK, ale jestli získají po Reinhartovi i McDavida s Eichelem :doh: Každopádně lepší jak Florida.
Guddy.44 píše:
kajo píše:McDavid/Eichel
Zadarmo pustit svého nejlepšího hráče? Ehrhoff byl nejen zkušený zadák, ale i velice kvalitní. Navíc s velmi slušným cap-hitem. Kde teď mladí hráči vezmou mentora? Kam si půjdou pro radu? Kdo je povede? A stojí za to ten McDavid? Tohle je hazard a stejně jako Oilers se i Buffalu nemusí vyplatit. Ten tým nebude mít žádnou kvalitu a ti mladíci se v něm doslova utopí. A já myslel, že Oilers jsou dostatečně odstrašující případ pro ty, co chtějí suckovat..
Je to smutné, ale je to tak. Ja ale doufám, že se dalšími Oilers nestanem
Rono píše:Proč (co se týče NYI) myslíte, že půjdou nahoru? Vždyť obrana se vůbec nezmění, a to je v dnešní době základ. Bez ní to nejde. V TOP6 mají hned tři volný posty, Halák sice zachystá líp než Nabokov, ale...
Tak léto snad ještě neskončilo, ne? Dost pochybuju, že aktuální podoba jejich obrany bude ta, s kterou budou vstupovat do sezóny. (nicméně tohle je trošku :offtopic: )
Tak je hlavně fakt, že už by měl hrát G. Reinhart, což bude v jejich obraně velký plus. A navíc tomu klukovi to strašně přeju. :wub:
honziss píše:(nicméně tohle je trošku :offtopic: )
No jo, už mlčím. :giggle: :ninja:
http://espn.go.com/nhl/attendance/_/sort/homePct" onclick="window.open(this.href);return false;

Podľa tohoto Buffalo aj napriek tomu, že majú úplne na ho*no tým cez sezónu 2013/2014 97.4% attendance na domáce zápasy

The top five markets for Stanley Cup Final Game 5 were: Los Angeles, 12.4; New York, 10.4; Buffalo, 9.2; Boston, 6.3; Minneapolis-St. Paul, 6.3.
(údaj o tom v akých lokáciach malo najviac ľudí naladené SCF game 5)

Až tam bude za 5 rokov nabušený tým, tak si toho určite vážiť budú :).
Od začátku sezóny jsem tu nebyl... Důvod je prostý - ten hokej, jestli se tomu vůbec dá říkat, co produkujem je přímo k uzoufání a vlastně ani nevím co bych tu psal, akorát bych se opakoval, nikdo neví co má hrát, hrůza.

A jinak fakt chce Detroit Myerse? Sem zvědavý co z toho chtějí v Buffalu vytřískat (zase se budou sbírat picky?)
Alexiss píše:jinak fakt chce Detroit Myerse? Sem zvědavý co z toho chtějí v Buffalu vytřískat (zase se budou sbírat picky?)
Detroitskej pick moc vysokej nebude a krom svého máte i ten Islanders. Útok je podle mě už teď dost našlapanej a jestli má ještě přijít McDavid nebo Eichel tak na co Mantha s Nyqvistem? Místo abyste obranu posílili...
Chtělo by to něco udělat, ne čekat na "nějaké" McDavidy nebo Eichely, proboha vždyť je začátek sezóny! Bohužel mi to tak nějak přijde, že někteří hráči jsou už teď po nějakých 6 zápasech úplně hotoví. Vedení si asi taky řeklo něco ve smyslu: "No dobrá teď to nějak přetrpíme a příště už nás spasí McDavid." :nono: Někteří hráči tam nemají co dělat, ale tak ještě je dost času s tím něco provést. Nezahazujme tuto sezónu, když ještě ani pořádně nezačala.
Mantha/Nyquist za Myersa možno tak vo videohre :giggle:
Alexiss píše:Chtělo by to něco udělat, ne čekat na "nějaké" McDavidy nebo Eichely, proboha vždyť je začátek sezóny! Bohužel mi to tak nějak přijde, že někteří hráči jsou už teď po nějakých 6 zápasech úplně hotoví. Vedení si asi taky řeklo něco ve smyslu: "No dobrá teď to nějak přetrpíme a příště už nás spasí McDavid." :nono: Někteří hráči tam nemají co dělat, ale tak ještě je dost času s tím něco provést. Nezahazujme tuto sezónu, když ještě ani pořádně nezačala.
Hraci za to nemuzou, musi to byt pro ne frustrujici. Velkym negativem tohodle tankovani je vytvareni "losing" atmosfery v organizaci, coz ma na mlade otresny dopad a brzdi to jejich vyvoj. Sice se k jednomu skvelemu picku prokopete (i tam zalezi od loterie a McDavid/Eichel nejsou zdaleka garantovani), ale dalsich x prospektu v podstate ztrati celou sezonu. Viz Edmonton, kde je to jasne videt nekolik let, jak je to prostredi brzdi. U vas to vypada byt jeste horsi.. Nulove sebevedomi, byt sevrenej 80% ve vlastnim pasmu, tak se jen tezko da nekam pohnout.

PS: Na TDL vam mozna dame za lazy Stewarta nejaky mid pick :giggle: ale momentalne je utrpeni ho sledovat.
Atlantik píše:PS: Na TDL vam mozna dame za lazy Stewarta nejaky mid pick :giggle: ale momentalne je utrpeni ho sledovat.
Na druhou stranu koho v nynějším Buffalu není utrpením sledovat :lol2: Je to špatné a byť jsem proti nějakým poraženeckým kecům po 6 odehraných zápasech, tak letošní sezóna asi nebude pro naše barvy nic hezkého.
13. ledna vyradi Sabres Haskovu 39
10 střel za celej match? To jsem asi ještě neviděl - bída.
Leo píše:10 střel za celej match? To jsem asi ještě neviděl - bída.
Ani to dost dobře nešlo popravdě...
Leo píše:10 střel za celej match? To jsem asi ještě neviděl - bída.
A to dokonce proti Torontu :scare: Kdyby to Rev videl, tak zešílí. Za dobu co sleduju NHL jsem snad nevidel horsi team nez letosni Buffalo. Budu seriozne prekvapenej kdyz daji vic nez 50 bodu :?
McDavid/Eichel or bust
Atlantik píše:
Leo píše:Za dobu co sleduju NHL jsem snad nevidel horsi team nez letosni Buffalo. Budu seriozne prekvapenej kdyz daji vic nez 50 bodu :?
A co Carolina? Na tu zapomínáš? Tam to je vesměs stejné. Tvrdím vesměs, protože tam to je způsobeno mnoha zraněními.
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO