Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

arek píše:wow, Sabres su 4 body od PO :sok:
:cup: :eek2:
no ale takto sa predsa o McEichela nehra... :nono:
ale inak :good:
:poklona: Jinak je videt jaky rozdil dela udrzeni si toho spravnyho golmana. Enroth je ted vybornej a napr. v najezdech to ma 17/18 :hmm: Na druhy strane kontinentu se Miller ztrapnuje..
Atlantik píše::poklona: Jinak je videt jaky rozdil dela udrzeni si toho spravnyho golmana. Enroth je ted vybornej a napr. v najezdech to ma 17/18 :hmm: Na druhy strane kontinentu se Miller ztrapnuje..
No ale je a byl výbornej i Neuvirth ...
Dlouho jsem tu nebyl, ale co bych tu taky psal že jo, víceméně furt to stejné. Sabres jsou strašně bídní. 10 proher v řadě (kolik že to měl Edmonton :hmm: že bychom je chteli trumfnout :jn: ) nevim co si o tom myslet, opravdu je to až tak špatne nebo se tu fakt (ježiš to zní strašně) úmyslně tankuje? Je to smutné když si vezmu, že naši "konkurenti" ve spodních příčkách tabulky nás při našem momentálně velmi úspěšném 10ti zapasovem tažení (New Jersey, Carolina) jednoznačně porazili. Je to smutné ale za takové výkony si ten pick Buffalo nezaslouží, začíná to byt celkem fraška, coz se mi teda moc nelíbí :nono:
Atlantik píše:Na druhy strane kontinentu se Miller ztrapnuje..
...a o měsíc později :-D
Tak Edmonton nám odskočil a jsme uz na posledním fleku zcela osamoceni co na to říct... Snad jen :yahoo: fakt nevim momentálně se totiz nacházím v takovem rozpoložení, že mi to je uz asi šumak, ono s tímhle kádrem toho stejne moc nezmužem tak si vezmem Connora a uvidí se :giggle:
Alexiss píše:Tak Edmonton nám odskočil a jsme uz na posledním fleku zcela osamoceni co na to říct... Snad jen :yahoo: fakt nevim momentálně se totiz nacházím v takovem rozpoložení, že mi to je uz asi šumak, ono s tímhle kádrem toho stejne moc nezmužem tak si vezmem Connora a uvidí se :giggle:
Pocitej s tim, ze fakticky posledni spis Connora nedostane. Statistika nudaje, ma vsak cenne udaje. Posledni ma sanci 1 ku 5. Posledni spis bude brat #2
Ne Edmonton uz proste ne :-D
Som dneska kukal ten zapas. Tyler Myers je dobry v defenzive ale ako podpora ofenizvy slabota. a to prave dobre timy maju obrancov co vedia branit aj utocit.
Dneska zase taková tragédie :hroza: Za cely leden jsme nevyhráli ani jednou to je pak těžko. Je to fakt totální neschopnost, hrajem strašně laxně, aby nekdo předváděl takovou bídu jako letos Sabres to jsem jeste fakt nezažil. Mam hokej jako hru fakt rad a tak jsem si říkal ze asi to sledování zápasů uplne vynechám, chtel bych si totiz zachovat zdravý rozum :giggle:
mitch píše:Som dneska kukal ten zapas. Tyler Myers je dobry v defenzive ale ako podpora ofenizvy slabota. a to prave dobre timy maju obrancov co vedia branit aj utocit.
naprosto souhlasím, Myers uz měl byt dávno pryč, dokud o nej měl nekdo zajem. Dopředu nulový vzadu někdy az příliš staticky, ale nechci házet vse na něj, když cele Buffalo hraje tužku. Faktem je ze snad vyjma premiérové sezóny je to slabota. :neviem:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hele, sem tu jediný, komu přijde ten trejd jako absolutní wtf?
deju sa to v Buffale veci
tankovacka dokonana :giggle:
Buffalo začínám regulérně nenávidět! Hodgson, Reinhart a teď i Kane! Kde je těm dnům konec... Jinak se tu staví pěkná všehochuť až v tom mám hokej :neviem: Draft bude ještě zajímavej a ten další se koná právě v Buffalu (Matthews, Chychrun, Tkachuk) :scare: Tahle sága ještě rozhodně nekončí...
Bogosian prvy zapas 11 hitov, paradicka :thumbsup:

k vymenam: Enroth bude po sezone UFA, to sa vedelo, ze pojde, mozno aj Neuvirth a ostane to na Hackettovi a Makarovovi. U tej vymeny s Jets som najskor bol pekne nastvany, vobec sa mi ten trade nepacil, ale az cas ukaze, kto na tom zarobil.
Obrázek

:rofl:
Skvela taktika. LA nakonec nepostoupi do PO a vyhraji loterii :giggle: :respekt:
BUF Sabres @ 10.00
Vklad 10,00€ Sázka Live Jednoduchá Datum 27/02/2015 02:18:22 10,00 .. 100,00
Thank you Buffalo :wave: Uz delsi dobou si vsimam, ze hrajou dost dobre.. tak nezkus livekurs 10,00 (sice za stavu 1:2, ale behem review jsem vedel ze bude 2:2 a kurz byl jako by furt bylo 1:2 :cert: ). Realne mel byt kolem 4,5.. Holt kdo umi, umi :king:
Neuvirth si zdanlive pohorsil, ale na druhou stranu kvality docela ukazal a driv nez mel sanci si to ted zase posrat pujde k viteznymu tymu. Tam si ted odchyta tak max 4-5 zapasu a po sezone se muze pokusit ziskat nekde dobrou smlouvu.
Buffalo Sabres fire coach Ted Nolan.
Lol, vždyť skončil posledni.
Neměli Nolana vyhazovat, vždyť po něm sami chtěli, aby prohrával :lol: po Haškově slávě je před náma dalši vrchol - Draft, tak budu doufat v první flek :jn: :giggle:
Alexiss píše:Neměli Haškově slávě je před náma dalši vrchol - Draft, tak budu doufat v první flek :jn: :giggle:
letos vám věřím dost ,že získate konečně od roku 1987 No1 v draftu,vloni to nevyšlo,letos už to půjde :good:
Tak McDavid nebude a asi je to tak spravedlivé :yes: Už jsem to tu psal v pruběhu sezóny, že s takovými výkony si Buffalo ten pick ani nezaslouží a je to tak :cry: Na jednu stranu jsem McDavida strašně moc chtěl, ale jak už jsem řekl karma je karma a prostě tahle sezóna plná pochybných rozhodnutí a úmyslných proher, resp. žádná snaha v zápasech nás snad už dostatečně poučila a v příštích letech (kdyby na to teda příšlo, ale já věřím, že už budem stoupat jen vzhuru) se podobných šaškáren (rozuměj úmyslnému tankování) už vyvarujem. Eichel bude dobrej, už se na něj těším, ikdyž je otázka jestli ho uvidíme v NHL už v příští sezóně :neviem:

Jinak ten 1. pick jsem přál teda Arizoně, Edmonton už se za ta léta napakoval dost, ale uznávám, že si to letos zasložili víc jak my :klobuk:
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS