Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Matik píše:Veľmi dôležitý zápas už len z toho dôvodu, že keď vyhráme, môžem sa smiať Captainovi, že fandí väčším lúzrom.
Parádna streľba do vlastných radov. Akoby si prišiel k potápajúcej sa ľodi na svojej plťke, navŕtal dieru do trupu a smial sa, že sa potápaš pomalšie. :-D

Každopádne, v Buffale sme nevyhrali od januára 2013. Sabres ťahajú sériu 3 consecutive victories (so skóre 8:2). Vďaka zlepšeným výkonom v d-zone ste momentálne 7th v goals against per game (2,33) a v rámci avg shots per game dokonca 3rd v ligovom rankingu (27,0/game). Lehner má v posledných 3 GS 82 saves z 86 shots (.953 SV%). Napriek vašej ability v rámci shot suppression ste pri even strength najhorším possession tímom (45,75% CF). Bez Eichela a E. Kanea (ehm), ste 22nd v goals per game s číslom 2,44. Zaujímavý zápas pričom oba celky predvádzajú zlepšené výkony v porovnaní s úvodom sezóny. Večer sa "vidíme". :wink2:
Review k zápasu proti Ottawe
Zase tá efektivita. S jedným gólom sa vyhrávať nedá. A vôbec nie, keď ho musí streliť chalan z farmy. Keď si však pomyslím, že nehral ROR, bod s Ottawou je skvelý.

Obrana aj brankár stále skvele. Avšak pri góle Dzingela sa nechali Risto aj Gorges obísť ako školáci. Toto by sa nášmu top defensive pair nemalo stávať!

Zúfale sa hľadá strelec. Resp. bez zvlhnutého strelného prachu. Takto sa vyhrávať nedá. Je však začiatok sezóny, takže zatiaľ nevyplakávam. Len tak konštatujem.

Teším sa dvojzápas proti New Jersey.
Matik píše:Teším sa dvojzápas proti New Jersey.
0:0 0:0
No... stvrt sezony prec a mame takisto bodov jak minuly rok (lenze sme mali k dispozicii Rora aj Eichela). Stale neviem, co mam od tejto sezony cakat, ci ju odpiskat, alebo ne. Dozadu to vyzera fajn, len ten utok je katastrofa, to sa samozrejme zlepsi s navratom Rora a hlavne Jacka, otazne je, kedy sa ma Eichel vratit. Murray by mohol spravit nejaky zaujimavy trade s E. Kanom, celkom dost klubov sa okolo neho mota a GMTM vie byt dobre agresivny. Na sudy je este vazne priskoro, snad sa o to playoff budeme bit.
Presne tak, útok katastrofa, ale bez našich kľúčových hráčov ťažko. Pravda, posledná výhra nad Calgary ma veľmi prekvapila. 4 góly. Wow.

Veru Kanea by možno bolo vhodné vymeniť, nikdy mi nebol sympatický, ale tak nato sa nehrá. Góly je pravdepodobne stále schopný dávať. Neviem vôbec vyhodnoniť, akú protihodnotu by sme za neho boli schopný dostať.

Dnes som si akurát všimol McGinna, chudák, v Arizone mu vôbec nejde. U nás to bol top powerforward do 3rd line, veľká ho škoda...

Do konca sezóny dúfam, že niekto z Rochestru výkonnostie porastie a bude schopný nastúpiť v NHL. Ja by som osobne skúsil Rodriguesa a postaviť ho k Eichelovi, nakoľko tak spolu hrávali za Boston University a v bodovaní skončil hneď za Jackom. Zároveň verím aj v Nylandera.
V Rochestri mame sikovnych hracov okrem Nylandera aj napr taky Bailey, Baptiste, alebo Fasching. pozeram, ze aj ten Cole Schneider je produktivny. No, prave to, ze je schopny davat goly mi moc nepride u Kana. Cakal som 30ky od neho uprimne. Dnes sa vracia Ror, uz trenoval Jack, ktory by snad mohol hrat o tyzden napr (moj optimisticky odhad). Dnes kazdopadne musime dat dole Detroit, aj ked Howard na nas vie a este sa im vracia Vanek. Ale vyhra by bola super, udrzali by sme kontakt s 8. flekom. :box:

edit: Sice 4 goly, ale 3 z presilovky, ktore padli v priebehu par minut :D to ich nejako osvietilo chlapcov. A mas pravdu, McGinna je strasna skoda, podla mna ho aj ten hokej u nas bavil, mohli by sme ho skusit dotiahnut nazad :)
Hej hej, len ich bude možno treba posunúť vyššie vo formáciach. Schneider je momentálne v Rochestri druhý v bodovaní za Calom. Ten bude možno tiež do budúcna platný, ale tiež tak tretia lajna. Ja som tiež čakal od Kanea viac, ani to nie je nejaký môj srdcový hráč, takže keď odíde vôbec mi to nebude vadiť ako v prípade keď od nás odchádzal Pominville a potom Vanek. To pre mňa boli naozaj šokové situácie :-D

Presne to isté si myslím, že toho McGinna by mohli stiahnuť naspäť. Čakal som, že to urobíme ako kedysi s Moulsonom a McCormickom, že sme ich poslali do Minnesoty na playoff a potom sme ich stiahli naspäť. To som bol tiež mierne sklamaný že sa to tak s McGinnom nespravilo...Ale momentálne ináč nejde celej Arizone, takže asi aj v tom to spočíva. Vo fantasy lige mám ich hráčov a nadávam... :D

Tak proti Detroitu to opäť nevyšlo. Škoda. Ale bodík zase dobrý s našou gólovou produkciou. A to pritom Foligno mal minimálne 3 superšance! Ale bolo to vždy po turnoveroch, ale nejakým systémom si tú šancu nevieme vypracovať. Dúfam že sa to zlomí. Ale sám Jack to asi nespasí, toto bude na trénerovi.
Tak Eichel uz dnes :yahoo:

Edit: vyhra pekne, chalani super vykon v pp, ale zranil sa Lehner klasicky :-D :hroza:
Normálne som v nemom úžase. 2 výhry po sebe, 9 gólov za dva zápasy!!! To bol naozaj taký dôležitý faktor Eichel?

Btw. Lundquist pri prvom góle...dobrá robota :-D :-D
Ono chytat tyhle skakavy puky neni vubec jednoduchy. Je to fakticky strela z mista posledniho odrazu, ktera je naprosto nepredikovatelna. Reseni je maximalne povyjetim zmensit uhel.. Ale to je jaksi neco, co Lundqvist uplne nedela.. Coz se ukazalo i u 3. golu.
2 zápas s Edmontonom, druhá výhra. Som veľmi spokojný, že sa nám to podarilo, lebo tak osraný tím na drafte som ešte nevidel. Aj keď teraz aspoň hrajú hokej a majú aj nejaké výsledky. Veru v dve výhry som ani nedúfal. Hlavne pri súčasnej ofenzívnej sile EDM a našej oklieštenej obrane.

Nebolo to však také jednoznačné, ešte sme si ten zápas skoro pred**ali...
Kane dva góly, takže očakávam, že 10 zápasov nedá nič. Ale tento krát mi spravil lepší deň. Šťastena sa na nás 30 sek pred koncom predsalen usmiala po tých dvoch žŕdkach. Aj keď ja rád vravím, že tyčka nie je ani strela na bránu (true story). Nakoniec to v predĺžení zaklincoval Risto jeho bombou. Krása. Za to si u mňa vykompenzoval jeho fail s Bostonom, po ktorom som zápas vypol.

Dnes nás čaká zápas proti Caps. Bodík bude dobrý. Stále sme v prestavbe.
S Caps to nebolo zle, pozeral som prvu tretinu, celkom vyrovnane, ale mali sme smolu, zas nejake nastrelene zrdky :neviem: uz by sa to chcelo prehupnut cez tych 50% chlapci :scare:
Ou ou ou...som šiel radšej spať keď som videl že prehrávame 0:2...zobudím sa a vidím toto...paráda!

Akurát som pozeral zostrih, na O'Reillyho gól som kukal jak puk...Celkovo väčšina banánov pekných! Kiežby nám takto išlo celú sezónu. Jack Eichel opäť ukazuje, že he's the man!

Jaj. Hneď mám krajší deň :)
The evolution of Kyle Okposo's happiness
Obrázek
:lol2:
cepi píše:The evolution of Kyle Okposo's happiness

:lol2:
Věděl že se blížil jeho UFA status a shrábne paycheck :-D
Nasa neschopnost dotiahnut zapasy do vitazneho konca nas stala tuto sezonu uz tolko bodov, ze ta strata s Chicagom ma ani neprekvapuje :neviem: :hroza:
:hit: :good:
cepi píše:...:hit: :good:
Ukázkový strom. :good:

Myslím, že Laine bude OK...
Jake McCabe po zakroku. To skor vyzera, ze mu to spravilo vlastne plexi ako super

Obrázek

https://www.nhl.com/sabres/video/jake-m ... rce=Direct
V opakovaných záběrech to vypadá, že po samotném hitu má tvář v pořádku. Možná následná Scheifeleho hokejka... Nebo Scheifeleho údery na hlavu/přilbu...
dobry bol aj Lehner :box:
Uz dlho som nevidel bitku brankarov. Skoda, ze ani tentoraz to nevyslo. Snad coskoro. Mozno by sa mali obliect do dresov zasa Roy a Osgood :box: :-D
Skorpion píše:Jake McCabe po zakroku. To skor vyzera, ze mu to spravilo vlastne plexi ako super
tiez mas pravdu, porezal sa o plexi :)

inak teraz dobry streak, Reinhart aj ROR su hot jak svina, Risto celu sezonu. ten zapas s Tampou napovie vela.
Zápas s Philadelphiou - krása.

Nilsson výborný výkon, úspešnosť 97,5, bodaj by mu to vyrždalo. :-D Najväčším pozitívom však je, že sme začali strieľať góly. Samov gól, krásna kombinácia. Dokonca dal gól aj Evander! Aj hra konečne vyzerá, že má nejaký systém.

Veru, veľa napovie zápas s Tampou, ale to je tím, ktorý útočí každoročne na Stanley cup, čiže body neočakávam.
a sme tam kde sme boli :-D to vzdy vyzera, ze uz to bude lepsie a potom sa to zabije, carolina sice posledne zapasy doma 14-1-1 ci jak, tampa je tampa, ale ze by to bolo nejake ospravedlnenie, to moc nie. inak hej, evander dal za poslednych 20 zapasov 11 golov, alebo tak nejak tusim :)
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES