Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BUFFALO SABRES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak se nám blíží TDL a já bych asi měl napsat, co se u nás bude dít. Jenže tenhle TDL bude pro Sabres těžko předvídatelný. Samozřejmě, budeme na straně prodávajících, včera se dokonce trejdnul Weber a půlka jeho platu za 3rd roundera WSH, což mi přijde absurdní. Každopádně..

Můj ultimátní tip už asi tak od třetiny sezóny je Jamie McGinn, ten hoch mě mile překvapil, hraje fakt nad očekávání dobře a příští sezónu bude UFA. Za 3 mega vhodná posila do bojů o SC i za cenu 2nd roundera..
Další adept je Matt Moulson, to už je opačný příběh. Nedokážu si představit, jak zoufalý tým musí být, aby si takového hráče pronajal. Popravdě, nikdy jsem Moulsonův fanoušek nebyl a tady na HF jsem byl jeden z mála (pokud mě paměť neklame), který si myslel, že Vanek>Moulson, ale uznával jsem jeho určitou kvalitu, řekněme. Ta už je ale dávno fuč.

No ale co dál? Dál vážne nevím :neviem: Možná za určitých možností by mohl jít z velkých jmen pryč Kane, ale zase, kdo se zdravou myslí by takového hráče dlouhodobě podepsal? Atlantik to v chatu napsal dobře, ten hráč je přeceňovaný. Ač mě určitými věcmi baví, tak ale se mu nedá donekonečna odpouštět jeho excesy a sklony k "cherrypickingu".

Závěrečný odstavec věnuji tomu, že zde napíšu, že jsem prozatím (klep, klep, klep) velice spokojen s výkony a progresem našich franchise players, tedy RORa, Eichela, Reinharta a Ristolainena, o každém z nich jsem velice silně přesvědčen, že kolem nich se to bude v následujících letech hodně točit. Obecně ten útok je tak nějak dejme tomu, ale ta obrana a všichni ti Fransoni a Gorgesové, to je fakt šílený se na to dívat. Rasmus, Bogosian bude ok, Pysyk do třetího páru taky naprosto s přehledem, ale ten zbytek chce fakt postavit nějak jinak. A narozdíl od mých fanouškovských kolegů jsem taky trochu zděšen bránou (kde ovšem občas bývám velice přísný). Ani Johnson, ani Lehner opravdu ne-e až to někdy budem myslet s playoffs vážně.
Takže nakonec de facto jen očekávaný trejd McGinna. K němu jen to, že mu byla nabízená smlouva, nicméně on pochopitelně chtěl víc. Tolik, kolik asi nakonec dostane v létě, až ho (možná) resignem. Obrázek

Rébus ale je, jak se zbavit Moulsona. Nejreálnější varianta mimo buyout je expansion draft :giggle:

A pro nejbližší dva drafty máme tedy 21 picků. Gotta catch em all!
Obrázek
Obrázek
:razzi:
The Rev píše: :razzi:
Obrázek
In the last 10 years, it's rare to have two rookies on the same team with 20 goals each. But it happened in '07-08 with Toews-Kane, and Eichel-Reinhart are on the brink.
Ta jeho lehkost je neuvěřitelná. On podle mě už dopředu věděl, že je hotovo. Jako kdyby proti němu žádný brankář ani nestál, ani žádný čas ho netlačil,..
To asi nebude velmi doceneny gol, ale je to proste brutalne :-D Ja som take lezerne zakoncenie asi este ani nevidel, neskutocne :klobuk:
The Rev píše:Ta jeho lehkost je neuvěřitelná.
THIS. Tohle obdivuju na něm od prvního zápasu, co jsem ho viděl. To je prostě neskutečný.
já ho moc nemusím, ale tenhle goal :klobuk:
Tak jsem rozšířil keepovací seznam.

Kód: Vybrat vše

Eichel
Reinhart
ROR
Foligno
Girgensons
Ennis
Bogosian
Ristolainen
Pysyk
McCabe
V úvahu by ještě přicházeli Lehner a Deslauriers. Naopak Gorges, Colaiacovo, Franson, Larsson, Moulson pryč asap. Při vhodném kolotoči v létě bych tomu týmu klidně věřil i na playoff :neviem: Jenže to se nestane. Kromě Kanea a Foligna nemáme legitimní křídla. (A to Foligno druhá lajna a výš je blbost) a chybí druhá obranná dvojice (za předpokladu, že Bogosian-Risto 1st pair a McCabe-Pysyk 3rd pair). Spíš bych ale byl za ideální situace pro rozdělení Rista a Bogosiana, nějak mi k sobě neštymujou, stejné držení hole, oba dva příliš ofenzivní.. :hmm:

Buď jak buď, tohle za jedno léto nedoženeme. Aspoň mě to ale trochu probudilo, že je absolutně zbytečný řešit Lehnera, když máme v sestavě díry jak montrealský brankáři..
Předem upozorňuji, že jsem McGinna neviděl hrát za Ducks ani jednou, ale když jen tak koukám na jeho solidní čísla tam (stejně většina GM bude v létě postupovat obdobně), tak mám trochu obavy, aby to v létě nedopadlo takhle :arrow: Obrázek

A to jsem s ním na 90% rátal v další sezóně, protože momentálně bych bral do sestavy klidně i křídlo ze stíhačky :pc:
The Rev píše:A to jsem s ním na 90% rátal v další sezóně, protože momentálně bych bral do sestavy klidně i křídlo ze stíhačky
však už tam máš jedno krídlo od tryskáčov a stále ti málo? :hmm:

Ani nevím, co je lepší, jestli Eichelova citovka, anebo Královna zalezlá v bráně. Vsadím se, že kdyby mu to ROR poslal do lapačky, tak si vybrečí no goal :jn:
Mimochodem Johnsonův save vyrážečkou na pána :poklona2: Bude mi chybět, holomek.
Královna to po třech flastrech odpískala :wf:
Obrázek
btw. Moulson GWG a už druhý gól tento týždeň :giggle:
Joe S. píše:btw. Moulson GWG a už druhý gól tento týždeň :giggle:
K Moulsonovi jen to, že dlouho nepamatuju hráče, co by brázdil čtvrtou lajnu, měl toi kolem 8 minut (nejméně z celého týmu) a z těch 8 minut, by průměrně kolem 2-3 strávil v PP. A to vše za 5 mega cap hit. Až se budou v USA/v Kanadě ptát učitelky dětí, čím by chtěly být, až vyrostou, tak většina řekne Mattem Moulsonem :cookies:
Náš březen a duben Obrázek
Přišli jsme tak o top pick (čímž myslím 2nd overall), ale rovnou říkám, že mi to je ukradený. Mnohem důležitější pro nás bude léto. Tam by to chtělo tým doplnit o vhodné hráče (RW, RW, RW, RW, D, D :jn: ).
Johnson bude chybět. Kdo jej podepíše, získá decent dvojku. Colaiacova bych doporučil týmu, který chce tankovat. On se určitě snaží na 100% a já mu to věřím, ale ty chyby :slintac: Zemgus, Foligno, Deslauriers, McCabe, Risto, Nelson resign :!: Legwand, Colaiacovo, Larsson, Johnson :ahoj:
Congrats to Johan Larsson!

The Sabres have signed him to a one-year contract extension
:slap: Rád bych se mýlil, ale tenhle KHL hráč je úplně zbytečný, i za ty drobný, za který ten rok vzal. Na druhou stranu chápu, že není tímhle podpisem co ztratit. Max. :cepi: až tam zase bude kroužit na PP.
To, ze Risto je este bez zmluvy ma zacina celkom znepokojovat :thumbsdown:
Ristoooooooooo :frajer:
Ou... :-/ :pray:
Rono píše:...
fuu, to vubec nevypadá dobře na tom videu
Jack Eichel injures ankle, out at least a month.
Zdravím všetkých členov fóra, osobitne Captaina_Cruncha, ktorý sa konečne dočká môjho príspevku. Včera som konečne mal čas odsledovať celý zápas Buffala Sabres, pokúsim sa teda poskytnúť pár postrehov.

Posledné dva zápasy skvelo fungovala defenzíva, čo ste si však mohli všimnúť z výsledkov. Ak bude Ristolainen pokračovať týmto tempom, bude jedným z elitných bekov NHL. Keď som toho chudučkého Fína uvidel v našom drese prvý krát, nikdy by som to nebol povedal. Teraz sa na jeho hru radosť pozerať. Nebojí sa riskovať, hrať do tela. Na konte už má 7 bodov, čo je pri našej gólovej produkcií skvelé číslo!

Ale nechcel som samotne len o ňom, som však prekvapený, ako to začalo fungovať. Skvelé čistenie pred bránkou a množstvo z blokovaných striel. Aj keď to vyzerá že sme pod tlakom, nepanikárime. V každom prípade však musíme počítať s tým, že v obrane nás čakajú trejdy.

Každopádne inak ako z obrany hrať nemôžeme. Momentálne podľa môjho názoru nemáme strelca zabijaka. Eichel, Kane zranení, Moulsonove góly hodnotím skôr ako haluz. Okposo nie je strelec, ale musím uznať, že svoju rolu powerforwarda si plní výborne. Pokiaľ mu produkcia vydrží, názor zmením. Každopádne jeho dva góly nám včera vyhrali zápas. Možno to je naozaj ten správny článok do elitnej lajny, pretože som mal pocit, že tie postrádajú fyzično - nárážam na hráčov ako Ennis, Reinhart a napr ani Eichel nie je zrovna rozrážač.

O R'o'R aj škoda písať. Pre nás kľúčový hráč a verím že budúci kapitán. Jeho breakaway prihrávka Okposovi - nádhera.

Je to však stále counter-attack hokej. Svetlejšie to však vidím z presilovkami, ktoré konečne vyzerajú ako presilovky. Aj keď práve v zápase s Winnipegom sme v nich neexcelovali, 2 góly zo 4 PP v zápase s Floridou znejú dobre.

Verím že po uzdravení Kanea s Eichelom Bylsma nájde to správne zloženie formácií a hra nájde svoju tvár. Účel však zatiaľ plní prostriedky.

Bolo by pekné vrátiť zajtra Minnesote prehru. To však bude pri Devanovi Cedníkovi v súčasnej forme a pri našich strelcoch naozaj ťažké.
Niečo málo k druhému zápasu. V zápase sme mohli vidieť obdobnú hru ako v predošlých dvoch. Opäť excelovala obrana, ktorá zblokovala 18 streleckých pokusov. Veľmi pomohol rýchly gól Ryana O'Reillyho. Myslím že keby inkasujeme prvý, prehráme.
V našej brejkovej hre sa zatiaľ darí Giontovi a Larsonnovi. Vedia vyrobiť prečíslenie. Z podobnej situácie padol gól aj proti Winnipegu. Larsonn posledné tri zápasy dva víťazné góly. Kto by to bol do neho povedal? Tento rok som mu predpokladal skvelú sezónu v KHL.

Dnes o polnoci nás čaká derby s Torontom. Opäť bude náš výkon závisieť od defenzívy a dobrého výkonu brankára. Pokiaľ obrana vyhorí, rýchli hráči Toronta nás roztrhajú v zuboch. Budeme musieť určite streliť viac gólov. Dva stačiť nebudú.

Veľmi dôležitý zápas už len z toho dôvodu, že keď vyhráme, môžem sa smiať Captainovi, že fandí väčším lúzrom.
1286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS