Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

begbeee píše:Ja s vyvesením Niedsa súhlasím.
Just for the record: aj ja.
ohledně Niedse - není o čem :yes:
http://bleacherreport.com/articles/8021 ... in-history" onclick="window.open(this.href);return false; žebříček našich top 5 coaches
Martyho domácí drill :)
Obrázek
Obrázek

Pomalu končí léto tak jedna na rozloučenou :D

Obrázek
http://blogs.northjersey.com/blogs/fire ... ning_camp/ :arrow: predsezónny rozhovor s DeBoerom. :good:
Vo veku 86 rokov zomrel jeden z našich dlhoročných kanadských scoutov :arrow: http://sports.yahoo.com/nhl/news?slug=a ... widdifield

Česť jeho pamiatke. Úprimná sústrasť rodine.

Christine Simpson končí u Devils. Neplač Martin, to bude dobré... :D Teraz vážne: znamená to teda, že Cangi ten job play-by-play nedostane? :hmm:
Čo tak počúvam, tak sa šepká, že sme na camp pozvali Stralmana. :hmm: Nechajme sa prekvapiť, oficiálne info k nám vždy dorazí až tesne pred campom. Mne to ale nevadí, veď koniec koncov, nie je to už priamo podpis, len try-out.
Getzo5 píše:
Christine Simpson končí u Devils. Neplač Martin, to bude dobré... :D Teraz vážne: znamená to teda, že Cangi ten job play-by-play nedostane? :hmm:
:verysad: Christine mi bude chybět.... nemusí to znamenat že Cangialosi nebude náš nový announcer, do studia místo Christine může přijít někdo jinný
Martin #27 píše: :verysad: Christine mi bude chybět.... nemusí to znamenat že Cangialosi nebude náš nový announcer, do studia místo Christine může přijít někdo jinný
Medzitým už TG napísal, že announcera máme už vybraného (uf, hádam vybrali dobre) a môže to byť aj Cangi aj Laughlin.

Obrázek
Obrázek

:yahoo: To je proste paráda! <3
A ďalšie úmrtie :?

TGfireandice Tom Gulitti
Longtime Devils’ off-ice official Tony Mariconda dies at age 67: The Devils announced this afternoon that longti...

Ach jaj. R.I.P.

EDIT: Tohto sme pozvali do campu. Nepodpísaný a nedraftovaný. JT Barnett. Video z minulej sezóny:



Hitovať to vie, uvidíme ako to vie hrať...
TGfireandice Tom Gulitti
Lou Lamoriello confirms that Vasyunov was on plane and died.
9 minutes ago

TGfireandice Tom Gulitti
"Words cannot express what has transpired," Lamoriello said. "I knew a lot of players that were on that team."
7 minutes ago

Ledger_NJDevils Rich Chere
Lamoriello: "He wanted to go over and play a lot and come back here. He was so proud to be a Devil."
6 seconds ago

:cry: Som hotový.

Nehovoriac o tom, že zahynul aj Rachna, ktorý pred 4 rokmi za nás jednu sezónu odohral. 4 úmrtia za týždeň. Toto je neskutočné.
Statement from Lamoriello: “I had the pleasure of knowing several members of the team, plus the entire coaching staff. In particular, Alexander Vasyunov, who played for us last season, was an outstanding young man and a gifted athlete. Captain Karel Rachunek skated for us in 2007-08. Both were members of the Devils’ family. On behalf of the entire Devils' organization, our thoughts and prayers go out to the families and loved ones of the entire Lokomotiv club."
Cangi oficiálne PBP announcer :) Ja mu tú šancu dám. Doca nenahradí nikto, ale zlepšoval sa vlani, má skúsenosti (NY Red Bulls) a ukázal pozitíva.





Shat...SCARRRRR!!! :D Zvykajme si.

Mohlo byť omnoho horšie.

P.S.: Christine tím opustila, na jej a Steveho miesto prichádza populárna Deb Placey od Islanders. Ja Deb môžem, takže nemám nič proti. :cool:

EDIT: Odvčera sme na boarde mobilizovali ľudí, takže aj fanúšikovia Devils si uctili pamiatku hráčov Lokomotivu. :good:

Obrázek
Paráda Steva jsem chtěl takže spokojenost. Christine mi bude velice chybět. To ona mě častokrát donutila sledovat ještě po zápase studio :D ale jak jsem se díval na tu novou tetu tak musím konstatovat že jsem spokojen s náhradou :D
PS: Stevovo SCAAARRRRR jak píšeš Getzo mi nejvíc utkvělo v hlavě při tomhle golu
Deb Placey uvádza aj NHL Live a SC POs štúdiá, vie o hokeji tonu, pýta sa správne otázky. Pri všetkej úcte k tetuške Christine, je to neporovnateľné. Ja som nadmieru spokojný.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Spomienka na obete leteckého nešťastia pred Prudential Center. V podstate naši posteri z fóra a okoloidúci. Bolo to fakt zvolané narýchlo, takže som rád, že sa toho niektorí tak pekne zhostili. Devils predmety presunú pravdepodobne počas dneška do samotnej arény kde budú prístupné verejnosti. Tak ako dnes, ľudia sa môžu zastaviť, zapáliť sviečku, priniesť nejaký predmet. Zo spomínaného sa urobí i mediálna prezentácia a bude i na kocke počas zápasov v úvode sezóny. :good: Klub sa zatiaľ nevyjadril v akej podobe oficiálne pristúpi k spomienke na túto tragédiu, po Lamoriellových komentároch sa to ale v dohľadnej dobe očakáva.

Len tak pre zaujímavosť, tie české veci priniesol jeden osobný priateľ Rachúnka a Eliáša a jedna kytička ruží je tam symbolicky aj za mňa. Som rád, že som bol pri samotnej myšlienke.

RIP Vas, RIP Rachna, RIP Lokomotiv
aby tech spatnej zprav nebylo malo. Podle Zajaca jeho zraneni je na 4 az 6 mesicu. Tedy s nasim injury bugem pocitejme s minimalne se sesti.
Toto mi ako vysvetlíte dievčatá?

http://www.nypost.com/p/news/business/d ... CTWRIdroxH" onclick="window.open(this.href);return false;

:hmm:
No do Winnipegu už nepôjdeme :hmm:
ThrashersFan píše:Toto mi ako vysvetlíte dievčatá?

http://www.nypost.com/p/news/business/d ... CTWRIdroxH" onclick="window.open(this.href);return false;

:hmm:
“Today’s New York Post story is inaccurate. The notions that the Devils are facing bankruptcy or that “the Devils have told their banks to get lost” are patently untrue. The Devils value their relationship with their banks and are confident a refinancing will be completed shortly. As stated previously, ownership is close to finalizing an agreement that would lead to a buyout of Brick City’s share of the company. The organization is also pleased to report that new season ticket sales are up 130% over last year and last week’s on-sale for single game tickets were 260% above last year’s similar period. Finally, the start of training camp was incorrectly reported in the article as tomorrow. In fact, training camp starts on Friday for the rookies and Saturday for the veterans.”

That’s the end of the statement

to zas jen Brick city dela vlny
Přípravného kempu se zúčastní Anton Stralman, Steve Bernier a dokonce i Petr Sýkora :-O Stralman i Bernier by IMO mohli u vás dostat smlouvu, ale Sýkora nvm nvm :D
That Becoming Wild show is pretty good. Lou probably brings the prospects to the Hudson River to show the bodies of those former Devils who used Twitter. :lol2:
ThrashersFan píše:Toto mi ako vysvetlíte dievčatá?

http://www.nypost.com/p/news/business/d ... CTWRIdroxH" onclick="window.open(this.href);return false;

:hmm:
Nijak, drísty, navyše sto rokov staré.

Len taká otázka: To teraz vždy keď vyletí správa podobného charakteru budeš tu o tom "informovať" ty s niečím ako "Toto mi ako vysvetlíte dievčatá?". Smrdí mi tu Atlanta, nemôžem sa tomu pocitu ubrániť...
PainKiller píše:Přípravného kempu se zúčastní Anton Stralman, Steve Bernier a dokonce i Petr Sýkora :-O Stralman i Bernier by IMO mohli u vás dostat smlouvu, ale Sýkora nvm nvm :D
Stralman super :good: Bernier...nuž, ja ho moc v láske nemám, ale neprotestujem a Sýkora. :lol2: Z toho si už dobré dva roky robíme srandu, a že to príde práve teraz. lol

Tam veru šancu nevidím.
Nejak som čakal takúto reakciu od teba Getzo. Na všetko môžeš povedqť, že sú drísty, ale nabudúce keď to spravíš tak prosím povedz aj prečo :hroza:

Inak povedané. Postol som to tu, aby som sa dozvedel, že aká je skiutočnosť (teda aj s faktami, nie iba to, že sú to drísty, to som vedel, že sa tu to dozviem :giggle: ), a nie to aký je moc duševný stav... Za všetkým hľadaj Atlantu :roll2:

Ešte jedna vec. Tie špekulácie zas nie sú postavené úplne na hlavu a ničím nepoeložené. Plus by som bol aj opatrný z toho dôvodu, že v Atlante trvalo vyše 4 roky kým bol najväčší investor definitívne vykúpený. U vás je situácia ľahšia tým, že ide o minoritného majiteľa, ale zas musíte sa pripraviť na súdne spory a tým možné ďalšie výdavky
Už sa to tu riešilo. Navyše mnohé správy sú skôr opačné, že sa jedná o budúci výkup väčšieho percenta akcií. A popretie informácií už predo mnou poslal megaton, nevidím potrebu to viac komentovať ani sa k téme vracať. Toto nie je po prvý raz čo sa o tom bavíme. Nuž a čo sa týka teórie "kde je dym, tam je oheň" by som povedal jediné - u nás to za pôsobenia Lamoriella proste nedymí, to nie je štýl akým organizácia funguje a nejaký špekulant z NYPost (heh) to fakt nezmení.

Pokiaľ ide o tvoje duševné zdravie a Atlantu, netvrdím, že to tak je, akurát pocit z toho vyplýva myslím jasný :arrow:

Obrázek

Na túto tému sa budem(e) seriózne baviť až to bude potrebné, týmto to pre mňa hasne.
Tak v Plzni jsme byli všichni zvědavý jací blázni zkusí Sejčka v kempu. Nakonec NJD.
Musím říct, že on nemá šanci se prosadit. Už nebruslí nejrychleji a v některých osobních soubojích celkově vypadá jako hlemýžď. Zkrátka na českou ligu je to akorát. Vystřelit stále umí a hokejové myšlení také vcelku má, ale na NHL v žádným případě. Už v KHL byl mizerný.
Ale já osobně si přeji, aby třeba ve čtvrté lajně na něho zbylo místo. V Plzni je nám k ničemu. Potřebujeme hráče, kteří mají zájem za nás hrát a Sejček prostě takový případ není. Mrzí mi, že Dědek (Stráča) je občas tak naivní a věří takovýmhle hráčům, ale to už přecházím od tématu. :)
To je bud kvoli Eliasovi, alebo nostalgia.
mt-svk píše:To je bud kvoli Eliasovi, alebo nostalgia.
alebo pritlačiť na mladíkov.

Beztak mu nik neverí, myslím, že ani samotný Lou.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS