Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A mame to tu oficialne:

B's Sign Tim Thomas To Multi-Year Extension

Detaily zatial nie su zverejnene. Tlacova konferencia bude dnes o 16:00 SELC.

All-Star
Obrázek

USA
Obrázek

Vermont
Obrázek

Providence
Obrázek

Bruins
Obrázek

Helsinky (doplnene na zelanie)
Obrázek

Thomas o brankarskom style: "Myslim, ze kazdy brankar si musi najst svoj vlastny styl, ktory mu bude najviac vyhovovat. Dnes vidim malych chlapcov v hokejovych skolach ako trenuju jediny styl a to butterfly - klaknut na kolena, vystriet chrbat a s rukami dole. Moze to fungovat pre velkych brankarov, ale co ti mali? Ak sa nenaucia chytat inak, nemaju velku sancu byt uspesni na najvyssej urovni."

Thomas o cestovani: "Aj ked som nebol v NHL, ale iba v nizsej lige, alebo vo Finsku, vzdy som dostal mnozstvo casu na lade. Z dlhodobeho hladiska mi to prinieslo velmi vela skusenosti, pretoze som uz zazil snad kazdu moznu situaciu aku si viete predstavit. A pretoze som bol stale zaneprazdneny, tolko som sa netrapil s otazkou preco som nedostal sancu v NHL. Myslim, ze si hlavne treba za kazdu cenu verit."

Thomas o sutazivosti a vytrvalosti: "Nikdy som sa nepozeral spat, nezalezalo na tom kde som hral, alebo ako som bol stary. Stale som sa sustredil len na to, aby som chytal co najlepsie. Nikdy som nesutazil s inymi brankarmi. Vyzyvatelom som si bol vzdy len ja sam. Chcel by som hrat tak dlho, ako to len bude mozne. Milujem tuto hru. Neviem ako sa citi 34 rocny brankar, ale nemyslim si, ze zle. Ja mam stale pocit, ze je mi 27."
sa pametam ze za trenera lewisa sa hovorilo o tom ze bostonu treba brankara ze thomas ma slabe cisla.
Skorpion píše:A mame to tu oficialne:

B's Sign Tim Thomas To Multi-Year Extension
no este ti chyba fotka z ked chytal za Jokerit tam som si ho prvy krat vsimol ked v NHL bola vyluka a na galaxii davali Finsku ligu
debil píše:sa pametam ze za trenera lewisa sa hovorilo o tom ze bostonu treba brankara ze thomas ma slabe cisla.

Thomas sa dostal stabilne do tymu az po vyluke. V prvych dvoch sezonach odchytal 38 a 66 zapasov a jeho cisla boli viac-menej standardne: uspesnost 91,7 / 90,5 a priemer golov 2,8 / 3,1.

Pocas 2005/06 odchytal spominanych 38 zapasov, co bolo najviac (!!) v tyme (Raycroft 30 a Toivionen 20).

V 2006/07 mal uz 66 zapasov a bol viac-menej jasna jednotka. MacDonald a Toivonen odchytali pod 20 zapasov.

Bruins evidentne nevedeli co robit s brankarskym postom. Zacali upratovat. Toivonena poslali do St.Louis a MacDonald teraz chyta za Isles. Na poziciu prveho brankara priviedli z Wild Fernandeza. Thomas mal byt spolahliva dvojka. Fernandez sa vsak zranil a odohral len 4 zapasy. Thomas sancu vyuzil a presvedcil ostatnych, ze dokaze chytat spolahlivo. Chrbat mu kryl Rask, resp Auld.

V 2007/08 mal 2,4 GAA a 92,1% uspesnost.

Po tejto sezone sa rozmyslalo, ze Manny pojde prec, ale nakoniec zostal. Ale jednotkou bol uz Tim, iked na zaciatku sa pomerne pravidelne striedali. Mannyho pribrzdili drobne zranenia a vypadol z formy.



Takze v Bruins bolo s brankarmi trocha zmatkov. Thomas musel presvedcit vela ludi, ze na to ma a ze jeho cisla nie su len nahoda. Nik mu skratka neveril, ani po sezone 06/07, v ktorej odchytal 66 zapasov.
Noo s Rangers si uz sanicam zvykat ze to skonci 1:0 :D. mame iste prve miesto v conferencii Timmy shotout som stastny ze podpisal je to skvely brankar.
Vychod je NAS! :clap:





Averymu mali poriadne nalozit! :evil:

EDIT:

Obrázek

"Je nepisane pravidlo, ze pocas prestavky je pokoj.", povedal Thomas. "Robil som strecink a Avery prisiel a zozadu ma udrel hokejkou. Pozrel som sa hore kto to bol a pomyslel som si, ze to snad nie je mozne. Bol to reflex. Suboje pocas hry? Nemam s tym problem. Dokonca sa mi paci ako hra okolo brany. Je huzevnaty. Mota sa okolo brany, ale nie je to nic proti pravidlam. Nemam s tym problem. Ale je ciara, ktora by sa nemala prekrocit. Zda sa, ze ma problem zistit, kde su tie hranice."
Janci_83 píše:Noo s Rangers si uz sanicam zvykat ze to skonci 1:0 :D. mame iste prve miesto v conferencii Timmy shotout som stastny ze podpisal je to skvely brankar.
:juchu: co dodat, tusim od sezony 2001/02 piseme takyto mimoriadny konferencny uspech
:taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:
:taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:
:taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:


kto by to bol povedal pred sezonu, dovolim si vytiahnut prispevok, na ktory som nezabudol..pani majstri z hockeypro sa opät pekne sekli, ked ani v minulej, ani v tejto sezone nezaradili medvede na PO priecky..
cepi píše:
leci píše:Ovšem jsem zvědavý na názor cepiho, který se už loni rozčiloval, že Boston do osmičky postupujcích nezařadili. Stejně jako letos :D
takze opät im budem po sezone ukazovat :butt: :fucker:
a este raz :butt: :fucker: :D :razzi:

jedna etapa je za nami, urcite mimoriadne potesitelna, vzhladom k vyhode domaceho prostredia, ktore podla mna zohra dost dôlezitu a vyznamnu rolu v PO bojoch..koho si do 1.kola zelam..?..Rangers :!: uz len kvôli :censored: Averymu ktory sa opät predviedol vo svojej plne parade, nie, nie, nezaznamenal ziadne 4A, ci nebodaj hattrick :haha3: kdezee klasika, frustrovany, pri prerusenej hre, "tukol" nic netusiacemu Timmymu do zadnej casti masky a ohen bol na streche...samozrejme, cistee neviniatko, ja? :D ta cisty :censored: co dodat..reakcie z fora nenechali naseba dlho cakat..

Avery is such a punk
Avery is a stupid punk. No other way about it
Avery is a **** punk
lmao Avery
edit: dik za promtne videjko skorpy :wink:
skoda, ze Timmymu lepsie nesadla :verysad: :D ale jeho odpoved na Averyho pokus o :ja_neviem: :beee: poriesil brilantne: stiahnutou roletkou :razzi: :poklona2: hehe, Timmy sa nemohol idealnejsie klubu odvdacit za novy podpis zmluvy :cool: :cool:
V Bostone sa rozdavali ceny:

Eddie Shore Award (za vynimocnu priebojnost a odhodlanie): Milan Lucic

Elizabeth Dufresne Trophy (vynikajuca hra na domacom lade): Marc Savar

John P. Bucyk Award (najvacsi prinos pre charitu): Aaron Ward

Bruins Three Stars Award (za vykony na domacom lade): 1. hviezda: Marc Savard, 2.hviezda: Zdeno Chara, 3.hviezda: Tim Thomas

:taptap:
cepi píše: :!: :clap: :!: Tim Thomas by mal byt podpisany na dalsie 3 sezony...plat na urovni 5.000 :thumbsup: urcite zasluzeny :yes:
Zmena:

Tim Thomas podpisal na 4 roky za 20 milionov dolarov, s rozlozenim 6 - 6 - 5 - 3. Bude druhym najlepsie platenym hracom Bruins, hned za Zdenom Charom. Zaroven bude 12. najlepsie plateny brankar v lige.
ty vole ten Avery je normální bu*erant škoda že mu Thomass nedal víc a taky je škoda že skoro nikdo neviděl o co šlo myslím si že kdyby některý z hráču Bruins zpozoroval co udělal taky by ho jenom nechytli ale normálně seřezali.
Thomas si ten nový kontrakt jednoznačně zaslouží, již vloni chytal famózně no a co předvádí letos - :poklona2: :poklona2: !!!! Jsem zvědav jak mu to půjde v PO, přeci jen tam tlak na celý tým Bruins o hodně vzroste a navíc budou obhajovat svůj 1. post na východě po ZČ - no uvidíme, každopádně Vám držím palce a to alespoň do té doby než-li potkáte PHILLY........ :wink: :good: !!!!
Avery spravil to co ma v naplni prace. Aj z tohto sa skladaju suboje v NHL. a kto ich nezvlada prehra. Nebolo tomu tak davno co rysavy O'Neil z ottawy akoze nahodou narazil do Briera pri rozcvicke v playoff.Thomas to ale zvladol dobre a nedostal ani gola.
Na prve kolo play-off pripadaju do uvahy v podstate uz len dvaja mozny superi - New York Rangers, alebo Florida Panthers. V pripade Montrealu, resp. Buffala by sa muselo stat nieco neocakavana, aby sa dostali na 8.miesto.

Zostavajuce zapasy:

FLA (87): Pit, Phi, Atl, Was
NYR (89): Mon, Phi, Phi

Netrufam si odhadnut, kto by mohol kolko bodov ziskat. Pittsburgh, Philadelphia, Washington aj Montreal bojuju o lepsie pozicie pred play-off.
Nedrazdi medveda
Angela Latona

Obrázek

Predstavte si toto: 17 565 fanusikov v Boston Garden - nazvyme ich svedkovia - pokojne sediacich v dresoch Black & Gold. Pridajte k tomu jednu z najstarsich tymovych rivalit a nepisane pravidlo o respektovani golmana. A preco este nespomenut dalsiu gentlemansku dohodu o reklamnych prestavkach, ktore su urcene na to, co znamenaju - na prestavku.

Pridajte agitatora a mate recept na zlomyselnost.

V sobotne popoludnie bol Avery pripraveny na svoje tradicne stare triky. Ale tentoraz si mozno odhryzol viac, ako dokaze zjest: Tima Thomasa a kazdeho dalsieho clena Boston Bruins v hale.

Avery pocas reklamnej prestavky v tretej tretine prikorculoval s nastavenou hokejkou k brankarovi Bruins, ktory robil na lade strecing. Ako minal nic netusiaceho Thomasa, Averyho hokejka udrela brankara zozadu do brilby. Napriek Averyho az anjelskemu vyjadreniu neviny, roztrzka na lade na seba nenechala dlho cakat.

Nie je to prvykrat, co Avery na seba pritiahol pozornost medii kvoli konfliktu s brankarom. Takmer pred rokom uputal trikom, ktorym rozladil buduceho clena siene slavy, Martina Brodeura, ked mu hokejkou maval pred hlavou, aby mu znemoznil vyhlad, vobec sa pritom nezaujimajuc o hru na lade.

Neexistuje ziadne pravidlo ze by hrac nemohol mavat rukou pred brankarom, aby mu clonil vo vyhlade. Neskor sa to vsak stalo sucastou pravidla o nesportovom spravani a dostalo prezyvku "Pravidlo Seana Averyho".

"Viete ze pocas zapasu vzdy nieco chysta.", povedal po zapase s Rangers kouc Bruins Claude Julien. "Vzdy to robi a tesi ho to. Jedine co mozete urobit je davat si na neho pozor aj po preruseni hry, pretoze ked to urobil, najskor sa poobzeral, ci ho niekto sleduje. Je na to expert."

Ale co Avery zrejme netusil bola okamzita odozva zo strany Bruins. Je povinnostou kazdeho z Bruins ochranit svojho spoluhraca bezohladu na to, kto a co zacal.

Bergeron: "Otocil som sa a videl som ako ide Timmy po nom. Nemal som tusenia co sa stalo. Snazil som sa mu len pomoct. Ked som tam dorazil, Sjostrom prave sotil odzadu do Thomasa. Netusil som o co ide, ale chcel som sa Thomasa zastat. Vedel som, ze sa nieco predtym stat muselo, pretoze Timmy by nic take neurobil, keby neslo o nieco vazne."

Par ran medzi Bruins a Rangers malo za nasledok len niekolko trestnych minut a jedno-dve youtube videa. Ale moze to mat vplyv na nadchadzajuce play-off, pretoze je mozne, ze tito dvaja superi sa stretnu v prvom kole.

"Som naozaj rad, ze sme sa nenechali rozladit a dotiahli zapas do vitazneho konca.", povedal Thomas o reakcii na cely incident. "Tak to ma byt, pretoze ak odpovedate na nieco take prehnane, dostavate sa do pozicie v akej vas chcu mat. Ale ked reagujete na taku sitauciu a pritom si dokazete udrzat koncentraciu na zapas, v podstate ste znicili jeho usilie, pretoze mu jeho zamer nevysiel."

Obranca Mark Stuart potvrdil, ze Rangers su tazkym superom a v play-off to bude narocne, tak ako pocas kazdeho zapasu v tejto sezone. "Hra sa proti nim extremne tazko. "Stiahli sme sa dozadu a dokazali sme hrat proti nim fyzicky, tak ako v predchadzajucich zapasoch. V pay-off to bude isto velmi narocne."

Avery rad vytvara problemy na lade, ale tak ako Thomas, aj Stuart si mysli, ze Bruins tomu dokazu vzdorovat. "Kazdy sa snazi trocha zamiesat karty a hrat do tela. Ale vieme, co od neho mozeme cakat, preto sa tym netreba dat prilis rozladit."

Obrázek
Zranenych nam akosi pribuda. Snad to budu len kratkodobe zalezitosti:
- Kessel
- Thornton
- Ward - nehral proti Rangers. Uz na treningu den predtym opustil lad a vyziadal si lekarske osetrenie. V dalsom zapase by sa ale mal objavit.
- Ference - opustil lad v druhej tretine. Po zapase vsak na nom nebolo badat nejake zranenie Nad jeho ucastou v dalsom zapase, proti Sens, vsak vysi otaznik.
- Wideman - musel vynechat niekolko striedani po tom, co ho strela trafila do hrude

Julien: "Mame par doudieranych hracov. V najblizsich dnoch sa rozhodneme, akym smerom sa vyberieme."

Montador si proti Rangers zahral aj v obrane aj v utoku. Tomu sa hovori univerzalny hrac :yes:
O Averym snad naposledy. Skrateny clanok z boston globe:


Paul Dupont

(...)

Prekracovanie hranic unosnosti je pre Averyho typicke. Uz pred par mesiacmi takmer ukoncil karieru v NHL, ale vedenie mu povolilo navrat pod podmienkou, ze bude navstevovat kurzy na ovladnutie zurivosti. Zda sa, ze terapeuti sa zabudli zmienit o brankaroch.

(...)

Jedine Rangers, ktori zufalo bojuju o play-off, boli ochotni vziat Averyho do tymu.

(...)

"Ano, je to tak, "Bola to nehoda."", inetrpretuje Thomas Averyho nevinny vyraz v tvari, "Urcite, ako keby mu niekto naozaj veril." Avery uz predtym ustedril Thomasovi uder do zadnej casti noh a rovnakeho zakroku sa dockal aj Stuart. "Vieme, ze to bola nehoda. A musime tomu verit, pretoze je to Avery.", ironicky hodnoti Thomas.

Samotny Avery sa pre media nevyjadril. Hovorca Rangers odohnal novinarov, ked sa snazili dostat Averyho k rozhovoru. Podla trenera Johna Tortorellu mal dostat Thomas o 2 minuty trestu viac. Znie to ako velmi zabavna matematika.

Bruins pravdepodobne cakaju v prvom kole play-off zapasy proti Rangers. A to znamena viac Averyho, viac nevinnych pohladov a viac nehod. A ked vam to bude pocas zapasov malo, pozorne sledujte reklamne prestavky.
Skorpion píše:Bruins pravdepodobne cakaju v prvom kole play-off zapasy proti Rangers. A to znamena viac Averyho, viac nevinnych pohladov a viac nehod. A ked vam to bude pocas zapasov malo..
budem mat toho akurat tak dost :good: spomenul som to sice v topicu Rangers, ze panteri by mohli byt relativne prijatelnejsi, ale aj kvôli tomuto naboju Rangers beriem :yes: vzdy lepsie ako Habs, Flyers, ci Pens :yes:

zraloci trhli zrejme rozhodujuce 2 "prezident body" na lade hydinky, takze predpokladam, ze sa hraci budu v dalsich zapasoch logicky "setrit" a hlavne sa budu vyhybat nejakym extra subojom..je fajn, ze nasi hraci sa potykaju s menej vaznymi zraneniami a radsej, nech vynechaju nejaky ten zapas do konca zakl. casti ako zbytocne riskovat..Kessy nech kludne nakluse az v samotnom PO, nic neuponahlat a pak to opät rozjede ako cely nas tim :cert:

samozrejme, do PO ako fanda nepôjdem s velkymi recami, typu nalozime superovi 4:0, 4:1, toto bude ine kaficko, rozdiel medzi 1 a 8 timom po zakl.casti sa neguje (vid. PO rocnik dozadu Habs-Bruins..), no vypadnut v 1.kole po tak famoznej sezone by bolo obrovskym sklamanim a neuspechom zaroven..pevne verim, ze vyhoda domaceho prostredia rozhodne a to prekliate 1.kolo konecne zlomime :cert:
President Trophy ma nejak moc netrapi. Play-off je jedine na co teraz myslim. S rangers by to malo rozhodne naboj. A myslim, ze Avery tusi, ze sa stretneme a cela ta saskaren bola priprava na prve kolo.



:plus: Thronton a Kessel by v nasledujucom zapase mali hrat
:minus: Axelsson, Ference a Wideman nie

O Kesselovi sa rozhodne zajtra rano, ale uz sa citi omnoho lepsie. Thronton s velkou pravdepodobnostou nastupi. Najhorsie je na to Andrew Ference. Momentalne prebiehaju vysetrenia, ktore urcia zavaznost zranenia. Wideman tiez nepocestuje do Ottawy. Podla trenera su to vo vacsine pripadov len preventivne dovody. To plati aj pre Widemana. Ak pojde vsetko podla planu v tom dalsom zapase by uz hrat mal. Axelson opustil lad pocas treningu a zvazuje sa jeho ucast na tripe. Neskor bolo potvrdene, ze s tymom nepocestuje.



Viac menej mi to je jedno. Uz nam o nic nejde, treba sa poriadne doliecit a nabehnut do play-off v plnej sile. Bez dvoch klucovych obrancov by to bolo tazke, ale budem verit trenerovi, ze to nie je nic vazne, hoci pred play-off sa neprezradza nic, vsetky zranenia su utajene.
Dnes proti Ottawe bude v brane, podla ocakavania, Manny Fernandez. Nasledujuce 4 zapasy by sa mali brankari striedat. Manny by mal chytat proti Senators a Islanders a Tim proti Sabres a Canadiens. Je vsak mozne, ze si zapasy Sabres a Islanders prehodia. Vsetko bude zavisiet na to ako to bude vyzerat na 8. mieste pre play-off.

Kessel a Thornton budu pripraveny na striedacke v dnesnom zapase a bude zalezat na okolnostiach, ci a a ako zasiahnu do hry.

Dnesny zapas v Ottawe v podstate nie je zaujimavy. Cielom cislo 1 by malo byt nezranit sa.

Zaujimavejsi bude suboj o 8. miesto na vychode:

Philadelphia Flyers - Florida Panthers
New York Rangers - Montreal Canadiens
Skorpion píše:Dnes proti Ottawe bude v brane, podla ocakavania, Manny Fernandez. Nasledujuce 4 zapasy by sa mali brankari striedat
nie je o com, nech si este Manny zachyta, môzu to byt jeho posledne zapasy v drese Bruins..
inak nase brankarske duo je v hre o Jennings Trophy
Obrázek
Poradíe podla obdrzenych golov:
Bruins -) 181
Wild -) 192
Sharks -) 196
Devils -) 201
Skorpion píše:Dnesny zapas v Ottawe v podstate nie je zaujimavy. Cielom cislo 1 by malo byt nezranit sa.Zaujimavejsi bude suboj o 8. miesto na vychode:
tak, tak, mna bude po jednotl. zapasoch zaujimat jedine to, ci su hraci zdravotne fit.. :modlenie: a podobne zaostrim na zapasy, resp. vysledky nasich potencionalnych superov pre 1.kolo..po dnesnej noci by sa to mohlo opät o nieco vykristalizovat, aj ked ta definitiva padne zrejme az koncom tyzdna :roll:
bol by som rád, ak by ste narazili v prvom kole práve na nich, vyradili ich a ešte, aby Zdeno v niektorom zo zápasov "vysvetlil" Averymu, že byť zlý môže niekedy vyzerať aj inak...
Cepi, ked si to pripomenul, aktualizujem svoj davnejsi prispevok:



Tim Thomas a Manny Fernadnez maju velku sancu ziskat William M. Jennings Trophy brankarov s najnizsim poctom obdrzanych golov

Obrázek

Pocet obdrzanych golov:
- Bruins 181 (4 zapasy do konca)
- Wild 192 (3)
- Sharks 196 (3)
- Devils 201 (3)


Thomas bojuje aj o MBNA Roger Crozier Saving Grace Award pre brankara s najvyssou percentualnou uspesnostou zasahov.

Uspesnost zasahov:
- Thomas 0,933
- Vokoun 0,926
- Anderson 0,924
- Backstrom 0,923
- Rinne 0,921


David Krejci bude zvadzat tazky suboj o Bud Light Plus-Minus Award pre hraca s najlepsim +/- skore

Poradie +/-:
- Dacjuk +38
- Krejci +37
- Wheeler +36
- Zajac +34
- Wideman +33

Takze drzime palce aj v tychto kategoriach :povzbudzovanie:
Prehra v Ottawe 3:2. Dalo sa cakat... Chara si spravil strelecky rekord - 18 golov v jednej sezone. Manny predviedol par dobrych zakrokov. Hlavne pri nasich presilovkach! Neviem co sme to hrali, ale polovicu vylozenych sanci mala Ottawa ked hrala v styroch proti nasim piatim! A dokonca boli raz uspesni.

Este nas cakaju Canadiens, ktori stale nemaju postupovu istotu. Dalsi dvaja superi - Sabres a Islanders - uz maju jasno v tom co budu robit po zakladnej casti.


:minus: Ference nedohra zakladnu cast. Ucast v play-off je otazna!


Rangers vyhrali, Panthers nie. Jazdi su o kusok blizsie k play-off. Dokonca mozu preskocit Montreal :!:

Zostavajuce zapasy:
7. Canadiens (92b): Bruins, Penguins
8. Rangers (91b): Flyers, Flyers
9. Panthers (89b): Thrashers, Capitals

Montreal to nebude mat lahke! Prehrali s Ottawou aj s Rangers. Ani mi kozu zadarmo nedame - ide o derby. Tucniaci tiez nebudu lahky super. Okrem toho maju zranenych 2 klucovych obrancov - Schneidera a Markova.

Rangers maju dvakra Philu. Casto sa v takychto zapasoch stava, ze sa jeden vyhra a jeden prehra. Otazka je, ci to bude po predlzeni, alebo nie.

Pantery musia zdolat Atlantu. Inak mozu rezervovat dovolenkove pobyty. Proti Oveckinovcom to nebude jednoduche, ale aspon na bod im verim.
Hoši, tak to byl zápas se vším všudy! Musím tedy říct, že někteří vaši hráči (Lučič, Thornton) jsou, s prominutím, trochu bezmozci... Ale u Lučiče jsem si už zvykl, velká škoda, že nehrál Laraque, takhle by si určitě nevyskakoval. Čím dál, tím víc to vypadá, že na sebe narazíme v prvním kole a myslím, že podle dneška to bude pěkná řežba... :) . Go Habs Go!!!
habs píše:Hoši, tak to byl zápas se vším všudy!
ObrázekObrázek
tieto nase vzajomne zapasy su proste neskutocne! :poklona2: vychadzal som bohuzial sice len z hajlajtov ale :roll: :roll: tak ako som spominal, aj ked nam v podstate nejde uz o nic, zapasy proti odvekemu rivalovi nelze proste vypustit a to sa len potvrdilo :good: :good:

hity, fighty, paradne goly, pp a nakoniec to vsetko podrthnute nasim vitazstvom :clap: hehe, nasa tohto sezonna bilancia s Habs mi malicko pripomina tu nasu minulosezonnu vid.
3:4pp - 6:1 - 3:2pp - 3:1 - 3:1 - 5:4pp :cool:
habs píše:Ale u Lučiče jsem si už zvykl
Obrázek :lol2:
btw: urcite ferovejsi ako napr. taky Avery... :beee:
Zdeno Chara (1+1) jediny bod mu staci na to, aby vyrovnal svoje osobne maximum, ktore cini 51 bodov..to sa da :cinka: inak proti Habs si nenechal uniknut prilezitost trosku to tam :box: :cool:
Patrice Bergeron (1+2) absolutne zasluzena :winner2: hviezda zapasu, ten Recchiho rozhodujuci gol v pp (!!!mimochodom Mark 2+2 a :winner1: star zapasu) bol bez debatky Bergyho :yes: :yes: to co predviedol :doh: :good: neskutocne odstavenie hraca Habs na obrannej modrej Montrealu, vyhnutie sa zakazanemu uvolneniu, nasledny prienik pred Priceho, nezistna golova prihravka na Marka, ktory nemal najmensi problem to tam golovo upratat :oslava:
ObrázekObrázek
habs píše:Čím dál, tím víc to vypadá, že na sebe narazíme v prvním kole
ja to stale vidim na Rangers :) ale je mi to v podstate jedno, nase uvodne kolo bude mat neskutocny naboj, ci pôjde o Rangers, ci o Habs :roll: samozrejme, s Habs by to bolo ine kaficko :roll: :roll: ale v jednom mam jasno, espn uz zhavim :yahoo:

p.s. sme stale v hre o cennu Prezident trophy :clap: :clap: :clap:
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS