Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

mitch: https://www.reddit.com/r/LazyMan/wiki/mac" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdravim, mam dotaz/prosim o radu uzivatelov nhlTV. Skusal som prehravat live/zaznam na 3 roznych PC s vybornou rychlostou netu, na kazdom stroji to po 7-8 sek. sekne na 0,1 sek., co je teda velmi otravne. Neviete v com by mohol spocivat problem? Vdaka.
Rodriguez píše:Zdravim, mam dotaz/prosim o radu uzivatelov nhlTV. Skusal som prehravat live/zaznam na 3 roznych PC s vybornou rychlostou netu, na kazdom stroji to po 7-8 sek. sekne na 0,1 sek., co je teda velmi otravne. Neviete v com by mohol spocivat problem? Vdaka.
Začátky sezóny bývají trochu nestabilní, řekl bych. Aspoň to je moje zkušenost z posledních mnoha let, co to mám. Letos jsem tedy přešel na PS4, na PC jsem se ještě na nic nedíval, tak nemohu tvou zkušenost potvrdit. Ale na PS4 jely první dva zápasy perfektně, jak live, tak záznam, ale momentálně se mi několikrát za zápas ztratí stream a každou chvilku mi spadne kvalita, občas to skočí o sekundu dvě zpět. Ozkoušeno přes dvě wifi připojení na odlišných místech (ale netvrdím, že není problém u mě).
Někdy pomohla změna prohlížeče.
Pred nedávnom padlo aj nhl games a prišiel som tak o možnosť sledovať záznamy. Šiel by niekto na polku do konca sezóny? Live nepozerám, rád si vyplním vždy doobedie v práci, ale za to sa mi nechce platiť plnú sumu.
https://sportscult.org/index.php?page=torrents" onclick="window.open(this.href);return false;
Torrenty v práci ťažko. Máme centrálny net a to by mi šéf rozhodil sandál
Finch182 píše:Šiel by niekto na polku do konca sezóny?
Ja by som mohol, napíš pm ked sa chceš dohodnúť..
Nema nekdo zajem o NHL.tv napul? Sleduju pouze pres PS4, takze bysme se vzajemne pri sledovani pres prohlizec nemeli vyhazovat. Soucasne sledovani dvou PS4 by se muselo vyzkouset, s tim zkusenost nemam.
Nevíte někdo, co s tím? Obnovili mi i přes novou kartu NHL TV a já se za boha nemůžu přihlásit. Takhle to furt načítá prostě jenom a nic se neděje. A NHL support dělá mrtvého brouka :cry: :bitka3: Takže prostě asi přes 3 litry hozené do koše :scare:

https://imgur.com/a/F4Otfe1
Hej u mňa to tiež strašne blbne, skúšal som aj rôzne prehliadače, trochu mi pomohlo zmazať cookies, potom mi šlo aspoň prihlásiť, ale ked som si chcel zmeniť nejaké profilove udaje alebo heslo a dal som uložiť tak tiež len nekonečné načítavanie a nič z toho nebolo... hnus.. ale naštastie k prenosom sa zatial dostanem
Já zkoušel dvě zařízení (stolní PC a notebook), na každém ve třech různých prohlížečích a nic. Zkoušel to kámoš ze Slovenska a taky se nepřihlásil. Takže musí být chyba v tom účtu nějak prostě. To by si ale NHL support musela vytáhnout hlavu z prdele a začít to řešit.
Tak ten můj problém vyřešen. Já měl login z jiného mailu, než který byl uveden při koupi nhltv (to byl školní ještě). A to dělalo bordel. NHL mi nabídla, že účet zruší, pošle peníze a pak si můžu založit znovu z jiného mailu. Takže všecko klape, už mám nový účet a sezóna může začít.
Nevím, jestli jste si toho všimli, a nevím, jak to bylo minulou sezonu...
Pokud se nechcete ojebávat náhradníma aplikacema a nebo hledat streamy (což už teda na redditu neni problem)

NHL.TV aka GCL vysílá teď přibližně obden jeden free zápas.


Mám pocit, že loni to bylo jeden o víkendu.

Takže se zaregistrujte, nemusíte si doufám nic objednávat (to ale nevím jistě, já mám střídavě aktivní-neaktivní konto už pár let).
Taky doporučuju stáhnout si mobilní aplikaci, je už zadarmo, což taky vždycky nebylo a funguje fakt dobře. Obraz mi tam přijde snad lepší než na PC.
Zkoušel teď někdo nhl.tv přes PS4? Loni jsem se celou sezónu normálně bez problémů díval, nyní po výběru jakéhokoliv zápasu (záznam) mi to napíše, že není k dispozici žádný feed. V PC i na tabletu mi to normálně funguje, vše ten samý účet.
sidney77 píše:
pát 05. říj 2018 19:22
Zkoušel teď někdo nhl.tv přes PS4? Loni jsem se celou sezónu normálně bez problémů díval, nyní po výběru jakéhokoliv zápasu (záznam) mi to napíše, že není k dispozici žádný feed. V PC i na tabletu mi to normálně funguje, vše ten samý účet.
To je divny, mne bezi vse bez problemu.
Nejjednodušší řešení log in/log out pomohlo a vše opět funguje perfektně.
na nhl.tv je tento tyzden kopa free games.
Na stránke https://ok.ru/video/c1190540 máte opakovanie zápasov.
Hledám někoho, kdo by šel se mnou napůl do NHL TV. Brzy mi obnoví účet a strhnou dost peněz. Loni jsme byli na to dva, letos jsem sám, tak hledám někoho k sobě.
Sleduje někdo nhl.tv přes Google Chromecast?
Já, kdysi po poradě s tebou... :-D . Ale letos mi to při přenosu na televizi vyhazuje dost často hlášku "We encountered an unexpected error" (doufám, že si to pamatuju správně...) a musím na mobilní aplikaci spustit přenos znovu... Nevíš co s tím?
Jo no vidíš, vůbec nevím co s tím, neb mám podobný problém. Mě vůbec nejdou zápasy živě, neumím se dostat probíhajícího zápasu, buď se mi spustí od začátku a to někdy s reklamama půl hodiny před úvodním buly a nebo to hodí tu stejnou hlášku jako tobě a sekne se to. Začalo to před letošním play-off. Přitom zápasy ze záznamu jdou krásně bez problému. Musím zase napsat asi na customer service, už jsem zkoušel se odhlásiti celou apku odinstalovat a nahrát zpět a nic.
U tebe taky vůbec nevím, děje se to u zápasů živě nebo i záznamu?
Na to obcasne divanie sa nadranom mi bohate stacia zdarma streamy, zatial nie je problem najst okamzite dobry stream na zapas. To iste NFL kde som kupoval gamepass a uz som sa nato vykaslal a divam sa zdarma.
Streamy beru na
https://www.reddit.com/r/NHLStreams/
A pokud to jde, používám Billasport
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS