Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zaujimavosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

číta sa to pekne, no realita bude asi iná.., ale naplnenie tejto prognózy by som jednoznačne bral... :-D

http://sport.aktuality.sk/c/155781/pror ... anley-cup/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sbnation.com/2013/9/26/47706 ... simulation" onclick="window.open(this.href);return false;
NHLPA odhlasovala, ze letos se bude hrat hybridni icing. (tj pokud bek projede spojnici kruhu driv nez utocnik, piska se hned a neceka na dotek puku)
Szymon Szemberg ‏@Sz1909_Szemberg now
An incredible number of 98 Swedes on NHL (59), AHL (39) rosters currently. Nation of 9 million. Matter of pride, and concern.

Závisť. :verysad:
ako su na tom timy podla vahy, vysky a veku.

http://mirtle.blogspot.ca/2013/10/2013- ... t-and.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
to este aj na ZOH pchaju prava gayov :slap:
arek píše:to este aj na ZOH pchaju prava gayov :slap:
:hroza: ved aj bu*eranti su ludia :!:

Niekto si tu koleduje o :ban:
Obrázek
Rozhodne to sem patri. Tampa v prvej tretine proti Chicagu v kolonke striel- 0 :rofl: :clap:

edit: tak uz maju 7 v polovici poslednej tretiny :poklona:
a oni to vyhrali :rofl:
zato na nas canucks vyslali 22 striel len za prvu tretinu :nervozny:


Two minutes for "you cant do that". :dudo:
Mám dotaz... Koukám tak na NHL.com na nové tabulky "Wild Card" a vidím tam, že by postupovat přímo měli jen tři týmy z divize. :shock: Jsem myslel, že z každé jdou čtyři + wild card.

Tak mi to někdo vysvětlete, jak to v tomto systému s postupujícími do play-off je. Díky. :giggle: :oops:
Rono píše:Tak mi to někdo vysvětlete, jak to v tomto systému s postupujícími do play-off je
do PO sa dostanu z kazdej divizie najlepsie 3 timy
zvysne 2 fleky v kazdej konferencii sa rozdelia na zaklade volnej karty (Wild Card) pre muzstva s najlepsou bilanciou po zakladnej casti (teoreticky môze hrat v PO az 5 timov z jednej divizie)
PO sa bude hrat v ramci divizii, vitazi sa stretnu v suboji o sampiona konferencie a najlepsie 2 timy budu bojovat o :cup:
Jen kvuli tobe jsem to nastudoval...
Postupuji prvni 3 z kazde divize + 2 s nejvic body kteri jsou nasazeni jako 7. 8.
Tym s nejvic body hraje s 8. druhy divizni vitez hraje ze 7.
soucasne hraji spolu 2. s 3. v ramci divizi.

nasazeni dvojic do 2. kola jsem nenasel, ale predpokladam ze uz se pojede podle poradi v konferenci, jak byvalo zvykem a dal uz je to jasny...
AndyF píše:nasazeni dvojic do 2. kola jsem nenasel, ale predpokladam ze uz se pojede podle poradi v konferenci, jak byvalo zvykem a dal uz je to jasny...
Pokud se nemylim, tak dvojice do 2.kola pujdou jeste podle divizniho pavouka.. Cili zrejme my narazime na viteze serie Metropolit2 vs Metropolit3..
A co kdyz 5. porazi viteze druhe divize?
To se samozrejme muze stat.. Hypotetickej ilustrativni pavouk:

Metropolit1(PIT) vs wildcard(Montreal) (A)
Metropolit2(PHI) vs Metropolit3(NYR) (B)
____________________________
Atlantik1(BOS) vs wildcard(Islanders) (C)
Atlantik2(DET) vs Atlantik3(TOR) (D)

2.kolo
VitezA vs VitezB (bez ohledu na divizni prislusnost.., tedy napr MTL vs PHI)
VitezC vs VitezD (napr BOS vs TOR)

Jsem si na 99% jistej ze je to prave takhle..
Washington, New Jersey, Philadelphia, Rangers - 21 zapasu, 3 vyhry :scare: Islanders a Columbus 50% bodu, ale verim tomu ze pujdou do plusu. Pak je tu Carolina.. a Pens, kteri si hrajou to svy. Metropolitni divize je zatim totalni joke..
Atlantik píše:Metropolitni divize je zatim totalni joke..
Opravdu byl tenhle průběh tak neočekávanej? nedivil bych se kdyby to podobně i letos skončilo.. s tim, že Washington je pro mě tým, kterej by se "měl zvednout"...
Aspoň máme furt šanci o po pěti prohrách ze 6 zápasů. :D
Metro update: NJ & Canes lose. Division now 13-23-6 & 7-19-4 vs teams from other divisions. Remove Pens and numbers are 9-22-6 & 5-18-4.
:slap: :slap:

jeste chvili takhle a nebudeme mit o co hrat.. Jinak dnes vubec 4 mezikonferencni zapasy a vsechny pro Zapad.. Nakonec to vypada, ze 16 teamu na Vychode je jen spravedlivym vybalansovanim toho herniho nepomeru (Zatim urcite)..

Co se tyce Devils, tak spolu s minulou sezonou prohrali 19 z poslednich 21 zapasu venku :slap: Pritom to byl team, ktery venku stabilne hral celkem slusne. DeBoer dalsi na rade?
To je uz absurdni. Aby mohli dat Crybymu 3. hvezdu tydne, dali 2. hvezdu dohromady obema golmanum Avs.
To uz je jak Nobelovka
AndyF píše:To je uz absurdni. Aby mohli dat Crybymu 3. hvezdu tydne, dali 2. hvezdu dohromady obema golmanum Avs.
To uz je jak Nobelovka
Giguere chytal jen jeden zapas, ale je fajn ze ho alespon takhle zakomponovali..
Atlantik píše:
AndyF píše:To je uz absurdni. Aby mohli dat Crybymu 3. hvezdu tydne, dali 2. hvezdu dohromady obema golmanum Avs.
To uz je jak Nobelovka
Giguere chytal jen jeden zapas, ale je fajn ze ho alespon takhle zakomponovali..
Ne bez prdele, mne se to nelibi, Crosby necrosby.. :andy: At mu klidne daj 3. na ukor jednoho SO-Golmana
Novy image
Obrázek
ako nejaky ajtak :)
1453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS