Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zaujimavosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Mohl by si Seattle vybrat i hráče s NMC/NTC klauzulí? Pokud ano, pro nás výhoda. :petrik:
No to je prave problem.. Spis by to znamenalo, ze by si je museli prednostne chranit.
už teď se mi to zamlouvá :good: my chceme naší divizi konečně kompletní.. ať v ní můžeme hrdě dominovat.. (rozuměj 4 zápasy proti týmu Florida like jsou ve vražednym Pacifiku prostě nutností a uvítají to hádam všichni účástníci)...

jenom by bodli nějaký source.. já teď žil spíš olympiádou než NHL a nějak se mi po tom nechce pídit... vy už o tom diskutujete jako o definitivní věci :cool: našel by se nějakej link?
Wanic píše:jenom by bodli nějaký source..
http://thehockeywriters.com/seattle-nhl ... hin-weeks/" onclick="window.open(this.href);return false;
Historické zápasy z NHL všech týmů:
http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=2005

Asi měsíc, dva jsem hledal stránku, kde si budu moci stáhnout i zápasy třeba 20 let staré a konečně jsem našel. :yahoo:
Fakt doporučuju, a přesně na tom linku, který jsem poslal, jsem v pohodě našel například finále :cup: ze sezony 95/96 apod.

Pokud však budete po celém tom webu víc brouzdat (stačí v topicu sport > hokej), tak tam je ke stáhnutí i zápas mezi Bostonem a Torontem ze sezóny 1968-1969 !!!!!.

Opravdu si myslím, že každý si tam najde ty zápasy, které by si chtěl shlédnout (co se týče především play-off)... IMO já už vím, jak zabiju letní off-season. :slintac:

P.S.: Ke stahování je třeba REGISTRACE!
Kvalita predpokladám nic moc.
Tak toho zápasu ze 67/68 možná. Ale to by bylo logický. Ne? :giggle:

Ale třeba zápasy PHI-EDM z finále 87 jsou doporučovány v rozlišení 720x512... Podle screenshotů asi tváře z přenosu nepoznáš, ale čísla na dresech určitě jo a puk taky je tam vidět v pohodě. :yes:

Není to zázrak, ale tak myslím, že HD si určitě nečekal.


:lol2:
Teraz pozerám Nikto nie je dokonalý na STV.

A: "Hokejisti Kanady majú na drese javorový list. Hokejisti ktorej krajiny majú figový list?"
B: "Toronto?"
A: "Prečo si to myslíte?"
B: "Lebo oni vždycky figu vyhrajú."

:rofl:
PO dvojice k dnesnemu dnu

Obrázek
CHI-COL :slintac:
LAK-SJS :slintac:
NYR-BOS :thumbsup:

A pak si myslím, že (a to myslím objektivně) hodně zajímavá séria by byla mezi PHI a CBJ. :hmm:

Každopádně COL-CHI a LAK-SJS vidím už teď jako (skoro) lock, což je jen dobře. :petrik:
ok, rozpis je jenom rozpis a kvalitní týmy se s tim dokáží poprat, aniž by je to výrazněji bodově ovlivnilo, ale když se podíváte na to, co ještě čeká Dallas a Phoenix v porovnání s tím, co teď čeká Minnesotu :jn:

rozhodne se na ledě a ten odstup je přeci jenom na oko výraznej, ale stay tuned! Divočáci mají tu hlavní zkoušku teprve před sebou :klobuk: :slintac:
Rono píše:A pak si myslím, že (a to myslím objektivně) hodně zajímavá séria by byla mezi PHI a CBJ.
Souhlasím. Philly je teď ve velké pohodě a na ten jejich hokej se skvěle kouká a Columbus bude v každém případě velké zpestření. Jejich systém je jako dělanej pro play-off a pokud bych měl říct jeden tým, který může hodně zamíchat kartami, tak je to právě Columbus. Takovou sérii bych si nechal líbit. :yes:
Rono píše:LAK-SJS vidím už teď jako (skoro) lock, což je jen dobře.
Ti dám (skoro)lock :evil: na to první místo v divizi máme před dvěma vzájemnýma zápasama s ANA dost podobný vyhlídky.
fantomas píše:Ti dám (skoro)lock :evil: na to první místo v divizi máme před dvěma vzájemnýma zápasama s ANA dost podobný vyhlídky.
Šanci samozřejmě máte, ale já prostě si myslím, že první fakt skončej Ducks. Ale koneckonců, ať už budete hrát proti LAK vy nebo ANA, to není tak důležitý. Furt by to měla být jedna z nejlepších sérií v play-off.
Konieckoncov, Anaheim momentálne predvádza bačov ananás, vidím to tak, že SJS majú veľkú šancu skončiť pred kačičkami :wink2:
Takeaways a Giveaways v tejto sezóne. Pasha :cry:
Obrázek
Pasha píše:Takeaways a Giveaways v tejto sezóne. Pasha :cry:
Obrázek
Hall dominuje na oboch frontoch.


Konečne prišiel na psa mráz. :rofl: Tých idiotov čo tam trepú ako najatí neznáša každý.

Karma is a bitch.
Obrázek

história dresov v NHL
http://www.nj.com/devils/index.ssf/2014 ... stars.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sean avery dancing with the stars
kriste ja som nemal klikat na to video pod clankom
Obrázek
cepi píše:Obrázek
Na druhom konci tej tabulky úplne stačili 2 mená :ninja:
1453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS