Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zaujimavosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nashville na předposledním místě? Wow...

Východ:
1. Tampa Bay
2. NY Rangers
3. Pittsburgh
4. Montreal
5. Washington
6. Detroit
7. Columbus
8. NY Islanders
9. Boston
10. Philadelphia
11. Ottawa
12. Toronto
13. Buffalo
14. Carolina
15. Florida
16. New Jersey

Západ:
1. Anaheim
2. Chicago
3. Los Angeles
4. St. Louis
5. Nashville
6. Calgary
7. Dallas
8. Minnesota
9. Winnipeg
10. Vancouver
11. San Jose
12. Colorado
13. Edmonton
14. Arizona
Rono, bez Phi? to uz nechcem. Jinak proc je v jedne konf 14 a v druhe 16?
martin83 píše:Rono, bez Phi? to uz nechcem.
To mi povídej, taky to nechci, ale letos budem téměř totožní jak vloni. :-/ Jen vlastně odešli Gross s Coburnem a přišli Medvedev s Gudasem...
martin83 píše:Jinak proc je v jedne konf 14 a v druhe 16?
Protože systém NHL. :neviem:
1.tampa bay
2.washington
3.pittsburgh
4.ny islanders
5.ny rangers
6.columbus
7.montreal
8.philadelphia (bez PO, lebo bude az 6. v divizii :giggle: )
9.detroit
10.ottawa
11.florida
12.boston
13.buffalo
14.new jersey
15.toronto
16.carolina


1.anaheim
2.st.louis
3.minnesota
4.chicago
5.los angeles
6.dallas
7.colorado
8.san jose
9.winnipeg
10.nashville
11.calgary
12.edmonton
13.vancouver
14.phoenix
VÝCHOD:

1. Tampa Bay
2. Washington
3. NYR
4. Detroit
5. Montreal
6. Pittsburgh
7. Columbus
8. NYI
_______________
9. Philadelphia
10. Florida
11. Ottawa
12. Boston
13. Buffalo
14. Toronto
15. Carolina
16. New Jersey

ZÁPAD:

1. Anaheim
2. Los Angeles
3. Chicago
4. Nashville
5. Calgary
6. St.Louis
7. Dallas
8. Minnesota
_____________
9. San Jose
10. Winnipeg
11. Vancouver
12. Colorado
13. Edmonton
14. Arizona
Já jinak myslím, že Phi bych rozhodne neodepisoval, sice ted neznam jejich kouce, pokud to teda jeste není\ berube, ale to že zustaly pohromade je jejich výhoda. A podle mě tam mají velké individuality směrem dopredu, jen trio Voráček, Giroux, Lecavalier je schopné dát podle mě dohromady i 90 golů (35,25,30). Obrana je slabší, ale i tak tam play off bude.
martin83 píše:trio Voráček, Giroux, Lecavalier je schopné dát podle mě dohromady i 90 golů
Ano pokud jich G a Voras daj kazdej 45..
vinny trikrát prekonal hranici 30 golů, nevidim důvod proc by to neudelal znova, ve 35 letech bude na vrcholu, bude to jeho sezona v klubu
martin83 píše:nevidim důvod proc by to neudelal znova
No protoze z pressboxu to pude tezko..
Nevím nevím, ale takto snizovat kvalitu vlastního hráče???? 29 dalších klubů by po takovém sniperovi šáhlo
:lol: To je zábava. Jo, po útočníkovi, kterej je horší a horší a ještě k tomu starej (35 let vrchol LOL) by každej hned skočil.
Východ
1. Detroit
.
.
9. Pens
10. Flyers

Západ
1. nevím
...
nevím
nevím

14. Edmonton
Myslím, že andy taky prokoukl, vzhledem k tomu avizovanému ignoru...
martin83 píše:Nevím nevím, ale takto snizovat kvalitu vlastního hráče???? 29 dalších klubů by po takovém sniperovi šáhlo
tady brecim smichy. Ignore je kde? no jdu hledat. Tohle je totiz masakr :-D
JKL píše:Myslím, že andy taky prokoukl, vzhledem k tomu avizovanému ignoru...
Kdyz ja mel martina poprve v ignoru, tak vy ste este tahali kacera!
AndyF píše:
JKL píše:Myslím, že andy taky prokoukl, vzhledem k tomu avizovanému ignoru...
Kdyz ja mel martina poprve v ignoru, tak vy ste este tahali kacera!
Sa čudujem, že sa s ním niekto snaží viesť diskusiu. Očividne je trolský vol, pardon, troll a napriek znalosti, ktorou disponuje tu len spmauje. Ja mám rád tieto typy náladotvorcov. Svojho času Janoslovan na HP jedným príspevkom zdvihol tlak 2 tisíc ľuďom, ďalším stovkám spôsobil infarkt a ostatní ho kameňovali a trhali siláckymi rečami. To však boli stránky so širokou "komunitou", kde bola hodnota príspevkov len minimálna... Tu je škoda, aj keď ma to vie pobaviť, že sa strácajú tie príspevky, kvôli ktorým si sem chodím "kliknúť".
je jedno ci je ignorovany alebo nie, je to typ trolla ktory nepotrebuje ucast druhych.

Roky nechapem vedenieHF, ze ho proste konecne nezabanuje aj ked to tu cele len sere. clovek si chce rano precitat nejake postrehy zo zapasov a najde len same srance od toho magora.

Seriozne zacinam uvazovat, ze budem totalne bez chrbtovej kosti a Areka odstrihnem od HS kym nezabanuju Martina a je mi fuk ze mi uz poslal prachy. A to myslim uplne vazne a dufam Arek, ze si to precitas. Zamyslite sa nad sebou. Riesite tu ako zvysit kvalitu topicov pomocou vypnutia chatu, ale ze by ste banovali plevel a trolla, tak to ticho ignorujete.
Troll martin na hrad :!:
Martine nedej se ! Vitej zpet mezi odborniky. :klobuk:
Finch182 píše:je jedno ci je ignorovany alebo nie, je to typ trolla ktory nepotrebuje ucast druhych.

Roky nechapem vedenieHF, ze ho proste konecne nezabanuje aj ked to tu cele len sere. clovek si chce rano precitat nejake postrehy zo zapasov a najde len same srance od toho magora.

Seriozne zacinam uvazovat, ze budem totalne bez chrbtovej kosti a Areka odstrihnem od HS kym nezabanuju Martina a je mi fuk ze mi uz poslal prachy. A to myslim uplne vazne a dufam Arek, ze si to precitas. Zamyslite sa nad sebou. Riesite tu ako zvysit kvalitu topicov pomocou vypnutia chatu, ale ze by ste banovali plevel a trolla, tak to ticho ignorujete.
a co keby si si ho proste dal do ignore listu???? Presne na to ta funkcia sluzi.
bol tam x krat ale to by som musel dat aj kazdeho kto na neho reaguje. To je taky problem odstrihnut skodneho? Ma nejaky prinos okrem toho ze jednu polku nasiera a druha sa zabava na tom, jak je demen*ny?

Potom ze sem neprichadza az tolko novych ludi, uvidia tieto prispevky a radsej idu do prdele. Spamujeme sice nespravny topic ale ja navrhujem hlasovanie o nom a nech rozhodne vacsina. Ak ho tu vacsina chce, tak ok ale inak mi pridete jak frau merkel a spol, cize prdite na zaujmy ludi a robite si po svojom a presne opacne
http://www.thehockeynews.com/blog/can-d ... e-players/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Former Carolina Hurricane defenseman Aaron Ward was arrested Friday in Cary and charged with assault on a female, authorities said.

http://wncn.com/2015/10/09/former-carol ... on-female/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zas a znova. :hroza:
V ECHL budu pouzivat modre branky s reklamou na zrdkach :hroza: Clovek by nepovedal, kam vsade sa da ta reklama narvat.

Obrázek
1453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS