Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zaujimavosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Skorpion píše:V ECHL budu pouzivat modre branky s reklamou na zrdkach :hroza: Clovek by nepovedal, kam vsade sa da ta reklama narvat.

Obrázek
:grc: dobry cirkus
Bol som hrozne zvedavy ako si vedu zatial predstavitelia ultimatne lepsej vychodnej konferencie vychadzam z vyhlasenia all-star timu kde bolo sest zo siestich hracov z vychodu a ziaden zo zapadu. Asi to bude nejaka nahoda na uvod sezony zapad zatial v medzikonferencnych zapasoch vedie 5-1.
Eichel, McBůhvíkdo, Panarin, Domi, Lindberg, Donskoi, S. Bennett, S. Reinhart, McCann, Ehlers, Petan, Fabbri, Hanifin... :hmm: Letos boj o Caldera může být ještě zajímavější než vloni...

Přál bych to buď Eichelovi, Domimu, Bennettovi či Ehlersovi. :hfman:

A tipuju to na Eichela, Panarina, Hanifina nebo McDavida.
Já Larkina, který ti v tom seznamu z nějakého důvodu chybí...
Jo, vidíš, myslel sem na něj jako prvního a pak mi jaksi vypadl. :doh: Ale pro souboj o Caldera jedině dobře, že je tam i on.
http://www.hokej.sk/nhl/clanok134248-No ... a_goly.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevadí :lol2:
No tak v O2 Arene to je taky, ale ne takovej extrem a asi jen v uplne poslednich radach.
Asi uz jste si vsimli, ale na NHL.COM oproti minule sezone pribyla v IceTracker behem zapasu moznost shlednout highlighty v realnem case behem zapasu i pro lidi, co nemaj GCL.
A ako je to vlastne teraz s tým predĺžením resp. PP v ňom?
Ak v OT bude presilovka tak naskakuje 4. hráč na ľad a hraje sa 4 na 3. Ale ak sa bude hrať plynule viac ako 2 minúty a PP zostane nevyužitá, čo ako ten 4. hráč musí okamžite ísť na striedačku alebo naskočí na ľad ten z trestnej a hraje sa 4 vs 4 až do prerušenia :?:
Davvy píše:alebo naskočí na ľad ten z trestnej a hraje sa 4 vs 4 až do prerušenia
:yes:
je to proste cele :sisi: . To radsej mozhli dat za faul samostatny najazd.
A aby teoreticky rozhodol zapas najazd? Tomu sa chceli v prvom rade vyhnut :giggle:
Logo Blackhawks je vraj rasisticke a malo by sa zmenit

Kam ten svet speje? :hroza:

Chcel som to zaradit do f*cking topicu, ale to az ked ho naozaj zmenia.
Pochybuju, že to změní, ale něco podobného už tu bylo.

https://en.wikipedia.org/wiki/Washingto ... ontroversy" onclick="window.open(this.href);return false;
Negro Cookie Company :lol2:
Už aj ASG sa bude hrať 3v3 :hroza:
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=7885 ... l:topheads" onclick="window.open(this.href);return false;
Mě by zajímal hlavně ten výběr týmů z těch divizí, to může být masakr.

Z Metropilitu tipuju toto:
Ovečkin
Bäckström
Crosby
Malkin
Tavares
Giroux/Kessel

Letang
Carlson
McDonagh

Lundqvist
Fleury/Bobrovsky
Dúfam že Sedinovci nepôjdu.. tento rok som čakal že to OT môže byť sranda s nimi ale máme v predlžení 0-6.. sú strašne pomalí a bez rýchlosti sa nemajú ako uvolniť a dostať do šance.. A pri ASG sa bude hrať 20 minút vkuse len s 2 formáciami 3 na 3, ved to bude zabiják, ale zas pri ASG budú hrať rybníkovým tempom a nebudú lietať zo strany na stranu..
Z centralu tiez bude z coho vyberat… jedine v branke sa ten druhy bude hladat asi tazsie :giggle:

Toews, Kane, Seguin, Benn, Tarasenko, Parise, MacKinnon

Keith, Klingberg, Weber, Josi, Pietrangelo, Suter… WTF?

Rinne, ???
Ohlund píše:s 2 formáciami 3 na 3
se třemi formacemi, ne? (9 hráčů do pole je nominovaných) .. to už nezní tak neubruslitelně... jako spestřesní All Star Game by to mohlo být ok.. no v tý regulérní sezóně jsem si na to zatim ještě nezvykl.. Coyotes hráli zatim jenom 2x, poprví jsem byl natěšenej, no po 1:14 jsme dostali góla, takže natěšení rychle opadlo.. po druhý už jsem si říkal spíš, shit.. zase tohle.. nevim no.. je pravda že je to atraktivní, to se tomu upřít nedá.. no, ale jiní už to tu (nevim teď přesně v jakym topicu) shrnuli za mě.. celej ten systém přidělování bodů je ujetej, ne jenom formát prodloužení.. v tomhle směru zlatá evropa... :bee:
Rono píše:Mě by zajímal hlavně ten výběr týmů z těch divizí, to může být masakr.

Z Metropilitu tipuju toto:
Ovečkin
Bäckström
Crosby
Malkin
Tavares
Giroux/Kessel

Letang
Carlson
McDonagh

Lundqvist
Fleury/Bobrovsky
Kazdy tim bude mat aspon jedneho zastupcu :)
Celá ASG je jedna velká pikovina, tak teď to bude ještě větší pikovina. Cirkus žije.

Co se týká nového formátu prodloužení, s normálním hokejem to nemá nic moc společného, ale fakt je, že je to totálně strhující a dechberoucí. Nejsem si jistý, jestli je to to pravé zakončení seriozně vedených a odehraných zápasů, časem se to omrzí jako nájezdy, ale zatím mi to tedy nevadí, spíš naopak.
Wanic píše:
Ohlund píše:s 2 formáciami 3 na 3
se třemi formacemi, ne? (9 hráčů do pole je nominovaných) .. to už nezní tak neubruslitelně...
Videl som že 6 útočníkov tak ma automaticky napadlo že 2 útoky ale pri 3v3 hrajú len dvaja F (u nás niekedy len 1 + 2D :lol2: ) :hanba: :matika:
to Ohlund: hej, já když jsem to viděl poprví, tak jsem si říkal úplně to samí :lol2: .. proto je žádoucí to uvést na pravou míru, ať už to víc lidí nemate :klobuk:
Obrázek
1453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS