Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

ak Edmonton vymeni draft pick do St. Louis, bude to najskor vyzerat takto:

1. TOR - Auston Matthews
2. WPG - Patrik Laine
3. CBJ - Jesse Puljujärvi
4. STL - Mathew Tkachuk
5. VAN - Alex Nylander
6. CAL - Pierre-Luc Dubois
7. ARI - Jakob Cychrun
8. BUF - Olli Juolevi
9. MON - Mikhail Sergachev
10. COL - Jake Bean
:) Pravděpodobná volba v prvních kolech
1. TOR - Auston Matthews
2. WPG - Patrik Laine
3. CBJ - Jesse Puljujärvi
4. EDM - Mathew Tkachuk
5. VAN - Alex Nylander
6. CAL - Pierre-Luc Dubois
7. ARI - Jakob Chychrun
8. BUF - Olli Juolevi
9. MON - Mikhail Sergachev
10. COL - Clayton Keller

Mě,ale zajímá především Montreal a za sebe bych raději viděl pro HABS volbu nějakého útočníka než beka.Čili fyzicky zdatný bek Mikhail Sergachev by sice mohl nahradit začas Markova ,mě však na 1.kolo neupoutal.Beka můžeme brát z výběrů 39 a 45.Koneckonců loni jsme brali v 1.kole taky beka Juulsen.
Ačko-li je Sergachev scouty hodnocen výš než útočníci,které později zminim, jsem za forwarda. Opěvovaný Dubois půjde dřív než je 9.volba,toho reálně neulovíme ,co vzít někoho z této trojice.

centr Logan Brown - to má být ohromný centr ovšem podobný tip máme v Michaeulu McCarronovi
centr Clayton Keller to má být nový Patrick Kane.Dává góly i asistence.Šefuje a řídí hru.Je to ale prcek.
levý wing Kieffer Bellows syn útočníka Canadiens Briana Bellowse vítěze posledního SC s vizitkou 50 gólů za sezonu za USA-18. Podle mě můj tajný tip.Góly je to, co potřebujeme :yes: .
montreal píše:Čili fyzicky zdatný bek Mikhail Sergachev by sice mohl nahradit začas Markova ,mě však na 1.kolo neupoutal.
Elite-level skating, top slap-shot, skvelé ofenzívne schopnosti, nemenej dobrý v d-zone, vždy pôsobí pokojne, nerobí chyby, potenciál future no. 1 d-man. Pozri jeho zápasy a napíš mi, že ho nevidíš na 1st rounder. Momentálne je pre mňa najlepší bek na drafte.
:) Asi jsi mne špatně pochopil.Já vůbec nespochybňuji Sergachevovi kvality a souhlasim s tebou v jeho hodnocení.Ale je to v uvozovkách bek.
Když jsem psal že mě nezaujal, myslel jsem tím svou chorobnou touhu po kvalitním střelecky disponovaném útočníkovi po kterém volám několik let..Podle mě ho vybereme pouze v prvním kole.Později je to už jen náhoda,i když i takové byly.
Máme v 1.kole pouze jednu jedinou 9.volbu a nevěřim,že bude Bergevin schopen zajistit ještě jednu ,abychom mohli brát oba hráče.Beka a forvarda.A my kanonýra skutečně potřebujeme jako sůl.Na trhu volných hráčů nic neulovíme,to je pro náš klub s mnoha nesmyslně nadnesenými smlouvami několika hráčů viz. (Subban,Markov,Plekanec)ekonomicky nezvládnutelné.Nezaplatíme špičkové forwardy jako Stamkose,Malkina,Ladda a další fajnové hráče o kterých se všude spekuluje.To nám nedovolí ani zvýšený platový strop a ani Bergevin není schopen udělat nějaký radikální řez.Hovoří se,že v létě na trhu volných hráčů bude agresivní,tak jsem moc zvědavý.Vůbec ale tomu nevěřim :cry: .
Můžeme si nechat zdát o útočnících jako Matthev, Laine.Dubois ,Tkakuch,Nylander,ale naskýtá se loni padesátigólový talent ,kanonýr Kieffer Bellows a několik dalších velice zajímavých útočníků u kterých je předpoklad,že budou dobří.Tak co to nezkusit.Bek může počkat na druhé kolo,kde máme dvě volby.Sergachev je této taktice zkrátka danˇ.
Nemusim ti psát jak naše ofenzíva je mizerná,přesilovky nevyjímaje.
To jako zkušený a pro mě, ač odvěký toronský rival :-D ,ale celkem oběktivní user :yes: , velmi dobře víš.Střílet góly je náš letitý problém a utrápená vítězství o jeden gól v prodloužení, nebo po nájezdech s tím,že Price udělá nějaký super zázrak, mě zkrátka dlouhodobě neuspokojuje.Jednou bych ten SC rád vyhrál,už je mi pouze 55 :-D a dvakrát mě po infarktu klepala na rameno zubatá. :-D
Tedˇ jsme mu bohužel svému snu vzdáleni,ale jak říkaám,,Vše do času" :-D
Navíc kluby okolo nás nespí a budou taky pečlivě během draftu vybírat ,v létě posilovat a já nechci skončit mizerně,jako letos.
montreal píše:Asi jsi mne špatně pochopil.Já vůbec nespochybňuji Sergachevovi kvality a souhlasim s tebou v jeho hodnocení.Ale je to v uvozovkách bek.
Lenze ak Sergachev zahra, mozete vymenit nejakeho obrancu za utocnika, ktoreho potrebujete.
tak skusim ja: (za predpokladu ze sa top10 picky nevymenia)

1. obvious
2. obvious
3. obvious
4. tkachuk
5. PLD
6. nylander
7. juolevi
8. chychrun
9. jost
10. sergachev
Je to možné. :) Väčšina klubov má filozofiu BPA a čo sa týka vás a Duboisa, scout, ktorý pre vás pracuje cca 25 rokov ho vidí podobne ako ja - 3rd liner, 2nd PP unit. Tým netvrdím, že by ste ho nepickli, ak by teoreticky k tomu došlo, predsa len draft je založený na team decision-making. Čo sa týka Nylandera, pokojne môže byť k dispozícii. Ten typický "ranking" užívateľov je vidieť aj na tejto stránke. Duboisa, Nylandera a Chychruna by som bral mimo top 10 a očakávam, že do top 10 skočia napr. Jost, Brown, McLeod alebo Bean, pričom Josta si viem predstaviť aj ako 6th OA. Tiež s blížiacim sa draftom som toho názoru, že Peg by mal brať Puljujärviho.

V Montreale sa ešte špekuluje o Subbanovi a, čisto teoreticky, viem si predstaviť blockbuster trade medzi vami a Oilers ... ak aj vo väčšine prípadov zostane všetko len pri špekuláciách, pravdou je, že je to najzaujímavejšie leto za posledných ix rokov bez ohľadu na kvalitu draftu. :yes:
Fiasko, blamáž, fopá atď......okrem prvých dvoch výberov neuhádol za sebou už nikto ani prd :bee: ešte Pasha, mt-svk a montreal trafili Sergachyova pre MTL z 9. pozície, ale inak sa to s vlaňajškom nedá porovnať.
Davvy píše:Fiasko, blamáž, fopá atď......okrem prvých dvoch výberov neuhádol za sebou už nikto ani prd :bee: ešte Pasha, mt-svk a montreal trafili Sergachyova pre MTL z 9. pozície, ale inak sa to s vlaňajškom nedá porovnať.
nj, pre NHL kluby pickujuce v top10 robia skauting amateri... :neviem:
Ono Arizona by na tom siedmom mieste potiahla Chychruna, ale Clayton Keller sa nedal odmietnuť. Navyše, Chaykovi prialo šťastie a následne zrobil jak hovoríte vy Česi mejstřýk :giggle: :good:
Tak co sa tyka slovenskych mladikovIMO v drafte 2017 budeme mit 6 draftovanych hracov a jedneho dokoncr v 1 kole -IMO: Bucek, Ruzicka,Bodak, Studenic, Lacka, Hrehorcak.
guillaume píše:Tak co sa tyka slovenskych mladikovIMO v drafte 2017 budeme mit 6 draftovanych hracov a jedneho dokoncr v 1 kole -IMO: Bucek, Ruzicka,Bodak, Studenic, Lacka, Hrehorcak.
Lacka? Hrehorčák? Bodák? Niekto v prvom kole?

Nie.
Patrick vs Hischier

Tak jak borci? Já letos hokej celkově moc nesledoval (práce), ale když nás čeká TOP pick tak beru jako povinost se trošku zajímat :-D Nejvíc určitě zaujmou výše zmiňovaní pak tam je asi celkem propast...

Na netu jsem našel pěknej článek kde borec srovnává Nicovu letošní sezónu s Nolanovou loňskou (letos odehrál jen 33 utkání, loňskej draft mu utekl o pár dní) a v podstatě závěr je takovej, že Nolan má potenciál stát se TOP 2way centrem typu Toews, Kesler, Bergeron, kdežto Hischier franchise playerem (Kane, Bure, Datsyuk). Nolanovu skvělou sezonu srážel fakt, že hrál v TOP týmu CHL po boku dalších skvělých prospektů (Hawryluk, Quenneville, Provorov, ...). Nico to štěstí letos neměl on údajně hrál v jednom z nejmladších, nejméně zkušených týmů a ještě k tomu to byla jeho nováčkovská sezóna. O to impozantnější by jeho čísla měli být.

Nolanova loňská sezóna - 72 zápasů 41 branek 61 asistencí
Nicova letošní sezóna - 57 utkání 38 branek 48 asistencí

PATRICK
+ size, IQ,
- injury

HISCHIER
+ skill, speed, IQ
- evropan?

Takže závěr je takovej, že Nolan je ve všech žebříčcích na první pozici jen proto, že je to kanaďan :neviem: Podotýkám, že tohle jsem se dočet svůj názor říct nemůžu ikdyž z videí určitě víc zaujme švýcar :thumbsup:

PS: myslím, že náš nebude ani jeden a loterie nás zase srazí :-D :giggle: :hroza:
Podla mna Hischier, Patrick by mal byt najtalentovanejsi hrac draftu, ale zranenia + som cital, ze nie idealna povaha ho mozu stat prve miesto na drafte.
Kdy přesně proběhne loterie? V neděli ráno? Díky
v noci zo soboty na nedelu, ale presny cas neviem. mari sa mi ze v minulosti to byvalo pred zaciatkom prveho PO zapasu
Mělo by to být v 1:00.
1. NJD - Hischier
2. PHI - Patrick
3. DAL - Mittelstadt
4. COL - Heiskanen
5. VAN - Vilardi
6. VGK - Glass
7. ARI - Makar
8. BUF - Tippett
9. DET - Liljegren
10. FLO - Pettersson


Něco mi říká, že jsem tohle viděl na Nově v Borec na konec :hmm: Před 8mi lety... A příští rok v červnu bude klučina stoupat na pódium v Dallasu :dudo:


Tak to běž ... :fucker2: :-D
16-year-old star Alexis Lafreniere has 67pts in 50gp for 1.34 points per game in QMJHL. Nathan MacKinnon scored 78pts in 58gp as a rookie in '11-'12 which equaled 1.34 points per game.
Start the hype :frajer: 2020 eligible
Tak lotynka za námi, dáme si zase nějakej mock draft ať ukážeme svoji odbornost? :dudo:
#1 Taro Tsujimoto - Tokio Katanas
1. Buffalo Sabres - Rasmus Dahlin
2. Carolina Hurricanes - Andrei Svechnikov
3. Montreal Canadiens - Brady Tkachuk
4. Ottawa Senators - Filip Zadina
5. Arizona Coyotes - Adam Boqvist
6. Detroit Red Wings - Quinton Hughes
7. Vancouver Canucks - Evan Bouchard
8. Chicago Blackhawks - Oliver Wahlström
9. New York Rangers - Ty Smith
10. Edmonton Oilers - Noah Dobson

Přání:

1. Buffalo Sabres - Rasmus Dahlin
2. Carolina Hurricanes - Filip Zadina
3. Montreal Canadiens - Brady Tkachuk
4. Ottawa Senators - Andrei Svechnikov
5. Arizona Coyotes - Oliver Wahlström
6. Detroit Red Wings - Quinton Hughes
7. Vancouver Canucks - Adam Boqvist
8. Chicago Blackhawks - Ty Smith
9. New York Rangers - Evan Bouchard
10. Edmonton Oilers - Noah Dobson
Mock draft: Dahlin will go No. 1 to Sabres :arrow: https://www.nhl.com/news/nhl-mock-draft ... =277764372" onclick="window.open(this.href);return false;
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO