Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Leon píše:Mock draft: Dahlin will go No. 1 to Sabres :arrow: https://www.nhl.com/news/nhl-mock-draft ... =277764372" onclick="window.open(this.href);return false;
Povedal by som, že Montreal siahne po „trading down“, pretože tam nie je center, ktorého tak zúfalo potrebujú. Najlepší center je, zdá sa, Jesperi Kotkaniemi a napriek tomu, že to nie je žiadny top high-end player, bude pre pozíciu a univerzálnosť vybraný v TOP 10. Čo sa týka obrancov – trio Boqvist, Hughes, Bouchard – môže skončiť v akomkoľvek poradí. Vzhľadom na to, čo tímy potrebujú, tak by som tipol Hughes - Yotes, Bouchard - Wings, Boqvist - Canucks.

Osobne z tohto tria preferujem Evana Boucharda (London Knights). Zatiaľ čo Boqvist môže byť produktívnejší, stále potrebuje aspoň rok a je viac risky. Bouchard pod Daleom Hunterom, podobne ako kedysi Marner, hráva všetky situácie a má pravidelne vysoký TOI okolo 30 min, čo znamená, že je viac „vyhratý“, de facto môže byť NHL-ready. Z jeho 87 pts (top CHL produktivita medzi bekmi) bolo 60 primary points. Druhý obranca v bodovaní OHL je pick Vegas z minulého roku - Nic Hague – 78 pts, tretím je Ryan Merkley so 67 pts. Merkley, tipnem si, bude padať na drafte podobne ako padali napr. Oliver Kylington alebo Sean Day pre ich off-ice issues. Ryan Ellis je jediný RHD v OHL za posledných 20 rokov, ktorý mal viac ako Bouchardových 87 pts v sezóne. Jeho 297 SOG predstavuje druhý najvyšší počet v OHL v tejto sezóne.

Mimochodom Knights pred TDL vytrejdovali svoj veteran talent vrátane ex-kapitána: Robert Thomas, Cliff Pu, Max Jones a Sam Miletic - za mladých hráčov a draft picky (napr. Connor McMichael, 11th OA 2017 OHL draft), pričom po TDL (10th Jan) mali bilanciu 17-8-1 a to najmä vďaka Bouchardovi.
Captain Crunch: A ostatní beky poznáš? Noah Dobson, Ty Smith, ...
Leon píše:Captain Crunch: A ostatní beky poznáš? Noah Dobson, Ty Smith, ...
Nič čo by malo informačnú hodnotu. WHL ma nikdy nezaujímala a podobne je na tom QMJHL, kde mám vždy skôr pár jednotlivcov a tým to hasne. V rámci OHL je tam niekoľko zaujímavých bekov, o ktorých sa moc nehovorí.

Napríklad Bouchardov parťák z obrany - Alec Regula. Nedostáva sa mu pozornosť, pritom má v tom páre vlastnú identitu a nikto nemôže povedať, že by sa v prvom obrannom páre Knights len viezol. Bouchardovi stíha korčuliarsky, čo vidieť najmä na tom, ako vie poľahky vykorčuľovať z d-zone aj pod tlakom súperových forwardov. Má dobré zrýchlenie a skvele pracuje s hokejkou. Nemá tak dobrý gap control ako Bouchard, čo v priamom kontraste vidieť, ale to neznamená, že by bol zlý, resp. horší ako ostatní d-men v lige. Naopak, na rookie beka v OHL solid. V 67 gp má 25 pts, čo sa môže zdať málo, ale ako rookie, čo nedostával priestor na PP, sú to dobré čísla. Coaching staff Londonu učí využívať hráčov svoju pohyblivosť k bráneniu (predtým napr. Mete alebo aj Marner) a Regula je schopný v bránení one-on-one. Všestranný moderný bek, na ktorom vidieť rok pod Daleom Hunterom. Mete bol podobne „prehliadaný“, išiel ako 100th OA a teraz, dva roky po drafte, má za sebou 47 zápasov v NHL.

Pred Regulom je v bodovaní rookie d-men len Rasmus Sandin z SSM, ktorí sú momentálne vo finále. Sandin mal v 51 zápasoch 45 pts, ale na rozdiel od Regulu hrá na PP. Sandin hral skvele vo výbere Švédska na WHC-17. Už na prvý pohľad je v štatistikách vidieť, že je skvelý passer, soft hands, kvalitná hra v d-zone. Môže byť presne ten pick, pre ktorý nedáva zmysel trejdovať 2nd round picks.

Spomínal som, že tipujem, že Ryan Merkley sa prepadne na drafte. Pravdou je, že ak hodnotíme čisto skill, tak má na to byť top 15 hráč. Elitný korčuliar, ktorý doslova dominuje na PP. Hra v d-zone už je iný príbeh. Nemá effort, robí množstvo turnoverov ale ak si nejaký tím povie, že za to riziko stojí a spravia z neho lepšieho beka, pričom akceptujú jeho sklon k risky plays, tak môže byť slušný „steal“.

Declan Chisholm, Merrick Rippon, Nico Gross, Peter Stratis, Connor Corcoran – dobrí korčuliari, ktorí vedia využiť tento skill k bráneniu, relatívne šikovné ruky, Rippon je o niečo viac fyzický, Stratisa si všimneš najmä vďaka tvrdej strele.

Beci, ktorí si zopakujú draft a budú podľa mňa draftovaní - Sean Durzi, Joey Keane a Jakob Brahaney. Majú za sebou dobré sezóny a nemali by byť znova prehliadaní.
https://www.diebytheblade.com/2018/4/8/ ... round-mock" onclick="window.open(this.href);return false;

Carolina a Sens neberou ruské hráče. Ale tady si myslím, že udělají výjimku. :lol2:

Btw, Wings a Hughes. Ano, je rychlý a hodil by se, navíc je myslím proskautovaný do posledního nehtu na noze (hraje za UoM v NCAA, což je klub velmi svázaný s Wings) , ale myslím si, že ne, že zrovna tenhle typ bychom draftovat letos z prvního místa neměli. Budiž no.
Tento rok sa zámerne vyhýbam rankingom a keď vidím ten mock vo vedľajšom topicu, tak som skutočne zvedavý na reálne poradie hráčov. Kotkaniemi síce nie je ten top high-end player na poste centra akým boli na drafte napr. Eichel, MacKinnon, Draisaitl alebo Marner (v Londone bol C/RW), v pro tíme hrá na poste krídla, ale ruky má lepšie ako napr. Tkachuk, ktorý je akurát lepší vo fyzickej hre. Celkovo Kotkaniemiho by som bral aj pred Wahlstromom. Veleno je lepší akurát korčuliarsky. On ten high-end skill má, len to nie je jednoducho ten top. Za mňa určite patrí do top 10 hráčov draftu aj vzhľadom na to, že tam nie je lepší center a v tomto smere nemá konkurenciu. Jedine, že by tam boli nejakí Rusi, ktorých som absolútne nevidel ako je rok dlhý. Pre taký Montreal by mohol predstavovať aj 1st line centra do budúcna (pravda, ak zlepší korčuľovanie ale stále sa bavíme o 17-ročnom hráčovi). Hayton, Dellandrea, Der-Arguchintsev, či McLeod jeho potenciál nemajú, aj keď McLeod v niektorých zápasoch vyzeral skvele. Z hľadiska kvality prospektu nevidím Kotkaniemiho za hráčmi ako to trio bekov Hughes, Boqvist či Bouchard.
Captain Crunch píše:Tento rok sa zámerne vyhýbam rankingom a keď vidím ten mock vo vedľajšom topicu, tak som skutočne zvedavý na reálne poradie hráčov. Kotkaniemi síce nie je ten top high-end player na poste centra akým boli na drafte napr. Eichel, MacKinnon, Draisaitl alebo Marner (v Londone bol C/RW), v pro tíme hrá na poste krídla, ale ruky má lepšie ako napr. Tkachuk, ktorý je akurát lepší vo fyzickej hre. Celkovo Kotkaniemiho by som bral aj pred Wahlstromom. Veleno je lepší akurát korčuliarsky. On ten high-end skill má, len to nie je jednoducho ten top. Za mňa určite patrí do top 10 hráčov draftu aj vzhľadom na to, že tam nie je lepší center a v tomto smere nemá konkurenciu. Jedine, že by tam boli nejakí Rusi, ktorých som absolútne nevidel ako je rok dlhý. Pre taký Montreal by mohol predstavovať aj 1st line centra do budúcna (pravda, ak zlepší korčuľovanie ale stále sa bavíme o 17-ročnom hráčovi). Hayton, Dellandrea, Der-Arguchintsev, či McLeod jeho potenciál nemajú, aj keď McLeod v niektorých zápasoch vyzeral skvele. Z hľadiska kvality prospektu nevidím Kotkaniemiho za hráčmi ako to trio bekov Hughes, Boqvist či Bouchard.
Dovedu si představit, že po něm sáhneme my pokud nebudeme brát beka přijde mi pro nás mnohem vhodnější jak Tkachuk...
Hledání elitního centra pokračuje. Marc Bergevin zůstává trpělivý a třetí volbu měnit nehodlá :arrow: http://www.nhl.cz/hledani-elitniho-cent ... la/5015557" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak moc je Tkachuk použitelnej na centru?
Dahlin, Svechnikov, Tkachuk, Zadina top NHL.com mock drafts :arrow: https://www.nhl.com/news/dahlin-svechni ... =277764372" onclick="window.open(this.href);return false;

Boqvist nějak odpadl a nahradil ho překvapivě Noah Dobson. Co jsem o tom klukovi zjišťoval neměl špatnou sezónu ba právě naopak. Jeho tým skončil 2. v základní části a po svém spoluhráči z obrany (Galipeau) byl nejproduktivnějším obráncem ligy. V PO, které vyhráli to bylo stejné a v Memorial Cupu, který rovněž vyhráli posbíral 7 bodů ve 4ech utkáních. Srovnávanej je s Alexem Pietrangelem nebo Drew Doughtym.
Ještě nějaký hokejový expert chce do Detroitu poslat MALÉHO OBRÁNCE, KTERÝCH MÁME UŽ PLNOU ŘIŤ?

HALÓÓÓÓÓÓ!!

:thumbsdown:
JKL píše:Ještě nějaký hokejový expert chce do Detroitu poslat MALÉHO OBRÁNCE, KTERÝCH MÁME UŽ PLNOU ŘIŤ?

HALÓÓÓÓÓÓ!!

:thumbsdown:
:hmm: mozno kenny? we will see...
Určitě ne, s Hickettsem, Saarijarvim, Cholowskim, Russem, Hronkem nebude vyhazovat nejlepší pick Red Wings za posledních 20 let na něco, co má. My potřebovali menší/středně velké ofenzivní obránce brát 2-3 roky zpět, už vloni jsme brali z prvního místa centra. Volba (pokud nebude trade-up, o kterém se mimochodem mluví vzhledem k tomu, že máme ´prvního´ Sveche, ale konkrétní scénář si nedovedu představit) bude v tu chvíli obránce a to větší obránce, buď Dobson nebo Bouchard, pakliže ani jeden z nich nebude, tak (tak to bude zajímavé), budeme brát útočníka.
JKL píše:Určitě ne, s Hickettsem, Saarijarvim, Cholowskim, Russem, Hronkem nebude vyhazovat nejlepší pick Red Wings za posledních 20 let na něco, co má. My potřebovali menší/středně velké ofenzivní obránce brát 2-3 roky zpět, už vloni jsme brali z prvního místa centra. Volba (pokud nebude trade-up, o kterém se mimochodem mluví vzhledem k tomu, že máme ´prvního´ Sveche, ale konkrétní scénář si nedovedu představit) bude v tu chvíli obránce a to větší obránce, buď Dobson nebo Bouchard, pakliže ani jeden z nich nebude, tak (tak to bude zajímavé), budeme brát útočníka.
Jeden z nich určitě bude volný. Tím pádem nechcete ani Boqvista? :-O Moc se od sebe s Hughesem neliší... Hughes je lepší bruslař, Boqvist má zase lepší střelu. Hughes je připravenější (NCAA, WJC, WC).
Vím, o Hughesovi (Michigan university a pak především připravenost, pročež si myslím, že Boqvist není náš cíl ani náhodou..) se hodně mluvilo, ale typologicky potřebujeme do developmentu Boucharda/Dobsona (reliable D s ofenzivou, náběhem na top minuty) a nevěřím, že pokud se nestane něco neočekávaného (nějaký šílený up/downtrade), tak že jednoho z nich nevezmeme.

Nicméně vloni jsme čekali kdeco, ne že vezmem Rase, takže..

Mně šlo o to, jak jsou tyhle žebříčky stavěny, stylem ´Aha, tak Wings mají problém s obranou, vezmem bpa D a šoupnem jim ho´.
Interesting comment from Filip Zadina pertaining to #Habs in @Michael_Traikos story: "Montreal, I know very well. I've been to the city many times and they're fans are awesome. But I think they're looking for a centre or a D."
Reach z 3rd OA třeba pro Kotkaniemiho by byl peak Montreal :lol2:
Ty trejdy Ottawy a Montrealu jakoby naznačovaly po kom týmy sáhnou. Buffalo a Carolinu vidím jasně na dvojici Dahlin/Svechnikov, takže Montreal po odchodu Galchenyuka (C/RW) nejspíš sáhne po Zadinovi (RW). Ikdyž se hodně mluví o Kotkaniemim letos by nejspíš stejně nenastoupil a nevzít Zadinu by byl asi hřích. Očekávám že druhého centra Montreal zalepí návratem ztraceného syna Tomáše Plekance nebo nějakým jiným úlovkem z trhu a napjatě budou sledovat vývoj Poehlinga. Ottawa Hoffmana (LK) nahradí Tkachukem (LW/C) a ikdyž ten nemusí nastoupit hned Senators by si tento post měli zajistit, když mají v týmu prakticky pouze Boedkera a mezi prospekty jen Formentona.

Můj poslední tip na TOP10:

1. Buffalo Sabres - Rasmus Dahlin
2. Carolina Hurricanes - Andrei Svechnikov
3. Montreal Canadiens - Filip Zadina
4. Ottawa Senators - Brady Tkachuk
5. Arizona Coyotes - Evan Bouchard
6. Detroit Red Wings - Quinn Hughes
7. Vancouver Canucks - Noah Dobson
8. Chicago Blackhawks - Oliver Wahlström
9. New York Rangers - Adam Boqvist
10. Edmonton Oilers - Jesperi Kotkaniemi

S tím, že já osobně bych radši riskoval v dresu Canucks Boqvista, ale věřím našemu scoutingu a nechám se překvapit.
o kolkej zajtra ten ansabl zacina?
v 1:00 by měl začít přenos, takže první pick tak 1:30 cca
andy_hawk píše:v 1:00 by měl začít přenos, takže první pick tak 1:30 cca
Ale z pátka na sobotu ne?
Leon píše:
andy_hawk píše:v 1:00 by měl začít přenos, takže první pick tak 1:30 cca
Ale z pátka na sobotu ne?
ano, prve kolo je z piatka na sobotu
Nejaky zaznam z draftu v sobotu rano asi nesezenu? Ja uz jsem na to vstavani proste starej. :D
Na základe sledovania OHL zápasov mám spravený svoj "ranking", ktorý bol vytvorený predtým ako som zhliadol rankingy scoutingových agentúr (videné dnes). Nie to vyslovene ranking, ale skôr zaradenie hráčov podľa úrovne kvality. Svechnikov je s prehľadom najlepší hráč OHL. Bouchard najlepší obranca. Druhý "odstavec" sú hráči pre druhé kolo aj keď ma neprekvapí, ak niektorí skončia v mid-late 1st rd. Hráči 14. - 23. sú pre mňa ideálne picky pre 3. - 7. kolo. Pridal som poznámky k niektorým hráčom na základe čoho máte predstavu toho, čo som na nich videl. Samozrejme, je tam viac hráčov ale menovať všetkých (pre predstavu napr. Chisholm, Gross, Everett) mi príde zbytočné.

1. Andrei Svechnikov
2. Evan Bouchard
3. Ryan Merkley
4. Akil Thomas

5. Rasmus Sandin
6. Cameron Hillis
7. Barrett Hayton
8. Ty Dellandrea
9. Serron Noel
10. Aidan Dudas
11. Allan McShane
12. Ryan McLeod
13. Liam Foudy

14. Adam Mascherin
15. Semyon Der-Arguchinstev
16. Pavel Gogolev
17. Alec Regula
18. Nathan Dunkley
19. Kevin Bahl
20. Blade Jenkins
21. Sean Durzi
22. Giovanni Vallati
23. Linus Nyman

Akil Thomas
Jediná vec, ktorá drží Thomasa v pozadí je sila. Verím, že keď pridá svalovú hmotu, okamžite sa zaradí k hviezdam OHL a najlepším prospektom. Inteligentný hráč, ktorý vďaka svojmu videniu hry dokáže skvele tvoriť hru. Všetci o ňom hovoria ako o čistom centrovi, ale predtým hrával na krídle (do 16 rokov), čím sa vysvetľujú jeho občasné výpadky v striedaniach, akoby sa kúsok pozabudol. U neho skôr sedí označenie C/RW.

Rasmus Sandin
Ideálny top-4 d-man: Nemá skill ako top-pairing beci, nie je elitný korčuliar, nemáva highlight reel pohyby, ale napriek tomu je efektívny, nerobí chyby, skvele časuje stretch passes, v d-zone má dobrý positioning, môže hrať PP, PK, záver zápasu. Top 4 bek na úrovni NHL.

Cameron Hillis
Rookie OHL player, ktorý mal point per game. Pre porovnanie – McLeod odohral 3. sezónu v lige a mal rovnako tak zhruba point per game. Hillis je o 8 mesiacov mladší, má o dve sezóny skúseností menej a primárny rozdiel je size, čo mňa osobne pri súčasných parametroch ligy nezaujíma. Hillis je výborný playmaker, ktorý dokáže elegantne posúvať puky spoluhráčom, vďaka čomu je neprehliadnuteľný najmä na PP. Nekorčuľuje ako McLeod, ale počas sezóny spravil veľký progres. Narozdiel od McLeoda má väčší effort, lepšiu vyrovnanosť v zápasoch a väčší priestor pre zlepšovanie.

Barrett Hayton / Ty Dellandrea
Aký je rozdiel medzi Haytonom a Dellandreom? Hayton je hráčom víťazného tímu Soo Greyhounds, zatiaľ čo Dellandrea je hráčom druhého najslabšieho tímu OHL – Flint Firebirds. To, čo nemám rád na pickoch ako je Tkachuk, Hayton alebo Dellandrea je, že na ďalšej úrovni zaznamenávajú výrazný pokles vzhľadom na fakt, že ten silový rozdiel sa v NHL značne minimalizuje. Tým netvrdím, že Dellandrea alebo Hayton sú zlými prospektmi, ale preferoval by som hráčov, ktorí majú väčší upside aj keď sú viac risky. Dellandrea môže byť kvalitný 3rd line center. Vďaka svojmu agresívnemu poňatiu hry a kvalitnému korčuľovaniu núti súpera k turnoverom, je dobrý v d-zone, nemá také zakončenie ako Hayton ale má pomerne šikovné ruky a na rozdiel od niektorých hráčov, čo zvyknú lietať hore-dole hru reálne vidí. Hayton a Dellandrea v prvom kole, resp. top 20, mi príde ako mrhanie príležitosti, ideálne záver prvého kola alebo ešte lepšie - 2nd rd.

Aidan Dudas
Pre mňa jeden z najzaujímavejších hráčov v OHL. Podobne ako Zadina v Halifaxe, aj Dudas dokáže nakorčuľovať do pásma po krídle, zrazu to stočí na slot a buď využije beka ako clonu alebo stiahne puk a vďaka presnej a rýchlej strele zápästím skóruje. Rýchlo prečíta chybu v obrane a nabehne si do správneho miesta aj keď nie je najrýchlejší korčuliar, ale v zmysle štart/stop je dobrý. Nevyšiel mu turnaj na U18, ani Hlinkov memoriál, čo vyústi zrejme do jeho neskoršieho draftu, ale nič to nemení na tom, že patrí ku kvalitným zakončovateľom a slušným prospektom.

Allan McShane
Taký typický pick pre LA Kings – kvalitný hráč, vynikajúci playmaker, výborný na vhadzovania, dobre pokrýva puk, ale slabšie korčuľuje. V momente, keď zlepší korčuľovanie, zlepší sa aj jeho hra v d-zone.

Ryan McLeod / Liam Foudy
McLeod má rýchlosť, postavu a skill, je silný na puku ale má obrovské výkyvy v zápasoch. Jeden zápas hrá na úrovni hráčov v kategórii elite, ďalšie tri zápasy ho nevidieť. Na PP je vidieť najmä jeho playmaking ability, ale pri 5-on-5 mu často chýba effort. Odohral tri sezóny v OHL, pričom má podobné štatistiky ako Liam Foudy, ktorý odohral v OHL dve sezóny. McLeod mal však dobrý záver sezóny - 32 pts v 32 gp, rovnako tak Foudy - 33 pts v 32 gp. Podstatný rozdiel je v tom, že Foudy sa výrazne prebral po TDL OHL, keď Knights vytrejdovali kľúčových hráčov a dostal väčší priestor. Foudy je možno ešte lepší korčuliar ako McLeod (silný sklz), má kvalitné zakončenie, ktoré je u neho akosi prehliadané. Zatiaľ čo u McLeoda je otázne, koľko priestoru na zlepšenie mu zostáva, pričom najväčšou otázkou sú kolísavé výkony, Liam Foudy je viac raw.

Semyon Der-Arguchinstev
Semyon je najmladší hráč draftu, ktorý hrá rovnako ako Gogolev za Peterborough Petes, jeden z najslabších tímov v OHL v uplynulej sezóne (len Sudbury Wolves a Flint Firebirds na tom boli horšie). SDA je slabší v spodnej časti tela a nie je najsilnejší korčuliar, ale to je oblasť kde sa zlepší. Je to playmaker, má šikovné ruky a ako stickhandler o moc nezaostáva za top hráčmi OHL tohto draftového ročníka.

Pavel Gogolev
Gogolev zvládol v slabom tíme Peterborough Petes 30 gólov, čo stačí na 3. miesto medzi first eligible hráčmi z OHL. To zaujímavé je, že 26 z nich bolo pri 5-on-5, čo bolo 6. najlepším výkonom medzi všetkými hráčmi ligy. Jeho zakončenie a rýchlosť z neho robia potenciálneho snipera. Pod novým trénerom a s priestorom na PP by mohol začne vyskočiť do ďalšej sezóny.

Alec Regula
Prvý rok v OHL a hneď top-pair po boku Evana Boucharda. Je pohyblivý, dobre využíva svoj sklz čo mu umožňuje rýchly prechod z pásma. Pozične je väčšinou dobrý, aj keď to nie je Bouchardov level, každopádne ten odohral 3 sezóny za London. Niektorí scouti tvrdia, že nemá potrebné Hockey IQ pre NHL, ale osobne by som to definoval ako nepochopenie jeho raw talentu. Jeho zmysel pre hru by som nespochybňoval, skôr ide o nedostatok skúseností. Prvý rok v OHL, nevyhol sa turnoverom ale v jeho striedaniach, zápasoch vidieť progres. Spraví chybu, ale druhýkrát sa podobnej veci vyvaruje, pričom stále platí, že väčšina jeho pokusov o hru vychádza. Knights sú v prestavbe, ak Bouchard spraví NHL ďalší rok, bude to práve Regula, kto prevezme post lídra obrany.

Kevin Bahl
198 centimetrov, cca 100 kilogramov. Treba uznať, že na tak robustného hráča má dobrú pohyblivosť a first pass, čo je základné kritérium pre NHL. Jeho ofenzívne schopnosti sú trocha underrated v rámci OHL, ale pre ďalší level sú nižšie očakávania celkom na mieste. Dobrý decision making, podobne ako Marinčin v Toronte núti - alebo skôr tlačí – súpera k dump ins. Každopádne pre súčasnú NHL nie som zástancom bekov ako Keaton Middleton, Logan Stanley etc.
Co povite , jak to vypada letos v top 10 drafte?
Mohlo by to byt takto:

1. Lefrenierre, LW --- Detroit
2. Byfield, C - Ottawa
3. Drysdale, D - Ottawa
4. Raymond, RW - LA
5. Schutzle, C - Anaheim
6. Lundell, C - NJ
7. Rossi, C - Buffalo
8. Holtz, RW - Montreal
9. Askarov, G - Chicago
10. Perletti, C-LW - NJ
Som videl nejaky mock draft kde by mali Slafkovsky a Nemec ist v top 10. Moc sa mi tomu nechce verit, hlavne u Slafkovskeho nevidim ziaden top talent.

https://www.si.com/hockey/.amp/news/ear ... t-rankings
aj slafkovsky aj nemec su zatial v top10 vacsiny rankingov... + mesar niekde na rozhrani prveho a druheho kola.
mozno nam po dlhej dobe svitne v NHL na o nieco lepsie casy :)
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO