Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

neviem ci sa mam smiat alebo plakat....nigeria je na tom lepsie ako my....no pekne...

Ja som na tom podobne "sefko". Topolciansky odchovanec je na tom z nasich "najlepsie", mam sa smiat alebo mam plakat :eek2:

No preco nie nejde o to ze je z topolcian ved tie maju osemnastku v extralige akurat nemaju peniaze na beh dospeleho timu v extralige.

V topolcanoch maju nejaky extremne dobry utok. Traja hraci tam maju brutalne cisla jeden z nich je Kytnar. Ved kto moze mat +78 je to normalne? Dalej hral za muzov topolcian 27 zapasov a mal tam 13 bodov.Je to kapitan U18 repre a mal dobre cisla aj na MS18. To je prenho este vpoho ak ma poruke ligu ktora znamena prenho isty postup hore. Oilers vcera pisali ze ide ikamzite hrat za Oilers juniorku do WHL. Tazko povedat ale snad je to dobry krok. Ono v jeho veku uz najvecsie talenty Hossa, gaborik, meszaros hrali uz uspesne nasu extraligu, potom isli na rok do WHL a potom NHL.

A neviem co toho nigerijcana omielate furt ved ten zije od siedmich rokov v kanade a hra tam juniorske sutaze. Iba vyuzil to ze tito hnedi africania maju nejake predpoklady pre hokej. Iginla aj ten mladik minuly rok draftovany islanders v prvom kole maju rodicov z nigerie.

To, ze byli draftovani jako 100., prece neznamena, ze ten hokej neumi nebo ho umi hur nez ti pred nimi.

hm,ja by som z toho az taku tragediu nerobil, podla mna sa par tychto hracov do NHL isto pozrie a urcite pridu v drafte aj lepsie rocniky...

tumate bitku nigericana, kanadana a zcasti ukrajinca
no a tu clanok, keby ste sa chceli o nom nieco dozvediet :)

:!: zaujimave po_draftove citanicko (sport, korzar)

:arrow: Nie katastrofa, realita

:arrow: Nedopusťme už draftové Waterloo

Spis nez katastrofa je to zacatek ozdravneho procesu. Do zamori proudilo z Ceska i Slovenska tolik hracu, ze zakonite ta bublina musela splasknout. Ted prave bude odchazet minimalne hracu a ligy se daj jakz takz do kupy, aby to mohlo zacit nanovo (alespon do doby, nez se zmeni socialni/ekonomicke podminky)

Patrick Kane. No teda dakujem pekne! Piadimuzik bez svalov! Ale dam mu predsalen sancu.
John Tavares bude přespříští rok pravděpodobně jedničkou draftu. Je fakt velmi dobrý hráč, pamatujete v jakým zápase na MS juniorů 2008 nedal gól (v přesilovce) ?!
MartinFC píše:John Tavares bude přespříští rok pravděpodobně jedničkou draftu
nie pravdepodobne, ale na beton :!: ..vravi sa mu 2 Crosby..v OHL mu to slape famozne..riesi tim Oshava Generals s nasledovnymi statistikami

30Z - 24G - 44A - 68B

docela slusne ciselka

Obrázek
škoda že nebude už tento rok. Měli by jsme na něj velkou šanci! Aspoň k něčemu by to bylo.
no tak nabuduci rok sa uz mozno objavi slovak v niektorom z prvych kol :clap: . Richard Panik sa vola. Tak drzim palce, nech na sebe este pocas sezony popracuje, aby bol co najvyssie.
Z Čechů by se do prvního kola měl vejít zase centr Tomáš Vincour :)
Podľa mňa je jasné koho zoberieme na drafte. Nech budeme brať z ktoréhokoľvek miesta Hedman ide k nám. :) Zložíme obranu iba z mladých hráčov draftovaných max. 3,4 roky dozadu.
:arrow: Predpoveď Draftu 2009

aktualizovné k 12.2.2009.

P.S. Rišo Pánik je stále v prvej tridsiatke :wink:
:arrow: Predpoveď Draftu 2009

aktualizované k 16.2.2009.

P.S. Rišo Pánik je stále v prvej tridsiatke (29. :frajer2: )
No teda, Tavares by se hodil :D ale stejnak se to ještě nějak proháže :)
painkiller píše:No teda, Tavares by se hodil :D ale stejnak se to ještě nějak proháže :)
Tavares? Vy potrebujete obrancu, centrov máte dosť - Lecavalier, Stamkos.
Každý kvalitní hráč je dobrý :) a po sezoně zase několik hráčů odejde a sem zvědavej na to co zas vymslí za trady :|
jj navíc Tavares je další centr...navíc myslím, že jedinčku draftu mít nebudeme, takže k nám by mohl zamířit Hedman
Njn, hodila by se kompletní přestavba obrany :D
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS