Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

toto sa mi vidí celkom prehľadné, aj keď porozdeľované :

http://www.tsn.ca/nhl/feature/?fid=11285
primaprema píše:Ja osobně si přeju aby na nás "zbyl" Matt Duchene...ale pokud by to byl John Tavares,taky bych se nezlobil... :wink: ...
Jde o to že mi potřebujem top centra do budoucna aby nahradil Joea Sakica...At už by to byl Tavares nebo Duchene tak oba mají předpoklady hrát centra první nebo druhé řady...
Nechce se mi věřit že Hedman by šel až jako třetí na draftu...to by bylo veliké překvapení... :shock: .
Ale bude záležet na tom kdo koho bude potřebovat a taky bude záležet na výměnách před samotným draftem...je stále možné že Tampa vymění Lecavaliera a tím pádem třeba budou brát na draftu centra a ne obránce...
Variant je mnoho.Nejlepší by bylo kdyby Isles vzali Hedmana a pak už by "zbyl" pro nás centr bud Duchene nebo Tavares...
My s tím stejně nic neuděláme,takže můžem jen čekat kdo si koho vybere... :wink: ...Každopádně to budou pro prvních pět týmu na draftu příjemné starosti...Co hráč to veliký talent...letos je ten draft hooodně silný...
A něco mi říká že Colorado ještě před draftem někoho vymění za pozice na draftu!!!(Svatoš?Wolski?Salei?Clark?Hannan(NTC)?Smyth(NTC)?).Uvidíme zda se něco takového povede.. :wink:
stastny bude patrit mezi top centry :yes:
leo píše:taky bych rekl ze posty nekterejch hracu nesouhlasi a co dela treba ellis a kadri az kdesi dole nechapu
Ono niektorý hráči hrajú viac univerzálne, je mnoho hráčov ktorý dokážu zahrať krídlo/centra alebo obrana/útok (tak to menej často priznávam ale sú aj takí, napr Sergej Fjodorov).
a koho by si si vybral ty Leo..?
ivan23 píše:a koho by si si vybral ty Leo..?
myslis vam?
kdyby byl na draftu lepsi brankar tak bych si do blues draftnul brankare pac si myslim ze v utoku a obrane mate celkem vystarano :smile03: jinak bude zalezet kdo bluse zbude takhle tezko nekoho vyberu ale ashton by to urcite nebyl :D postavu ma ale statistiky rikaj ze to nebude kvalitni hrac do budoucna....mozna potrebuje vic casu tezko rict
leo píše:
primaprema píše:Ja osobně si přeju aby na nás "zbyl" Matt Duchene...ale pokud by to byl John Tavares,taky bych se nezlobil... :wink: ...
Jde o to že mi potřebujem top centra do budoucna aby nahradil Joea Sakica...At už by to byl Tavares nebo Duchene tak oba mají předpoklady hrát centra první nebo druhé řady...
Nechce se mi věřit že Hedman by šel až jako třetí na draftu...to by bylo veliké překvapení... :shock: .
Ale bude záležet na tom kdo koho bude potřebovat a taky bude záležet na výměnách před samotným draftem...je stále možné že Tampa vymění Lecavaliera a tím pádem třeba budou brát na draftu centra a ne obránce...
Variant je mnoho.Nejlepší by bylo kdyby Isles vzali Hedmana a pak už by "zbyl" pro nás centr bud Duchene nebo Tavares...
My s tím stejně nic neuděláme,takže můžem jen čekat kdo si koho vybere... :wink: ...Každopádně to budou pro prvních pět týmu na draftu příjemné starosti...Co hráč to veliký talent...letos je ten draft hooodně silný...
A něco mi říká že Colorado ještě před draftem někoho vymění za pozice na draftu!!!(Svatoš?Wolski?Salei?Clark?Hannan(NTC)?Smyth(NTC)?).Uvidíme zda se něco takového povede.. :wink:
stastny bude patrit mezi top centry :yes:
Paul Stastny =s tím souhlasím.V Pittsburghu ale taky mají dva špičkové centry(Malkin,Crosby),takže mít dva top centry,Stastny a Duchene nebo Tavares by bylo super... :thumbsup:
leo píše:
ivan23 píše:a koho by si si vybral ty Leo..?
myslis vam?
kdyby byl na draftu lepsi brankar tak bych si do blues draftnul brankare pac si myslim ze v utoku a obrane mate celkem vystarano :smile03: jinak bude zalezet kdo bluse zbude takhle tezko nekoho vyberu ale ashton by to urcite nebyl :D postavu ma ale statistiky rikaj ze to nebude kvalitni hrac do budoucna....mozna potrebuje vic casu tezko rict
ale nie nám, do vášho tímu... inak brankára ako dvojku by bolo treba, obrana je zdá sa po dlhšom čase v pohode, potrebujeme posilniť hlavne LK, dobrý strelec v tejto pozícii je iba Paul Kariya a ešte David Perron. To je dosť málo, takže tam by som posilnil ja. Očakávam že sa to vyrieši počas leta. kandidátov na odchod, či výmenu máme viac, ale ,to už v našom topicu, toto je o drafte... :yes:
Paul Stastny =s tím souhlasím.V Pittsburghu ale taky mají dva špičkové centry(Malkin,Crosby),takže dva top centři,Stastny a Duchene nebo Tavares by bylo super... :thumbsup:
bude to duchene....aspon si s vernacem a wolskim pokecaj o casech v bramptonu :lol:
ivan23 píše:
leo píše:
ivan23 píše:a koho by si si vybral ty Leo..?
myslis vam?
kdyby byl na draftu lepsi brankar tak bych si do blues draftnul brankare pac si myslim ze v utoku a obrane mate celkem vystarano :smile03: jinak bude zalezet kdo bluse zbude takhle tezko nekoho vyberu ale ashton by to urcite nebyl :D postavu ma ale statistiky rikaj ze to nebude kvalitni hrac do budoucna....mozna potrebuje vic casu tezko rict
ale nie nám, do vášho tímu... inak brankára ako dvojku by bolo treba, obrana je zdá sa po dlhšom čase v pohode, potrebujeme posilniť hlavne LK, dobrý strelec v tejto pozícii je iba Paul Kariya a ešte David Perron. To je dosť málo, takže tam by som posilnil ja. Očakávam že sa to vyrieši počas leta. kandidátov na odchod, či výmenu máme viac, ale ,to už v našom topicu, toto je o drafte... :yes:
treba da murray sanci sonnemu a zaradi ho do sestavy tento rok byl fantastickej....ja uz jsem se rozhodl a vybral bych Stefa Elliotta
Bylo by veliké překvápko kdyby šel Hedman až jako číslo 3. co?
to by bolo, ale nie je to až tak nereálne...
inak ten Elliott je rodák z VAN takže chápem :yes: , mne nejako nepadol do oka.
ivan23 píše:to by bolo, ale nie je to až tak nereálne...
inak ten Elliott je rodák z VAN takže chápem :yes: , mne nejako nepadol do oka.
je tipovanej mezi 20. a 30. mistem a kosatky prohlasili ze chteji obrance ellis,elliott nebo de haan ci nekdo ze svedu
ivan:mas dobre povolani :good:
:D to v rámci srandy, ale bral by som taký job :yes:
ivan23 píše::D to v rámci srandy, ale bral by som taký job :yes:
jo taaaak....to asi kazdy kdo ma mozek tam dole :D
Steve Simmons z Toronto Sun píše, že hodně generálních manažerů věří, že si NY Islanders z prvního místa zvolí obránce Victora Hedmana, což by znamenalo, že dvojkou se stane John Tavares (Lightning), zatímco Colorado si vybere Matta Duchene.

je tam toho viac, tu je celý článok :

http://www.nhlpro.cz/clanek/15150-havla ... -spekulace
ivan23 píše:Steve Simmons z Toronto Sun píše, že hodně generálních manažerů věří, že si NY Islanders z prvního místa zvolí obránce Victora Hedmana, což by znamenalo, že dvojkou se stane John Tavares (Lightning), zatímco Colorado si vybere Matta Duchene.

je tam toho viac, tu je celý článok :

http://www.nhlpro.cz/clanek/15150-havla ... -spekulace
to by mohl Lecavalier pryc a psala by se stejna epizoda jako u pens :arrow: Crosby,Malkin=Tavares,Stamkos
....ale ja neverim ze si isles vyberou hedmana :D
zatiaľ to treba brať, ako obyčajnú špekuláciu, ale zvykol som si za posledné roky na podobné "šplechy" a potom to bola hotová vec. Veď vieš, že bez vetra sa ani lístok nepohne :smile03:
No, já si stejně myslim, že si Isles vezmou Tavarese, to bych se hodně divil kdyby ne. A i kdyby náhodou si Bolts vzali Tavarese jako dvojku, Stamkos může být klidně na křídle, v Tampě se ukázalo že se mu jako křídlu u MArtyho dařilo :good:
painkiller píše:No, já si stejně myslim, že si Isles vezmou Tavarese, to bych se hodně divil kdyby ne. A i kdyby náhodou si Bolts vzali Tavarese jako dvojku, Stamkos může být klidně na křídle, v Tampě se ukázalo že se mu jako křídlu u MArtyho dařilo :good:
i na MS hral kridlo a hral vyborne....myslim ze je zbytecny ho davat na centra kdyz se mu vic dari na kridle....konkretne na levym
Ono kdyby přišel Tavares, tak by se mohla udělat celkem kvalitní lajna: Stamkos - Tavares - St.Louis, ale i tak počítám s tím Hedmanem :D
painkiller píše:Ono kdyby přišel Tavares, tak by se mohla udělat celkem kvalitní lajna: Stamkos - Tavares - St.Louis, ale i tak počítám s tím Hedmanem :D
tavares muze taky hrat kridlo(pravy)....jj pocitej s hedmanem toho potrebujete vic :smile03:
ivan23 píše:Steve Simmons z Toronto Sun píše, že hodně generálních manažerů věří, že si NY Islanders z prvního místa zvolí obránce Victora Hedmana, což by znamenalo, že dvojkou se stane John Tavares (Lightning), zatímco Colorado si vybere Matta Duchene.
a mozno bude jednotkou Matt Duchene...
:scare:
Ja by som pickol Tavaresa a vymenil za Heatleyho :D
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS