Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Prenos 1 v noci, prvni pick zacne pred ctvrt na 2
Draft IMHO:
1. McDavid
2. Eichel
3. Strome
4. Marner
5. Hanifin
6. Zacha
7. Provorov
8. Rantanen
9. Barzal
10. Werenski

Ak Arizona vymeni draft, poradie sa pravdepodobne zmeni )
Myslim si, ze ak nam nevyjde jeden z dvojice Hanifin-Provorov, budeme brat Rantanena, pripadne Barzala.
https://twitter.com/TheHockeyVines/stat ... 7678501888" onclick="window.open(this.href);return false;

:cool:
mt-svk píše:Draft IMHO:
1. McDavid
2. Eichel
3. Strome
4. Marner
5. Hanifin
6. Zacha
7. Provorov
8. Rantanen
9. Barzal
10. Werenski

Ak Arizona vymeni draft, poradie sa pravdepodobne zmeni )
Myslim si, ze ak nam nevyjde jeden z dvojice Hanifin-Provorov, budeme brat Rantanena, pripadne Barzala.
:-D prvych 7 na 100% :good:
kedy zacne 2. kolo?
guillaume píše:kedy zacne 2. kolo?
Dnes v 16
Len čo som si zbežne preletel čo sa poobede poťahalo s prihliadnutím na včerajšok:

Za mňa :good: patrí Tampe, Philly, Torontu, Winnipegu a Calgary

a aj Dallasu za prvé dva picky, keďže ich mali dokopy tak málo. Podobne Islanders a Arizona, prípadne Carolina. Viem, že niektorým skautom sa páčil opäť Nashville, ale tento rok, až na Novaka, mne až tak nie.

Plus majú u mňa za Mikkolu veľké plus Blues a za Eriksson Eka s Kaprizovom aj Wild.
Ja dávam pochvalu Flyers a Jets (pre mňa asi dvaja víťazi draftu) a za nimi v tesnom závese Minnesota a Isles. Dosť sa mi páčia aj picky Caroliny. Ešte by som sa pristavil pri San Jose – tí mali tiež zopár dobrých pickov (J. Roy), zjavne ich skauti boli na baráži o udržanie sa na MS 18, ale tie dva picky Lotyšov sú rozumné. Čuksteho som síce na MS nevidel hrať, ale od ľudí viem, že bol najlepším Lotyšom na MS, ktorí tam hrali dosť dobre a napokon sa aj právom udržali.

Toronto sa mi, na rozdiel od Tomáša, nepáči, ale určite nie sú porazení. Tampa to isté (mám pocit, že každým pickom sa zhoršovali, ale zas posledné roky brali v spodných kolách veľmi dobrých hráčov, takže uvidíme, ako to napokon vypáli).
Vie mi niekto povedať prečo nedraftovali Petra Valenta? :sok:
MartinaFranova píše:Vie mi niekto povedať prečo nedraftovali Petra Valenta? :sok:
Nemá na to kvality. Zastal vo vývoji a to dosť drasticky.
(z nejmenovaneho zdroje)
A mozna nema postavu..
(to rikam ja)
Malý, zavalitý, pomalý, nehrá fyzicky. Strelu mal, ale do príležitostí sa nedostával, žiadne nevypracoval, na buly si už ani nespomínam, ako na tom bol. V zápasoch na medzinárodnej úrovni nepredviedol v podstate nikdy nič. Veľké sklamanie. S tým zastaveným vývojom to nemôže byť pravdivejšie tvrdenie.
Matthew Tkachuk v PO za London 16z 19g 20a 39b

Shattenkirka a království za něj, Edmontone. :scare:
honziss píše:Matthew Tkachuk v PO za London 16z 19g 20a 39b

Shattenkirka a království za něj, Edmontone. :scare:
Nejlepšího obránce v nejlepších letech dát za prospecta, který může uspět nebo taky nemusí :thumbsdown:
A já se divím proč nemám Blues rád.
Shattenkirk je pravoruký bek, co dokáže quarterbackovat PP. To je napříč ligou komodita, za kterou budou ostatní GM platit zlatem. Příští rok je UFA, teď bere 4,250 mil a bude chtít určitě přidat. Pokud jeho prodloužení prostě pro Blues není výhodný a mají prostředky na to, ho na blueline nahradit (což mají), tak je ideální doba ho vyměnit.
vrabejka píše:Nejlepšího obránce
4. nejlepšího obránce v St. Louis, při nejlepšim
vrabejka píše:může uspět nebo taky nemusí
Je předurčen k tomu uspět.
vrabejka píše:A já se divím proč nemám Blues rád.
Nemáš je rád, protože tvé názory na Blues v plné nahotě odhalujou to, že hokeji rozumíš jen do té míry, že se to hraje na góly, každý zápas začíná 0:0 a hraje to Jágr.

That's all about. Zajdi si do topicu Blues, přečti si co jsem k Shattenkirkovi napsal a na to prosím reaguj. Budu čekat na tvůj názor, do té doby se nemáme o čem bavit.
Já sám vím jak Shattenkirk kvalitní je. O to mě nemusíš přesvědčovat. Škoda že jeho impact na váš tým nedokážes ocenit ale jak myslíš.
Už jsi četl ten příspěvek na který jsem tě odkazoval?
Tuhle diskuzi už jsem uzavřel nemá cenu dal se o tom bavit. Můj názor na Shattenkirka znáš.
Právě že neznám. Nic jsi mi o něm neřekl. :( Tak jestli chceš, tak můžeš v topicu Blues, protože tady jsme už off topic.
3 týždne aj niečo a máme tu ďalší draft. Prakticky už sa nehrá nič a poradie sa extra meniť nebude.
Dovolil by som si preto vyhlásiť ďalšiu neoficiálnu tipovačku top 10 draftu. Vlani prvých 10 netrafil nikto, najvyššia úspešnosť bola 7/10 (mt-svk). Tak dokáže to niekto teraz? :klobuk:
Moja 10ka:

1. TOR- Matthews
2. WPG - Laine
3. CBJ - Puljujarvi
4. tu podľa mňa EDM svoju voľbu vymení do STL, no nič to nemení na tom, že zo 4. miesta pôjde Tkachuk
5. VAN - Dubois
6. CGY - Nylander
7. ARI - Chychrun
8. BUF - Juolevi
9. MTL - Jost
10. COL - Sergachyov
1. TORONTO MAPLE LEAFS - AUSTON MATTHEWS
2. WINNIPEG JETS - PATRIK LAINE
3. COLUMBUS BLUE JACKETS - JESSE PULJUJÄRVI
4. EDMONTON OILERS - Podobne ako Davvy, trejd do St.Louis za Shattenkirka a tí si vyberú následne Tkachuka
5. VANCOUVER CANUCKS - PIERRE-LUC DUBOIS
6. CALGARY FLAMES - ALEXANDER NYLANDER
7. ARIZONA COYOTES - JAKOB CHYCHRUN
8. BUFFALO SABRES - OLLI JUOLEVI
9. MONTREAL CANADIENS - MIKHAIL SERGACHEV
10. COLORADO AVALANCHE - JAKE BEAN
1. Toronto MAPLE LEAFS - Auston MATTHEWS
2. Winnipeg JETS - Patrik LAINE
3. Columbus BLUE JACKETS - Jesse PULJUJÄRVI
4. Edmonton OILERS (St. Louis BLUES) - Matthew TKACHUK
5. Vancouver CANUCKS - Pierre-Luc DUBOIS
6. Calgary FLAMES - Alexander NYLANDER
7. Arizona COYOTES - Jakob CHYCHRUN
8. Buffalo SABRES - Olli JUOLEVI
9. Montreal CANADIENS - Mikhail SERGACHEV
10. Colorado AVALANCHE - Jake BEAN
Pasha:
:klobuk:
Hehe líbí se mi jak se rozšířila myšlenka trejdu Shatty - Tkachuk :cinka: Welcome, Matty :wave:

1. TOR - Auston Matthews
2. WPG - Patrik Laine
3. CBJ - Jesse Puljujärvi
4. STL - Matthew Tkachuk
5. VAN - Olli Juolevi
6. CAL - Pierre-Luc Dubois
7. ARI - Jakob Cychrun
8. BUF - Alex Nylander
9. MON - Logan Brown
10. COL - Mikhail Sergachev
1. TOR - Auston Matthews
2. WPG - Patrik Laine
3. CBJ - Jesse Puljujärvi
4. EDM/STL - Matthew Tkachuk
5. VAN - Pierre-Luc Dubois
6. CAL - Jakob Cychrun
7. ARI - Olli Juolevi
8. BUF - Alex Nylander
9. MON - Travis Jost
10. COL - Mikhail Sergachev
Ten Laine je dobrej nosánek Sýkora má pravdu, že je to nafoukanej fracek :bee: Čekal jsem, že ten nafoukanej bude Auston...
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS