Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Neviem ci sa vam to stalo ale asi hej ze ste dali taky hit ze mu odletela prilba :D ja som to spravil v 07 ale slo to aj v 09 ale islo mi to iba ked som hral st.louis a montreal. ale funguje to iba na obtiznej urovni myslim. idem zahrat teraz a ked tak dam screen. :hit:
armyworm16 píše:Neviem ci sa vam to stalo ale asi hej ze ste dali taky hit ze mu odletela prilba :D ja som to spravil v 07 ale slo to aj v 09 ale islo mi to iba ked som hral st.louis a montreal. ale funguje to iba na obtiznej urovni myslim. idem zahrat teraz a ked tak dam screen. :hit:
Vždyť na tom není nic zvláštního, to je celkem běžný :-)
TT: mas pravdu ale som si myslel ze sa to stane malokedy lebo som to skusal a islo mi to iba na mtl-stl
mne sa to tiez parkrat stalo, ale to nebolo to zaujimave na tom, zaujimave bolo, ze ten hrac bez prilby mi dal takmer vzdy gol :eek2:
Hannu píše:heh no ja som ich mal aj viac lenže to som mal nastaveny zapas na tretinu plnu dvadsaťminutovu nakoniec som sa vykašlal na zapas... bola to nuda samo o sebe... hituje sa dobre s calgary tam je plno kosičov ako regehr, phaneuf ...
no ja som dal tych 119 hitov, ked som hral proti kamosovi po sieti a bola tretina nastavena na 5 minut (sice hralo sa aj predlzenie :D ) a mal som Chicago
WildCelt píše:mne sa to tiez parkrat stalo, ale to nebolo to zaujimave na tom, zaujimave bolo, ze ten hrac bez prilby mi dal takmer vzdy gol :eek2:
Presne to sa stalo aj mne. Akurat ze v branke neskoncil puk ale ta jeho prilba :D
btw: nejake info o nhl 2K10 na PC by sa hodilo ak niekto viete :smile03: thx
PC verze nebude...
cize sme odkazani len na nhl09?
Joe S. píše:cize sme odkazani len na nhl09?
Vypadá to tak :)
hm ja si inak stale hovorim ved raz niekto na to pride že bude dobry biznis vytvoriť aj pc verziu nhl-ky ked žiadna nie je ...
ja fakt neviem co si mam mysliet. niektory hovoria ano niektory nie... hannu ma velku pravdu 2K su tento rok bez konkurencie takze by to mohli byt velke prachy. ale stale dufam ze prekvapia
Kdyby chtěl někdo zahrát NHL09, tak ICQ 482555487, nebo rovnou přidat na hamachi síť "EnHáEl09", heslo "TT1905" (Samozřejmě bez uvozovek)

Hraju s aktualizací rosterů, ke stažení třeba tady v sekci Download: http://www.hrajnhl.tk/
NHL10 je super :coucou: kto to nehral nech lutuje
Škoda, že nevyšla na PC 10. Na starom PC som mal nainštalovanú 09 a na nový mi nejde lebo nemôžem použiť 2X ten istý kód a stiahnutý mi nejde. Čo mám robiť? :D
hmm, december, hmm, vianoce, hmm, NHL na PC, hmm, to by chcelo turnaj, hmm, christmas cup 09 :D
WildCelt píše:hmm, december, hmm, vianoce, hmm, NHL na PC, hmm, to by chcelo turnaj, hmm, christmas cup 09 :D
sak sme ho nikdy nedokoncili :lol2:
Prosím vas neviete kde by som sa dostal k nejakym starším NHLkam trebars 2004, 2003 nikde neviem najst poriadne fungujuce linky
Prvýkrát od leta som sa vrátil k NHL 09. Prvý krát som nainštaloval rôzne grafické mody (ľady, dresy, brankárske výstroje...). Musím povedať, že som milo prekvapený. :thumbsup: Neviem, prečo som ich doteraz nikdy neskúšal.

Trochu ma ale zaskočila efektívnosť streľby počítača. Nikdy sa mi nedarilo mať úspešnosť brankárov cez 91-2%. Možno je to tou dlhou pauzou, ale teraz sa mi to zdá byť až extrémne.
Dal som si PO, hrám proti SJS. Odohral som 3 zápasy s bilanciou 3:7 :lol: 5:6 a 5:3. Som rád, že sa AI darí vyhrávať.(Pretože predtým som prehral tak jeden z 20 zápasov a po čase to omrzelo) Lenže ako. 1 zápas 19 striel - 7 gólov. 2. zápas 18 striel - 6 gólov. 3. zápas 22 striel - 3 góly. V tom poslednom to bolo ešte ako tak v norme. Keby tie góly dávali z nejakých super šancí, ale ono je to tak, že strela od hocikial - gól.
Potom som to skúšal aj v iných zápasoch a stále to bolo podobne. Gól z každej 3-4 strely. :ja_neviem:
Neviem kde je chyba. (ak vôbec nejaká je) Žiadny gameplay mod som neinštaloval.

Preto by som sa chcel spýtať, je to normálne? Teda, funguje to takto aj u vás?
Bez těch grafických addonů se na to ani nedá dívat, natož hrát. Osobně se ještě instaluju vylepšené AI (gameplay), aby to nebylo tak jednoduché, ale i tak se proti tomu po pár zápasech naučíš hrát.
Jinak ta úspěšnost brankářů je "normální". Když jsem to hrával, tak jsem většinou povolil soupeři něco kolem 20 střel a dali z toho 2-3 branky, takže to tak vychází. Hodně tam ale dělá ta pitomá vlastnost, že pokud počítač prohrává (o několik branek), tak mu tam potom asi ve snaze zdramatizovat zápas padne úplně všecko. Nejvíc je to vidět tak v poslední minutě, dvou. Vedeš 5:0, 1-2 minuty do konce a můžeš se vsadit, že příští střela počítače bude gól.
SK CZ rapperi nahrali pesnicku :D
Chceme s kámošem rozjet ligu, tak kdybyste měl někdo zájem, mrkněte na http://nhl09.4fan.cz/ a řiďte se pokyny registrace :-)
The Thrasher píše:Chceme s kámošem rozjet ligu, tak kdybyste měl někdo zájem, mrkněte na http://nhl09.4fan.cz/ a řiďte se pokyny registrace :-)
premenujte golonkovu diviziu :lol:
Inak ja by som sa aj pridal, ale radsej by som hral s novymi AIdatami, teda neviem ci su nove, ale ... ja ich mam od TF :D
arek píše:
The Thrasher píše:Chceme s kámošem rozjet ligu, tak kdybyste měl někdo zájem, mrkněte na http://nhl09.4fan.cz/ a řiďte se pokyny registrace :-)
premenujte golonkovu diviziu :lol:
Inak ja by som sa aj pridal, ale radsej by som hral s novymi AIdatami, teda neviem ci su nove, ale ... ja ich mam od TF :D
Co se ti na Golonkovi nelíbí? :-D Tak navrhni jiný jméno to není problém :-D
A s novejma soupiskama hrát nemůžeme protože jsme tolerantní vůči uživatelům Windows 7 kterým nejdou aktualizace většinou nainstalovat :-D
zahral by som si, len to musim zas nainstalovat :lol2:
mne isli na windows 7, sice horkotazko, ale isli :D

aha, tak na toto si chcel tie mena :lol2:
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS