Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

ehm, v zaverecnej tretine ste ponekud odisli :eek2:
Čo už... Výsledok 4:8 je hrozne krutý, lebo Atlanta hrala dobre. V tretej tretine nám však jednoducho Florida ukázala ako sa premieňajú šance. Darren Eliot s JP Dellacamerom to po zápase zhrnuli: Skôr sa čakalo, keď Atlanta dotiahla na 3:3, že ona bude na koni, ale práve naopak. Na začiatku III. tretiny hrala Florida presilovku a pri nej vyvinula obrovský tlak. Vlastne z toho presilovkového tlaku pramenili ten gól. Potom Atlanta mala dve veľké šance, Vokoun Floridu podržal a z následného protiútoku sa Florida dostala do dvojgólového vedenia. Tam sa rozhodlo. Vokoun bol hrozne neistý. Mali sme to viacej využiť... Škoda, po takom zápase je čudné písať niečo.
ani sa Ti necudujem TF (thrashersfan :wink: dotiahnut z 3:1 na 3:3 a pak si nechat nasukat tolko golovych kuskov, to zaboli...vraj tam riadne riadil Dvorak
Obrázek
malo bola platna golova radost, autora 1 golu ATL Armstronga
Obrázek
Dvořák s Peltonenom boli najlepší hráči zápasu. Jednoznačne. Na našej strane im sekundoval White s Christensenom.
niekto na hokej.sk basnil o zvrate..co? :D
Z Waivers sme vytiahli Richa Peverleyho. Nuž, mne sa skôr zdá, že posilňujeme Chicago ako prvý tím :?. Každopádne, neviem na čo nám sú hráči takéhoto ranku. Veď ich máme v Chicagu plno a niektorí aj behajú v drese Thrashers... Navyše útočník. Neviem, ale zbaviť sa Hävelida, Schneidera a konečne by sme lepšie dýchali, lebo my máme v lige asi najofenzívnejšiu obranu. Veľká škoda, že sme nezískali v lete Campbella. Podobného hráča by sme teraz potrebovali ako soľ. Teraz treba prehrávať ako o život, nech Hedman je náš. Ale pri Waddellovi by som sa nečudoval, keby pred ním uprednostnil Tavaresa...
ThrashersFan píše:Teraz treba prehrávať ako o život, nech Hedman je náš. Ale pri Waddellovi by som sa nečudoval, keby pred ním uprednostnil Tavaresa...
:arrow: John Tavares alebo Victor Hedman



P.S. Novým kapitánom Thrashers sa stal "Kovi" (Iľja Kovaľčuk)
:arrow: Captain Kovaľčuk
Richard Pánik pre Avalanche? No to sa asi ešte zmení,ale v COL by tým pádom bolo dobré zastúpenie slovákov.Chýba mi tam Eberle,Tatar,či Backlund,ktorý sa dobre ukázali na MS 20
Extreme7 píše:Richard Pánik pre Avalanche? No to sa asi ešte zmení,ale v COL by tým pádom bolo dobré zastúpenie slovákov.Chýba mi tam Eberle,Tatar,či Backlund,ktorý sa dobre ukázali na MS 20
je to len priebežné, ale pochybujem či to tak bude ako to tam je napísané.
Columbus získal od Atlanty útočníka Jasona Williamse výměnou za obránce Claye Wilsona a šestou volbu v letošním draftu. Protřelý Wilson má ve sbírce Stanley Cup z roku 2002 s Detroitem, za Thrashers odehrál v této sezóně až na tři výjimky všechna utkání. Zelenáč Wilson dostává v NHL občasnou příležitost od minulého roku, kdy ho Blue Jackets získali z Anaheimu




Tak tahle výměna se může Atlantě vyplatit v budoucnosti , snad se vám nepodaří na draftu trefit druhého Štefana :lol2:
Len tak málo? :doh: Mne sa zdá, že Waddell tieto trejdy dohaduje pri šoferovaní auta.
Aby si nebol prekvapený. :D
Ja normálne neviem, kedy sme naposledy vyhrali dva zápasy v rade. Teraz to však vyšlo. Po skvelo obrate proti Torontu z 0:3 na 4:3 sme dnes rozprášili predátorov 2:7 a len sme dokázali, že na veľkosti zvierať v názve klubu nezáleží :). Len škoda, že som oba zápasy nevidel.
ThrashersFan píše:Z Waivers sme vytiahli Richa Peverleyho. Nuž, mne sa skôr zdá, že posilňujeme Chicago ako prvý tím :?. Každopádne, neviem na čo nám sú hráči takéhoto ranku. Veď ich máme v Chicagu plno a niektorí aj behajú v drese Thrashers... Navyše útočník.
Noo, teraz som sa sekol. Presne tento Rich Peverley síce v prvom zápase za Atlantu nebodovoal, ale v posledných dvoch si pripísal 6 bodov za 1+5!
ThrashersFan píše:Ja normálne neviem, kedy sme naposledy vyhrali dva zápasy v rade. Teraz to však vyšlo. Po skvelo obrate proti Torontu z 0:3 na 4:3 sme dnes rozprášili predátorov 2:7 a len sme dokázali, že na veľkosti zvierať v názve klubu nezáleží :). Len škoda, že som oba zápasy nevidel.
ThrashersFan píše:Z Waivers sme vytiahli Richa Peverleyho. Nuž, mne sa skôr zdá, že posilňujeme Chicago ako prvý tím :?. Každopádne, neviem na čo nám sú hráči takéhoto ranku. Veď ich máme v Chicagu plno a niektorí aj behajú v drese Thrashers... Navyše útočník.
Noo, teraz som sa sekol. Presne tento Rich Peverley síce v prvom zápase za Atlantu nebodovoal, ale v posledných dvoch si pripísal 6 bodov za 1+5!
Tomu sa hovorí terno :cool:
vcera mali thrashers dost smolu...3 tycky...a potom sa im podarilo zrovnat skore a vzapati ich phila klepla. A Valabikova bitka nic moc, Ashama mal zbit ako zito :frajer2:
Dnes by mal Dan Snyder oslávil 31 rokov, no osud to dal inak. 29. októbra 2003 havarovali D.Snyder a Dany Heatley autom. Heatley vyviazol z autonehody s menšími zraneniami ako Snyder. Snyder bol prevezený do nemocnice, kde po 6 dňoch zomrel. Česť jeho pamiatke. :verysad: :verysad: :verysad:
Štatistiky Jasona Williamsa po príchode do Columbusu:

24 7 10 17 +5 12
A štatistiky Claya Wilsona po príchode do Atlanty:

Jedna veľká 0

Síce sa uchytil na farme, ale čo to je za hráča akým je Williams? Na druhú stranu sa mi zdá, že keď sme sa zbavili týchto hráčov, tak hráme lepšie. Lenže to je zbytočné, keď je play-off v pasé a skôr by sa nám hodil boj o prvé miesto v drafte.
ThrashersFan píše:A štatistiky Claya Wilsona po príchode do Atlanty:

Jedna veľká 0

Síce sa uchytil na farme, ale čo to je za hráča akým je Williams? Na druhú stranu sa mi zdá, že keď sme sa zbavili týchto hráčov, tak hráme lepšie. Lenže to je zbytočné, keď je play-off v pasé a skôr by sa nám hodil boj o prvé miesto v drafte.
To nemôžeš tak brať. Clay nehrá v prvom tíme, nemôže sa ukázať. V miulej sezóne mal napriek malému ice-timu v CBJ pekné štatistiky.
:arrow: 13.03. - Nejproduktivnější hráč Atlanty Ilja Kovalčuk (78 bodů) nedohrál čtvrteční zápas v Edmontonu. Kapitán Thrashers opustil kluziště hned po druhém střídání (odehrál pouhých 46 vteřin). Ze hry ho vyřadilo blíže nespecifikované zranění v horní části těla. „Dokud to nebudeme vědět přesně, tak bych se k tomu nerad vyjadřoval,“ řekl kouč John Anderson. „Jeho stav budeme sledovat každý den. Ve středu měl malý problém a netrénoval. Dnes řekl, že je připravený nastoupit, ale zřejmě nebyl. Oceňuji jeho snahu,“ dodal
ThrashersFan píše:A štatistiky Claya Wilsona po príchode do Atlanty:

Jedna veľká 0

Síce sa uchytil na farme, ale čo to je za hráča akým je Williams? Na druhú stranu sa mi zdá, že keď sme sa zbavili týchto hráčov, tak hráme lepšie. Lenže to je zbytočné, keď je play-off v pasé a skôr by sa nám hodil boj o prvé miesto v drafte.
Jason teď CBJ odvádí velmi dobré služby, v poslední době má pěknou šňůru několika zápasů s alespoň jedním bodem....Na druhé straně Vám už letos o "nic" nejde, takže hráče jako Williams, kterému končí po sezóně smlouva si můžete dovolit pustit a určitě je to lepší než nicnedělání, které v několika předešlých letech při trade deadline předváděl náš bývalý GM Doug MacLean. Jak už jsem psal, z Claye se může stát dobrý ofenzivní obránce, směrem dozadu mě ale neuchvátil, ale třeba se u vás zlepší, uvidíme... Každopádně si myslím, že jdete správnou cestou, na takových talentech jako Enström, Bogosian, Little a snad i Esposito byste měli v příštích letech hodně sázet. Škoda, že právě posledně jmenovaného ničí zranění, v příštím roce bych ho už každopádně zkusil v NHL (a rád bych ho tam také viděl :smile03: ), aby se vidělo, jestli už na ni má :yes:
MartinFC: Esposito je veľký talent, len okrem zranení ho trochu trápi aj chuť. Druhá vec je tá, že budúci rok určite bude v NHL. V juniorke hrať už nemôže a v AHL by ho bola podľa mňa škoda. Enstrom, Bogosian i Little predvádzajú, že naozaj sú dorbými hráčmi. Ja by som rád videl v tíme i Iľju Nikulina, lenže ten hrá v KHL a pravdupovediac neviem ako by to skončilo, keby prišiel k nám, i keď má zmluvu.

Inak ja ehovorím, že bol zlý ťah Jasona vymeniť, ale za Wilsona? :eek2: Keby ste k tomu prihodili nejaký draftpick tak aspoň trochu ma hreje pri srdci dobrý pocit. Napriek tomu sa mi však zdá, že po tých trejdoch hráme mnohokrát lepšie, leněz to v situácii, keď je lepšie prehrávať a skôr získať pozíciu lepšiu na drafte, keďže tento rok sú tam hráči ako Pääjärvi, Tavares, Hedman (ktorý však podľa mňa hral dosť slabo na MS :) ), Kane, Duchene, Schroeder, Rundblad alebo Kulikov.

Čo sa týka Kovaľčuka tak som rád, že mu nič nie je. Aspoň to tak tvrdia lekári :). Utrpel nešpecifikované zranenie hornej časti tela, ktoré nie je vážne, ale napriek tomu pre istotu nenastúpi na zuápas proti Buffalu dnes. V pondelok proti Capitals by však mal už hrať.
Noo, to veľmi skoro sme začali vyhrávať... :-/. Šiesty víťazný zápas v rade. Ach jaaj, teraz, keď nám ide o Tavaresa. 15 bodov na play-off 12 zápasov do konca. Neviem o čo hráčom ide :).
Dnes jsem sledoval zápas ATL-WAS a brankář Kari Lehtonen byl opravdu skvělí :cool: vychytal Ovečkina a spol.Škoda té branky v závěru zasloužil si vychytat čistou 0. :good:
zaujimava :box: sa nam tam strhla a Boris v nej samozrejme nemohol chybat :roll:
<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/v75cdj0HGFk&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/v75cdj0HGFk&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/youtube]
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS