Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

XruC: Siomin je obraz Kovaľčuka, myslel som hráča, ktorý nedosiahol 20 rokov. Napr. taký Alex Pietrangelo zo St. Louis. Ani platové mimimum by nebolo problém. To je ak sa nemýlim 41 mil., my máme v strope 47,3 mil. Po odchode Kovaľčuka by to bolo 39,8 mil., takže spolu s bonusmi by ten Pietrangelo možno prešiel :).
chcem Ti len Jakube odkazat, ze si k Vam pridem s touto slecnou po 2 bodiky :-P
Obrázek
inak proti Vam by uz mohol nastupit Marco Sturm, ktory sa citi fajn a rad by si uz konecne zatukal, Ward by sa mal v zostave objavit "az" v domacej odvete, najneskôr proti Leafs; tak dovi dopo v patek i sobotu :coucou: ta sobota bude pre mna rozhodne zaujimavejsia.. :frajer2:

inak Ilja by sa mal od Vas stahovat vraj az po skonceni tejto sezony..ale vieme ako to v tych zakulisiach chodi.. :D
V tejto sezóne sa mi Iľja páči najviac zo všetkých sezón. Zdá sa mi, že sa stal akoby lídrom. Bojuje pre tím (čo bolo u neho dosť výnimočné), a to myslím doslovne. Neraz dokonca i zhodil rukavice (a posledný zápas s Rangers (2:3 pp :( ) nebol výnimkou). Každopádne nič nemení na tom, že chcem trejd. I keď pri trejdoch na spôsob Dona Waddella (čítaj debilného GM) tak neviem vlastne, či ten trejd vôbec chcem :-). Ako už cepi napísal tak DW zatiaľ povedal trejdu NIE. Myslím si, že to aj dodrží, ale trochu sa obávam, že sa jeho cena po tejto sezóne zníži.

Inak k nasledujúcemu dvojzápasu s Bruins (piatok a sobota) tak chcem určite 3 body. Jednoducho treba sa na silnom tíme chytiť. Ja verím aj v 4 body! No a teraz ma vysmejte
ThrashersFan píše: Ja verím aj v 4 body! No a teraz ma vysmejte
:hufi:
:lol3:
Dnes je na programe zápas, po ktorom sa začne točiť svet naopak, keďže Atlanta zdolá Bruins. Smolu sme si minuli už v zápase s Rangers (tri smolné góly z troch, ktoré Rangers dali), takže dnes to bude plný bodový zisk :).

Inak hráči Atlanty spravili jednu veľmi peknú kaciu, keď v pondelok na návšteve detskej nemocnice v Atlante :thumbsup:

http://thrashers.nhl.com/team/app/?serv ... eryId=8866
zostavy pre dnesny match:

ATL
Ilya Kovalchuk - Marty Reasoner - Chris Thorburn
Slava Kozlov - Eric Perrin - Bryan Little
Colin Stuart - Jason Williams - Colby Armstrong
Eric Boulton - Jim Slater - Joey Crabb

Garnet Exelby - Ron Hainsey
Tobias Enstrom - Niclas Havelid
Nathan Oystrick - Boris Valabik

Johan Hedberg


BOS
Milan Lucic - Marc Savard - Phil Kessel
P.J. Axelsson - Patrice Bergeron - Chuck Kobasew
Blake Wheeler - David Krejci - Michael Ryder
Petteri Nokelainen - Stephane Yelle - Shawn Thornton

Matt Hunwick - Zdeno Chara
Matt Lashoff - Dennis Wideman
Mark Stuart - Shane Hnidy

Tim Thomas


:povzbudzovanie: GO! Bruins GO! :povzbudzovanie:
ThrashersFan píše:Dnes je na programe zápas, po ktorom sa začne točiť svet naopak, keďže Atlanta zdolá Bruins. Smolu sme si minuli už v zápase s Rangers (tri smolné góly z troch, ktoré Rangers dali), takže dnes to bude plný bodový zisk :).
ThrashersFan, musim ta sklamat, Aj dnes vyslo slnko na vychode. Videl som aj cervene zore - tusim sedem krat :wink:
cepi píše:...no uz som riesil na fore jednu hecovacku s ThrashersFandom (TF) tak preco nie aj tuto inak TF ma pobavil, ked napisal, ze z nasho vzajomneho 2 zapasu berie 4 body...mega_ultra_lol co povies
Skorpion píše: ThrashersFan, musim ta sklamat, Aj dnes vyslo slnko na vychode. Videl som aj cervene zore - tusim sedem krat :wink:
Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva ;-). Len sa tešte na dnešný zápas :).

Ale bojím sa, že či budeme môcť postaviť brankára, lebo to ako boli frustrovaní obaja brankári som dlho nevidel... Nehovorím, že Boston nevyhral zaslúžene, ale taký rozdiel bol vzhľadom na hru krutý. Ale zas tu sa ukazuje to tabuľkové postavenie a fakt, prečo je Atlanta, resp. Boston tam kde je.
Tesime :) K tym brankarom. Skuste u Capitals. Ty tusim maju nejakeho pocitacoveho experta, ktory by si rad zachytal ;) Pocitacovi experti a siete - to ide dokopy :)

Ale vazne, so zvedavy na dnesny match. Urcite to nebude take jednoznacne ako bol prvy zapas, ale verim, ze vyhrame :povzbudzovanie: .
Skorpion píše:K tym brankarom.
dnes bude uplne stacit ak sa vymenia len 2x :lol2: no zaujimalo by ma, kto sa v ich kleci objavi :hmm: :) u nas mam tusaka, ze Manny, tomu sa proti ftakom dari docela sympaticky :yes: tak Jakube, ak to dnes padne, Tvoj vypocet 4 bodov sa vyplni na 100% :cool:
Zach Bogosian, trojka tohtoročného draftu, po zranení (zlomená noha) začal trénovať s tímom. Do 14 dní by sa mal objaviť na klzisku.

Takisto sa špekuluje o vyhodení Dona Waddella :clap: :clap: :clap:, nášho pseudogenerálneho pseudomanažéra.

Dnes je navyše na programe zápas v Ottawe, tak poďme a konečne chlapi získajte 2 body!!!
ThrashersFan píše:Takisto sa špekuluje o vyhodení Dona Waddella :clap: :clap: :clap:, nášho pseudogenerálneho pseudomanažéra.
tak to by bola :good: sprava pre fandov Thrashers :yes: :yes: :yes:
cepi píše:
ThrashersFan píše:Takisto sa špekuluje o vyhodení Dona Waddella :clap: :clap: :clap:, nášho pseudogenerálneho pseudomanažéra.
tak to by bola :good: sprava pre fandov Thrashers :yes: :yes: :yes:
Nielen pre fandov, ale asi aj pre hráčov :)
Výhra 4:3 navyše nad divíznym rivalom poteší. Na druhú stranu, je to Tampa, takže nič neočakávané. Ale v dnešom zápase sa odohralo veľmi veľa zaujímavých vecí:
[li]Takmer dva mesiace nehrajúci Kari Lehtonen sa vrátil na klzisko a to hneď víťazným spôsobom. Dokonca bol vyhlásený za :winner1:[/li]
[li]Ondra Pavelec sa vrátil do Chicaga. Je mi ho ľúto, ale jednoducho brankárska otázka v Atlante je zapeklitá. Vôbec neviem koho by som trejdoval. Nezávidím Waddellovi aktuálnu situáciu[/li]
[li]Mathieu Schneider sa vrátil po zranení a odohral veľmi dobrý zápas, čo nebolo pred zranením nejakým častým javom[/li]

Na záver len dodám, že v pondelok si Thrahser pochutná na kanadských lístkoch :frajer2: .
nuž neviem, lístky sa rozbehli, tak aby vás z nich nebolelo bruško...
Po prehre s Torontom (2:6) sme ťahali na Long Islandu za dlhší koniec. Vyhrali sme 2:4 a nebyť výhry Tampy tak by sme sa od Lightning odpútali na rozdiel päť bodov. Každopádne sme stiahli niečo na postupovú osmičku (presne tak, ešte ani v polčase nie sme, tak ja teda stále verím v PO), ale treba sa na to pozrieť triezvo. V posledných dňoch sme skrátka mali priaznivý žreb. Keď sa pozriem na nasledujúce vystúpenia tak príliš optimistický nie som. Nutno však poznamenať, že tieto zápasy budú mať veľkú váhu, lebo sa jedná v troch prípadoch o divíznych rivalov. Takže postupne to vyzerá takto: Carolina (d), Boston (d), Toronto (v), Carolina (v), Vancouver (d), Tampa (d)
To snáď nie je možné. Prehrali sme vyhratý zápas. Vyhrávame 1:0, 3:2 a aj 4:3 a my to prehráme 4:5. A to nehovoriac o šanciach najmä v druhej tretine. Ward hráčov nedostával do zúfalstva. To je podľa mňa pre ten stav veľmi slabé slovo. Naopak Hedberg mohol všetky tri Staalove góly chytiť. Najmä ten vyrovnávajúci na 4:4. Hrozne mi pripomenul gól, tuším že Kallia z MS 2003, kedy dal Salovi gól priam z brákovej čiary. Síce teraz to nebolo až z takého ostrého uhla, ale toto mal Hedberg pokryť. Ale čo ma najviac štve je to, že Tampa a aj NYI vyhrali. Super. Ďalší zápas hráme doma proti Bostonu a proti nim to teda bude riadne ťažké.
Za stavu 4:3 som si myslel, že to určite vyhráte. Škoda toho zbytočného 4. gólu.
Pre mňa ako nestranného diváka to ale bol dobrý zápas. Dva hattricky :thumbsup: .
A k tomu Scott Walker :doh:
Inak k tomu zápasu ešte: Druhýkrát som mal dobrý pocit z Valábika. Síce na modrej to nebolo nič moc, ale v obrane fungoval dosť dobre :thumbsup:

Little a Slava Kozlov - tí nepotrebujú komentár. Som veľmi šťastný, že Vjačeslav sa po vlaňajšej hroznej sezóne znova rozbehol a dokázal, že nepatrí do starého železa :thumbsup:
ja som na tento zápas dal X, veril som že to bude veľmi vyrovnaný zápas, škoda, že ste to neudržali, urobili by mi tým väčšiu radosť a bolo by to aj zaslúžené.
Bryan Little sa stal druhou hviezdou týždňa!

Myslím si, že Bryan si to za ostatný týždeň úplne zaslúžil. 6 bodov a všetky za trefy do čierneho. Už počas našej vydarenej sezóny 2006/07 som na neho upozorňoval, veril som mu. Ale aj tak predčil moje očakávanie. Takúto fazónu som mu pri jeho druhej sezóne vôbec neočakával. Myslím si, že keby nehral už v minulej sezóne tak je horúcim, možno najhorúcejším kandidátom na Calder Trophy. V Atlante je totiž najlepším strelcom a štvrtým najproduktívnejším hráčom. Len tak ďalej Bryan!

Obrázek
Zach Bogosian bol aktivovaný z Injury Listu, naopak nahradil ho Garnet Exelby, čiže žiadna strata :). Ale o tom, či trojka tohtoročného draftu nastúpi v zápase proti lístkom nikde ani zmeinka :?.

Každopádne, niečo na odľahčenie, prezývky hráčov podľa Garneta Exelbyho:

Colby Armstrong- Army
Eric Boulton- Boults
Erik Christensen- Crusher (Christensen si nepamätá kto túto prezývku mu pridelil, ale hovorí, že je to už pekne dávno)
Joey Crabb- Crabber, Shacky
Ilya Kovalchuk- Kovy
Slava Kozlov- Kozzie
Bryan Little- Litts
Eric Perrin- Perrsy, Perny
Marty Reasoner- Marty
Jim Slater- Slates
Chris Thorburn- Thors, Burnsy*
Todd White- Whitey, The Professor (alebo ešte niečo iné príbuzné vede)
Jason Williams- Willy

Defensemen:
Zach Bogosian- Bogo, Bogy
Tobias Enstrom- Toby
Garnet Exelby- Ex
Ron Hainsey- Hains, Ronsy
Niclas Havelid- Nicky, Havs, Havy
Nathan Oystrick- Oystie
Mathieu Schneider- Schneids
Boris Valabik- Bobo

Goalies
Johan Hedberg- Moose, Yoyo, Heddy (používané trénermi)
Kari Lehtonen- Karppa (Vlastne po fínsky je to Norok)
to ako panteri v uvodnej tretine proti Vam riesili 2x trestne strielanie?! :eek2:
?? :shock: . "Iba" raz, ale Florida ho zužitkovala. Z toho vlastne aj vyplýva stav 1:3 po 1. tretine, pričom je dosť nezaslúžený.
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS