Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

ThrashersFan píše:Takže TSNE oznámili, že s Dudley nepočítajú. To znamená aj koniec Ramsayho, keďže jeho osud závisí od nového GM a Ramsay je veľký kamarát s Dudleym. Nuž, ďalší dôvod prećo by som mal fandiť Winnipegu odpadá. V tom tíme neostane kameň na kameni, a ak na´hodou aj niečo v nasledujúcej sezóne získajú, tak Wnnipegčania budú dávať zásluhy novému GM/trénerovi. Dúfam, že ešte aj 37-čku vrátia do obehu :roll:. Neviem, celkovo mi to pripadá akoby sa tá kanadská natúra znova preukázala.

V každom prípade, toto je veľká, veľká chyba pre Winnipeg.
Si robíš prdel? Dudley bol hlavnou príčinou zmŕtvychvstania Atlany a teraz toto. Nemajú rozum.
OndroNR píše:Áno, ale dalo sa to čakať, že Stars sa takto vyjadria, veď nie sú na tom finančne najlepšie, takže jeho odchod sa dal očakávať. Skôr som zvedavý na tímy, ktoré ho budú mať v hľadáčiku a kde napokon skončí :good:
Nie celkom, po trejde Neala na to priestor bol, bohužiaľ, ako sa zdá, tadiaľ cesta nevedie.
True North Sports and Entertainment reached its goal of selling 13,000 season tickets for Winnipeg's new NHL team, and it happened only minutes after online sales to the general public began at noon on Saturday.

The tickets sold out in just 17 minutes, but the company said the online queue was actually full in two minutes and that the remaining 15 minutes were required to process the sales.
slusny, at jim nadseni vydrzi.
A teraz strelím otázku ako z dela :D Vráti sa ešte niekedy Atlanta Thrashers na mapu NHL? :verysad: je mi za nimi veľmi smutno :cry:
Nevrátí a tenhle topic by se měl zamknout a dát do archivu nebo rovnou smazat. :D
Ano, jako Atlanta Flames po přestěhování týmu z Calgary... :sarcasm:
dejf píše:Nevrátí a tenhle topic by se měl zamknout a dát do archivu nebo rovnou smazat. :D
to určite radšej mali vysánkovať CBJ keď vidím aký su marný, joooj veľká škoda tej Atlanty :bee:
mne absolutne atlanta v NHL nechyba.
preboha Davvy to si odkial vyhrabal :lol2: a nemaluj certa na stenu :nono:
v tomto pripade to nemohlo dopadnut idealnejsie
ja som jej prestahovanie s radostou uvital, privital :yes:
atlanta zrejme okrem skalnych fans chyba len malokomu...
ja som ale stale zvedavy na to prerozdelenie divizii/konferencii, resp. dokedy chcu peg drzat v SE divizii :hroza: ti budu mat tuto sezonu asi najvyssie vydavky na cestovanie v lige :D (mozno dallas im este bude konkurovat)
mam pocit ze to budu este rok-dva odkladat a potom to urobia spolu s expansion na 32 timov
Keď ja by som tak rád videl svoj klub späť :good: až "teraz" som si uvedomil čo som stratil keď to už nemám Atlanta bola moja srdcovka :| a k tomu prehadzovaniu v divízií robia z toho zbytočnú vedu, WPG na západ do SZ divízie miesto MIN, ktorú by som dal do CD miesto NSH alebo CBJ a tí by išli do JV divízie a je to :yes:
Atlanta sa vráti do NHL. Dávam tomu maximálne tri dekády.
ThrashersFan píše:Atlanta sa vráti do NHL. Dávam tomu maximálne tri dekády.
tri dekády, to si ma veľmi nepotešil :D ale ja chcem naspäť Thrashers a nie Flames :-P
ked uz som narazil na tento topic tak neda mi nenapisat.......................Atlanta bola pre mna Kovalcuk a nejako som im nefandil a po jeho odchode som myslel ze to prestahovanie je dobra vec kedze mam rad Kanadske kluby......ale teraz pri pozerani prveho zapasu tejto skratenej sezony som si uvedomil ze mi Thrashers chybaju a ze Jets nie su to co som cakal aj ked maju plny dom tak predsa len Atlanta bola Atlanta :wave:
Deco2508 píše:ale teraz pri pozerani prveho zapasu tejto skratenej sezony som si uvedomil ze mi Thrashers chybaju a ze Jets nie su to co som cakal
tak to si mal akurat smolu, po tom uvodnom zbabranom zapase, slapu, uz u nas predviedli vyborny vykon, ziskali bod, na lade Caps 2 a naposledy to doma natreli tucniakom, ked otacali z 0:2 na 4:2....

Obrázek

nie je co riesit
Atlanta je chvalabohu minulostou, skôr si prajem, aby sa hokej vratil cim skôr do Quebecu :yes:
Len aby kvôli tímom ako Winnipeg nebola v blízkej budúcnosti ďalšia výluka... Z dobrej atmosféry nemusí mať NHL nič za istých okolností :noway:
To máš pravdu, ale atmosféra je tam fantastická v MTS běhá mráz po zádech. Ale tak zavěry tady můžeme dělat za deset let. Ono je jistě lepší pro ligu když je ztichlá vyprodaná hala s kapacitou 19 000 ve velkém městě s velkym medialním trhem a tím pádem s dalšími potencialními fanoušky než 15000 bouřících fanoušků v malém městě. Ale jak říkám pojdme to shrnout za deset let. Problem Atlanty a její pád bych viděl v tom, že tam prostě chyběli sportovní uspěchy. V Americe lidi chodí na uspěsné týmy. Tri ctyři učasti v play off s Thrashers by dnes byly mezi náma.
Nájde sa tu ešte nejaký originál fans Atlanty? Čo TF žiješ ešte? Jak si na tom momentálne? Fandíš niekomu z NHL dokázal si zabudnúť na thrashers a "začať" fandiť niekomu novému? Lebo ja som to do dnes nedokázal a asi ani nedokážem proste NHL už pre mňa nie je to čo niekedy aj keď "sympatizujem" s určitým klubom (njd) nikdy to z mojej strany nebude pravé fandenie ako s Atlantou :verysad: A čo WPG sleduješ ich? Ja som sa skúsil ubrať ich smerom, ale to sa proste nedá, Atlanta bola len jedna :|
Davvy píše:Nájde sa tu ešte nejaký originál fans Atlanty? Čo TF žiješ ešte? Jak si na tom momentálne? Fandíš niekomu z NHL dokázal si zabudnúť na thrashers a "začať" fandiť niekomu novému? Lebo ja som to do dnes nedokázal a asi ani nedokážem proste NHL už pre mňa nie je to čo niekedy aj keď "sympatizujem" s určitým klubom (njd) nikdy to z mojej strany nebude pravé fandenie ako s Atlantou :verysad: A čo WPG sleduješ ich? Ja som sa skúsil ubrať ich smerom, ale to sa proste nedá, Atlanta bola len jedna :|
Ne(?), Ano, - , ne-ne, -
AndyF píše: Ne(?), Ano, - , ne-ne, -
názorný príklad stručného testu, výborne dávam ti zato 3- s prižmúrenými očami :-D
Davvy píše:
AndyF píše: Ne(?), Ano, - , ne-ne, -
názorný príklad stručného testu, výborne dávam ti zato 3- s prižmúrenými očami :-D
Ale pančelko, na třetí a pátou otázku jsem chyběl!

Upozornenie: :backtotopic:

co je to ta Atlanta Thrashers? to je nejaky basketbalovy klub? bejzbalovy?
Kedy sa prosím vás skončí prenájom klubu Winnipegu? Pozrel som si zopár fan appreciation videí a neksutočne mi chýba Atlanta a NHL.


Atmosféra v prvej sezóne. Dôkaz, že honeymoon bol aj v Atlante. Odporúčam si vypočuť komentár a chválu prostredia. Atlanta bola v 1999 tiež oživením ako Winnipeg. A ten tím s Deanom Sylvesterom, kapitánom Kellym Buchbergerom, Johanom Garpenlövom, Noamom Maraclom a prvým all-star hráčom PETROM BUZEKOM :poklona: :poklona:

Áno, Thrashers nemali úspechy, ale boli špecifickí a NHL chýbajú. Bol to tím, ktorý dal bitkárovi Odgersovi "A"-čko, tím, v ktorom dal hetrik Eric Boulton, tím, ktorý vo svojej histórii len dva razy videol v zápase play-off. Tím, ktorý dal Pittsburghu Dupuiho aj Kunitza. Tím, ktorý v jednej sezóne vystriedal šiestich brankárov. Tím, ktorý vždy rozsúložil Flyers na droždie.

BRING BACK DROZDCOV :cry:
Třeba to na Atlantu padne při rozšířování týmů (navíc Východ je třeba rozšířit)... :neviem:
ThrashersFan píše: tím, v ktorom dal hetrik Eric Boulton
dokonca aj Petrovicky
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS