Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ehm, a ešte som zabudol jednu vec. Vďaka Bryan [Little] za hereckúv ložku pri "faule" Steegera, z ktorého rezultoval gól na 3-4 :sarcasm:

Treba uznať, že Little tomu dosť pridal. Veľmi rád by som to skritizoval, ale nedokážem. Nie som moralsita. Vďaka tomu sme stále v hre at o je podstatné. Ale zas, Versteeg si za to tiež môže sám.
Buff nedohral zápas proti Flyers, kedy si obnovil zranenie dolnej časti tela, vďaka ktorej aj vynechal zápas s Canes. Paradoxne pri absencii Byfugliena sme dali proti Flyers 4 góly a porazili Canes, pričom sa vedľa Enströma blysol hlavne Bogosian, v dôsledku čoho rpišlo aj k zmene obranných dvojíc na:
Hainsey - Byfuglien
Bogosian - Enström
Oduya - Stuart

Spokojný s týmto rozloźením síl, obnovený pár z konca sezóny 08/09 sa aj teraz preukázal v dobrom svetle, Bogosian herne ožil (fakt teraz hrá na úrovni rookie season a potvrdzuje len svoje zlepšovanie v tejto sezóne, kedy sa z pozície lúzra a priam horšieho obrancu ako Oduya dostal na najlepšieho obrancu v tíme v tejto chvíli), naopak Enström dosť kiksuje v poslednej dobe. Najmä veľa strát pukov na modrej, trochu nezvyk od neho. Často takto posiela protihráčov do brejku, ktoré často zas rieši faulovaním. Takúto zlú sekvenciu v sezóny by potencionálny NT nominee nemal mať.

Ale späť k Buffovi. Buff teda neodohrá nai zápas proti Devils v utorok. Očakáva sa teda call-up, som zvedavý koho. Snáď Dudley si nezmyslí, že potrebujeme skúsenosť a vsadí na Welcha. Rád by som v tíme uvítal Postmu, ktorý debutoval práve pri absencii Byfugliena v zápase proti Canes a hral veľmi dobre. Výborný prehľad v hre, zbytočne nepanikáril pri rozohrávke vo svojom pásme, pýtal si puky, skrátka veril si. Jeho strela od modrej je v AHL známa, rovnako ako aj jeho slabá defenzíva. Na nej musí popracovať. Ale určite by som ho rád videl v tíme. Nemáme čo stratiť, my to PO nemáme na dosah, musíme aj takto riskovať. Ak to nevyjde, nevadí, aspoň získa Paul pre budúcu sezónu tie otrepané skúsenosti, ak to vyjde, tak to bude skvelý move.

EDIT: Aha, takže som sa pozrel na C-Vivov twitter (beat writer Thrashers) a nemohlo to dopadnúť lepšie.

#Thrashers re-call defenseman Noah Welch from AHL Chicago. Dustin Byfuglien questionable vs. Devils with lower-body injury.

Ak toto poleno fakt bude rhať, tak myslím si, že nás osud je spečatený. Teraz dúfať ešte, že sa zázračne rýchlo vylieči Meyer, o ktorom po tom kolapse neviem nič alebo bude hrať Byfuglien, ktorý naisto nie je mimo hry v zápase s Devils. http://blogs.ajc.com/atlanta-thrashers- ... ice-early/

EDIT2: K otázke kúpy tímu prikladám tweet Johna Kincadea, medzistriedačkového reportéra počas zápasov doma - ATTENTION! Just got the word! #thebalkan will make his initial move on purchases this week! One step closer to the big reveal & formal talks
Zdá sa, že čoskoro sa dozvieme viac o tom tajomnom investorovi. Kincade je relevantný zdroj a očividne má info z prvej ruky. Takmer vždy keď niečo oznámil, tak to potom C-Viv ale aj ostatní novinári potvrdili pár dní neskôr.

http://aol.sportingnews.com/nhl/story/2 ... ial-buyers - tento článok od Craiga Custancea (bývalý beat-writer náš, takže má nejaké kontakty) však naráža na úplne inú skupinu ľudí. Ten, o kom hovorí Kincade je vraj len jeden človek, ktorý chce všetky 3 veci - Philips Arenu, Atlanta Hawks a Thrashers - teda všetko, čo Atlanta Spirit LLC vlastní.
no co Kubo, este stale PO optimista....? :wink: 4 bodovy suboj vyznel pre Jersey, Rangers povinna vyhra, Sabres sice zakopli, ale vitazstvo Caroliny v ich vzajomnom suboji sotva potesilo....momentalne by Sabres museli 3x zakopnut, vy to 3x trhnut, aby ste sa dostali na rovnaku bodovu uroven.....ano, ano este stale ste v hre, no PO slucka sa zuzuje.....6 bodove manko scie hratelne, no vo vasom pripade nezmazatelne....inak spominam si na casy, ked som bol vdacny za to, ze zijeme aspon teoreticky :D
Rečí ako koza bobkov a skutek utek.
To, že tam bolo dosť veľa čudných hvizdov, resp. nehvizdov, to nejak prehryziem, ale to, že neuznajźu absolútne regulárny gól v poslednej minúte na vyrovnanie, to neprehryziem. Devils ani nevedia ako prišli k tejto výhre, vlastným gólom obrancu a gólom skutočne z dvoch pološancí. Zaujímavé, že sa tu všetci ozývajú po takto náhodnej výhre, aby si mohli vyhoniť svoje ego na tom ako mali pravdu pred pár mesiacmi.

Samozrejme, že Torontu by nevyhovoval 3-bodový zápas a už druhý raz nás tí vyjebaní ko*oti poškodili.

http://www.imagebam.com/image/444fb1123771306
ThrashersFan píše:To, že tam bolo dosť veľa čudných hvizdov, resp. nehvizdov, to nejak prehryziem, ale to, že neuznajźu absolútne regulárny gól v poslednej minúte na vyrovnanie, to neprehryziem. Devils ani nevedia ako prišli k tejto výhre, vlastným gólom obrancu a gólom skutočne z dvoch pološancí. Zaujímavé, že sa tu všetci ozývajú po takto náhodnej výhre, aby si mohli vyhoniť svoje ego na tom ako mali pravdu pred pár mesiacmi.

Samozrejme, že Torontu by nevyhovoval 3-bodový zápas a už druhý raz nás tí vyjebaní ko*oti poškodili.

http://www.imagebam.com/image/444fb1123771306
Co to vidím. Z A. Ladda za S. Crosbyho?(avatar kapitán za kapitána aneb, změna je život) :shock:

Zahada okolo vyslovovania Byfuglienovho mena vyriesena :lol2:
kajo píše:
Zahada okolo vyslovovania Byfuglienovho mena vyriesena :lol2:
:rofl:
Tak to je dokonalý :rofl: :good:
pytal som sa to pred casom v topicu yotes a spytam sa aj tu - nie je to myslene ako provokacia, seriozne sa pytam (som zvedavy):
hypoteticky - AK by sa atlanta stahovala, fandili by ste jej aj v novom posobisku alebo by ste si hladali "novy" team ?

ja som si skusal predstavit ze by sa stahovali avs a vyslo mi ze by som im pravdepodobne fandil aj po prestahovani do ineho mesta...
petrik, tu sa môzes pytat v jednotnom cisle :D ale viem, ze si to myslel vseobecne :)

:hmm: väzba - mesto, nazov klubu, ista tradicia, korene, na strane druhej de facto ti isti hraci, prestahovani do hokejovejsieho prostredia.....povedal by som to asi takto: "ako to citis" :D to je cele, kazdy jeden fanusik toho ktoreho klubu, ktoreho sa to tyka, ci tykalo, v tom musi mat jasno, nastastie ja tento problem riesit nemusim, no ak by sa na NHL mapke objavil taky Hartford Whalers, mal by som svoj 2 oblubeny klub :hmm: :slintac:
petrik píše:pytal som sa to pred casom v topicu yotes a spytam sa aj tu - nie je to myslene ako provokacia, seriozne sa pytam (som zvedavy):
hypoteticky - AK by sa atlanta stahovala, fandili by ste jej aj v novom posobisku alebo by ste si hladali "novy" team ?

ja som si skusal predstavit ze by sa stahovali avs a vyslo mi ze by som im pravdepodobne fandil aj po prestahovani do ineho mesta...
NIE.
ThrashersFan píše:
petrik píše:pytal som sa to pred casom v topicu yotes a spytam sa aj tu - nie je to myslene ako provokacia, seriozne sa pytam (som zvedavy):
hypoteticky - AK by sa atlanta stahovala, fandili by ste jej aj v novom posobisku alebo by ste si hladali "novy" team ?

ja som si skusal predstavit ze by sa stahovali avs a vyslo mi ze by som im pravdepodobne fandil aj po prestahovani do ineho mesta...
NIE.
Nie :?: a komu budeš fandiť teraz :-O . Atlanta Thrashers :ahoj:
Ohlund píše:
ThrashersFan píše:
petrik píše:pytal som sa to pred casom v topicu yotes a spytam sa aj tu - nie je to myslene ako provokacia, seriozne sa pytam (som zvedavy):
hypoteticky - AK by sa atlanta stahovala, fandili by ste jej aj v novom posobisku alebo by ste si hladali "novy" team ?

ja som si skusal predstavit ze by sa stahovali avs a vyslo mi ze by som im pravdepodobne fandil aj po prestahovani do ineho mesta...
NIE.
Nie :?: a komu budeš fandiť teraz :-O . Atlanta Thrashers :ahoj:
tipujem floridu panthers... :D aby nahodou nehrozilo ze by si musel zvykat na vitazstva ci nebodaj ucast v PO :lol:
Som nesmierne rád, že ťa to teší petrik :roll:
ThrashersFan píše:Som nesmierne rád, že ťa to teší petrik :roll:
som rad ze si rad :D
ale nie - sorry, mne je ta v podstate luto ze takto prichadzas o oblubeny team, ale to bola taka nahravka na smec ze som nedokazal odolat. sorry este raz :P
Ohlund píše:Nie :?: a komu budeš fandiť teraz :-O . Atlanta Thrashers :ahoj:
Atlantu Mytišči... :roll:. Fakt, radšej sa vyseriem na takúto ligu, kde nielenže pri hokejových zápasoch je dvojitý meter od rozhodcov, ale aj vedenie ligy sa zachováva v takýchto dôležitých témach k dvom rôznym klubom totálne inak. Je to hanba celej NHL a majiteľov klubu, určite nie Atlanty.
Kašli na to, fandi winnipegu a je to ;) Příští rok bude aspoň NHL zajímavější ..
a mozno sa to nakoniec nepotvrdi, nebolo by to prvykrat co sa klebeta nepotvrdila. nemusi zmenu klubu nejak odsuhlasit majitelia a vedenie nhl? batman ide po biznise a rozsireni podielu na trhu, z tohto pohladu za takuto zmenu asi nebude.
According to an unconfirmed and to this point unsubstantiated report in the Globe and Mail, an agreement to sell the National Hockey League's Atlanta Thrashers to a Winnipeg group which plans to relocate the franchise to the Manitoba capital is done.

Sources told the Globe and Mail Thursday night that preparations are being made for an announcement Tuesday of the sale and transfer of the Thrashers to True North Sports and Entertainment, which owns and operates the Manitoba Moose of the American Hockey League and the MTS Centre arena, which would become the NHL team’s new home.

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=563305" onclick="window.open(this.href);return false;

Jacob :moj: ,ale dalo sa to cakat...,este tu mame Columbus a Yotes ziju na pristrojoch,takze na dasli rok drama pokracuje :-(
Odkedy Columbus žije na prístrojoch? Ale ak by sa mali Blue Jackets sťahovať, prosím, nie do Quebecu. Tomu ale neverím, majiteĺ tím podporuje, a akonáhle príde úspech, návštevy a zisky budú.
mitch píše:a mozno sa to nakoniec nepotvrdi, nebolo by to prvykrat co sa klebeta nepotvrdila. nemusi zmenu klubu nejak odsuhlasit majitelia a vedenie nhl? batman ide po biznise a rozsireni podielu na trhu, z tohto pohladu za takuto zmenu asi nebude.
Bettman do teraz nepovedal ani mäkké F. Je to populárny politický ťah voči silnejúcim hlasom o relokáciu a odvádza to pozornosť od jeho dieťaťa Phoenixu, on dobre vie čo robí. :nervy2:
petrik píše:pytal som sa to pred casom v topicu yotes a spytam sa aj tu - nie je to myslene ako provokacia, seriozne sa pytam (som zvedavy):
hypoteticky - AK by sa atlanta stahovala, fandili by ste jej aj v novom posobisku alebo by ste si hladali "novy" team ?

ja som si skusal predstavit ze by sa stahovali avs a vyslo mi ze by som im pravdepodobne fandil aj po prestahovani do ineho mesta...
Já určitě ano :-)
http://www.nhl.cz/CZ/25554/thrashers_do ... _casu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS