Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Po prehre nad Philadelphiou prišla ďalšia prehra a opäť s tímom z Pensylvánie. Tentoraz s Pittsburghom.

Obrázek Pittsburgh Penguins 3:2 Atlanta Thrashers Obrázek
(1:1, 1:1, 1:0)


Góly:
Atlanta 4:41, Slava Kozlov 11 (power play) (Ilya Kovalchuk, Mathieu Schneider)
Pittsburgh 10:57, Miroslav Satan 9 (Pascal Dupuis, Sidney Crosby)
Pittsburgh 32:24, Sidney Crosby 7 (Tyler Kennedy)

Atlanta 33:48, Jim Slater 2 (Eric Perrin, Tobias Enstrom)
Pittsburgh 57:20, Petr Sykora 4 (power play) (Sidney Crosby, Evgeni Malkin)

Brankári:
Ondřej Pavelec 28/31
Dany Sabourin 21/23
ThrashersFan píše:Po prehre nad Philadelphiou prišla ďalšia prehra a opäť s tímom z Pensylvánie. Tentoraz s Pittsburghom.

Obrázek Pittsburgh Penguins 3:2 Atlanta Thrashers Obrázek
(1:1, 1:1, 1:0)


Góly:
Atlanta 4:41, Slava Kozlov 11 (power play) (Ilya Kovalchuk, Mathieu Schneider)
Pittsburgh 10:57, Miroslav Satan 9 (Pascal Dupuis, Sidney Crosby)
Pittsburgh 32:24, Sidney Crosby 7 (Tyler Kennedy)

Atlanta 33:48, Jim Slater 2 (Eric Perrin, Tobias Enstrom)
Pittsburgh 57:20, Petr Sykora 4 (power play) (Sidney Crosby, Evgeni Malkin)

Brankári:
Ondřej Pavelec 28/31
Dany Sabourin 21/23

Sme LEPŠÍ :-P :-P :-P :-P
Obrázek Columbus Blue Jackets 2:0 Atlanta Thrashers Obrázek
(1:0, 0:0, 1:0)


Góly:
Columbus 8:36, Rick Nash 10 (Ole-Kristian Tollefsen, Derick Brassard)
Columbus 58:42, R.J. Umberger 8 (empty net) (Rick Nash)



Brankári:
Ondřej Pavelec 29/30
Steve Mason 15/15

Čo dodať? Jednoducho zlý, zlý, zlý, zlý, hrozný výkon. Keď odišiel Valábik na farmu mierne som sa potešil. Myslel som si, že sa Schneider po zranení rozbehne, resp. bude platným hráčom. Ale myslel som si naivne. Schneider pokračuje vo svojich doterajších výkonoch a hrá v katastrofálnej forme. Hainsey detto. Akoby sa bál svojich bývalých protihráčov. Neustrážil Nasha pri prvom góle a potom aj ďalší hráči mu utekali "popod nohy". Jediným + je Pavelec, ktorý bol aj zaslúžene vyhlásený za druhú hviezdu zápasu. Možno by tých +-ov bolo viacej, keby Hävelid v prvje tretine nenastrelil žŕdku, ale na keby sa nehrá. Každopádne za výkony v druhej, resp. tretej tretine sme si body vôbec nezaslúžili.
VY ste ich prestrieľali čo ? :D
Nie vždy pomer striel odzrkadľuje zápas :). Ani predvčerom to nebolo inak. Za ten výkon by mal byť rozdiel striel dvojnásobný.
Po troch zápasoch konečne body :). A zápas to bol skvelý. Na druhú stranu nebyť Hedberga, tak neviem, neviem ako by to dopadlo. Ale už je po zápase a nikto nám nevezme tie dva body. Odporúčam si pozrieť highlighty na ich začiatku Hedbergov famózny zákrok v prečíslení dvoch na jedného.


Obrázek Atlanta Thrashers 6:3 Toronto Maple Leafs Obrázek
(0:0, 4:2, 1:0)


Góly:
ATL - 6:50, Colby Armstrong 3 (Marty Reasoner)
ATL - 24:17, Todd White 5 (Slava Kozlov, Bryan Little)
ATL - 27:04, Chris Thorburn 1 (Eric Boulton, Jim Slater)

TOR - 27:31, Nik Antropov 8 (Matt Stajan, Lee Stempniak)
ATL - 33:05, Ilya Kovalchuk 7 (bez asistencie)
TOR - 45:56, Jeff Finger 1 (Niklas Hagman, Ryan Hollweg)
ATL - 47:30, Mathieu Schneider 2 (bez asistencie)
ATL - 55:09, Todd White 6 (Slava Kozlov, Nathan Oystrick) (PP)

TOR - 57:17, Niklas Hagman 7 (Dominic Moore, Anton Stralman) (PP)

Brankári
ATL - Johan Hedberg 32/35
TOR - Curtis Joseph 24/30

Highlights:
[nhltv]20082009,2,307[/nhltv]
Aspoň ste 26. :D
peknee, peknee thrasheri :thumbsup: potesili ste aj macka :yes:

dnesny frajer na Markize Johan Hedberg :frajer2: iny save tam za stavu 0:1 pre ATL vytiahol :roll:
výhra v Carolíne, solídny zápas u Tučniakov a dobre odohrané stretnutie s TOR, tak dnes by sa patrilo potvrdiť formu víťazstvom. Treba si dať pozor na oslabovky, STL hrajú presilovky veľmi zvláštne s útočníkmi a dosť sa im darí, tak pozor na nich. Verím ale dnes Thrasherom...
ozaj čo sú Thrashers v preklade..? (mne vyhodilo bitka, mláťačka)
predpokladam, ze "cudni vtaci" :D daju dnes dole bluesmanov..thrasher znamena isty vtaci druh, ale nechce sa mi ho tet hladat, kamsi mi odletel :D
Thrasher je vták - národný symbol štátu Georgia, v ktorom sa nachádza Atlanta. Neviem či nepoviem blbosť, ale ak sa nemýlim tak Brown Thrasher je endemit - http://en.wikipedia.org/wiki/Brown_Thrasher.

Každopádne dnes by sa patrilo vyhrať (ale zas v ktorom zápas enie?). Oba tímy potrebujú víťazstvo ako soľ. Oba tímy sú na predposlednej priečke vo svojej konferencii. Verím, že v tomto zápase budú práve Thrashers jednookými medzi slepými. Zápas začína v skvelom čase o 21:00, ale neprenáša ho žiadna televízia - preto mi príde úplne nelogické, že na atdhe.net je zápas zaradený - tak snáď rádio to bude istiť.
ja si to zbežne pozriem aspoň výsledkovo na HP.sk, tam dávajú aj strelcov gólov.
a vďaka za vysvetlenie, podľa loga som tušil, že to bude niečo s vtákom, pochopiteľne s tým operaným... :D
Co říkáte na nové dresy ??

Obrázek

Mě se tedy moc nelíbí :thumbsdown:
Výborne, ďalšia prehra :( :?. Síce s Montrealom pri jeho fazóne nie je ľahké vyhrať a takisto pri vývoji zápasu to nebolo ľahké, mohli sme ten jeden bod získať. Čo ma však štve je, že je to zase prehra o gól. Z 16 prehier (vrátane tých po predĺžení) Atlanta prehrala 12 zápasov o gól (vrátane prehier po predĺžení) alebo o dva pričom pri tých prehrách o dva góly dal súper gól do prázdnej brány. Možno to dokumentuje smolu alebo nešťastie, ale na toto nie je možné sa vyhovárať. Sen o play-off sa pomaly stáva naozaj len snom, ale do konca ZČ chýbajú ešte treba odohrať 5/7 zápasov. Nič to však nemení na tom, že nasledujúci zápas v Ottawe, ktorý sa odohrá už dnes bude dosť dôležitý. Pri prípadnej výhre sa môžeme dostať pred ňu, avšak Ottawa má dva zápasy k dobru :?. Potom zápas s Islanders a Rangers (pri prvom menovanom doma ptoom vonku), z ktorého štyri body nie sú nereálne, síce Islanders sa vzchopili, ale Rangers sa mierne trápia a dvojzápas s Bostonom (doma-vonku), ktorý bude zaujímavý. Každopádnes mám chuť prekaziť cepimu sen o absolútnom rekorde v počte domácich výhier v rade.

Inak pozrite za aký čas sme stiahli trojgólové manko :cool: - 0:59. Len to dokazuje krásu hokeja.


Obrázek Atlanta Thrashers 4:5 Montréal Canadiens Obrázek
(0:1, 0:2, 4:2)


Góly:
MON - 16:21, Matt D'Agostini 1 (Andrei Kostitsyn, Saku Koivu)
MON - 34:22, Tomas Plekanec 6 (Alexei Kovalev, Josh Gorges)
MON - 39:04, Andrei Markov 4 (presilovka) (Andrei Kostitsyn, Robert Lang)

ATL - 46:28, Ron Hainsey 4 (Garnet Exelby)
ATL - 47:20, Ron Hainsey 5 (presilovka) (Bryan Little, Slava Kozlov)
ATL - 47:27, Chris Thorburn 2 (Marty Reasoner, Ilya Kovalchuk)

MON - 54:49, Andrei Kostitsyn 5 (Saku Koivu, Francis Bouillon)
MON - 58:45, Robert Lang 7 (prázdna brána) (Alexei Kovalev)

ATL - 59:40, Jason Williams 7 (Ilya Kovalchuk, Ron Hainsey)

Brankári
ATL - Johan Hedberg 28/32
MON - Carey Price 22/36

Highlights:
[nhltv]20082009,2,357[/nhltv]
Na ten zápas jsem koukal a ta smršť 3 golů byla fakt skvělá :yes: Celý Montreal zůstal paf :D jen škoda,že to neudrželi na tu plichtičku určitě měli....
tak po tejto noci sa počet zápasov v ktorých čudní vtáci nevyhrali v rade po sebe natiahol na 5 :!: dnes a zajtra nehrajú, tak sa dúfam otrasú a v NYI niečo uhrajú... :|
To nie je dobré. Okupujeme posledné miesto v NHL, ako jediný sme neprekročili prah 20 bodov. Teraz je nám jednoducho celá tá séria s piatimi výhrami v rade nanič. Tak dnes nás nikto nečaká, ale zajtra to budú Ostrovania, ktorý sa relatívne rozbehli. Iný cieľ ako 2 body nemôže byť.
Spekulace o trejdu Iljy Kovalčuka sílí. K předpokladu, že je nejlepší čas přivést za chřadnoucí hvězdu do Atlanty pár nadějných hráčů, se přidává lokální tisk. Přibližně polovina fanoušků hlasujících v internetové anketě si myslí, že ruský kanonýr zakončí tuto sezónu v jiném klubu.
Jednoznačne som za trejd. Útok, si myslím, nemáme vôbec zlý a trejd Kovaľčuka by bol výhodný. Škoda však, že teraz sa mu nedarí,l ebo by sme možno za neho získali viac. Ak bude to podobný trejd ako minulý rok Hossu, tak budem len a len spokojný. Len teraz by som si prial už trochu vyzretejšiu a skúsenejšiu hviezdu ako Esposito.
Ja by som ho bral..taka vymena Kovalchuk za Semina a Nylandera by mohla byt zaujimava pre obe strany.
Prvotne by som na tuto ponuku reagoval kladne, ale keď sa pozriem na to, tak tá výmena by nemala zmysel. Jednoducho Atlanta v momentálnej situácii nepotrebuje žiadnu hviezdu (a to o Sjominovi môžme povedať, že ňou je). Potrebujeme skôr mladých lacných hráčov, ktorí momentálne majú nízku hodnotu na trhu, ale môžu sa vypracovať na veľké hviezdy.
tiež sa prikláňam k tomuto názoru, v Atlante by mali začať poškuľovať po mladých a perspektívnych hráčoch, niečo na štýl Chicaga...
Aj Semin je mlady a perspektivny..len keby sa mu vzdy chcelo
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS