Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tak druhá verzia tohto topicu, keďže ten prvý záhadne zmizol. Atlanta dnes odohrala prvý zápas a prekvapujúco vyhrala nad Caps.

Obrázek Washington Capitals 4:7 Atalnta Thrashers Obrázek
(1:3, 3:1, 0:3)


Góly:
Atlanta 8:20, Ron Hainsey 1 (PP) (Todd White, Jason Williams)
Atlanta 11:24, Marty Reasoner 1 (Bryan Little, Eric Perrin)
Atlanta 13:48, Bryan Little 1 (Niclas Havelid)

Washington 14:11, Alexander Semin 1 (Sergei Fedorov, Mike Green)
Washington 29:10, Dave Steckel 1 (SH) (Tom Poti, Alexander Semin)

Atlanta 29:30, Slava Kozlov 1 (PP) (Niclas Havelid, Tobias Enstrom)
Washington 33:47, Mike Green 1 (PP) (Michael Nylander, Nicklas Backstrom)
Washington 34:39, Mike Green 2 (PP) (Alexander Semin, Viktor Kozlov)

Atlanta 53:57, Bryan Little 2 (Slava Kozlov, Erik Christensen)
Atlanta 54:26, Colby Armstrong 1 (Eric Perrin, Ron Hainsey)
Atlanta 56:07, Todd White 1 (PP) (Ilya Kovalchuk, Niclas Havelid)


Brankári:
Atlanta - Kari Lehtonen 39/43
Washington - Jose Theodore 13/17, Brent Johnson 11/14

3 Stars:
Obrázek 1. Bryan Little (2+1)
Obrázek 2. Kari Lehtonen (39/43)
Obrázek 3. Niclas Hävelid (0+3)


Video:


Tak sezónu sme odštartovali vo veľkolepom štýle. 7 strelených gólov v podaní Atlanty v jednom zápase bol minulý rok nevídaný jav. A teraz nám to vyšlo hneď v prvom zápase. Jednoducho super. Navyše sa v skvelom svetle predsatvil Kari Lehtonen a Bryan Little!
a ako bolo Tebou spominane Jakube, Kari rozhodne patri medzi to najkvalitnejsie na Vychode.. :winner2: hviezda zapasu (43/39)
ObrázekObrázek
Chris Thorburn :box: Matt Bradley
Obrázek
Eric Boulton :box: John Erskine
Obrázek
Bryan Little / Erik Christensen
ObrázekObrázek
viac ako uspesne vykrocenie Thrashers do noveho rocnika NHL ´08/09..
Obrázek
Tak ešte sem pridávam alternatívne dresy Atlanty, ktoré pokrstia zápasom hráči Thrashers 14. novembra v zápase s Canes.
Ešte taký malý dodatok, a to štyri "Áčka". Vyzerá to, že táto sezóna v Atlante bude bez kapitána, ale vôbec ma to netankuje. Na prvej fotke vidíte vlastne všetkých alternatívnych kapitánov. Zľava je to Niclas Hävelid, Colby Armstrong, Iľja Kovaľčuk a Vjačeslav Kozlov.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



A na záver prehľad dresov Atlanty...:
Obrázek

...a zoznam zápasov s účasťou alternatívnych dresov:

Nov. 14 vs. Carolina 7:30 p.m.
Nov. 30 vs. St. Louis 3 p.m.
Dec. 20 vs. Tampa Bay 7 p.m.
Dec. 26 vs. Carolina 7:30 p.m.
Dec. 28 vs. Boston 5 p.m.
Jan. 4 vs. Tampa Bay 5 p.m.
Feb. 8 vs. Philadelphia 3 p.m.
Feb. 28 vs. Carolina 7 p.m.
Mar. 3 vs. Florida 7 p.m.
Mar. 8 vs. Calgary 3 p.m.
Mar. 16 vs. Washington 7 p.m.
April 7 vs. Washington 7 p.m.
April 9 vs. Florida 7 p.m.
April 11 vs. Tampa Bay 7 p.m.
Uz som pisal, ze sa mi tie nove dresy velmi pacia, ale skor by ma zaujimalo, kam zmizla cela diskusia? :o

edit: to by zaujimalo aj mna. :hmm: :doh: Arek.
k dresom,asi budem jedenm z mala, ktoremu sa tie alternativky moc nepozdavaju..neviem preco, nejako moc mi nepadli do oka, ale budu ich riesit aj proti Bruins, tak snad na zivo to bude lip, no na strane druhej, tie terajsie, v ktorych nadelili Caps 7 to uz ano :thumbsup: ta modrasta sa mi moc, moc pozdava :yes:

o stratenom topicu nevieme nic, cast prispevkov v nom sice zostala zachovana, ale nevieme ho prinavratit, tak preto vznikol novy; este ze sa tak stalo presne na zaciatku sezony, ze by nejake znamenie z hora..? :D
Thrashers mě překvapili...kdo by čekal že si na úvod takhle poradí s Caps...

k dresům jsem se vyjadřoval v tom minulém topicu, ale když tak záhadně zmizel, tak napíšu svůj názor znovu...dresy jsou poměrně pěkné, ale nelíbí se mi to číslo vepředu...
Já to napíšu stručně.Mě se nové alternativní dresy Trashers nelíbí. :thumbsdown:
Obrázek Atlanta Thrashers 2:3pp Florida Panthers Obrázek
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)


Góly:
Atlanta 9:12, Slava Kozlov (Ilya Kovalchuk, Niclas Havelid)
Florida 11:14, David Booth (Stephen Weiss, Richard Zedník)
Florida 20:19, Stephen Weiss (Richard Zedník, Keith Ballard)

Atlanta 36:57, Jason Williams (Ron Hainsey, Jim Slater)
Florida 63:54, David Booth (Nathan Horton, Keith Ballard)

Brankári:
Florida - Tomáš Vokoun 31/33
Atlanta - Kari Lehtonen 35/38, Johan Hedberg 1/1

3 Stars:
Obrázek 1. David Booth (2+0)
Obrázek 2. Stephen Weiss (1+1)

Obrázek 3. Iľja Kovaľčuk (0+1)


Lehtonen nás zase mnohokrát podržal, a nebyť toho zaváhanie v predĺžení, tak je aj medzi tromi hviezdami. Vidno, že je to talent!
Ty nové, alternativní dresy se mi líbí. Ani to číslo vpředu mi nikterak nevadí. :)
Obrázek Minnesota Wild @ Atlanta Thrashers Obrázek


Predpokladaní začínajúcí brankári:
Niklas Backstrom - Kari Lehtonen


Vzájomné zápasy:
7. 3. 2008 Atlanta Thrashers - Minnesota Wild 3:2p
2. 1. 2007 Minnesota Wild - Atlanta Thrashers 5:1
30. 10. 2003 Minnesota Wild - Atlanta Thrashers 3:2
9. 3. 2003 Atlanta Thrashers - Minnesota Wild 4:6
27. 3. 2002 Atlanta Thrashers - Minnesota Wild 2:4
13. 11. 2001 Minnesota Wild - Atlanta Thrashers 4:2
3. 1. 2001 Minnesota Wild - Atlanta Thrashers 1:1p

Ako môžete vidieť zo vzájomnej bilancie posledných zápasov - ani raz sme nevyhrali v 60 minútach. A celkovo 9-krát z posledných 10 zápasov sme nevyhrali vôbec. Našťastie sme túto sériu minulú sezónu pretrhli tou jedinou výhrou v predĺžení. Snáď sa to teraz zopakuje. A v podstate je mi aj jedno, či po 60 minútach alebo po predĺžení. Predsa len Wild nie sú v našej konferencii :)
Ja drzim atlante palce. nema to ziaden suvis s diviziami. myslim to uprimne a vazne. 8)
debil píše:Ja drzim atlante palce. nema to ziaden suvis s diviziami. myslim to uprimne a vazne. 8)
já držím palce Wild. A myslím to taky upřímně a vážně 8) :wink:

jinak ty statistiky minulých zápasů jsou celkem zajímavé...Wild se proti Vám daří...dneska si snad od vás odvezou další 2 body... :P
leci: Veď sa len teš. O týždeň hráme proti sebe :)

Navyše Minnesotu musíme poraziť už len kvôli cepimu ako odplatu za výhru Wild v BankNorth Garden.
ThrashersFan píše:lNavyše Minnesotu musíme poraziť už len kvôli cepimu ako odplatu za výhru Wild v BankNorth Garden.
ehm no, ako to, ja by som bol teda uprimne radsej (podobne ako kolega leci) keby divosi nic neodplacali a zvitazili u Vas :angel: :lol2: ale nie, do sezony ste vstupili docela sympaticky, tak kludne môzete este zopar uvodnych zapasov povyhravat :)
cepi píše:
ThrashersFan píše:lNavyše Minnesotu musíme poraziť už len kvôli cepimu ako odplatu za výhru Wild v BankNorth Garden.
ehm no, ako to, ja by som bol teda uprimne radsej (podobne ako kolega leci) keby divosi nic neodplacali a zvitazili u Vas :angel: :lol2: ale nie, do sezony ste vstupili docela sympaticky, tak kludne môzete este zopar uvodnych zapasov povyhravat :)
Rivalita je rivalita..a ked sme pritom, Go Wild Go :D
Žiaľ, Vaše slová sa naplnili :(

Obrázek Minnesota Wild 4:2 Atlanta Thrashers Obrázek
(1:0, 0:1, 3:1)


Góly:
MIN - 15:31, Andrew Brunette (Mikko Koivu, Antti Miettinen) (PP)
ATL - 27:29, Ilya Kovalchuk (Bryan Little, Ron Hainsey)
MIN - 42:44, Marián Gáborík
MIN - 49:41, Antti Miettinen (Mikko Koivu)

ATL - 55:20, Bryan Little (Todd White, Mathieu Schneider)
MIN - 57:20, Antti Miettinen (Andrew Brunette, Brent Burns)

Brankári:
Minnesota - Niklas Backstrom 24/26
Atlanta - Kari Lehtonen 22/26

3 Stars:
Obrázek 1. Antti Miettinen (2+1)
Obrázek 2. Bryan Little (1+1)
Obrázek 3. Iľja Kovaľčuk (1+0)
Viděl jsem ten zápas na Nova sport...Nezlobte se, ale byla to hrůza! :thumbsdown:
Viděl jsem taky dvě třetiny a musím říct, že Wild měli chvílemi obrovský tlak. Hlavně přesilovky mají dobře sehrané.
Tak dnes budem drzat palce Atlante lebo sa mi lubi ich styl hry a maju kopec mladych hracv s velkov buducnostov a super strelcom Kovim takze dnes jasna vyhra!!!! :clap:
michal225: Možno aj tvojou zásluhou Atlanta vyhrala nad Buffalom a pripravila šabľám prvú porážku v sezóne


Obrázek Buffalo Sabres 2:3sn Atlanta Thrashers Obrázek
(0:2, 0:1, 0:1 - 0:0, 1:2)


Góly:
ATL - 1:35, Iľja Kovaľčuk (Todd White)
ATL - 17:12, Bryan Little (Todd White)

BUF - 17:00, Thomas Vanek (Jason Pominville, Ales Kotalik) (PP)
BUF - 16:52, Jason Pominville


Nájazdy:
ATL - Erik Christensen - nájazd chytený
BUF - Aleš Kotalik - nájazd chytený
ATL - Iľja Kovaľčuk - nájazd premenený
BUF - Drew Stafford - nájazd premenený
ATL - Vjačeslav Kozlov - nájazd premenený
BUF - Thomas Vanek - nájazd nepremenený

Brankári:
Buffalo - Patrick Lalime 35/37
Atlanta - Kari Lehtonen 28/30

3 Stars:
Obrázek 1. Kari Lehtonen (28/30; 93,9 %)
Obrázek 2. Patrick Lalime (35/37; 94,6 %)
Obrázek 3. Iľja Kovaľčuk (1+0)

Highlights:

[nhltv]20082009,2,68[/nhltv]
Tie dresy sú pekné
Pekné však nie sú výsledky Atlanty. Dnes zahanbujúco prehralo rozdielom triedy 0:7 s Philadelphiou a pomaly strácame kontakt s osmičkou. Žiaľ, asi návrat do reality (ale ja dúfam, že je to len chvíľkové zaváhanie. Jednoducho každý tím raz v sezóne prehrá rozdielom triedy).
ThrashersFan píše:Pekné však nie sú výsledky Atlanty. Dnes zahanbujúco prehralo rozdielom triedy 0:7 s Philadelphiou a pomaly strácame kontakt s osmičkou. Žiaľ, asi návrat do reality (ale ja dúfam, že je to len chvíľkové zaváhanie. Jednoducho každý tím raz v sezóne prehrá rozdielom triedy).
Ako hovoríš, aj my sme prehrali zahanbujúco s Philou v minulej sezóne 2:8

P.S. Prečo nevytvoríš stránku o Thrashers? Ja som im raz fandil, v tej sezóne, keď sa dostali do play-off a prehrali proti Rangers 0:4 na zápasy.
kanter píše:P.S. Prečo nevytvoríš stránku o Thrashers?
Boli už rôzne pokusy, ale mám aj iný web a to by som fyzicky nezvládol. A z vlastnej skúsenosti viem, že keď niekto sa pridá tak po pár dňoch odíde :?
kanter píše:Ja som im raz fandil, v tej sezóne, keď sa dostali do play-off a kde prehrali proti Rangers 4:0 na zápasy (ak si pamätám)
Jaaj to boli časy. Sa mi tisnú slzy do očí. Bolo to len pred rokom a pol a zdá sa mi to tak dávno. To bola krásna sezóna a aj napriek prehre v sérii hrozne rád na ňu spomínam. Najmä na ten druhý zápas s Rangers čo sme prehrali 1:2. Fantastický zápas. Už som sa tešil na predĺženie, ale žiaľ to nebolo. A najmä ten gól Rangers na 1:0 (pamätný gól od mantinelu) ma dodnes mrzí. Tne gól zvrátil celú sériu.

[nhltv]20062007,3,132[/nhltv]
ThrashersFan píše:Boli už rôzne pokusy, ale mám aj iný web a to by som fyzicky nezvládol. A z vlastnej skúsenosti viem, že keď niekto sa pridá tak po pár dňoch odíde :?
aj to sa stáva, už si skúšal urobiť stránku? s doménou cz? alebo iba takú zdarma ako mám ja

psst kanter, necituj vela veci najmä ak su obsiahlejsie, zbytocne to zabera miesto, dik
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES