Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zápasy na stiahnutie.

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tí čo nemajú možnosť sledovať NHL v TV, streame alebo sa im nechce vstávať, tak majú možnosť si stiahnuť celý zápas svojho obľúbeného teamu cez torrent. Zápasy tam bývajú hneď na druhý deň po odohraní vo výbornej kvalite.

Kód: Vybrat vše

http://www.nhltorrents.co.uk/
Stačí sa len zaregistrovať a môžte ťahať. (pozor na rating).
Chcel som pridať ešte odkaz na fórum CIFnation, kde sa tiež dajú sťahovať zápasy NHL, žial už nieje otvorená registrácia. :(
Prípadne by niekto, kto má vysokú upload rýchlosť, mohol stiahnuté zápasy uploadnuť na nejaký server, postnúť linky, aby si ich mohli stiahnuť aj užívatelia, ktorý nemajú verejnú IP. Myslím, že keby tu také niečo bolo tak by sa určite zvýšila aj návštevnosť HF. (Len taký nápad).
Prosim ta, nemohol by si my ludsky poradit? Mam na DVD disku hokej a chcem to nejak upload - nut na tu stranku (nhltorrent.co....), aby sa mi zvysil ten "ratio".Skusal som spravit torrent z toho DVD, to sa tam motalo, potom oni na stranke pisu, ze mam podat nejaku ziadost o upload ( application) ale nikde ziadna ziadost nie je, na tom ich fore som z toho debil, co tam vypisuju furt len vselijake poravidla ale konkretne "tu mozete upload" tam nie je.. Na u torrente som skusal vytvorit z DVD torrent, ale to nechce fungovat, tam chcu "vyberte zdro", potom "trackery" potom "web seed".To nic z toho v slovniku kie je popisane.A ci staci z DVD spravit torrent a potom uz sa mi zvysuje ratio, ak to niekto ztahuje ( seeduje).To je skomolena anglictina zo slovencinou , som domotany z toho.Aj chcem zvysit to ratio, ale nedaju mi sancu, alebo to neviem.Doteraz som sa t torrenrom ani nestretol. Ty to asi budes vediet.Prosim porad, ale ludsky po slovensky, lebo tracker- nemam sajnu co to je a v slovniku nic take nie je. Diky, Palo
Nuž rád by som ti pomohol, ale sám som tam žiadny torrent ešte neuploadoval. Čítal som tie ich pravidlá a tiež som z toho ma*or. Takže sorry. :-(
Už sú registrácie len na pozvanie... Nemá tam niekto účet?
Taky by se hodila pozvánka...
Weiwuer píše:Už sú registrácie len na pozvanie... Nemá tam niekto účet?
Ja mam, ale nevim jak te pozvat?
Redy píše:
Weiwuer píše:Už sú registrácie len na pozvanie... Nemá tam niekto účet?
Ja mam, ale nevim jak te pozvat?
Už som to riešil s Cellom, sú tam celkom drsnoé podmienky na to. 500gb uploadnuté atď...
dali by sa odtial stiahnut nejake starsie zapasy? konkretne play-off 97/98 medzi sabres a capitals alebo nejake vydarene zapasy bondru?
mixo píše:dali by sa odtial stiahnut nejake starsie zapasy? konkretne play-off 97/98 medzi sabres a capitals alebo nejake vydarene zapasy bondru?
Hej, dali.
ja som si stiahol Bondru .Inak mi nedovolili upload, som uz davno v minuse, ale aj tak si stiahnem torrent a potom normalne stiahnem zapas.Maju v tom bordel, lebo uz davno mi nemali dovolit stahovat- som "leecher"a furt mi to ide.Treba to priebezne sledovat, lebo sa nieco objavi a zas zmizne.Teraz si stahujem stary hokej CSSR-bratia Stastni, Holik, Pospisil, Dzurila......
Dají se někde stáhnout zápasy NHL? Stačily by nové... díky :yes: :)
Reeper.89 píše:Dají se někde stáhnout zápasy NHL? Stačily by nové... díky :yes: :)
Veď nhltorrents.co.uk, začína tým topic :hroza:

Ale musíš sa informovať prostredníctvom twitteru kedy sú otvorené registračné okná. Dosť komplikovaný proces.
Getzo5 píše:
Reeper.89 píše:Dají se někde stáhnout zápasy NHL? Stačily by nové... díky :yes: :)
Veď nhltorrents.co.uk, začína tým topic :hroza:

Ale musíš sa informovať prostredníctvom twitteru kedy sú otvorené registračné okná. Dosť komplikovaný proces.
Aha... už teď jsem to nějak nepochytil :idea: :sad2: :lol2:
Reeper.89 píše:Aha... už teď jsem to nějak nepochytil :idea: :sad2: :lol2:
No: v prvom rade dúfam, že más Twitter :D Ak áno, nájdi si ten ich a sleduj oznámenia. Pravidelne cez víkendy niekedy okolo obeda a okolo polnoci každý deň sú otvorené registrácie, kedy sa to dá. Dá sa to len vtedy. Potom už je všetko klasika...formulár :arrow: potvrdzovací email.

No a keď začneš, musíš zbierať tzv. seed bonus. Ten dostávaš za každú hodinu seedovania torrentu pre ostatných. Potom ten bonus "predáš" za upload a ten ti s downloadom vytvára ratio - teda pomer medzi nimi. Ten musí byť vyšší než 0.65. Ak pod neho klesneš, dostávaš upozornenie. Takto stránka filtruje tých, ktorí len sťahujú a nič jej neprinášajú. Začiatky sú ťažké, ale musíš to robiť, inak ťa ako parazita zablokujú :D
Getzo5 píše:
Reeper.89 píše:Aha... už teď jsem to nějak nepochytil :idea: :sad2: :lol2:
No: v prvom rade dúfam, že más Twitter :D Ak áno, nájdi si ten ich a sleduj oznámenia. Pravidelne cez víkendy niekedy okolo obeda a okolo polnoci každý deň sú otvorené registrácie, kedy sa to dá. Dá sa to len vtedy. Potom už je všetko klasika...formulár :arrow: potvrdzovací email.

No a keď začneš, musíš zbierať tzv. seed bonus. Ten dostávaš za každú hodinu seedovania torrentu pre ostatných. Potom ten bonus "predáš" za upload a ten ti s downloadom vytvára ratio - teda pomer medzi nimi. Ten musí byť vyšší než 0.65. Ak pod neho klesneš, dostávaš upozornenie. Takto stránka filtruje tých, ktorí len sťahujú a nič jej neprinášajú. Začiatky sú ťažké, ale musíš to robiť, inak ťa ako parazita zablokujú :D
Thank you Mate :oslava:

Jak tak koukám, tak se na to stylově vykašlu, protože... už to není složité ale otravné :biglol: . Asi budu koukat live a nahrávat si to z netu, popřípadě Nova sport, Sport 1 ... :roll: :lol2:
Na stránce myp2p.eu v sekci forum - downloads je ke stažení z lehce přístupného serveru (fileserver) již víc než 300 zápasů letošní sezony NHL. Zápasy se tam objevují pravidelně tak s jedno až dvoudenním spožděním, ale za to v HD kvalitě.

Pro příklad poslední zápasy ke stažení z 10.1.2011

Detroit - Colorado, Boston- Pittsburgh, Toronto-LA
wp2t píše:Na stránce myp2p.eu v sekci forum - downloads je ke stažení z lehce přístupného serveru (fileserver) již víc než 300 zápasů letošní sezony NHL. Zápasy se tam objevují pravidelně tak s jedno až dvoudenním spožděním, ale za to v HD kvalitě.

Pro příklad poslední zápasy ke stažení z 10.1.2011

Detroit - Colorado, Boston- Pittsburgh, Toronto-LA
Dobrá věc :good: na myp2p chodím dlouho ale tahle sekce mi unikla. Díky za tip :)
wp2t píše:Na stránce myp2p.eu v sekci forum - downloads je ke stažení z lehce přístupného serveru (fileserver) již víc než 300 zápasů letošní sezony NHL. Zápasy se tam objevují pravidelně tak s jedno až dvoudenním spožděním, ale za to v HD kvalitě.

Pro příklad poslední zápasy ke stažení z 10.1.2011

Detroit - Colorado, Boston- Pittsburgh, Toronto-LA
Paráda! Nice and Easy.. díky! :)
je ešte nejaká možnosť ako si tie zápasy stiahnuť? :verysad:
Tady se daj stáhnout téměř všechny zápasy v HD kvalitě, tak den po.

Kód: Vybrat vše

http://forum.wiziwig.eu/threads/80866-NHL-Regular-Season-2012-2013-Full-Game-Downloads-No-Spoilers/page2
Na mě (zkouknu a mažu) je to trochu zbytečně velký na stahování.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES