Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Špekulácie podľa fanúšikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ja nie som GM, ale Samuelsson by sa mi páčil. Veru :). Ale je to málo. Zopakujem to, čo som napísal v bostonskom topicu - Kovaľčuk je jeden z top 5 najlepší hráčov na svete. Ten nie je k dispozícii každý deň!
ThrashersFan píše:Ja nie som GM, ale Samuelsson by sa mi páčil. Veru :). Ale je to málo. Zopakujem to, čo som napísal v bostonskom topicu - Kovaľčuk je jeden z top 5 najlepší hráčov na svete. Ten nie je k dispozícii každý deň!
To ne ale vem si ze je to pro ostatni kluby obrovsky risk.Nikdo temto klubum nezaruci ze i po sezone podepise smlouvu :wink:
To si veľmi dobre uvedomujem, ale Kovaľčuk je Kovaľčuk :). Práve pretzo si myslím, že nikto Waddella jednak neuspokojí a po druhé, sám bude chcieť ísť do play-off, a s Kovaľčukom je to ľahšie.
Co na to řikáte?

Dan Sexton :arrow: Tampa Bay Lightning
Alex Tanguay :arrow: Anaheim Duck
Tak Ducks IMHO útočníka příliš nepotřebují,jelikož získali Jasona Blakea.A i kdyby ano,tak určitě sáhnou po někom,kdo umí do těla,kdo umí bruslit,kdo umí PO,kdo umí bránit a hlavně,kdo se obětuje pro tým.Tanguay nesplnuje jediný bod.Na druhé straně Sexton je neprověřený hráč,ani bych se nedivil,kdyby dopadl v příští sezoně jako Ebbett ... :wink:

Kdo půjde při TDL po Tanguayovi je ma*or !
Bohužel pravda no :-( Tanguaye můžem dát možná tak v nějaký výměně do balíčku, jinak jako samotnýho za něj dostanem akorát tak 5 kolo v draftu... Doufám, že Vinik dá Lawtonovi nějaký návrhy na výměnu a zbavíme se toho plevelu a posílíme útok :thumbsup:
Paine, Paine ty jsi teda spekulant :cool: Neco 50/50 bys tam nemel. Cele leto jste o Tanguye zebrali a kdyz ho mate tak uz ho chces vymenit. Sexton by u vas stejne dopadl jako Miller :hroza: Pekne si Tangse a Andreja nechte :-P anebo vymente nasim konkurentum v boji o plejof :D
skusim predpovedat trejdy akych by sme sa mohli dockat v podani colorada:

brett clark :arrow: WSH za 2. kolo draftu
ruslan salei :arrow: NJ za 4. kolo draftu
darcy tucker + 5. kolo draftu :arrow: CHI za 2. kolo draftu
marek svatos :arrow: OTT za 3. kolo draftu
john michael liles + 2. kolo draftu :arrow: EDM za lubomir visnovsky + 2. kolo draftu

hrac ako Visna by sa nam najma na presilovky vazne hodil. okrem toho po predpokladanom odchode clarka, saleia a moznom ukonceni kariery footea by sa nam v buducich rocnikoch zisli aj jeho skusenosti.
petrik píše:skusim predpovedat trejdy akych by sme sa mohli dockat v podani colorada:

brett clark :arrow: WSH za 2. kolo draftu
ruslan salei :arrow: NJ za 4. kolo draftu
darcy tucker + 5. kolo draftu :arrow: CHI za 2. kolo draftu
marek svatos :arrow: OTT za 3. kolo draftu
john michael liles + 2. kolo draftu :arrow: EDM za lubomir visnovsky + 2. kolo draftu

hrac ako Visna by sa nam najma na presilovky vazne hodil. okrem toho po predpokladanom odchode clarka, saleia a moznom ukonceni kariery footea by sa nam v buducich rocnikoch zisli aj jeho skusenosti.
To by se ti líbilo co ? :D Podle mě o tyto hřáce moc zájem nebude a proto po sezoně od vás odejdou za nic, krom Lilese o něj by zájem být mohl.
aj ked nerad ale musim s tebou asi suhlasit :D

but one can dream, can´t he?

myslim ze aj o clarka by niekto mohol prejavit seriozny zaujem, predsa len je to skuseny obranca akych team co ma v PO velke plany nikdy nema dost :)

s trojicou svatos, tucker, salei to vsak bude horsie... :D
Ryan Kesler :arrow: Columbus
Kristian Huselius, 3.miesto v drafte :arrow: Vancouver

alebo

Cody Hodgson :arrow: Columbus
Kristian Huselius, miesto v drafte :arrow: Vancouver

prípadne

Michal Handzuš :arrow: Columbus
mt-svk píše:Ryan Kesler :arrow: Columbus
Kristian Huselius, 3.miesto v drafte :arrow: Vancouver

alebo

Cody Hodgson :arrow: Columbus
Kristian Huselius, miesto v drafte :arrow: Vancouver

prípadne

Michal Handzuš :arrow: Columbus
Kridel mame dost byla by skoda Huseliuse nebo nekoho z dvojice Samuelsson,Raymond ve 3.lajne :wink:
Brulé :arrow: Commodore, Dorsett

Nash--Brassard--Voráček
Huselius--Brulé--Filatov
Moreau--Vermette--Umberger
Wilson--Pahlsson--Clark
najvyšší čas oprášiť túto tému. toto som našiel na diskusnom fóre Avs (šance sú síce minimálne, ale ak by to nááááhodou bola pravda tak :waa: )
I'm actually going on Skype with this Devils-guy. He wants to break down what he knows he says...

Well, any rumour is interesting, I'll hear him out...
neskôr:
To sum up my talk with him. He said Dallas and Devils agreed a trade, but Parise said that he wasnt going to sign there. So they called it off.

Then Avs acquired his rights.

He is claiming that we paid..

Chuck Kobasew, J-S Giguere, 5th rounder in 2012, 1st rounder in 2013

for

Rights to Parise, maybe (he wasn't sure) but the rights to Johan Hedberg as well.

And the reason we paid so much is that Parise would agree to come here, it wouldn't be a one in a million shot. (Like with Philly and Bryzgalov, high price, cause expected to sign)

He says that the Avs and Parise have (dont give me crap about my english now) verbally/orally agreed to a 7-year deal, $49M.

Edit: And he is saying that Henrique invited Parise to the awards cause he was the captain, but he declined.
a na otázku nakoľko dôveryhodný je ten zdroj:
Reasons Parise would prefer Avs according to him.
1. Money
2. Look at the roster, future is bright.
3. Best friends with Stastny, good friends with Johnson.

I asked if this source was credible, if he had any example from the past. And he gave me this story.

"I was at a devils game this year, they announced that Kurtis Foster was a healthy scratch, 5 minutes later I got a text from my source saying that Foster had been traded to Minnesotra, and I have a perfect view in to the healthy scratch luxury suite, 20 mins later, Lou comes down and taps Foster on the shoulder"
tak alebo tak, či je to pravda zistíme pomerne skoro :giggle:
Za prava na vyjednavanie je to premrstena cena !
To je len spekulacia nic ine !
MinonkySK píše:Za prava na vyjednavanie je to premrstena cena !
To je len spekulacia nic ine !
samozrejme ze je to len spekulacia, nikto sa to za nic ine ani nesnazi vydavat ;) je to dokonca aj v rovnomennej teme uverejnene :D
ci by ta cena bola premrstena, o tom by sa dalo polemizovat... zalezalo by samozrejme na tom ci by parise a hedberg naozaj podpisali. ak ano tak to mame vymenu parise+hedberg za giguere+ kobasew+2 draft picky... s tym by som vedel zit :D ak by parise po pripadnej takejto vymene nepodpisal tak by bola aj protihodnota v podobe samotneho 5. kola draftu privysoka.

osobne verim tomu ze AK nakoniec budu pariseho prava vymenene, tak len do timu s ktorym bude vopred dohodnuty na podpise zmluvy. v takom pripade by devils mohli ocakavt resp. pozadovat podstatne vyssiu protihodnotu ako za hraca ktory je tak ci tak rozhodnuty vyskusat o par dni trh a pokus o ziskanie jeho prav par dni vopred by bol len zufalym pokusom bez realnejsej nadeje na uspech.
Ak by bol vopred dohodnutý, tak strácate draft picky a dohoda padá. :slap: Nechcel som sa k tejto somarine vyjadrovať, ale už musím. :-/
Wild by mali ist po Malkinovi

Koivu + dorovnanie

Wild potrebuju prveho centra a Penguins druheho, oba timy by pravdepodobne ziskali to najlepsie co sa na dany post ziskat da :tada:
The Jonathan Bernier sweepstakes is down to 3 teams; Maple Leafs, Flyers and Wild. It is believed that the Maple Leafs have already offered a significant offer!
:hmm: Zaujímalo by ma čo robí Snow...
Sloter » Pia Jún 21, 2013 9:32 pm píše: :hmm: Zaujímalo by ma čo robí Snow...
Pripravuje sa na draft Fucaleho... a buyout Luonga, aby napravil Milburyho hriechy minulosti.
Pittsburgh media is reporting that the Toronto Maple Leafs have emerged as a preferred landing spot for Kris Letang. The Penguins want a roster player, prospect and 1st round draft pick in return.
Obrázek Braydon Coburn/Matt Read + 11th overall pick Obrázek Ryan Miller + 16th overall pick Obrázek
Miller kontrakt už jen na rok, kvalitní je, ale v Buffalu prej "rakovina" kabiny, navíc nějak sympatický není a za Reada a 11. pick bych ho asi nebral. :neviem:
Obrázek Braydon Coburn + Scott Laughton Obrázek 7th overall pick Obrázek
I LIKE THIS! :yes:
Obrázek Braydon Coburn + Matt Read + Scott Laughton Obrázek Bobby Ryan + Jonas Hiller Obrázek
Smíšené pocity. :neutral:
197 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS