Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Špekulácie podľa fanúšikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

takže, poďme to skúsiť. :)

Táto výmena je prebratá z HFboards:

Trade 1:

To the Jackets: Malkin, Fleury, and Kunitz
To the Pens: Mason, Voracek, Filatov, Klesla, 1st '09, 2nd '10

Trade 2:
To the Kings: Staal
To the Pens: Frolov

New Pens Line-up:

Frolov (2.9) - Crosby (8.7) - Hossa (7.0 est)
Filatov (2.25) - Antropov (3.5 est) - Gaborik (7.0 est)
Caputi (.83) - Talbot (1.05) - Voracek (1.27)
Trangradi (.80 est) - Zigomanis (.75 est) - Kennedy (.725)
X-tra O: Jeffrey (.51)

Gonchar (5.0) - Orpik (3.75)
Ohlund (3.5 est) - Letang (.835)
Goligoski (1.25 est) - Klesla (1.6)
X-tra D: Grant (.80)

Mason (.90)
Back-up Goalie (.60 est)

Jackets Line-up:

Nash - Malkin - Huselius
Kunitz - Vermette - Umberger
Chimera - Brassard - XXX
Murray - Malhotra - Dorsett

Hejda - Commodore
Tyutin - XXX
Russell - Methot

Fleury
Dubielewicz

Dúfam, źe niečo podobné Howsona ani nenapadne.
Ja som našiel na HFboards tiež špekulácie, napr.:

Tomáš Kaberle (TOR) ---> STL
Brett Sonne a 1.KOLO 2009 (STL) ---> TOR


Derek Roy (BUF) ---> STL
Brad Boyes (STL) ---> BUF


To Anaheim:
- Loui Eriksson
- Stephane Robidas

To Colorado:
- Jonas Hiller
- Andrew Ebbett

To Dallas:
- Avs' first-round pick 2009 (3rd overall)
- Ducks' first-round pick 2009 (15th overall)
- Erik Christensen
To Jackets:
Jordan Staal
- miesto v drafte

To Pens:
Antoine Vermette
Stefan Legein

To Tampa:

Jared Boll
Rostislav Klesla

To Jackets:
Steve Downie
- miesto v drafte

Plus K. Huselius, J. Hejda (niečo treba obetovať) za ofenzívneho obrancu:

Nash - J. Staal - Voráček
Umberger - Brassard - Filatov
Picard - Williams - Downie
Murray - Malhotra - Dorsett

Ťjutin, Russell
xxx, Commodore
Rome, Methot

Mason
Niitymaki
ja sem si uz na GM zahral ale trosku bych to upravil :D

1. D.Sedin(6 mil.) H.Sedin(6) Burrows(2)
2. Raymond(0,9) Kane(1) Demitra(4)
3. Pyatt(1,6) Kesler(1,75) Bernier(2)
4. Hordichuk(0,8) Johnson(1,1) Rypien(0,55)
Hansen(0,6),Grabner(0,85)

1.Ohlund(3,5) Edler(3,25)
2.Mitchell(3,5) Salo(3)
3.O Brien(0,95) Bieksa(3,75)
Vaananen(1)

Luongo(7)
Schneider(1,1)

$56,2

Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
Kyle Wellwood - 1.kolo Columbusu(16)
atlante bych nabidl jeste Ouelleta kdyz by ji to nestacilo....
mt-svk píše:To Jackets:
Jordan Staal
Tento prestup by Jordanovi určite pomohol, lebo by hrával prvého centra tímu :yes:, keďže v PIT je tretím centrom.

leo píše:Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
:good: :good: :good:


Ďalšia špekulácia z HFboards:

Raffi Torres (CBJ) ---> COL
Marek Svatoš (COL) ---> CBJ
kanter píše:Ja som našiel na HFboards tiež špekulácie, napr.:

Tomáš Kaberle (TOR) ---> STL
Brett Sonne a 1.KOLO 2009 (STL) ---> TOR


Derek Roy (BUF) ---> STL
Brad Boyes (STL) ---> BUF
Tak to ozaj dúfam, že sú len špekulácie a nemyslím si, že by sa podobné transfery mohli udiať.
Kaberle síce je dobrý hráč, ale pochybujem, že ho Murray v STL bude chcieť, to je za prvé a za druhé s obrancami sme na tom veľmi dobre, žiadne vystužovanie, ani posilňovanie na týchto pozíciach nám netreba. To radšej nech dajú zmluvu Polákovi.

A čo dodať k Boyesovi. Vymeniť nášho najlepšieho hráča za Roya, to sa mi nepáči, aj keď je to nepochybne výborný hráč a 70 bodov v sezóne to len potvrdzuje. Dovolím si tvrdiť, že Boyes je lepší ako Roy, okrem toho, staviame na ňom viaceré taktické situácie, takže ani s týmto by som necúhlasil a nevidím to reálne. :)

Súhlasím že Jordan Staal by do CBJ pasoval aj podľa mňa, otázkou je za akú cenu? :)
Leo ten trejd ATL -> VAN by som bral všetkými dvadsiatimi. Vancouver by na tom pekne prerobil :).
Bluesman píše:
kanter píše:Ja som našiel na HFboards tiež špekulácie, napr.:

Tomáš Kaberle (TOR) ---> STL
Brett Sonne a 1.KOLO 2009 (STL) ---> TOR


Derek Roy (BUF) ---> STL
Brad Boyes (STL) ---> BUF
Tak to ozaj dúfam, že sú len špekulácie a nemyslím si, že by sa podobné transfery mohli udiať.
Kaberle síce je dobrý hráč, ale pochybujem, že ho Murray v STL bude chcieť, to je za prvé a za druhé s obrancami sme na tom veľmi dobre, žiadne vystužovanie, ani posilňovanie na týchto pozíciach nám netreba. To radšej nech dajú zmluvu Polákovi.

A čo dodať k Boyesovi. Vymeniť nášho najlepšieho hráča za Roya, to sa mi nepáči, aj keď je to nepochybne výborný hráč a 70 bodov v sezóne to len potvrdzuje. Dovolím si tvrdiť, že Boyes je lepší ako Roy, okrem toho, staviame na ňom viaceré taktické situácie, takže ani s týmto by som necúhlasil a nevidím to reálne. :)

Súhlasím že Jordan Staal by do CBJ pasoval aj podľa mňa, otázkou je za akú cenu? :)
jeste si mel dodat ze vy centra nepotrebujete :)
Bluesman píše: Súhlasím že Jordan Staal by do CBJ pasoval aj podľa mňa, otázkou je za akú cenu? :)
mt-svk píše:To Pens:
Antoine Vermette
Stefan Legein
Ešte by som pridal nejaký draft :) .
leo píše:Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
ThrashersFan píše:Leo ten trejd ATL -> VAN by som bral všetkými dvadsiatimi. Vancouver by na tom pekne prerobil :).
Podľa mňa blbosť. :eek2:
leo píše:ja sem si uz na GM zahral ale trosku bych to upravil :D

1. D.Sedin(6 mil.) H.Sedin(6) Burrows(2)
2. Raymond(0,9) Kane(1) Demitra(4)
3. Pyatt(1,6) Kesler(1,75) Bernier(2)
4. Hordichuk(0,8) Johnson(1,1) Rypien(0,55)
Hansen(0,6),Grabner(0,85)

1.Ohlund(3,5) Edler(3,25)
2.Mitchell(3,5) Salo(3)
3.O Brien(0,95) Bieksa(3,75)
Vaananen(1)

Luongo(7)
Schneider(1,1)

$56,2

Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
Kyle Wellwood - 1.kolo Columbusu(16)
atlante bych nabidl jeste Ouelleta kdyz by ji to nestacilo....
Wellwood nám za prvé kolo nestojí, maximum druhé a aj to so zavretými očami.
Bluesman: V akom slova zmysle. Že to čo som ja povedal? Hodgson je top prospekt, lepší ako Tavares. Tavares sa v rozhodujúcich okamžikoch zlomí (vidno v play-off OHL, finále MSJ). A tento rok je draft tak našlapaný, že rozdiel medzi 4. a 22. pickom až taký veľký nie je.
kanter píše:
Bluesman píše: Súhlasím že Jordan Staal by do CBJ pasoval aj podľa mňa, otázkou je za akú cenu? :)
mt-svk píše:To Pens:
Antoine Vermette
Stefan Legein
Ešte by som pridal nejaký draft :) .
Nie nie. Stefan Legein bude dobrý hráč, o tom som si istá, jeho terajšie výkony majú súvis s tým, že nehral určitú dobu. Antoine Vermette môže hrať na krídle, takže Crosby, prípadne Malkin by mali parťáka do útoku.
ThrashersFan píše:Bluesman: V akom slova zmysle. Že to čo som ja povedal? Hodgson je top prospekt, lepší ako Tavares. Tavares sa v rozhodujúcich okamžikoch zlomí (vidno v play-off OHL, finále MSJ). A tento rok je draft tak našlapaný, že rozdiel medzi 4. a 22. pickom až taký veľký nie je.
Musím súhlasiť. Nebola by som prekvapená, keby Isles vytiahli Duchesneho.
leo píše:jeste si mel dodat ze vy centra nepotrebujete :)
U nás je to v podstate jedno, aj tak to kouč nedodržiava. Boyes je tiež písaný ako center, takže výmena by to bola C za C, ale aj tak sa to v útočných trojkách stále mieša a naraz tam môžu byť centri aj traja. Ale máš pravdu.
mt-svk píše:
ThrashersFan píše:Bluesman: V akom slova zmysle. Že to čo som ja povedal? Hodgson je top prospekt, lepší ako Tavares. Tavares sa v rozhodujúcich okamžikoch zlomí (vidno v play-off OHL, finále MSJ). A tento rok je draft tak našlapaný, že rozdiel medzi 4. a 22. pickom až taký veľký nie je.
Musím súhlasiť. Nebola by som prekvapená, keby Isles vytiahli Duchesneho.
Nie nie, myslel som to tak, že súhlasím, bola by to blbosť zo strany VAN spraviť taký trejd ;-)
ThrashersFan píše:Leo ten trejd ATL -> VAN by som bral všetkými dvadsiatimi. Vancouver by na tom pekne prerobil :).
ja bych to i bral i kdyz sem si codyho hodne oblibil on Kane je uz ted obrovsky talent v 17 letech stihne draft na posledni chvili a hral by apson za svuj oblibeny klub....Kane je taky hracem vice do ofenzivy je kreativnejsi a je to taky hrac do souboje....mit v tymu takoveho Vancouverskeho Iginlu by se mi libylo :D
leo píše:
Bluesman píše:
kanter píše:Ja som našiel na HFboards tiež špekulácie, napr.:

Tomáš Kaberle (TOR) ---> STL
Brett Sonne a 1.KOLO 2009 (STL) ---> TOR


Derek Roy (BUF) ---> STL
Brad Boyes (STL) ---> BUF
Tak to ozaj dúfam, že sú len špekulácie a nemyslím si, že by sa podobné transfery mohli udiať.
Kaberle síce je dobrý hráč, ale pochybujem, že ho Murray v STL bude chcieť, to je za prvé a za druhé s obrancami sme na tom veľmi dobre, žiadne vystužovanie, ani posilňovanie na týchto pozíciach nám netreba. To radšej nech dajú zmluvu Polákovi.

A čo dodať k Boyesovi. Vymeniť nášho najlepšieho hráča za Roya, to sa mi nepáči, aj keď je to nepochybne výborný hráč a 70 bodov v sezóne to len potvrdzuje. Dovolím si tvrdiť, že Boyes je lepší ako Roy, okrem toho, staviame na ňom viaceré taktické situácie, takže ani s týmto by som necúhlasil a nevidím to reálne. :)

Súhlasím že Jordan Staal by do CBJ pasoval aj podľa mňa, otázkou je za akú cenu? :)
jeste si mel dodat ze vy centra nepotrebujete :)
asi tak, je to slabá špekulácia, niečo na štýl, "ja si myslím, že by mohli..." :hmm:
ale ak už sme pri STL, tak v lete zrejme veľa zmien nebude, no určite sa musíme poobzerať po šikovnom hráčovi na PK, no a ten Kaberle by podľa mňa nebol zlý (ak by za neho prijali Strachana a Janssena alebo Hinota :yes: )
Ďalšie špekulácie z HFboards.com:

Tomáš Kaberle (TOR) ---> NJD
1st '09, 2nd '09, Patrice Cormier (NJD) ---> TOR
mt-svk píše:Wellwood nám za prvé kolo nestojí, maximum druhé a aj to so zavretými očami.
Aj ja si myslím, že za Welwooda je prvé aj druhé kolo veľa.
jste blazni Tavares je strelec jak cyp ma na to aby ohrozoval na cele Ovechkina
ivan23 píše:asi tak, je to slabá špekulácia, niečo na štýl, "ja si myslím, že by mohli..." :hmm:
ale ak už sme pri STL, tak v lete zrejme veľa zmien nebude, no určite sa musíme poobzerať po šikovnom hráčovi na PK, no a ten Kaberle by podľa mňa nebol zlý (ak by za neho prijali Strachana a Janssena alebo Hinota :yes: )
Hinote myslím nemá zmluvu, tak za neho už asi nič nezískame. Ale Strachana a Janssena by sme sa nejako šikovne zbaviť mohli veru hej. :)
Ale ako vravím, Kaberle nieee...radšej ten Polák z mojej strany :)
kanter píše:
mt-svk píše:To Jackets:
Jordan Staal
Tento prestup by Jordanovi určite pomohol, lebo by hrával prvého centra tímu :yes:, keďže v PIT je tretím centrom.

leo píše:Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
:good: :good: :good:


Ďalšia špekulácia z HFboards:

Raffi Torres (CBJ) ---> COL
Marek Svatoš (COL) ---> CBJ
Neuskutečnitelné!Torres není hráč pro Avs.Colorado potřebuje snížit rozpočet a pokud bude Svatoš vyměněn tak pravděpodobně za výběr v draftu.
mt-svk píše:
leo píše:ja sem si uz na GM zahral ale trosku bych to upravil :D

1. D.Sedin(6 mil.) H.Sedin(6) Burrows(2)
2. Raymond(0,9) Kane(1) Demitra(4)
3. Pyatt(1,6) Kesler(1,75) Bernier(2)
4. Hordichuk(0,8) Johnson(1,1) Rypien(0,55)
Hansen(0,6),Grabner(0,85)

1.Ohlund(3,5) Edler(3,25)
2.Mitchell(3,5) Salo(3)
3.O Brien(0,95) Bieksa(3,75)
Vaananen(1)

Luongo(7)
Schneider(1,1)

$56,2

Cody Hodgson + 1.kolo draftu(22) - 1.kolo Atlanty(4)
Kyle Wellwood - 1.kolo Columbusu(16)
atlante bych nabidl jeste Ouelleta kdyz by ji to nestacilo....
Wellwood nám za prvé kolo nestojí, maximum druhé a aj to so zavretými očami.
potrebujete centra a nadraftovano mate na par sezon dopredu taky potrebujete do tymu spise zkusenejsi borce a ne dalsi ovecky....v PO se to jasne ukazalo
nuž neviem či Poláka udržíme, mám pocit, že práve on v lete odíde... :?
Poláka bych rád viděl v Tampě :) přesně co potřebujem, defenziviního beka.
197 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS