Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL Dresy

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Obrázek

Nie je to Žigo?
Je.. Teda aspoň myslím.. A dobrý dres :D
Ano,je to Zigo,este mlady a krasny :lol:
Mne sa pacia tieto dresy :smile03:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
.:Mike:. píše:to spíš tyto ne?
Obrázek
ty byli pěkné :good:
Ano tieto som myslel neviete kedy sa prestali pouzivat :?:
Driver 521 píše:Ano tieto som myslel neviete kedy sa prestali pouzivat :?:
http://penguins.nhl.com/team/app/?servi ... is_history

tu sú všetky dresy v našej histórií (myslím PENS)
New Jersey Devils nepoužíva žiadnu alternatívnu tretiu a štvrtú radu dresov, nemenia logo, myslím, že sú posledným tímom, ktorý nemá "tretí dres". Sú na to patrične hrdý a ja s nimi.
Nehnevajte sa ale :pleaseantry: skvosty :pleaseantry: ako toto naozaj nemusím.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Tento dres Phoenixu sa ešte v pohode dá, proti tomuto nič nemám, je určite krajší, ako toto: :buh:

Přílohy

begbeee píše:Obrázek
Ten je náhodou pekný :)
Begbeee, čudujem sa že si zabudol na náš skvost, ten sa tu fakt hodí ... :D
:lol: :lol: :lol:

Přílohy

Hehe, Blues.. Ten spodný nebol nikdy použitý lebo Mike Keenan vtedajší kouč povedal, že jeho hráči v hentakej ohave nikdy nenastúpia. Našťastie aspoň on mal trochu súdnosti v sebe :)

Ináč páči sa mi tvoje logo s tým oblúkom st. luiskym.. teda neviem ako sa tá stavba volá ale viem, že je rovnako veľký ako široký a je to pekný symbol.
Ono v jednoduchosti je krása a pôvodné jednoduché logá maju naozaj niečo do seba. Sa čudujem ako sa niekomu môže páčiť ten degenerovaný medveď na alter drese Bostonu.. Keby ho tam mali aspoň v nejakej dravej póze so zubami ale vyzerá ako reklama na lesný med..
A všeliaké robot-kojoty a mocné kačky vyskakújec zpod ľadu ... No poviete mi čo robí kačka v brankárskom výstroji pod ľadom.. nikdy sa to nedozvieme.
Alter dresy Phoenixu.. Mesia svieti na púšti, je tam piesok, kaktusy? WTF??? Čo to má s hokejom? Carolina logo vyzerá naozaj ako spláchnutý obsah hajzľa.. A Canucks sa ešte nezmohli na poriadny dres v celej histórii. Kosatky s nimi nič nemajú, canuck je anglicky hovoriaci kanadan, pripadne to moze byt este volaka ich historicka postava Jim Canuck sa tusim volal nejaky dobrodruh..
Preplatený grafici za ťažké milóny vyrobia také h***á s prepáčením a pôvodné nádherné a klasické logo IceDancers nakreslila žena majiteľa popri práci za 3 dni....
Mě se třeba ten retro dres Islanders líbí daleko víc, než ten současný třeba. Ono je to věc názoru, třeba ten dres Kings, co postnul begbeee, je vyloženě hnusný, ale naopak 3rd jersey co mají Sens od letoška(černý, na prsou jenom nápis Sens) se mi líbí víc než ten klasický. Ale pravda, že dělat nějaké extravagantní grafické parády taky není dobré.
Heh, tak som sa dopátral..
Devils sú jediný z dvoch tímov, ktoré nemajú žiadny tretí alebo alternatívny dres. (Detroit je ten druhý) GM Lou Lamoriello sa vyjadril, že v NJ nikdy nepoužijú žiadny tretí dres."Neverím v tento nápad. Silný team má vytvorenú svoju unikátnu identitu. Chceme vytvoriť pocit, že obliecť si naše domáce alebo dresy na zápasy vonku, je niečo výnimočné a je výnomočné ak si obliekate stále ten istý dres."
Posiluje sa tak naša identita smerom k ostatným teamom a ich fanúšikom ako aj dovnútra teamu.
Obliekať dresy NJ je totiž niečo výnimočné. :frajer2:
Toto schvaľujem. Každý tím stavia na niečo iné, ale mať vo výbere osem dresov s troma rôznymi logami sa nepáči ani mne ... Okrem toho NJD si udržali prakticky rovnaké dresy, z času na čas s minimálnou zmenou a to stojí za to v tomto trende pokračovať.
Našiel som ďalší zaujímavý pokus o alternatívny tretí dres z minulosti Blues ... :
Obrázek
dúfam, že už sa nebudú o nič pokúšať a budú stále hrať v tých, čo doteraz, sú jednoduché a veľmi pekné a to jasne dokumentuje slogan, že v jednoduchosti je krása :good:
Pozri na NJ, logo, ani dresy nemenia a ani po tom netúžia a to je správne, dúfam, že to tak bude aj v STL, veď logo máme tiež pôvodné a na dresoch boli iba farebné úpravy a odtránil sa názov Blues zo znaku.
Obrázek
Jop, toto je jeden z návrhov nášho tretieho dresu. NIKDY! Zatiaľ je záruka, že pokiaľ je GM Lou sa toho nedožijeme.
moja dresova zbierka :) ten Rangers je tam "omylom" :lol2:
Obrázek
begbeee píše: Alter dresy Phoenixu.. Mesiac svieti na púšti, je tam piesok, kaktusy? WTF??? Čo to má s hokejom? Carolina logo vyzerá naozaj ako spláchnutý obsah hajzľa.. A Canucks sa ešte nezmohli na poriadny dres v celej histórii. Kosatky s nimi nič nemajú, canuck je anglicky hovoriaci kanadan, pripadne to moze byt este volaka ich historicka postava Jim Canuck sa tusim volal nejaky dobrodruh..
Preplatený grafici za ťažké milóny vyrobia také h***á s prepáčením a pôvodné nádherné a klasické logo IceDancers nakreslila žena majiteľa popri práci za 3 dni....
A čo má s hokejom to logo NJ? Spojili 2 písmená, pridali neaké rohy a má to byť diabol? Ale ich farma Lowell má pekné logo.

Uznávam že Vancouveru sa nepodarili tie dresy kde kombinovali žltú,čiernu a červenú.
Ale súčastná kombinácia farieb sa mi páči, modrá, zelená a biela sú farby provincie BC v ktorej Vancouver leží, a navyše sú tie farby aj originálne a v lige ich nepouživá žiadny iný tím.
Logo kosatky majú podla spoločnosti Orca Bay ktorá vlastnila klub od roku 98 do 06, potom ich odkúpili Aquilliniovci a uvažovalo sa aj o zmene loga ale nakoniec a naštasie pre mna ponechali kosatku. To logo sa mi páči najviac z tých čo mali predtým a už som si nan zvykol a je mi jedno či to má niečo s hokejom, nevem si predstaviť že by sme hrávali s niečim iným na hrudi.
Ten dobrodruh podla ktorého majú názov bol Johny Canuck a pomaly sa dostáva aj do loga tímu, jeho logo už máme na ramenách alternatívnych dresov.

A ktoré logo má podla teba niečo spoločné s hokejom? indián,blesk,list,koruna,olej,nota....?
To jsi si jeste Ohlunde nevsiml ze Mr.begbeee se tu snazi nenapadne provokovat :lol2: Na ty svoje prehistoricke dably s nejhezcima dresama v historii NHL. nejlepsimi hraci ale neda dopustit. Ja taky nechapu co je na nich tak prevratneho :sad2: To ze se nekomu libi ten ci onen dres je jasne, kazdy ma jiny vkus :yes: Ani ted nedokazu rict ktere jsou pro me nej, ale libi se mi v modre barve napr. dresy Toronta ci St.Loius, ty nase bych radil tak k prumeru...
Selly8 píše:To jsi si jeste Ohlunde nevsiml ze Mr.begbeee se tu snazi nenapadne provokovat :lol2:
Ked sa tu budeme vsetci chvalit a hladkat nebude ziadna diskusia :razzi: A trocha rivality musí byť :smile03:
Dobre boli minulorocne dresy. Modra, zelena a logo s hokejkou, starsia verzia. Tie sa mi najviac lubili.
Najkrajší maju tučniaci :razzi:
Zdravím všechny na fóru ... po dohodě s velkým guru Cepim :D jsme se domluvili, že sem dám nabídku speciálně pro toto Hokejforum :!: , kterou bych dokázal s největší pravděpodobností zajistit (v současnosti na tom pracuji), pakliže by byl větší zájem. Jedná se o dresy NHL ... jak jinak, když je to v tomhle topicu :D

Mohu zajistit dresy na fakturu oficiální Reebok EDGE Premier Home/Away Jersey - tedy česky řečeno "repliky dresů" od Reebok EDGE za 1.999,- CZK. Kromě toho bych mohl sehnat i dresy některých hráčů Reebok EDGE Premier Home/Away Jersey + Hráč + Číslo - za 2.499,- CZK. Jedinou podmínkou, aby byly tyto ceny dostupné, je, že musí být poptávka alespoň dohromady na 15 kusů.

Máte-li někdo zájem, rozmyslete si to, přibližně do konce srpna bych nechal čas na rozmyšlenou a na začátku září by se dresy objednaly, byla-li by dostačující poptávka. Doba dodání je poté přibližně 3 týdny.

Pěkný den všem ...
Obrázek

jeden z navrhov fanusikov Wild na ich treti dres
338 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS