Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL Dresy

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

To su neni nove dresy iba logo je nove.

debil píše:To su neni nove dresy iba logo je nove.
Je. Pôjde to na "RBK Edge Engine", pridáne sú vodorovné pásy + ornažová farba. Na porovnanie staré dresy Sharks.
Obrázek

Nemozem si pomoct, ale ta zlta mi tam urcite nesedi, pokial sa uchova ta morskozelena, bude to krok k lepsiemu. :idea:

chorche píše:Nemozem si pomoct, ale ta zlta mi tam urcite nesedi, pokial sa uchova ta morskozelena, bude to krok k lepsiemu. :idea:
No,na mě osobně to taky zrovna moc dobrý dojem nedělá a ty staré,se mi líbí rozhodně víc. :? :(

Logo zmenit, inak nechat. Tak by sa mi to pacilo.

No tak ja by som nechal rozhodne stare dresy.
Jednie co by som v tyme Sharks zmeni je kapitanstvo.
Kapitanske "C" by som dal Thorntonovi namiesto Marleua.

"stare roztrhane dresy" su cenene u zberatelov! Ak sa napriklad Sakicovi v nejakom dolezitom zapase, trebars s Detroitom, natrhne na jednom mieste dres, firmy zaoberajuce sa ich vyrobou sa snazia spravit vernu kopiu, u fanusikov je to cenny zberatelsky kus! Raz to bolo v PowerWeeku....

..neviem Ohlunde, ci si to uz niekde medzi casom prezentoval, ale tak aj keby :)

Obrázek

za seba poviem, ze sa mi tato zostavicka moc rata, nove dresy nech su stylom, ci strihom ake su, ale to farebne zladenie, prevedenie mi brutalne padlo do oka

Secondary Mark je trapnost vhodna akurat tak na treningy.

No tie dresy vĂ´bec nie sĂş istĂ© ale ja uĹľ ajtak s nimi hrávam NHL 07.MusĂ­m si nato zvykaĹĄ,lebo to bude pre mĹ
Musím se vyjádřit k dresům Detroitu, ty nové se mi ani zdaleka tak nelíbí, minusem je pruh na rameni a chybějící pruh dole

To je toho, v podstate neexistuje vyslovene skaredy dres, iba ak sa pozrieme na to sialentvo u Ducks, vsetko robia tie loga, nejake pasy skoro nic neriesia.

chorche: To nemůžu říct k tomu svůj názor? Prostě ty pásy na rameně mi tam nesedí

Ale jasne, ze mozes, len zasa mne pride zvlastne, ze sa and tym niekto pozastavi.

..nove dresy ostrovanov v podani Ricka DiPietra..hm, co ja viem, nejako extra ma nezaujali, este ze je tam ta snurka :cool:

Obrázek Obrázek

..nove dresy olejarov by sa mali do oficialnej prevadzky dostat 7.9., ale ak by mali vyzerat takto, tak :thumbsup:

ObrázekObrázek

zvlast ten orange ma zaujal, oslovil na prvy pohlad, orange farba super vyrazna, ziva, enrgicka, so snurkou, jednoducho u mna TOP zladeny dres..ani ten biely nestoji na zahodenie, takze u mna olejari dresovo zabodovali

no a na zaver tzv. 3 alternativny dres Bruins, aj ked ten ma daleko od realneho, nayvse, chyba mi tam snurka, ale tak predstava je a da sa

Obrázek

Tieto nove dresy ma absolutne neoslovili.

Isles - pride mi dost neupraveny.
Oilers - nie je to az take zle, ale ani dobre... Mozno ako tretia sada...
Bruins - chcelo by to viac ciernej...

Vôbec sa mi nelúbia tie dresy Edmontonu,oranžová farba je dobrá a páčili sa mi oranžové dresy NYI,ale toto fakt nie,ako to mohli dať k modrej? :? a čo v nich robí R.Smyth?

Tie dresy islanders su ako jedny z mala novych dresov dobre. Velmi sa obavam co reebok vymysli na nasich dresoch.

Tie edmontonske su iba fanusikovske navrhy takze by som bol kludny ale nie su zle. Len by to bola dost velka zmena ked z prakticky celej modrej by isli do celej oranzovej.

skorpion -) na margo alter. Bruins, dost ciernej mame na home dresoch :frajer2: preto ta zlta je ok, ved ak si vezmes, podobne zlte alternativne sme mali aj v minulosti..v tomto pripade nastala najväcsia zmena u medveda..neskodneho medvedika "Pu", nahradil agresivny "Grizzly" :smile03:

Obrázek

ohlund -) mne tie orange Oilers dres sadli na prvy lusk..proste orange farba je neskutocne ziva, energicka a smodrou ci bielou ladi v pohode..ale pohodka, kazdy mame iny vkus :)

debil -) nooo, tak na vynovene plamene som nemenej zvedavy! 8)

u Islanders se mi moc nelíbí to číslo vepředu

cepi píše:skorpion -) na margo alter. Bruins, dost ciernej mame na home dresoch :frajer2: preto ta zlta je ok, ved ak si vezmes, podobne zlte alternativne sme mali aj v minulosti..v tomto pripade nastala najväcsia zmena u medveda..neskodneho medvedika "Pu", nahradil agresivny "Grizzly" :smile03:

Obrázek
Novy medved je dobry. Aj logo. Ale ta zlta mi tam aj tak moc nesedi. Mozno to bude v reale vyzerat lepsie...

Obrázek

:) Mně z nových dresů,které jsou představeny nadchl třetí alternativní dres Boston Bruins s celým medvědem v logu a nápisem Boston Bruins v kombinaci žluté a pískové barvy,který představuješ cepi s černým č.19.Je to zbrusu nový dres a na můj vkus se moc povedl.Hodí se i k dresům z logem velkého B do sady.Připomíná starý retrodres i když je to zcela nový dres.Doufám,že Bruins je budou často nosit,protože jsou opravdu povedené.Vylepšený dres z hlavou medvěda,mě tolik neupoutal.Mě se takto zhotovený motiv medvědů nelíbí,to mám rádši staré dobré legendární dresy s písmenem B.Ty se mi moc líbí,dýchá z nich kus historie.

Pokud jde o vylepšené dresy Edmontonu,použití oranžové barvy mi nevadí.Jsou to staré dresy Oilers se změnou V-čka na zavazování u krku,ala Rangers.S použitim místo modré,oranžové barvy,tak aby to ladilo s kapkou oleje v logu.Mě se to líbí-proč Ne i když oranžovou taky moc nemusim.

To platí i o dresech Islanders,kde se oranžová používá.Ale jinak dresy Islanders ze šněrováním u krku udělali podle mne posun správným směrem,jsou určitě lepší.A jak Lecavalier-number4 správně podotkl,to číslo zepředu ala ,,házená" si mohli odpustit.

Pokud jde o dres Canucks.Jsou zatim nejlepší,kterĂ© Canucks pĹ™edstavili.MÄ› se nelĂ­bĂ­ logo Canuks,s tĂ­m nic nenadÄ›lám a příznivcĹŻm se tĂ­m omlouvám.PĹ™itom cepi ukázal návrh loga Canucks od nÄ›koho snad přímo z Kanady, s malovanou kosatkou,kterĂ˝ by byl ĂşplnÄ› bezvadnĂ˝.Canucks nemajĂ­ zase tak dlouhou historii,aby se to nedalo zmÄ›nit.A je to škoda,Ĺľe nad tĂ­m nepouvaĹľujĂ­!!!Ale jinak poslednĂ­ modrĂ© dresy s doplĹ

Nové dresy Vancouveru a pravdepodobne aj nové logo budú zverejnené 29.8. o 12:30,čiže u nás to bude o 21:30,Dúfam že sa to bude dať aj niekde pozerať :P .V ten den by sa nal zverejniť aj podpis zmluvy s Lindenom,ale to sa špekulovalo už nadnes a zatial nič.

Dresy Oilers v oranzovej biju do oci, ako treti dres v pohode, tu a tam nezaskodi ich vytiahnut, trebars na zapas s Montrealom, alebo inym vyznamnym superom, ale inak je to polosialene.

ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
338 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG