Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL Dresy

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

večšina dresov je pekna ale atlanta ma najkrajsie :cool:

Mne sa najviac pacia dresy Avalanche a potom Detroit,Toronto a NJ Devils

Jo a ještě pěkné dresy má Chicago. Ten indián nemá chybu. :lol:

najlepsi je atlanty ten modry :P

ÄŤĂ­slo jedna presne ako tino ATLANTA

Moje řeč pánové...ATL má nej dresy, ale teď se mi docela zalíbili i Indiáni :D

Atlanta ma najlepsie dresy v NHL

dobře, dejme tomu že Atlanta má nejhezčí dresy......po Tampě :lol:

aha na tampu som zabudol ....tiez maju pekne dresu

Lecavalier-number4 píše:dobĹ™e, dejme tomu Ĺľe Atlanta má nejhezÄŤĂ­ dresy......po TampÄ› :lol:
te čierne sú pekné

A samozrejme este pekne dresy ma Buffalo a calgary tie tmave

zabudol som n los angels tie su všetký veľmi pekné

Munuli rok mali najkrajsie dresy jednoznacne anaheim ale zmenili logo a teraz uz nesu pekne

Dresy Anaheimu nebyli pěkné a pěkné nejsou ani teď.
Nápis Ducks se mi nezdá Ĺľe by to mÄ›lo bĂ˝t logo, Buffalo tĹ™eba taky pĹ™ešlo ze svĂ©ho znaku na jinĂ˝(mimochodem ten starĂ˝ se mi lĂ­bil vĂ­c), ale ten aspoĹ

tak calgary ma uz pekne dresy ....... tie tmave

atlanta a ottawa

otawa ma jedine pekne tie tmave tie sa mi velmi pacia

Vancouver by sa vraj mal vratit k starym dresom, len neviem, ci mysleli tie s tou korculou :sad2:

taky jsem slyšel a mám takový pocit že asi jo

jednoznacne colorado a samozrejme moji milacikovia WILD

Nejlepší dresy mají původní týmy: Detroit, Chicago, Rangers, Montreal
klasika je klasika
Nejhorší: Nashville, Phoenix, Anaheim

Chicago ma bezkonkurencne najkrajsie dresy! Nepacia sa mi tier fadne hluposti, ako maju Islanders, Carolina, ten staronovy hypertrapny korculujuci tucniak z Pittsburghu a najvacsou katastrofou bolo logo Mighty Ducks, zato tie fialove dresy boli najkrajsie. A este sa mi pacia aj dresy Panthers a Rangers.

Toto som nasiel na nete :eek2:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak ja by som si vedel predstavit nove dresy Wild asi takto :arrow: Tmavozeleny podklad, aby vyzeral az tak, ze je cierny (ako minnesotska priroda ponorena do najvacsej tmy :D ) A zhora napravo az dolu nalavo, napis MINNESOTA :thumbsup: (na sposob Rangers) alebo este lepsie by bolo STATE OF HOCKEY :super: , ale to je dost dlhy napis :( Myslim, ze divochom by sa takyto dres s napisom hodil :) Samozrejme bez snurky na krku by to nebolo ono 8) Na ramenach logo Wild pri napise MINNESOTA resp. logo vlajky State of Hockey zavesenej na hokejke pri napise STATE OF HOCKEY. Nejake tie pasy a cisla :cool: :cool: :cool: Viem, ze s obrazkom by to bolo lepsie :roll: podobne tomuto by to malo byt, len dres by bol este tmavsi...

na terajsich dresoch Wild by som nemenil nic; su pohladne a so snurkou este viac :)
338 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG