Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Goalie Masks NHL

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

no konečne si tam dal niečo fajnovejie ako to suche J či čo to tam malo znamenať... teraz ju ma fakt coolovu... :) rozmyšlam že aj ja si už konečne dam spraviťnejaký . dizajn vzhladom na to v akom som tíme že naš farby su žlta a zelena tak rozmýšlam že by som si dal celu masku čiernu nejake to logo levic alebo leva no a na časť ktora chrani bradu tam kde ma luongo teraz C-čko by som dal nalepku čísla 25 v kriklavo žltej alebo zelenj farbe a keby som nahodou menil číslo tak by sa to jednoducho odlepilo... simple thing jak spraviť supiš masku
tak prenesiem z temy edmontonu diskusiu ohladom masiek brankarov sem ... mne sa lubia nahodou obe... hlavne v podaní Rolosona pretože jeho maska sa mi zdala taka sucha... ten celkom prvý dizajn čo mal za edmonton bola coolova inak potom ot šlo dolu vodou a Garon mal vždy pekne masky a tak ma aj teraz... fakt je taka svojska a pekna praca maliara...
v USA je tesne pred volbami :) Sarah Palin
Obrázek
Novú masku k novým dresom bude mať aj Luongo.
Obrázek
Peter Budaj má k dispozícii dve nové masky z dielne Davida Gunarssona. Tento švédsky génius sa stará o masky množstva brankárov pôsobiacich v NHL a medzi jeho ďalších klientov patria i Karol Križan a Rastislav Staňa.
Budajova nová maska nesie názov "Pure Rage", čiže (čistý hnev) a dominuje jej postavička v štýle Hulka, ktorá búra múr svojimi rukami. Na zadnej strane ostal Budaj verný postavičke zo seriálu Simpsonovci - pobožnému Nedovi Flandersovi. Ten drží v ruke slovenskú vlajku.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Peter má k dispozícii ešte jednu masku, pre tu druhú si zvolil tému svojej obľúbenej počítačovej hry"Assassin's Creed."
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cc-ClutaN_I&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cc-ClutaN_I&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
podla mna je super aj ta druha musi bit bomba. len mi tam trochu nesedi ten hulk taki cerveni moc pekne nevizera trochu inu farbu bi som ta dal
Obrázek

Dan Landa (obrazok z cd Chciply dobry vily) na maske. :good:
Backstromova nova maska pre nasledujucu sezonu :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a ako bonus :D masky Josha Hardinga

Obrázek
Backstromovu výstroj jsem nikdy moc nesledoval, ale moc se toho nezměnilo oproti tý starý co pamatuju..... ale musim uznat, že je pěkná
Backs :arrow:

Obrázek


Hards :arrow:

Obrázek
Kanadský hokejový gólman Roberto Luongo má na základe hlasovania fanúšikov televíznej spoločnosti TSN najkrajšiu masku spomedzi brankárov zámorskej profiligy. Tridsaťročná opora Vancouveru získala o 633 hlasov viac ako druhý v poradí Mike Smith z Tampy (3287 hlasov), tretie miesto obsadil Miikka Kiprusoff z Calgary. Celkovo svoj hlas v ankete odovzdalo viac ako 44-tisíc fanúšikov. (hokejportal)

Obrázek
Obrázek

:arrow: http://www.tsn.ca/window/gallery/?id=325
:scare: BEST GOALIE MASK EVER!!! :scare:
Pred nájazdom by som sa asi skôr po*ral ako dal gól :?
Obrázek
Neviem co sa vam paci na tej maske co ma Luongo
WildCelt píše:Hards :arrow:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Josh Harding si zvolil zaujimavy motiv novej masky, staru znicil poziar
dodatocne editujem masky BOS brankarov, ktore riesili pocas Winter Classic
Timmy
Obrázek
Rasky
Obrázek
:good: masky, aj keď Rasky na nej veľa žltej farby nemá :).
mne sa po novom celkom dosť lubi Gustavssonova "Monsterová" maska :good:
Obrázek
Obrázek
Tak a mame tu vitaza sutaze,ktorym je Peter Best na malbu brankarskej masky pre Backstroma
Takze zhruba takto bude vyzerat Backsova maska nasledujucu sozonu.
Obrázek

Mne osobne sa paci :good:
Moc hezkej motiv :thumbsup:
Ružová. Dobrá farba pre homosexuála.
To bude červená...
Tak potom to môže byť dobré, červená je skvelá farba.
Hmm...už som nakreslil aj krajšiu kedysi :D Mne osobne sa u Backstroma najviac páčila tá s "drápmi".
236 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG