Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepšie goal horns + songs

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Kto má podľa vás najlepší goal horn + song v NHL, taký že by ste naň radi vykričali svoje hlasivky tešiac sa z gólu svojho klubu? :) Odkiaľ pochádza hymna toho vášho? Ste s ňou spokojní? Nemenili by ste ju?


Za seba môžem povedať, že jednoznačne najviac žeriem tú Minnesoty Wild (teda Joe Satriani - Crowd Chant) a Chelsea Dagger Chicaga.




Rock `n` Roll Part 2 od Garyho Glittera bola prvý krát použitá ako hymna Colorado Rockies, teda predchodcu New Jersey Devils v neskorých 70tych rokoch a zachovala sa nám s menšou prestávkou aj dodnes. Že ju medzitým začali používať aj iné tímy (šmejdni plagiátori) ma neteší :? Nemyslím ale, žeby som ju niekedy za niečo menil, je súčasťou našej histórie.
Btw. ke´d sme už pri tejto téme...: Kernkraft 400 - Zombie nation :wave:
Pro me samozrejme ten nas :) PS: vlozil to tam typek se zajimavych nickem :lol2: asi ma rad kdyz ji jim hrajou...



A cely song od Pennywise - BroHymn

Ja Chelsea Dagger nenávidím, vždy ked hráme v Chicagu tak ma až bolí hlava z toho...
Najradšej mám Goal song Dallasu, ale dobrý je aj ten Wild a siréna Caps.
Ohlund píše:Ja Chelsea Dagger nenávidím, vždy ked hráme v Chicagu tak ma až bolí hlava z toho...
haha :clap: :lol: :good: . Inak sa mi najviac paci nasa.
Ohlund píše:Najradšej mám Goal song Dallasu
:lol2: Však to je práve ten náš Gary Glitter RnRP2... :smile03:
Samozřejmě jednoznačně Thrashers :clap:


A i starší byl super :clap:
Getzo5 píše:
Ohlund píše:Najradšej mám Goal song Dallasu
:lol2: Však to je práve ten náš Gary Glitter RnRP2... :smile03:
Tak to som nevedel, podla toho názvu som to nepoznal :hroza: a goal horn NJ počujem len velmi zriedka.
Takže najviac sa mi páči ten váš song....
Canucks majú momentálne Green Day, to sa celkom dá, z tých čo vystriedali Canucks za posledných 5 rokov sa mi najviac páčil tento G song

Ale tiež neviem názov :? , tak keby sa niekomu chcelo...
TT: Zombie nation som tu už predsa dal, stačilo napísať názov, škoda U-tube videa. Inak Blur - Song2 :wave:

Ohlund: Nvm, ale toto som fakt nikdy u Canucks nepočul. Čo mi k vám pristane, to je U2 - Elevation, ďalšia pecka na ktorú by som takmer zabudol. :thumbsup:
Reakcia hráčov Canucks na GS Blackhawks :D
Ohlund píše:Reakcia hráčov Canucks na GS Blackhawks :D
:lol2: Kes: "Yep, goal scored by number 88, Patrick Kane..."
goal horns su docela otrepane nudne a monotonne. to neexistuje ziadna kreativita a nikto nevie vymysliet nieco orginalne pri gole? Radsej by som pocul kricat dav ako bzucat nejaku trubu.
mitch píše:goal horns su docela otrepane nudne a monotonne. to neexistuje ziadna kreativita a nikto nevie vymysliet nieco orginalne pri gole? Radsej by som pocul kricat dav ako bzucat nejaku trubu.
Považuješ za originálne delo v Columbuse? :| Pravda, chcelo by to dychovku... :D
Getzo5 píše:
mitch píše:goal horns su docela otrepane nudne a monotonne. to neexistuje ziadna kreativita a nikto nevie vymysliet nieco orginalne pri gole? Radsej by som pocul kricat dav ako bzucat nejaku trubu.
Považuješ za originálne delo v Columbuse? :| Pravda, chcelo by to dychovku... :D
delo v columebuse je hodne originalne :)
mitch píše:delo v columebuse je hodne originalne :)
:yes: Je to pravda výmysel, ale vzhľadom na to, aké znaky navonok ten klub má, náhoda to nie je. Netrúbi sa aj niekde lesným rohom? V Minny? Ťažko povedať, ale to sú prípady špecifické. Do Calgary by sa hodilo spraviť táborák v skyboxe a nahrávať ten poprask. :D Nie, vážne. Podľa mňa je to ok aj s goal horns, ale samozrejme človek rád occení nejakú tú originalitu naviac. Keď však nie je, nemalo by to nikomu prekážať.
Pri niektorých tímoch sú goal horn ich komentátori. To je tá najhoršia goal horn.

Souhlas s Getzem, ten je nej :cool:
ThrashersFan píše:Pri niektorých tímoch sú goal horn ich komentátori. To je tá najhoršia goal horn.
Nekategorizuj, ne pro všechny :wink:
Zrovna na Ricka som nemyslel. Ale to zovšeobecnenie platí. Tak ako ty máš rád Jeannerata, tak ho fanúšik Tampy rád nemá, a tak ako nemáš rád Mishkina ty, tak ho fanúšik Tampy rád má. Proste každý považuje nejakého komentátora za hrozného a za "goal horn" tímu. Joe Beninati a Tim Saunders, Dave Mishkin, Rick... Je ich viac. Aspoň u mňa. Našťastie, niektorí z menovaných sú len rádioví. Tí sú všeobecne zanietenejší pre svoj tím.
Nemyslel si Ricka? :hufi:
No keď som to písal tak nie. Púšťal som si predtým než som toto napísal Mishkina a Saundersa. Myslel som to tak, že som nemyslel na neho práve v tej chvíli, keď som písal ten post. Inak obecne áno, Rick je tiež "úžasná" goal horn.
http://www.youtube.com/watch?v=wtu5OLCj ... re=related
JOE SATRIANI :wub: jeden z nejlepsich kytaristu vsech dob! I kdyz zrovna u tohohle songu, toho tolik nepredvede, stejne tu pisnicku miluju.
Najlepšia je Chelsea Dagger :wave:

Tak já samozřejmě preferuji tu naši :yes: není nad to si v derby s Rags pěkně ve 3 ráno zařvat YOUUU SUCK !! :D song od Satrianiho v aréně Wild se mi taky líbí asi nejvíc. :thumbsup:
Jinak bohužel ikdyž nerad uznávám že právě Rangers mají cyhtlavý song


Taky se mi líbí siréna Habs která je fakt elektrizující
Boston a Vancouver goal horn su najkrajsie :dance:


Po čase sa zunuje, ale. :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES