Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

F*cking thread - Sťažujte sa na všetkých a všetko!

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

sidney77 píše: Obrázek
Obrázek
Coaching challenge na offside :hroza:

Aby bylo jasno, nejsem proti kompletnimu zruseni, ale tohle pravidlo by se melo aplikovat mirneji. To co se stalo dnes v EDM-PIT, nebo treba predtim tusim u Toronta..

Abych popsal o co jde: Pens presilovka, zone entry na hrane ale sudi nepisknou, pokracuje se ve hre.. Po 40 sekundach ruznych souboju a momentu v pasmu Pens konecne skoruji, ale nasleduje challenge a gol neplati pro tesny offside.

Co mi vadi.. Beztak uz pada malo golu, navic tady je to vylozene unfair vuci utocicimu teamu. Kdyz se takovy hranicni offside pusti, je to defacto loss-loss pro utocici stranu.. Protoze: 1)Bud to neskoruje a ztrati tak ve snaze dat gol (ktery by stejne neplatil) zbytek PP času.. nebo 2)Skoruje, ale gol neplati.. Cas se sice vrati v tomhle pripade zpet, ale psychologicky efekt a momentum se otoci proti utocici strane..

Loss-Loss.

Offside challenge by to chtelo aplikovat citliveji, zrejme jen na situace kde offside primo vedl ke golu..
Ja vim ze me vetsina lidi tady utluce cepicema.

Ale ja jsem proto aby padalo golu co nejvic, takze zmena prodlouzeni 3vs3 je pro me skvela (i kdyz nektery pitomci remcaj) ale ja bych byl o vetsi osekani vystroje golmanu a dokonce u pro zvetseni branek.Dokonce i bych byl jako v hokejbale proto kdyz se prekona modra cara tak pasmo je az po cervenou ale to uz by me lyncovali.

Coaches chalange na offside pul minuty po vstreleni golu uz mi prijde mimo.
Ja by zrusila offside, ale ciary by som ponechala, kvoli pasmu, zakazanemu uvolneniu atd :jn:
Coaching challenge by som zrusil uplne. Zachvilu sa bude viac telefonovat, nez hrat. A to este neratam reklamne prestvaky. Sledovat hokej je coraz vacsie utrpenie.

3na3 by som kludne nechal hrat cely zapas, je to ako "doma na rybniku". Krasne vidiet, ako niektori tahaju nohy :-)
Skorpion píše:Coaching challenge by som zrusil uplne. Zachvilu sa bude viac telefonovat, nez hrat. A to este neratam reklamne prestvaky. Sledovat hokej je coraz vacsie utrpenie.

3na3 by som kludne nechal hrat cely zapas, je to ako "doma na rybniku". Krasne vidiet, ako niektori tahaju nohy :-)
Za prvú vetu som už dal :thumbsup: ale potom som si prečítal zvyšok. 3na3 si pomenoval presne - je to rybníkový hokej a doslova paskvil. Nespochybňujem, že sa naň pozerám radšej ako na nezmyselne dlhé série nájazdov, ale stále to nie je optimálny spôsob rozseknutia zápasov.

Nuž, ja osobne som za prinavrátenie remíz. Vôbec nevidím problém v tom, že by zápas nemal víťaza. Sezóna má.
Predlzenia ma netrapia, ani najazdy. Ale nech sa rozdeluju stale iba 2 body - vitaz berie vsetko!
Getzo5 píše:
Skorpion píše:Coaching challenge by som zrusil uplne. Zachvilu sa bude viac telefonovat, nez hrat. A to este neratam reklamne prestvaky. Sledovat hokej je coraz vacsie utrpenie.

3na3 by som kludne nechal hrat cely zapas, je to ako "doma na rybniku". Krasne vidiet, ako niektori tahaju nohy :-)
Za prvú vetu som už dal :thumbsup: ale potom som si prečítal zvyšok. 3na3 si pomenoval presne - je to rybníkový hokej a doslova paskvil. Nespochybňujem, že sa naň pozerám radšej ako na nezmyselne dlhé série nájazdov, ale stále to nie je optimálny spôsob rozseknutia zápasov.

Nuž, ja osobne som za prinavrátenie remíz. Vôbec nevidím problém v tom, že by zápas nemal víťaza. Sezóna má.
Osobne som nikdy nepochopil, prečo zápas nemôže skončiť remízou. To, že diváci odchádzali zo zápasu pár minút pred koncom zápasu, aby nestáli v zápchach na ceste z parkoviska, je predsa bezpredmetné. Lístky zaplatili, hamburgery zjedli, spláchli to litrákom Coca-Coly, tak kto sa stará? Remíza je predsa spravodlivá, športová, deľba bodov, pričom remízy by znížili už tak minimálny rozdiel bodov medzi klubmi a tých "PO zápasov" by bolo zrejme ešte viac s blížiacim sa koncom základnej časti. V niektorých zápasoch tiež dochádza k tomu, že súperi pred koncom prestanú hrať. Počkajú na predĺženie, kedy majú ten bod istý a až potom začnú hrať o extra-bod. Tým, že tím potrebuje ten bod naviac, bol by nútený hrať, riskovať, otvárať to aj pred koncom stretnutia.

Umelo vsúvať cirkusové prvky do NHL za účelom zábavy pre ľudí, ktorí ani nevedia čo je offside, alebo na čo je za bránou trapezoid (čo je tiež ko*otina, kdeže brankár je a mal by byť súčasťou hry) je, bohužiaľ, pre mňa skôr sklamaním. 3 na 3 má so serióznym profesionálnym hokejom pramálo spoločné. Za chvíľu z toho spravia hokejový Harlem Globetrotters. Z ligy sa vytratili enforceri, čo sprístupnilo cestu mladým. Liga je rýchlejšia, kreatívnejšia, svoj priestor si našli aj zdanlivo fyzicky menej zdatní hráči, ktorí vynikajú technikou. Miesto toho aby liga pokračovala prirodzeným vývojom, tak je umelo tlačená do sféry, kde (podľa mňa) nepatrí.
Jason Gregor ‏@JasonGregor 33m33 minutes ago Edmonton, Alberta
"Ryan Miller is 170 pounds and Carey Price is 215. Why do they wear the same size pants? No one is saying make them unsafe." Ferraro #NHL

Ray :wub:
Scott Wheeler ‏@scottcwheeler 4h4 hours ago
Tim Schwartz of SFU has mined more than 5,000 penalties to examine biased officiating. #OTTHAC16

Scott Wheeler ‏@scottcwheeler 3h3 hours ago
According to the metric, Tim Peek and Ian Walsh are the best referees. Neither got playoff games in 13-14 season.

Scott Wheeler ‏@scottcwheeler 3h3 hours ago
Strong referee: Not influenced by home ice or goal differential.

Sean Tierney ‏@SeanTierneyTSS 3h3 hours ago
Swartz: Top ten refs - Peel, Walsh, Devorski, Pochmara, Dwyer, Morton, Kozari, O'Rourke, Lee, St. Pierre #OTTHAC16

:ref:

Tak Andy, ideš :hfman:
Všichni chtěj modernizovat a akorát to vede do prdele.

NHL.cz, teď už i NHL.com :grc:
vsetko sa to optimalizuje na tablety a smartfony, takze niektore weby su na beznom PC pomaly nepouzitelne, v lepsom pripade neprehladne :evil:
Tohle je nevyhnutelný trend, středový hlavní panel doplněný po krajích dodatečným infem s příšerně otravnými mezerami v ploše. Na pc pomůže zmenšení okna/negativní zoom. Ještě buďte rádi, že tam není množství různých pohyblivých panelů a takových kravin, či že není horní výsledkový panel ukotvený.

Osobně se mi akorát nelíbí, že boční panely nejsou editovatelné a celé to nefunguje jako portál (umí to i přiblblý seznam.cz), či si nemůžu jednoduše personalizovat zobrazení (last.fm.. mimochodem příklad totálně zdevastovaného webu), konkrétně u statistik a tabulek si to dovedu velmi dobře představit. Osobně třeba nechápu význam ´player leaderboard´, když je tam jen ten první hráč, to je jaksi uplně k ničemu.

Celkově je to prostě moderní klasika ´co nejméně infa na co nejvíce prostoru´, akorát jak sem psal do chatu - šlo by to udělat i podstatně hůře.
fuj to je hrozne. :thumbsdown: Predtym to bolo super.
takze po hokej.cz, nhl.cz uz i nhl.com mizi z meho tabu. Skoda..kreteni :thumbsdown:
Na PC to teda vyzerá blbo, príde mi to chaotícké?neprehladné? resp. sa to všetko zlieva do jedného v tom tóne bielej farby. Škoda toho. :thumbsdown:
Nevie niekto nejaky mail, kde by sa dal napisat pekny mail, ze sa nam to nepaci ze je to hrozne? Rada by som im to zo srdca napisala, lebo to je humus....blelee
Sakra nepovedená přestavba nhl.com!!! :spank:
navrat o 10 rokov dozadu..
http://www.mynhltraderumors.com/" onclick="window.open(this.href);return false; taky nový vzhled :eek2:
Tak zda sa, ze s prechodom z GCL na nhl.tv sa skoncilo moje pokojne pozeranie zaznamov zadarmo. j***t
Kdo si chce ještě projít původní nhl.com, tak na http://www.nhl.com/ice" onclick="window.open(this.href);return false;. Zatím to funguje...
Philly(p) píše:Kdo si chce ještě projít původní nhl.com, tak na http://www.nhl.com/ice" onclick="window.open(this.href);return false;. Zatím to funguje...
Fakt ti to funguje ? Lebo mne nie. Aj posledne zapasy su z 27/01/2016. Vcerajsie sa pozriet u mna nedaju...
MinonkySK píše:
Philly(p) píše:Kdo si chce ještě projít původní nhl.com, tak na http://www.nhl.com/ice" onclick="window.open(this.href);return false;. Zatím to funguje...
Fakt ti to funguje ? Lebo mne nie. Aj posledne zapasy su z 27/01/2016. Vcerajsie sa pozriet u mna nedaju...
Schedule, Standings, Game Recap, Box Score,... zatím funguje!
S tým nech idú do čerta.
Tak už zostávajú len prúžky a reklamy na dresy a ide sa na extraligu ty vole :%):
296 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES