Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ako to bolo spomenute na live prenos z 2 roznych IP naraz by som sa nespoliehal. Na tuto sezonu ma GCL lepsi system a je len otazka casu kedy poriesia aj sledovanie z roznych IP adries.

V minulej sezone sa zrejme dalo sledovat naraz z 2 roznych IP na 2 roznych aplikaciach, napr. cez Roku a PS3 resp. na PC... teda aspon mne to par krat takto islo... ale zase som mal aj inu skusenost ked mi "preventivne" zablokovali IP adresu v praci a trvalo mi viac ako polovicu tretiny kym mi to odblokovali... a to v tom case som nebol nikde inde prihlaseny.
Jednou jsem se prihlasoval z Nizozemi a taky mi to museli nejak odblokovavat..
Ahoj chci si koupit konzoli a nemužu se rozhodnout jestli ps4 nebo xbox one.Která je lepši na sledování nhl gamecenter live.Dik za radu
Existuje nějaká aplikace na Samsung Smart TV, aby na tom šlo GCL? A taky dá se sakra nějak oostranit ze sledování záznamu ta spodní lišta? Když se dívám na záznam tak většinou nevím výsledek a jako dívat se na to a vědět, kdy padnou goly mi přijde tak trochu trapný :?
maty píše:Ahoj chci si koupit konzoli a nemužu se rozhodnout jestli ps4 nebo xbox one.Která je lepši na sledování nhl gamecenter live.Dik za radu
Kup si obě a uvidíš :lol2: (zašel bych si asi do prodejny obě vyzkoušet..)
Logan píše:Existuje nějaká aplikace na Samsung Smart TV, aby na tom šlo GCL?
Vzheldem k tomu, ze ani na mobil nebyla aplikace zadarmo a musel sis koupit aplikaci (ale mohlo se to letos zmenit), tak pochybuju, ze bude neco zadarmo na televizi...

Edit: Tak koukam, ze aplikace na mobil uz je zdarma.. Obrázek

Jinak je asi jen aplikace na Sony smart TV.
maty píše:Ahoj chci si koupit konzoli a nemužu se rozhodnout jestli ps4 nebo xbox one.Která je lepši na sledování nhl gamecenter live.Dik za radu
To sa rozhodujes ohladom konzoly podla toho, kde je lepsie sledovat GCL? :hroza:

Z tohto hladiska je to total jedno a inak mas lepsi ps4
Logan píše:A taky dá se sakra nějak oostranit ze sledování záznamu ta spodní lišta? Když se dívám na záznam tak většinou nevím výsledek a jako dívat se na to a vědět, kdy padnou goly mi přijde tak trochu trapný :?
musis vypnut skore (cervena sipka na obrazku) a zmiznu ti aj detaily v spodnej liste. Ale inak podla mna by ju mohli pri sledovani uplne skryt (objavit by sa mohla len ked nabehnem kurzovom tam dole), pretoze uz po 1. tretine vidim, ci to bude aj na predlzenie alebo nie.

Obrázek
arek píše:
Logan píše:A taky dá se sakra nějak oostranit ze sledování záznamu ta spodní lišta? Když se dívám na záznam tak většinou nevím výsledek a jako dívat se na to a vědět, kdy padnou goly mi přijde tak trochu trapný :?
musis vypnut skore (cervena sipka na obrazku) a zmiznu ti aj detaily v spodnej liste. Ale inak podla mna by ju mohli pri sledovani uplne skryt (objavit by sa mohla len ked nabehnem kurzovom tam dole), pretoze uz po 1. tretine vidim, ci to bude aj na predlzenie alebo nie.

Obrázek
aha, super, díky moc ... jo, taky jsem čekal že ta spodní lišta při sledování se schová, a ono nic ... ale i tohle je aspoň upgrade :-D
Ahoj, právě jsem zakoupil NHL Gamecenter a četl jsem, že to automaticky strhává prachy každým rokem. Jak tomu můžu zabránit? Jde to automatické předplácení zrušit aniž bych musel volat do Ameriky?
olejnik píše:Ahoj, právě jsem zakoupil NHL Gamecenter a četl jsem, že to automaticky strhává prachy každým rokem. Jak tomu můžu zabránit? Jde to automatické předplácení zrušit aniž bych musel volat do Ameriky?
Napis na customer support nebo zkus chat agenta. Jsou ochotni a rychle odpovidaji.
Ja jsem jim poslal mejla a bylo vyreseno, samozrejme az po domluve s Redym
Co je dnes s tymi zaznamami? :grc:
GCL myslim
Finch182 píše:Co je dnes s tymi zaznamami? :grc:
GCL myslim
zapol som si zaznam okolo 07:00 a :ciga:

inak kvitujem kozmeticke upravy, posun vzad vpred o 10s, lista, ktora ma uz nehoohrozuje tim, ze viem ci (ne)bude ot (ako tu arek raz spominal) spokojnost
Ja kliknem na zaznam a mam tam iba "the game has ended" nech zapnem hociktory......
Finch182 píše:Ja kliknem na zaznam a mam tam iba "the game has ended" nech zapnem hociktory......
to sa stalo aj mne vcera...pretoc si to na zaciatok, kde zacina zapas. Je to sice ako live prenos, takze nezostrihane o reklamy, ale aspon nieco.
Tak VLC sa ako tak podarilo rozchodit s obcasnym haprovanim. Ked ale na to pozeram, co vsetko treba spravit aby sa spustil zapas, tak som rad ze som siel do toho GCL. Nehovoriac o tom, ako to za chvilu zas nebude fungovat.
zacinaju ma s*at s tym GCL. Tak j ato do pi*e platim a nejde to poriadne. Uz druhy den blbne stream tych zaznamov, ze to seka jak ujebane aj na nizsej kvalite obrazu a kazdych par sec. je buffering. To kde sme do prdele? V nete problem nebudem live ide v poriadku a zaznamy mi blbnu doma aj v praci.

A na podporu som uz pisal mail 3x a doteraz nemam odpoved ani na jedno :bitka3:
Finch182 píše:zacinaju ma s*at s tym GCL. Tak j ato do pi*e platim a nejde to poriadne. Uz druhy den blbne stream tych zaznamov, ze to seka jak ujebane aj na nizsej kvalite obrazu a kazdych par sec. je buffering. To kde sme do prdele? V nete problem nebudem live ide v poriadku a zaznamy mi blbnu doma aj v praci.

A na podporu som uz pisal mail 3x a doteraz nemam odpoved ani na jedno :bitka3:
Mne vsechno bezi. Letos zatim GCL slape jak hodinky. :neviem:
teraz to uz slape aj mne. Rano ani doma, ani v praci. Seru ma
dnes to mam pre zmenu nepozeratelne ja. Kazde 3 sek. zasek obrazu (zvuku nie), prepol som na iny zaznam a tam bez problemov :slap:
ja som im na to pisal ale je to uz stvrty mail bez odpovede :lol2:
Strasne ma seru

A ked ako budem potrebovat zrusit autoobnovu, tak ani nemam jak lebo im treba napisat mail, ktory si necitaju? :D
Finch182 píše:ja som im na to pisal ale je to uz stvrty mail bez odpovede :lol2:
Strasne ma seru

A ked ako budem potrebovat zrusit autoobnovu, tak ani nemam jak lebo im treba napisat mail, ktory si necitaju? :D
A ten online help behem zapasu uz nefunguje??
raz som im pisal aj pocas zapasu a je*ali na mna
Diky za info, zustanu u http://www.hockeystreams.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES