Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Getzo5 píše:
mitch píše:Ta hudba cez reklamu a prestavky je strasna. Este par zapasov a kupim sluchatka a brokovnicu.
Čo takto magické tlačítko "MUTE"? :wink2:
preco by som mal niekam klikat, nechce sami.

navyse kukam to na televizore a musel by som sa takto pred a po kazdej reklame trepat k pocitacu a nieco vypinat zapinat.
mitch píše:preco by som mal niekam klikat, nechce sami.

navyse kukam to na televizore a musel by som sa takto pred a po kazdej reklame trepat k pocitacu a nieco vypinat zapinat.
Na TV tlačítko "MUTE" nemáš? :lol:
Getzo5 píše:
mitch píše:preco by som mal niekam klikat, nechce sami.

navyse kukam to na televizore a musel by som sa takto pred a po kazdej reklame trepat k pocitacu a nieco vypinat zapinat.
Na TV tlačítko "MUTE" nemáš? :lol:
mam prepojeny do TV len obraz, zvuk ide z pocitaca.
mitch píše:mam prepojeny do TV len obraz, zvuk ide z pocitaca.
A nie je to tak horšie? :uvodzovky:
Getzo5 píše:
mitch píše:mam prepojeny do TV len obraz, zvuk ide z pocitaca.
A nie je to tak horšie? :uvodzovky:
Je to horsie ale bohuzial VGA kabel zvuk prenasa. HDMI koncuvku na starom pocitaci nemam. Kabel na prepojenie zvukovky s TV nemam. Nepochopil si podstatu, nechcem to ako zakaznik riesit.
mitch píše:Je to horsie ale bohuzial VGA kabel zvuk prenasa. HDMI koncuvku na starom pocitaci nemam. Kabel na prepojenie zvukovky s TV nemam. Nepochopil si podstatu, nechcem to ako zakaznik riesit.
Samozrejme, že podstatu som pochopil, akurát som v tom taký problém nevidel. Teraz už vidím.
da sa vam pozerat archiv starsich zapasov, priblizne sobota a starsie, tie co su uz len max 1600 :?:
Jde vám spustit archiv dnešních zápasů? Já mám jako poslední v nabídce Winnipeg - Toronto :ja_neviem:
Vzhledem k tomu, že jsem stále nenašel nikoho do party na koupi účtu GCL – se znova ptám. Našel by se tady ještě mezi Vámi někdo, kdo by měl zájem? Jde mi hlavně o zápasy Avs, více bych využil sledování live, než záznamů. Ideální by byl někdo, kdo fandí nějakému týmu z Východní konference, ale budu rád za kohokoli, kdo bude mít opravdu vážný zájem...
napodobne, nechce mi nalogovat uz dobru polhodinu, skusal aj kamarat a pise to LOGIN SERVICE UNAVAILABLE, tak za tych 105 libier mi to fakt stalo za to :clap: :x
u mna takisto. je to vecsi vypadok. uz som pisal email, doporucujem takisto napisat. cim viac tym lepsie.
Výpadok mali aj ľudia v štátoch. Emailom ich len otravuješ :hroza: Určite sa na tom pracuje.
Getzo5 píše:Výpadok mali aj ľudia v štátoch. Emailom ich len otravuješ :hroza: Určite sa na tom pracuje.
Nesuhlasim, cim viac negativnej odozvy od zakaznikov tym urgentnejsie sa dany problem riesi.
mitch píše:Nesuhlasim, cim viac negativnej odozvy od zakaznikov tym urgentnejsie sa dany problem riesi.
Zaručene práve ty si ten, kto to zlomí.
nech uz idu do :censored: aby som si ani raz nemohol kuknut v klude zapas bez toho, aby sa to :censored: ale tak klasika uz na uvod sezony :butt:
Mi rikej, zapl jsem za stavu 0-1 a koukatelne to bylo az od stavu 1-2 :bitka3:
Neviem, cim to bude, ale ja osobne som este ani raz nemal problem. Mozno to bude ale tym, ze to pozeram len na 800kbps, kedze na tom vyssom mi to pravidelne seka (a to pritom na espn playeri som vzdy pozeraval na vyssej rychlosti bez problemov :ja_neviem: )
som sa pytal kaja, nech mi skusi mrknut na BOS-MTL, lebo zapas sa uz zacinal a prenos nikde....akurat ked mi odpovedal, ze to slape, zaplo to aj mne a slapalo mi to bez problemov po cely zapas - 3000kbps, resp. Best Avalaible :thumbsup: na 3000kbps som to cvakol, ked som si do druheho okna prihodil prestrelku vo Philke
inak, muzika uz nevyhrava :)
Koukám všechny zápasy na 3000 a až na jednu výjimku bez problémů :good: Asi předminulý týden se mi stalo, že se mi zápas vůbec nechtěl rozběhnout, zkoušel jsem ostatní a nic, potom se to sice rozběhlo, ale za pár sekund vždy konec, až kdy mě konečně napadlo snížit rychlost na 1800 (měl jsem nastavané best) už to bylo bez problémů.

Teď o víkendu jsem několikrát zaznamenal, že si přenos občas poskočí tak o vteřinku, ale to není nic, co by vadilo.
ak bude nejake info ako sa bude nakladat s touto sezonou, sem s nim :rtfm:
Fanúšikom by malo byť poskytnuté za to 4-mesačné utrpenie gamecenter zadarmo :)
Pasha píše:Fanúšikom by malo byť poskytnuté za to 4-mesačné utrpenie gamecenter zadarmo :)
Jenom to ne! Možná mě někdo (kdokoliv) technicky zdatnější vyvede z omylu, ale předpokládám, že kvalita bude velmi omezena nějakou kapacitou, dovedu si představit, jak by to "jelo", kdyby se připojil nekontrolovatelný a neodhadnutelný počet uživatelů.
uz se da nekde zjistit cena pro tuto sezonu? Bud su slepy anebo to tam jeste nikde neni :)
pitak píše:uz se da nekde zjistit cena pro tuto sezonu? Bud su slepy anebo to tam jeste nikde neni :)
Zatim neni, ale brzy se dockame.
Uz je mozne poridit si GCL. Cena zrejme na omluvu fanouskum jen 50 dolaru, to jsem necekal. :klobuk: Po lonskych 160 dolarech...

https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure ... comparison" onclick="window.open(this.href);return false;
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS