Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Mně to taky nestrhli automaticky, což mě teda štve.
Baffy píše:No, tak mě to stálo letos 90babek a valí to pěkně...
Martinovi 27 to taky vzalo 90 dolarů, což teda nechápu, kde tu cenu vzali :neviem: Jak tady bylo napsáno, tak jemu i mě přišel mail 19/9 ohledně aktualizace účtu za 75 dolarů (oba máme GCL léta). Koupit si to můžeš za 115 dolarů. Za co je cena 90 dolarů mě je záhadou.
Zkoušel jsem přehrát nějaký preseason zápas a jde mi to, ale prachy mě nestrhli. Hrajem ve středu a nerad bych řešil problém ve středu odpoledne před spaním... Napsal jsem tam a uvidím.

Jinak já jsem s GCL nad míru spokojen, cena 75 dolarů je směšně nízká, nevím, za kolik si někteří místní takový servis představují, ale to je jejich věc. Jen by měli vychytat to obnovování účtů, to každopádně.
Problém je, že mně třeba ani žádnej mail napřišel no ... :?
Logan píše:Problém je, že mně třeba ani žádnej mail napřišel no ... :?
Mně nepřišlo taky nic, takže jsem z toho trochu zklamanej... :-( . Když si přečtu klasickou větičku, že účet bude okolo 1.října automaticky obnoven, tak tomu moc nerozumím... :? !
Pri vyplňovaní údajov pred platbou ked zadám štát tak mi k tým 115 dolárom prihodí ešte dalších 22 ako daň a vychádza to na 137 teda.. pre čechúňov je to dokonca ešte viac.. Možno kvôli tomu vám strhlo 90 miesto 75 to by mohla byť tá daň :hmm: . Inak mne tiež žiadny mail neprišiel a 140 sa mi zato dávať nechce, ale naštastie aj brat je fanda a 50/50 tá cena nie je tak hrozná :?
Mail mi přišel, stálo tam 75 babek, nicméně také upozornění, že tentokrát je to cena bez daně a v tom je ten problém, protože na nákup zboží s hodnotou vyšší než 22 éček se už vztahuje 21% DPH, tedy 15 dolarů.

Loni to strhávali 5 plateb po 15 USD, takže proto se na jednotlivé platby asi nevztahovala daň a nejspíš to nebylo úplně košéř, proto to chtějí letos naráz.
Ja som to mal predplatené asi 3 sezony a ajtak mi žiadny mail neprišiel a musel som zaplatiť 128E :bitka3:
Oni museli udělat asi nějakej řez a bylo jen o štěstí, jestli se bývalý předplatitel dostal do mail listu nebo ne. :giggle: Já už rozkličoval, že jsem teda platil 75 + daň, zaplaťpánbůh že mi mail přišel. :hop:
40e je riadny rozdiel, chujovia v tom majú bordel.. ked sa to bude opakovať aj o rok tak vážne zvážim HS ked ich nezrušia dovtedy..
Že furt máte nervy to GCL řešit.

Zlatý HS.
Minulý rok to bolo za 80e na celý rok, mám aj xbox tak sme sledovali dvaja naraz z jedneho účtu, s kvalitou som tiež nikdy problém nemal.. takže až doteraz som bol s nimi úplne spokojný
Hlavně letos už klukům nejde, aby sledovali najednou, takže pro nás šetřílky další velké mínus ;) Hockeystream jde sledovat ve více lidech najednou ??
neis píše:Hockeystream jde sledovat ve více lidech najednou ??
:yes: HS to asi teda nepovoluje, ale dá se to moc lehce obechcat.
neis píše:Hlavně letos už klukům nejde, aby sledovali najednou, takže pro nás šetřílky další velké mínus ;) Hockeystream jde sledovat ve více lidech najednou ??
počkej jak nejde? oon už to někdo zkoušel?
Jo, prý je to vyhazuje když se logne druhý... HS teda šlape pro více lidí najednou nějakou fintu jo?
Ale GLC má aj NHL Vault, plná prdel super historických zápasov :slintac:

A multiplatformne to stále ide sledovať 2 naraz, 2 pc nešli ani predtým ale PC + mobil alebo Xbox ešte ide, zatial odskúšaný len mobil ale určite pôjde aj xbox..
Rád bych tedy přešel na Hockeystream ale nejde se tam jako nový uživatel zaregistrovat.
peky6 píše:Rád bych tedy přešel na Hockeystream ale nejde se tam jako nový uživatel zaregistrovat.
http://www.hokejforum.com/gamecenter-li ... ml#p401442" onclick="window.open(this.href);return false;
Já ještě pořád čekám, těch 115 + daň se mi platit nechce teda. Mail nepřišel, na můj mail neodpovídají,m hlacně, že to bude prý as soon as possible. Mrdky podělaný fakt. První den NHL za náma a já bez GCL :x
Ohlund píše:Ale GLC má aj NHL Vault, plná prdel super historických zápasov :slintac:

A multiplatformne to stále ide sledovať 2 naraz, 2 pc nešli ani predtým ale PC + mobil alebo Xbox ešte ide, zatial odskúšaný len mobil ale určite pôjde aj xbox..
Slo na jednej IP. To ze si to doma pustis naraz z pc a mobilu je pohoda ale jak sa ti naloguje kamarat odniekadial tak nazdar
tomasinho píše:Já ještě pořád čekám, těch 115 + daň se mi platit nechce teda. Mail nepřišel, na můj mail neodpovídají,m hlacně, že to bude prý as soon as possible. Mrdky podělaný fakt. První den NHL za náma a já bez GCL :x
Jsem na tom naprosto stejně a to mi ještě předevčírem přišel od nich mail, že: Live game broadcasts will become available starting on the first night of the regular season, October 7th. A samozřejmě nic, tak jim dnes píšu znovu :x !
S velkou pravdepodobnostou vam ani neodpisu...... ze sa na tych komediantov nevyprdnete...
Finch182 píše:
Ohlund píše:Ale GLC má aj NHL Vault, plná prdel super historických zápasov :slintac:

A multiplatformne to stále ide sledovať 2 naraz, 2 pc nešli ani predtým ale PC + mobil alebo Xbox ešte ide, zatial odskúšaný len mobil ale určite pôjde aj xbox..
Slo na jednej IP. To ze si to doma pustis naraz z pc a mobilu je pohoda ale jak sa ti naloguje kamarat odniekadial tak nazdar
Včera som pozeral Canucks ja z noťasu a Leo z mobilu z rovnakého účtu..
mna minulu sezonu arek z mobilu aj ps 4 kickol par krat
Chápu správně, že obnovitelé, kterým se dosud žádná platba nestrhla, mají GCL nefunkční? Mně se také zatím nic nestrhlo, ale funguje mi to, ráno jsem koukal na Kings live. Já tedy stížnosti psát zatím nebudu :roll:
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO