Gamecenter Live

Všetko možné ohľadom zámorskej NHL.
Akcionár
Obrázok užívateľa

Gamecenter Live

Poslaťod Getzo5 » Sob Aug 20, 2011 5:42 pm

Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež asi aj Steven.

Tento rok by som do toho šiel aj ja, ale skôr s midem, aby sa nám príliš nekryli zápasy i keď na COL mám zväćša dvojhodinový odstup a zvyknutý som pozerať aj cez free feeds.

Vec dohody, ale ak sa nenájde nikto lepší, ja by som do toho s tebou určite šiel. Dám vedieť včas.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Re: ESPN Player/ESPN 360 - Ako usetrit?

Poslaťod mt-svk » Sob Aug 20, 2011 5:51 pm

Tak o ESPN player mam zaujem, ale iba o zapasy Columbusu a Ottawy (prednostne Columbusu). No a kedze mne budu viac vyhovovat zaznamy, mohla by som sa mozno dohodnut, kedze priame prenosy by ste si mohli bez potiazi z mojej strany aj keby zapasy prebiehali subezne.
Naposledy upravil mt-svk dňa Sob Aug 20, 2011 5:53 pm, celkovo upravené 1 krát

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mt-svk » Sob Aug 20, 2011 5:56 pm

Dado píše:
mt-svk píše:Tak o ESPN player mam zaujem, ale iba o zapasy Columbusu a Ottawy (prednostne Columbusu). No a kedze mne budu viac vyhovovat zaznamy, mohla by som sa mozno dohodnut.

V tom pripade sa mozme kludne dohodnut aj traja, ked preferujes zaznamy. Najlepsie by bolo, keby si si teraz pozrela rozpisy zapasov Columbusu i Ottawy a dala vediet, ktore zapasy by si chcela pozerat live.

Ja nemusim silou mocou pozerat live, dokazem sa prisposobit :) A ak live, tak v piatok, sobotu, alebo v den ked si nasledne mozem pospat. Ale to nie je podmienka, prisposobim sa vam, zase az taky fanatik nie som :)

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mt-svk » Sob Aug 20, 2011 6:00 pm

Ano, ak by sa nahodou nieco zmenilo, dam vediet. Aj ja bude rada, ze usetrim :) Potom daj vediet ako ti zaplatit.

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nabby » Sob Aug 20, 2011 7:01 pm

Getzo5 píše:Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež asi aj Steven.

Tento rok by som do toho šiel aj ja, ale skôr s midem, aby sa nám príliš nekryli zápasy i keď na COL mám zväćša dvojhodinový odstup a zvyknutý som pozerať aj cez free feeds.

Vec dohody, ale ak sa nenájde nikto lepší, ja by som do toho s tebou určite šiel. Dám vedieť včas.

Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Sob Aug 20, 2011 7:06 pm

mide16 píše:Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
:? nám dvom myslíš, že? (neviem, možno nepriamo oslovuješ Dada, aj to sa mi už na message boarde stalo :D)

Ako som povedal Dadovi, počkám ešte čo Ohlund, leo, Lukas či sidney. Z niekým od vás by to fakt malo zmysel.

Stabilný hráč
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nabby » Sob Aug 20, 2011 7:08 pm

Getzo5 píše:
mide16 píše:Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
:? nám dvom myslíš, že? (neviem, možno nepriamo oslovuješ Dada, aj to sa mi už na message boarde stalo :D)

Ako som povedal Dadovi, počkám ešte čo Ohlund, leo, Lukas či sidney. Z niekým od vás by to fakt malo zmysel.

hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Sob Aug 20, 2011 7:11 pm

mide16 píše:hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
No veď to. So mnou by to mal vziať niekto kto má na saláme. :D Nemám problém ísť ani 60:40 aby to bolo fér. Inak cena ak sa nemýlim je 80 ak to berieš v určitom časovom okne (nejsom istý), takže ako Dado píše v druhom odstavci, ak dvaja, tak 40 eur.

Opora tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin83 » Sob Aug 20, 2011 8:50 pm

Aj ja bych s kymkoliv do toho sel, ak klapnou osobní záležitosti, od 1.září bych to věděl najisto.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mt-svk » Sob Aug 20, 2011 11:06 pm

Getzo5 píše:
mide16 píše:hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
No veď to. So mnou by to mal vziať niekto kto má na saláme. :D Nemám problém ísť ani 60:40 aby to bolo fér. Inak cena ak sa nemýlim je 80 ak to berieš v určitom časovom okne (nejsom istý), takže ako Dado píše v druhom odstavci, ak dvaja, tak 40 eur.

To by som bola ideal, kedze priame prenosy by si mal fakticky iste, pretoze ja uprednostnujem spanok :D

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Sob Aug 20, 2011 11:08 pm

mt-svk píše:To by som bola ideal, kedze priame prenosy by si mal fakticky iste, pretoze ja uprednostnujem spanok :D
:giggle: tak uvidíme, veď sa tu nejako medzi sebou dohodneme. Otázka času. :D

Administrátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod cepi » Pon Aug 22, 2011 8:45 pm

Getzo5 píše:Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež

tak je :) s Wildom takto potiahneme uz 3 sezonu :serus: a :thumbsup: on riesi svoj zapadny cas, ja vychodny, takze casova kolizia nehrozi, preto ak, oplati sa dohodnut s userom, ktory fandi timu z opacnej konferencie
ale ani v ramci zaznamu nebol ziaden problem a ja osobne som zaznamy vyuzival dost casto

viac o ESPN v topicu :arrow: viewtopic.php?p=207719#p207719
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Str Aug 24, 2011 2:41 pm

Jo vypada to, ze ESPN s NHL konci :hroza: :bye2: :fnuk: :plac:
Prava pro Evropu koupil nekdo jinej.
Ale NHL by v Evrope byt dostupna mela byt, jeste se uvidi kde a jak...
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Str Aug 24, 2011 6:41 pm

Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:

Kapitán tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod ThrashersFan » Str Aug 24, 2011 7:03 pm

Getzo5 píše:Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:
Nebolo zas Center Ice blokované pre Európu ako ESPN pre NA? Len tipujem, ale častokrát sa hovorilo, že ESPN je alternatíva Center Iceu pre Európanov...
Obrana vyhrává tituly ale nesmí se to přehánět.
–– Abraham Lincoln

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Str Aug 24, 2011 7:36 pm

ThrashersFan píše:
Getzo5 píše:Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:
Nebolo zas Center Ice blokované pre Európu ako ESPN pre NA? Len tipujem, ale častokrát sa hovorilo, že ESPN je alternatíva Center Iceu pre Európanov...
No veď presne to som (dosť nešikovne, priznávam) povedal.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mt-svk » Pia Aug 26, 2011 8:59 am

Nie som v tomto zbehla, poznam jedine ESPN player, dali by ste mi potom vediet kto bude prenasat NHL? Diky. Samozrejme, ak to bude mozne, dohoda o deleni by platila (ak budu zaznamy).

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Pon Sep 05, 2011 11:54 am

Podle poslednich zprav a mnoha zdroju http://hfboards.com/showthread.php?t=943727&page=4 bude tuto sezonu NHL Game Center pro cely svet.
Registrace pry zacne koncem zari..

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Getzo5 » Pon Sep 05, 2011 1:36 pm

AndyF píše:Podle poslednich zprav a mnoha zdroju http://hfboards.com/showthread.php?t=943727&page=4 bude tuto sezonu NHL Game Center pro cely svet.
Registrace pry zacne koncem zari..
Takže som mal znova pravdu? :cinka: heh :D

Hviezda tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod habs » Pon Sep 05, 2011 11:29 pm

O ESPN playeru jsem to už také četl, velká škoda - ale jestli tedy přijde adekvátní náhrada v podobě NHL Game Center, tak potom ano... Jinak už loni jsem zkoušel na přípravné zápasy portál http://www.hockeystreams.com, běží tam samozřejmě celá sezóna, je to o něco levnější než espn player, ale řekl bych, že kvalita je malinko horší.

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod neis » Uto Sep 06, 2011 6:22 am

Tak to je bomba, protože gamecenter má i parádní aplikaci na mobil, kde je naproto vše, co fans hokeje potřebuje a ještě se tam dá dívat live na zápasy. Viva smartphones :clap:

Hviezda tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod habs » Uto Sep 06, 2011 1:13 pm

Dado píše:Napisal som o tom aj taku info spravu na Eurolanche: http://eurolanche.com/article.php?id=167

KAZDOPADNE JE TO BOMBA!

Pěkný článeček, zajímavé a důležité informace :thumbsup: . Víc než zrušení espn playeru mě mrzí i odsun NHL ze satelitní podoby ESPN America :verysad: - bylo tam každý den asi hodinové shrnutí všech zápasů předchozího dne apod. Takhle tedy budeme odkázáni jen na připojení přes internet, i když NHL Game Center bude nejspíš hodně kvalitní.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Uto Sep 06, 2011 2:50 pm

neis píše:Tak to je bomba, protože gamecenter má i parádní aplikaci na mobil, kde je naproto vše, co fans hokeje potřebuje a ještě se tam dá dívat live na zápasy. Viva smartphones :clap:

Jde to i na slabsi verze, co nedaj flash?

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod neis » Uto Sep 06, 2011 3:14 pm

No vidíš to, jám mám tak cpu ARMv6 kde flash nativně nějde, ale třeba ve Skyfire funguje bezproblému, takže záleží jak bude vychytaný samotný program..

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mitch » Uto Sep 06, 2011 5:05 pm

habs píše:
Dado píše:Napisal som o tom aj taku info spravu na Eurolanche: http://eurolanche.com/article.php?id=167

KAZDOPADNE JE TO BOMBA!

Pěkný článeček, zajímavé a důležité informace :thumbsup: . Víc než zrušení espn playeru mě mrzí i odsun NHL ze satelitní podoby ESPN America :verysad: - bylo tam každý den asi hodinové shrnutí všech zápasů předchozího dne apod. Takhle tedy budeme odkázáni jen na připojení přes internet, i když NHL Game Center bude nejspíš hodně kvalitní.

Coze?? Ono nebude NHL ani na espn america??? :-O
Great save by Teplicky!

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný