Gamecenter Live

Všetko možné ohľadom zámorskej NHL.
Akcionár
Obrázok užívateľa

Re: GAMECENTER LIVE

Poslaťod Redy » Pia Feb 05, 2016 6:56 pm

ne :?

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod Finch182 » Pia Feb 05, 2016 8:02 pm

obavam sa najhorsieho....
Obrázok

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Selly8 » Sob Feb 06, 2016 4:06 am

to si delate prdel, tak muzu jit zase chrapat :crybaby:

Hviezda tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Parda » Sob Feb 06, 2016 4:16 pm

Mike715 píše:Tak například tady se na góly podívat dá: https://www.nhl.com/gamecenter/buf-vs-mtl/2016/02/03/2015020756#game=2015020756,game_state=final. Hity a zákroky zatím hledám marně :-D

Jasně, v menu Gamencenter, to ale zase musíš z Video jít na Gamecneter a pak zpátky. U starého modelu sis mohl vybírat, co přesně chceš vidět znovu, to u nového nejde. A co je taky velké mínus, nebo jsem to nenašel, že nejdou sestřihy hledat do minulosti z doby před faceliftem stránek. Plusem je ovšem parádní kvalita sestřihů.
FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!!

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Pasha » Sob Feb 06, 2016 11:50 pm

Hento nenazývam zostrihmi, 3:30 recap väčšinou iba s gólmi, prípadne najväčšie spálené tutovky...highlight si predstavujem trošku inak a nie takúto paródiu :wink2:

Hviezda tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Parda » Ned Feb 07, 2016 1:20 am

Pasha píše:Hento nenazývam zostrihmi, 3:30 recap väčšinou iba s gólmi, prípadne najväčšie spálené tutovky...highlight si predstavujem trošku inak a nie takúto paródiu :wink2:

No jo, to máš totiž Game highlights. Sestřih v délce jak býval se ted jmenuje Extended highlights. Je to v té nabídce Video dole. Jen mě pořád štve, že si tam nejde nějakou tu akci pustit znova a že se asi nedostaneme do sestřihů rok dva zpět :slap:
FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!! FIRE BERGEVIN!!!

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Pasha » Ned Feb 07, 2016 1:39 am

Aha, vďaka, práve som našiel :giggle: :thumbsup: V tom prípade všetko v poriadku.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Skorpion » Ned Feb 07, 2016 12:00 pm

tie 10-minutove zostrihy uz nie su vobec?

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod Finch182 » Str Feb 10, 2016 9:52 am

Nasrany som hned od rana. Posrana nhl.tv mi uz zrazu ukazuje, ze nemam active subscriptions a nech zaplatim. V sobotu som zaplatil a normalne pozeral az do dnes. Nejde mi to ani na konzole ani na mobile, vsade mi pise ze nemam zaplatene a v ibankingu jasne vidim, ze prachy sa davno strhli.

Co je toto ku*va za posranu hovadinu garry? :nechutne: :grc: :ho*no:
Obrázok

Kapitán tímu

Poslaťod XruC » Štv Feb 11, 2016 11:23 am

Neviete kde by sa dalo pozerat nhl zapasy zo zaznamu? Aj za platbu (okrem nhl.tv) Diky hosi

Opora tímu
On-line
Obrázok užívateľa

Poslaťod FLYERS FAN » Štv Feb 11, 2016 12:38 pm

Akcionár
On-line
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Ned Feb 14, 2016 9:37 am

Uz blokujou ty hajlajty.. Curaci.. To fakt neni mozny.. Neuvidej ode me uz ani ctvrtak.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Hlásateľ v aréne
Obrázok užívateľa

Poslaťod MinonkySK » Ned Feb 14, 2016 9:53 am

AndyF píše:Uz blokujou ty hajlajty.. Curaci.. To fakt neni mozny.. Neuvidej ode me uz ani ctvrtak.

Nechápem tu logiku :hroza:
Veď to je pre nich reklama, a človek má za to platiť ? :fucker2:

Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rono » Uto Feb 16, 2016 9:01 am

Nevím, možná už to tu bylo, ale týden jsem tu nebyl pořádně...

www.nhlplay.com highlights zase frčí. :good:

Kapitán tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Anger » Ned Feb 21, 2016 10:17 pm

nahodou nevite nekdo o strance ktera by mela sestrih zapasu neco jako tohle ? https://www.youtube.com/watch?v=AdXeBBoD8OI

To nhlplay vypada docela dobre ale je to horsi kvalita a sestrih je tak 5 minut :)

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Pasha » Ned Feb 21, 2016 11:50 pm

Čo máte stále s tými zostrihmi? Na nhl.com v zložke video/condensed games sú v pohode zostrihy :good:

Tréner
Obrázok užívateľa

Poslaťod Finch182 » Pia Feb 26, 2016 3:13 pm

Chce niekto za discount pristup na nhl.tv do konca sezony? Ja som odpiskal sezonu a dva tyzdne to nelogol a ani neplanujem, mozno uz kuknem iba par zapasov v dobrom case ale aj to preferujem nohu tv ak davaju
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod WildCelt » Sob Feb 27, 2016 3:17 pm

no fantazia, uz minuly zapas ked som pozeral nazivo sa uzasna nhltv doje*ala a teraz v polovici zapasu zo zaznamu prenos padol a teraz sa mam akoze po 10 sekund preklikavat tam kde som bol vy ko*oti je*nuti, do pi*e aj s pojebanou nhltv, mozem j***t nhl aj s vasou prijebanou tv, ku*va, padnutim hockeystreams asi u mna padla aj nhl, sak ma roz*ebe ak sa mi ma toto stat pri pozerani playoff niekedy v predlzeni...

ku*vy

2 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod honziss » Sob Feb 27, 2016 5:16 pm

Já teda fakt nerozumím těm nářkům tady. NHL.tv je naprosto skvělá věc, která ještě má svoje mouchy, ale ty věřím, že časem vyladí.

Využívám k sledování appku na Xboxu, kde se dají vypnout veškeré výsledky a tabulky, což mi dává 100% jistotu, že si nevyspoiluju výsledek, když se dívám na záznam (což využívám nejvíce). Appka je navíc jednoduchá a přehledná. Ideální stav.
Kvalita živého přenosu je fantastická, nikdy jsem se na hokej v takové kvalitě neměl šanci dívat. Zápasy se mi nesekají. Velmi oceňuju, že z přenosů úplně zmizely reklamy.

Co mě malinko štve je, že v záznamech nejsou vystřiženy přestávky a tak musím ručně přetočit přenos (ale rozhodně nemusím klikat po 10 sekundách - i na PC jde jednoduše kliknout na lištu a dostat se v přenosu tam, kde jsem skončil).

Ale jinak jsem spokojený. Pořád to opakuju a napíšu to i tady - problém je v očekávání. Mám pocit, jak by někteří od první sekundy spuštění NHL.tv čekali, že to bude perpetum mobile. Když vám tam něco vadí, tak napište na helpdesk vývojářům svůj feedback místo blití tady o tom, jak končíte s NHL a nadávání na to, že došlo k zrušení nelegálních hockeystreams atd.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Redy » Sob Feb 27, 2016 5:41 pm

Nebyt skvele aplikace na PS4 (kvuli ktere si musite udelat US ucet), tak bych po zruseni hockeystreams uz taky nemel na sledovani nhl.tv pres prohlizec nervy...

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod WildCelt » Ned Feb 28, 2016 3:52 pm

mal som NFL, NBA, MLB, HBO, ESPN, PREMIER a x dalsich, ale ziadne problemy, len drobnosti, ale NHL to su vzdy problemy, teda len s oficialnou sluzbou, HS bolo vo vsetkom lepsie, no co uz :spank: ale ved hej, ved to funguje len nejakych 10 rokov, oni to raz doladia, treba byt trpezlivy :lol2:

AndyF označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Akcionár
On-line
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Ned Feb 28, 2016 3:59 pm

Souhlasim s Wildou.. Jednou jsem si koupil MLB.TV a to byl mazec.. Napriklad to bylo fakticky realtime.. Na druhou stranu je jasny, ze hokej svou dynamicnosti je daleko narocnejsi na datovej tok.. Ale to by na to priserny zpozdeni, co to jeste nedavno melo, nemelo mit vliv. Predpokladam, ze se to nezmenilo.
Mimochodem, rada, at si stezuju vyvojarum, to je fakt absurdita. Jako neabonent to prece nemuzu, a platit za sluzbu, abych si mohl pak stezovat, to je taky vyborny. proste Hlava XX.. :giggle:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Roztlieskavač
Obrázok užívateľa

Poslaťod mirak2 » Ned Feb 28, 2016 7:55 pm

Pasha píše:Čo máte stále s tými zostrihmi? Na nhl.com v zložke video/condensed games sú v pohode zostrihy :good:
dakujem ti, netusim ako som si mal domysliet, ze nieco take existuje, ked to predtym bolo k dispozicii v podstate zo zapasovej obrazovky...
a cez novu appku na androide sa k tomu doklikam ako? bez toho aby som mal spoilery. btw ked si na appke vypnem spoilery, tak si v defaultnom list view mozem akurat pozriet zoznam zapasov. nic take ako tuknut na nieco nefunguje. musim prepnut na card view a vtedy prejst na Wrap zapasu. mam chut vrazdit, skvely user experience.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Pasha » Ned Feb 28, 2016 8:24 pm

Nemusíš ísť cez appku, stačí ísť cez prehliadač a v pohode sa k tomu dostaneš cez ten postup, aký som napísal. Často si nádherne pozerám v posteli nočné zostrihy, ani veľký PC nemusím štartovať. Bez problémov si dáš aj na celú obrazovku na mobile :)

mirak2 označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Opora tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Logan » Štv Mar 31, 2016 6:51 am

Obrázok

Co je sakra tohle? to je podruhý co se mi t objevilo uprostřed zápasu ... poprvý too bylo v prodloužení zápasu s Busem, to jsem to ani neřešil protože jsem stejně byl znechucenej, ale dneska na konci 2. třetiny proti Caps mě to sere a jakože dost .... ví někdo? díky
Obrázok

tomasinho označil, že tento príspevok u neho skóroval.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný