Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nějaký volný parťák do tandemu ke koupi? :-P
Daji se sledovat vsechny zapasy? /i ty ktere bezi v lokalni tv? - nekde sem cetl, ze mel nekdo problem s tim, ze pres GCL mu neslo koukat na zapas, tkery bezel v lokalni tv (ale byl to nekdo ze skandinavie tusim, tak me zajima jestli je tento problem i u nas)/
pitak píše:Daji se sledovat vsechny zapasy? /i ty ktere bezi v lokalni tv? - nekde sem cetl, ze mel nekdo problem s tim, ze pres GCL mu neslo koukat na zapas, tkery bezel v lokalni tv (ale byl to nekdo ze skandinavie tusim, tak me zajima jestli je tento problem i u nas)/
Vim, ze tenhle problem maji v USA/Kanade, tam jim nejde i vetsina PO zapasu, ale v Evrope jsem o tom neslysel. :hmm: Loni mi kazdopadne bezely vsechny zapasy.
Heny píše:Nějaký volný parťák do tandemu ke koupi? :-P
ja by aj bol, ale my potrebujeme do tandemu skor niekoho z vychodnej konf.. :neviem:
+ snad muj posledni hloupy dotaz - v cene tech 50 babek je i playoff? :)
pitak píše:+ snad muj posledni hloupy dotaz - v cene tech 50 babek je i playoff? :)
Ano.

Mimochodem v patek bude spustena Xbox360 aplikace GCL. Jsem na na ni hodne zvedavej. PS3 obdoba, ktera uz bezi vice let, byla dost kritizovana za caste lagovani a nevim jestli uz to vychytali. Uvidime jestli to bude na X360 lepsi. :hmm:
Ja som do tandemu voľný, ale najprv preferujem niekoho z LA/SJS/ANA/VAN, aby tých kolízií bolo čo najmenej i keď tento rok toho naživo zas toľko sledovať nebudem.

Ozvite sa cez PM :!:

P.S.: najlepšie niekto s PayPal účtom, čo už platbu vykonával. :wink2:
Ja si to určite objednám tento týždeň. Budem sledovať hlavne zápasy Canucks takže ten acc bude dosť často k dispozícii a kludne by som dovolil 1-2 fandom z východu to používať. Mne v minulej sezone takýmto spôsobom velmi pomohol Baffy, tak preto by som to takýmto spôsobom posunul dalej.
ahoj,

chci se zeptat...má tady někdo zaplaceno nhl gamecenter live? Jaké s tím máte zkušenosti?
Hlavně mi jde o to jestli to funguje stejně jako NFL Gamepass tzn. možnost sledovat jakýkoliv zápas live, po skončení hned dostupné ke sledování z archivu nebo jsou dostupné jen nějaké vybrané zápasy?

předem díky za odpověď.
Procti si tohle: http://www.hokejforum.com/gamecenter-live-t7700.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Snad tam najdes odpoved na svoje otazky. Davej nicmene pozor na datum prispevku...
Ahoj chlapci,
můžete mi prosím někdo, kdo s tím již máte zkušenosti, popsat jak je to s tím automatickým prodloužením předplatného? To jako, když si teď zaplatím sezónu, tak v říjnu, než začne další, mi strhnou peníze z účtu a předplatné se prodlouží automaticky? I když nebudu chtít...U toho jsem se zasekl při objednávce, protože se mi to moc nelíbí.
Bob 24 píše:Ahoj chlapci,
můžete mi prosím někdo, kdo s tím již máte zkušenosti, popsat jak je to s tím automatickým prodloužením předplatného? To jako, když si teď zaplatím sezónu, tak v říjnu, než začne další, mi strhnou peníze z účtu a předplatné se prodlouží automaticky? I když nebudu chtít...U toho jsem se zasekl při objednávce, protože se mi to moc nelíbí.
Je to tak. Pokud to nebudes dalsi sezonu chtit, musis to zrusit
AndyF píše:
Bob 24 píše:Ahoj chlapci,
můžete mi prosím někdo, kdo s tím již máte zkušenosti, popsat jak je to s tím automatickým prodloužením předplatného? To jako, když si teď zaplatím sezónu, tak v říjnu, než začne další, mi strhnou peníze z účtu a předplatné se prodlouží automaticky? I když nebudu chtít...U toho jsem se zasekl při objednávce, protože se mi to moc nelíbí.
Je to tak. Pokud to nebudes dalsi sezonu chtit, musis to zrusit
Díky za bleskovou odpověď. Bylo tam uvedeno telefonní číslo kde se to může zrušit, ale volat někam do ameriky se mi fakt nechce. Jsou i jiné možnosti zrušení? Zajímalo by mě jestli už to někdo zkoušel rušit.
Bob 24 píše: Díky za bleskovou odpověď. Bylo tam uvedeno telefonní číslo kde se to může zrušit, ale volat někam do ameriky se mi fakt nechce. Jsou i jiné možnosti zrušení? Zajímalo by mě jestli už to někdo zkoušel rušit.
Redy http://www.hokejforum.com/member/Redy/" onclick="window.open(this.href);return false; se nejak pokousel s nima komuniokovat kdyz mu to odecitalo platbu 2x. Tak snad bude vedet
Bob 24 píše:
AndyF píše:
Bob 24 píše:Ahoj chlapci,
můžete mi prosím někdo, kdo s tím již máte zkušenosti, popsat jak je to s tím automatickým prodloužením předplatného? To jako, když si teď zaplatím sezónu, tak v říjnu, než začne další, mi strhnou peníze z účtu a předplatné se prodlouží automaticky? I když nebudu chtít...U toho jsem se zasekl při objednávce, protože se mi to moc nelíbí.
Je to tak. Pokud to nebudes dalsi sezonu chtit, musis to zrusit
Díky za bleskovou odpověď. Bylo tam uvedeno telefonní číslo kde se to může zrušit, ale volat někam do ameriky se mi fakt nechce. Jsou i jiné možnosti zrušení? Zajímalo by mě jestli už to někdo zkoušel rušit.
V case internetu volam ja napriklad do USA lacnejsie ako na Slovensku... 1,9 centa za minutu. Skype premium.
Sunbeam píše: V case internetu volam ja napriklad do USA lacnejsie ako na Slovensku... 1,9 centa za minutu. Skype premium.
Kazdej nemluvi takovou brilantni anglictinou, jako ty... :nono:
AndyF píše:Procti si tohle: http://www.hokejforum.com/gamecenter-live-t7700.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Snad tam najdes odpoved na svoje otazky. Davej nicmene pozor na datum prispevku...
děkuji

ale jen pro jistotu...zápasy běží live teda všechny jo? abych to nekoupil a pak se nedivil že mám live na výběr z pár zápasů a devils nikde :)
Dev.iL píše: děkuji

ale jen pro jistotu...zápasy běží live teda všechny jo? abych to nekoupil a pak se nedivil že mám live na výběr z pár zápasů a devils nikde :)
Vsechny
Tak jsem předplatné na sezónu nakonec zacáloval a holt to budu řešit v říjnu. Nejde o účet za telefon do ameriky, ale jazyková bariéra tu je, takovej machr nejsem, abych si to případně vyřídil sám.
Bob 24 píše:Tak jsem předplatné na sezónu nakonec zacáloval a holt to budu řešit v říjnu. Nejde o účet za telefon do ameriky, ale jazyková bariéra tu je, takovej machr nejsem, abych si to případně vyřídil sám.
Myslim, ze bude stacit se s nimi dohodnout pres mail. Proste jim pristi rok treba v zari napsat, ze nemas zajem automaticky prodlouzit. Jsou ochotni a vetsinou odepisuji do par minut.

Ja mel loni trochu jiny problem: vybral jsem si jako zpusob platby automaticke mesicni splatky, prvni splatka bez problemu, ale po mesici me odstrihli s tim, ze moje banka znemoznuje automaticke strhnuti dalsi splatky. Sel jsem tedy do banky a tam mi zas rekli, ze chyba je na strane USA. Nakonec jsme se s GCL po mailu dohodli, ze jim to tedy zaplatim jednorazove cele a oni mi na ucet poslali zpatky tu prvni splatku.

Pro klid duse bych jim ale byt tebou ted napsal jestli bude stacit ten mail. :wink:
Redy píše:
Bob 24 píše:Tak jsem předplatné na sezónu nakonec zacáloval a holt to budu řešit v říjnu. Nejde o účet za telefon do ameriky, ale jazyková bariéra tu je, takovej machr nejsem, abych si to případně vyřídil sám.
Myslim, ze bude stacit se s nimi dohodnout pres mail. Proste jim pristi rok treba v zari napsat, ze nemas zajem automaticky prodlouzit. Jsou ochotni a vetsinou odepisuji do par minut.

Ja mel loni trochu jiny problem: vybral jsem si jako zpusob platby automaticke mesicni splatky, prvni splatka bez problemu, ale po mesici me odstrihli s tim, ze moje banka znemoznuje automaticke strhnuti dalsi splatky. Sel jsem tedy do banky a tam mi zas rekli, ze chyba je na strane USA. Nakonec jsme se s GCL po mailu dohodli, ze jim to tedy zaplatim jednorazove cele a oni mi na ucet poslali zpatky tu prvni splatku.

Pro klid duse bych jim ale byt tebou ted napsal jestli bude stacit ten mail. :wink:
No teď to mám zaplacený, tak uvidím na podzim jak se rozhodnu. Je dost pravděpodobný, že to prodloužím, ale stát se může cokoliv (třeba stěhování, práce, narodí se mi trojčata :roll: ) a pak to nebudu moct využívat. Každopádně díky za radu, ten mail se mi líbí mnohem víc než telefonování :)
Bob 24 píše:... narodí se mi trojčata :roll: ...
Nechci te stresovat, ale mas-li v planu na podzim trojcata, je nejvyssi cas zadelat na testo... :wink2:
AndyF píše:
Bob 24 píše:... narodí se mi trojčata :roll: ...
Nechci te stresovat, ale mas-li v planu na podzim trojcata, je nejvyssi cas zadelat na testo... :wink2:
Dobrá poznámka. Jdu na to :yes:
Chlapci, jak je to s těmi zápasy co vysílá narodní televize v USA, např. NBC. Něco jsem vyčetl, že takové zápasy nejsou k dispozici na Gamecenter LIVE. Je to skutečně tak? Nebo se to týká jenom USA.
Bob 24 píše:Chlapci, jak je to s těmi zápasy co vysílá narodní televize v USA, např. NBC. Něco jsem vyčetl, že takové zápasy nejsou k dispozici na Gamecenter LIVE. Je to skutečně tak? Nebo se to týká jenom USA.
Za celejch pet let jsem nemel jedinej zapas, co by nebyl kvuli pravum k dispozici..
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG