Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Našel by se někdo ideálně ze západu, kdo ještě uvažuje o koupí gamecenter live na půl nebo na třetiny? Uvidím, ještě jaké budou streamy, sice mi na live sledování moc nevychází, ale může mě dožrat, když už kvůli hokeji stanu a pak nejdou streamy :evil:
tak už jsem do toho skočil taky a je to bomba,hned jsem se díval na Detroit s Hawks ve 3000kbps :clap:
jede mi to i na mobilu celkem slušně... (SE Xperia NEO) :wave: :oslava:

tak přes Android market jsem stáhl aplikaci NHLGamecenter premium,ale zatím se mi u videa podařilo
rozjet jen highlights,ale přes prohlížeč (original od SonyEricssonu nebo Skyfire,které podporují flash10),
mi to jede parádně,na mobilu dávám bitrate 800kbps a to Xperia ještě zvládá v pohodě a obraz je :good: :oslava:
Jezis o cem lidi furt premejslite? To fakt nenajdete 350 Kc, resp nejakejch 15€ ? Tak holt jednou mesicne nepudete chlastat :hroza:
habs píše:
mitch píše:doprdele sakra kurvadrat a tak rano som vstaval a zapal ranne spravy espn kde boli zostrihy z nocnych zapasov nfl, nhl, nba, atd
Zůstane ti prozatím jistě asi jen ta NFL, když NBA jde do výluky a NHL nebude kvůli právům... Jo, ještě baseball.

tak aspon mala dobra sprava je ze na ESPN America (tv kanal) bude hokej v rannych spravach. Dnes rano po vsetkom tom basebole na konci davali zostrih CHI-DET a videl som Marianov gol.

UVidime co priame prenosy na ESPN America. Predsa len je lockout NBA, futbal sa skonci v januari a hra sa len v nedelu, baseboll sa skonci dost rychle. NHL by mohli davat.
ked si GCL zapnem, mam scores vzdy zapnute, musim ho vypnut, ale ked si vyberiem zapas zo dna predtym, tak aj tak je tam nizsie vysledok a este raz musim vypnut scores :12: to len mne robi :?: je to tym, ze to sledujem cez inkognito okno google chrome :sad2:

toto ma trosku serie, dobre to bolo na espn player, tak ako aj na NFL ci NBA, len video

ale mozno si zvyknem a budem to este chvalit :ja_neviem:

inak neviem ako cepi, ale ja som za urcitych podmienok ochotny ist aj do trojky :D
WildCelt píše:ked si GCL zapnem, mam scores vzdy zapnute, musim ho vypnut, ale ked si vyberiem zapas zo dna predtym, tak aj tak je tam nizsie vysledok a este raz musim vypnut scores :12: to len mne robi :?: je to tym, ze to sledujem cez inkognito okno google chrome :sad2:
ten vysledok je tam len v ramci "preview" (ako pises po 2 vypnuti zmizne aj z box skore) no pri "watch" vysledok vypnuty, takze pohoda jahoda :)
WildCelt píše:inak neviem ako cepi, ale ja som za urcitych podmienok ochotny ist aj do trojky :D
ak sa to nebude vzajomne 3jkovat - kolidovat, no problem, ale podla mna to zvladneme aj vo 2jke :D

Obrázek :cookies:
pisem za adri snad mi to nebude mat za zle :) vravel som jej, nech to kludne capne sem, ze chalani ak budu vediet, radi poradia, lebo ja :ja_neviem:
adrislovakia píše:Sorry Cepi , ale to gamecenter mi neda spat . Citala som na FB , ze ludia zo Scandinavie maju problem ist na GCL . Ja ten problem nemam , takze som rozmysla :D - moj tel.je registrovany v UK , tak to by nemal byt problem ze som v DK , ci hej ?
adrislovakia píše:Nevies nahodou co je " viaplay " ?
cepi píše:pisem za adri snad mi to nebude mat za zle :) vravel som jej, nech to kludne capne sem, ze chalani ak budu vediet, radi poradia, lebo ja :ja_neviem:
adrislovakia píše:Sorry Cepi , ale to gamecenter mi neda spat . Citala som na FB , ze ludia zo Scandinavie maju problem ist na GCL . Ja ten problem nemam , takze som rozmysla :D - moj tel.je registrovany v UK , tak to by nemal byt problem ze som v DK , ci hej ?
adrislovakia píše:Nevies nahodou co je " viaplay " ?
1. Nejjednodussi je to zkusit,pokud jde o blackout, mel by byt na zaklade aktualni ip adresy dle lokalni televize, pokud zapas dava.
2. strycek Google rika, ze je to seversky sportovni kanal
funguje tam archiv a je dostupny hned po zapase?
archiv mas uz pocas zapasu, si mozes dat relive, je tak :?: :D
Len pozor podla T&C buduci rok sa sluzba automaticky obnovuje. v pripade ze to nebudete chciet buduci rok budete sa musiet sami ozvat.


Annual Auto Renewal - Your subscription will automatically renew annually in conjunction with the start of the NHL regular season approximately the first week of October. To cancel your participation in the automatic renewal program please call Customer Service at 866-210-6349.
mam omrknuty live prenos, i prenos zo zaznamu a jedna velka parada :good: u ESPN som mal problem so zaznamom, castokrat mi to sekalo, potom sa to sice vyriesilo kupou noveho PC, ale aj tak sa to neda porovnavat....zaznam slapal paradne, 3000kb/s resp. Adaptive hovori jasnou recu.....jedine co by som vytkol, neviem, mozno sa to casom upravi, zostriha, je pauza pri reklame....u ESPN to zo zaznamu osekavali, bez tej reklamnej, u GCL hudobnej :D vsuvky
Tá "hudobná vskuvka". :panika: To mám chuť rozj*bať monitor ako po reklame na Sensodyne s Christovou. :giggle: To by fakt mali zmeniť. Prečo vlastne reklamy nie sú? Lebo nie sú zaplatené? Vrámci zmluv by to mohli vyriešiť. Mne fakt reklamy nevadia ani zďaleka tak ako toto nezmyselné okno s hudbou čo lezie na mozog.
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by nekdo nechtel jit na poloviny nebo když tak na tretiny....jdemi o to že se chci kouknout na zaznamy obcas pres den...finančně bych přispel po vzájemně domluvě.
Koukam, ze hudebni vsuvku neresim jenom ja. Prvni den jsem si rikal jaka to je pecka, ale dnes po 5 dnech uz mi z ni zacina hrabat... no neumim si to predstavit nekdy v kvetnu! :D
patricius.s píše:Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by nekdo nechtel jit na poloviny nebo když tak na tretiny....jdemi o to že se chci kouknout na zaznamy obcas pres den...finančně bych přispel po vzájemně domluvě.
Ja si to budem zrejme tak do tyzdna zriadovat. Dolezite je ale, ktoremu timu fandis? Vychod/zapad?
WildCelt píše:archiv mas uz pocas zapasu, si mozes dat relive, je tak :?: :D
Presne tak, ja takhle vcera koukal na Avs. :good:
kajo píše:
patricius.s píše:Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by nekdo nechtel jit na poloviny nebo když tak na tretiny....jdemi o to že se chci kouknout na zaznamy obcas pres den...finančně bych přispel po vzájemně domluvě.
Ja si to budem zrejme tak do tyzdna zriadovat. Dolezite je ale, ktoremu timu fandis? Vychod/zapad?
Vcelku nikomu extra nefandim jen me vic zajima jak si vede Coyotes....ale nechci sledovat vyslovene jejich zapasy....proste chci koukat normalne na zaznamy pres den.V noci asi nekdy po pulnoci snad vubec....samozřejme nechci vedet vysledek....takže by to chtelo mit nastaveny bez vysledku.
patricius.s píše:
kajo píše:
patricius.s píše:Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by nekdo nechtel jit na poloviny nebo když tak na tretiny....jdemi o to že se chci kouknout na zaznamy obcas pres den...finančně bych přispel po vzájemně domluvě.
Ja si to budem zrejme tak do tyzdna zriadovat. Dolezite je ale, ktoremu timu fandis? Vychod/zapad?
Vcelku nikomu extra nefandim jen me vic zajima jak si vede Coyotes....ale nechci sledovat vyslovene jejich zapasy....proste chci koukat normalne na zaznamy pres den.V noci asi nekdy po pulnoci snad vubec....samozřejme nechci vedet vysledek....takže by to chtelo mit nastaveny bez vysledku.
Ahoj všem...

...taky mám vážný zájem o koupi účtu služby NHL GCL. Vůbec by mi nevadilo jít do toho ve třech, ba naopak. Jde mi hlavně o všechny zápasy Avalanche. Více bych využíval live přenosy, než záznamy. Snad se dohodneme.
Taktiež plánujem kupovať účet, pravdepodobne už dnes.. Pokiaľ by mal niekto záujem o share na ZC, tak by sme sa mohli dohodnúť na nejakom prerozdelení. Na play off si to už nie celkom viem predstaviť.. Primárne by som pozeral zápasy Caps, Hawks a prioritne cez prac. týždeň, na víkendy je/by bolo konto takmer nonstop voľné. Pokiaľ by mal niekto záujem, napíšte mi a môžme skúsiť dohodu..
MaJes píše:Taktiež plánujem kupovať účet, pravdepodobne už dnes.. Pokiaľ by mal niekto záujem o share na ZC, tak by sme sa mohli dohodnúť na nejakom prerozdelení. Na play off si to už nie celkom viem predstaviť.. Primárne by som pozeral zápasy Caps, Hawks a prioritne cez prac. týždeň, na víkendy je/by bolo konto takmer nonstop voľné. Pokiaľ by mal niekto záujem, napíšte mi a môžme skúsiť dohodu..
Já bych zájem měl, ale...
MaJes píše:Primárne by som pozeral zápasy Caps, Hawks a prioritne cez prac. týždeň, na víkendy je/by bolo konto takmer nonstop voľné.
...to se mi moc nelíbí. Hlavně ve smyslu toho, kam bys natlačil mých zbývajících 79 zápasů Avs? To Chicago by v tom nadělalo zmatek. Navíc bych určitě chtěl koukat live i přes týden, ne jen o víkendu. Pokud máš nějaký rozumný návrh, jak to vyřešit, sem s ním - případně do osobní pošty.
Ahoj všem...

...taky mám vážný zájem o koupi účtu služby NHL GCL. Vůbec by mi nevadilo jít do toho ve třech, ba naopak. Jde mi hlavně o všechny zápasy Avalanche. Více bych využíval live přenosy, než záznamy. Snad se dohodneme.[/quote]

Ahoj psal sem ti 2x pres sz ale asi to nejde nebo co nevim....mužem jit do toho spolu jen ted nevim jestli chces koukat vic na live prenosy nebo zaznamy protože do zpravy si zas psal že chces koukat na zaznamy..
patricius.s píše:nevim jestli chces koukat vic na live prenosy nebo zaznamy protože do zpravy si zas psal že chces koukat na zaznamy..
Velice se omlouvám, to byl překlep. Více bych využíval live.
patricius.s píše:Ahoj psal sem ti 2x pres sz ale asi to nejde nebo co nevim....mužem jit do toho spolu
Tvé zprávy mi opravdu nepřišli, tudíž se musíme domluvit jinou formou. Návrhy? E-mail, icq...
Ta hudba cez reklamu a prestavky je strasna. Este par zapasov a kupim sluchatka a brokovnicu.
mitch píše:Ta hudba cez reklamu a prestavky je strasna. Este par zapasov a kupim sluchatka a brokovnicu.
Čo takto magické tlačítko "MUTE"? :wink2:
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS