Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

sidney77 píše:Chápu správně, že obnovitelé, kterým se dosud žádná platba nestrhla, mají GCL nefunkční? Mně se také zatím nic nestrhlo, ale funguje mi to, ráno jsem koukal na Kings live. Já tedy stížnosti psát zatím nebudu :roll:
Vidíš to, to jsem nezkoušel :-D
Zkoušel jste tam někdo volat na tu jejich infolinku?
peky6 píše:Zkoušel jste tam někdo volat na tu jejich infolinku?
Ne, protože nevím, kolik by to sebralo peněz. Psal jsem na customer support dotaz. Přišla mi vygenerovaná zpráva, kde mě odkázali na ta čísla (jedno puo US, jedno international) a mail. Na ten mail jsem napsal, napsali, že odpoví o nejdříve to bude možné a furt nic.
skus zavolat cez skype na cislo 0800 ... (ak maju). Je to zdarma, mohlo by to ist.
sidney77 píše:Chápu správně, že obnovitelé, kterým se dosud žádná platba nestrhla, mají GCL nefunkční? Mně se také zatím nic nestrhlo, ale funguje mi to, ráno jsem koukal na Kings live. Já tedy stížnosti psát zatím nebudu :roll:
Chápeš, ale nikdo asi nepochopí můj případ. Jsem obnovitel, přišel mi v září mail, kde mě na automatické obnovení upozornili, ale GCL mi neobnovili, tak jsem musel opener sledovat potupně přes stream, přitom to ještě včera šlo a ze záznamu mě šly vidět preseason zápasy. V noci live to nešlo. Dnes to ale opět jde :neviem: a prachy si nevzali.
Na maily nereagují, tohle fakt nemají pořešené :bitka3:
No a já to ještě zamotám víc, protože dneska večer se mi po přihlášení k mému účtu, kliknutí na zápas a poté na
"Start watching" ukázalo toto:
https://web-secure.nhl.com/enterworkflo ... 0221501000" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak a teď mudrujte - vůbec nevím, co to je za částku, na jakou dobu apod. :neviem:
habs píše:No a já to ještě zamotám víc, protože dneska večer se mi po přihlášení k mému účtu, kliknutí na zápas a poté na
"Start watching" ukázalo toto:
https://web-secure.nhl.com/enterworkflo ... 0221501000" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak a teď mudrujte - vůbec nevím, co to je za částku, na jakou dobu apod. :neviem:
To vypada tak na mesicni platbu s dani.. :hmm:

Pockej, to neni screenshot! Jaktoze vubec neco vidim? :-O
habs píše:No a já to ještě zamotám víc, protože dneska večer se mi po přihlášení k mému účtu, kliknutí na zápas a poté na
"Start watching" ukázalo toto:
https://web-secure.nhl.com/enterworkflo ... 0221501000" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak a teď mudrujte - vůbec nevím, co to je za částku, na jakou dobu apod. :neviem:
To je jen nějak balík na sledování záznamů a sestřihů v USA. uvidíš že tam nejde ani změnit zemi na čr, je tam jen USA :)
Tak mi ti šmejdi odepsali konečně.
Dear NHL Customer,

Thank you for contacting NHL GameCenter LIVE™ support.

We apologize for the inconvience, your account was not set to
auto renew this year.

As for the price differece, if you received an auto-renewal email, please forward it to us. Otherwise the price as it is listed on the site stands.

If you have any further questions about your
account, please do not hesitate to reply to this email or call us at
1-800-559-2333 (US) / +1412-386-2646 (International).

Regards,

NHL GameCenter LIVE™ Support
Prostě ku*vy no, některé účty obnoví a některé ne, si dělaj, co chtěj. Chápu to snad správně ne? Prodlužování je automatické ne? To jsem neměl nikde nastavit já ne? :neviem:

Ale jako pořád mi to jede, alespoň záznamy, live jsem nezkoušel.
Garett píše:Mail mi přišel, stálo tam 75 babek, nicméně také upozornění, že tentokrát je to cena bez daně a v tom je ten problém, protože na nákup zboží s hodnotou vyšší než 22 éček se už vztahuje 21% DPH, tedy 15 dolarů.

Loni to strhávali 5 plateb po 15 USD, takže proto se na jednotlivé platby asi nevztahovala daň a nejspíš to nebylo úplně košéř, proto to chtějí letos naráz.
Mám to stejně...
19.9. mě přišel email, že cena je 75 USD a 2.10. na výpisu z banky bylo -90 USD.
Ale 4.10. jsem bez problemů sledoval zápas Capitals - Islanders.
Tak jen doufám, že zítřejší zápas proti Devils půjde v pohodě... :yes:
Tak už mám také sraženo 90 USD, nezapomněli na mě.

Nicméně nahlásil jsem tam kartu od manželky účtu, takže jakobych se zatím stále díval zadarmo :-P
Tak mně nestrhli nic, to mám asi za to, že je mám zaplacený od úplného začátku... :grc: Takže jsem jim dnes poslal 140 dolarů, už nemám nervy jim pořád něco psát, protože to nikam nevedlo! Alespoň, že se o tu částku podělíme dva, tak je to ještě snesitelný. Nicméně pachuť z toho, že se na mě takhle vy.rali a dodnes vlastně nemám žádné vysvětlení, ve mně zůstává... :x .
Tak mně nesthli nic, protože tolik na účtě nemám, takže mě ráno čekalo nemilé překvapení, bohužel už to nejelo. Takže budu muset dát 115 + tu daň asi no.

Myslíte, že kdybych si převedl peníze odjinud tedka ještě, že to ještě strhnout nebo už to prostě zablokovali?
Čo by mali zablokovať?

Inak mne sa to zo začiatku ani nepáčilo ten nápad že oni sami mi budú každý rok strhávať peniaze až kým im nezavolám na nejaké gay číslo a nezruším to.. Pokial som spokojný tak si to kludne zaplatím každý rok sám.. len tú zlavu mohli dať, tiež už idem asi do 4 sezony
tomasinho píše:Tak mi ti šmejdi odepsali konečně.
Dear NHL Customer,

Thank you for contacting NHL GameCenter LIVE™ support.

We apologize for the inconvience, your account was not set to
auto renew this year.

As for the price differece, if you received an auto-renewal email, please forward it to us. Otherwise the price as it is listed on the site stands.

If you have any further questions about your
account, please do not hesitate to reply to this email or call us at
1-800-559-2333 (US) / +1412-386-2646 (International).

Regards,

NHL GameCenter LIVE™ Support
Prostě ku*vy no, některé účty obnoví a některé ne, si dělaj, co chtěj. Chápu to snad správně ne? Prodlužování je automatické ne? To jsem neměl nikde nastavit já ne? :neviem:

Ale jako pořád mi to jede, alespoň záznamy, live jsem nezkoušel.
Když ti ten mail 19/9 přišel, tak máš vyhráno. Mě přišel, tak jsem jim ho přeposlal s patřičným komentářem a odpověděli, že se omlouvají a že si to mám koupit za standartní cenu, tedy 140 dolarů se vším všudy a rozdíl mi vrátí zpět, tzn. že by mě to mělo stát v tom mailu avizovaných 75 dolarů + dan, tedy 90. Tak to udělej taky tak a budeme se oba modlit, aby ty prachy poslali zpět.
tomasinho píše:Tak mně nesthli nic, protože tolik na účtě nemám, takže mě ráno čekalo nemilé překvapení, bohužel už to nejelo. Takže budu muset dát 115 + tu daň asi no.

Myslíte, že kdybych si převedl peníze odjinud tedka ještě, že to ještě strhnout nebo už to prostě zablokovali?
Když to koupíš, tak to v momentě jede, to je výhoda. Prodlení tam není žádné. Ale přepošli jim ten mail a snad ty prachy vrátí.
Tobě to neobnovili automaticky, protože jsi neměl hotovost na účtě, u mě jim to nešlo, protože mi přes rok vypršela platnost kreditky a na tu novou jim to nešlo. Zdánlivě naše chyby, ale když už mají ten systém automatické obnovy, tak nás na tyto věci mají za včasu v září upozornit a ne to řešit v den openeru...
habs píše:Tak mně nestrhli nic, to mám asi za to, že je mám zaplacený od úplného začátku... :grc: Takže jsem jim dnes poslal 140 dolarů, už nemám nervy jim pořád něco psát, protože to nikam nevedlo! Alespoň, že se o tu částku podělíme dva, tak je to ještě snesitelný. Nicméně pachuť z toho, že se na mě takhle vy.rali a dodnes vlastně nemám žádné vysvětlení, ve mně zůstává... :x .
U tebe je asi základní chyba, že nemáš ten mail z 19/9 od nich. Mít ho, tak jim ho omlátíš o hlavu a budeš doufat, že rozdíl pošlou zpět tak, jako já...
Parda píše:U tebe je asi základní chyba, že nemáš ten mail z 19/9 od nich. Mít ho, tak jim ho omlátíš o hlavu a budeš doufat, že rozdíl pošlou zpět tak, jako já...
No u mě to asi základní chyba nebude, normálně jsem jako každý rok čekal, že mi to obnoví - to, že to někomu provedou a někomu ne, je nehoráznost první kategorie a jen sprostá snaha, jak dostat z lidí víc peněz :scare: ! U mě nenastala ani jedna z těch variant, co si výše popisoval, tak absolutně nechápu, kde byl problém...? Jsem moc zvědavej, jak se budou chovat před začátkem další sezóny...
I tak jim asi napíšu o to vrácení peněz, protože ten účet u nich aktivní každopádně je už několik let a i když mi neposlali žádný mail, tohle zpochybnit prostě nemůžou. Otázkou druhou pak je, jestli si z toho budou něco dělat - spíš asi ne, ale já si to prostě nemůžu odpustit, tohle zkrátka nesnáším!
Parda píše:
tomasinho píše:Tak mi ti šmejdi odepsali konečně.
Dear NHL Customer,

Thank you for contacting NHL GameCenter LIVE™ support.

We apologize for the inconvience, your account was not set to
auto renew this year.

As for the price differece, if you received an auto-renewal email, please forward it to us. Otherwise the price as it is listed on the site stands.

If you have any further questions about your
account, please do not hesitate to reply to this email or call us at
1-800-559-2333 (US) / +1412-386-2646 (International).

Regards,

NHL GameCenter LIVE™ Support
Prostě ku*vy no, některé účty obnoví a některé ne, si dělaj, co chtěj. Chápu to snad správně ne? Prodlužování je automatické ne? To jsem neměl nikde nastavit já ne? :neviem:

Ale jako pořád mi to jede, alespoň záznamy, live jsem nezkoušel.
Když ti ten mail 19/9 přišel, tak máš vyhráno. Mě přišel, tak jsem jim ho přeposlal s patřičným komentářem a odpověděli, že se omlouvají a že si to mám koupit za standartní cenu, tedy 140 dolarů se vším všudy a rozdíl mi vrátí zpět, tzn. že by mě to mělo stát v tom mailu avizovaných 75 dolarů + dan, tedy 90. Tak to udělej taky tak a budeme se oba modlit, aby ty prachy poslali zpět.
Jo, jenže mi ten mail 19.9. nepřišel, jen mi odepsali tohle na můj dotaz, že to nebylo prodlouženo. Tři dby mi to jelo i tak a dneska to blokli. Čekám ještě na kámoše a zaplatíme to možná nějak společně.
habs píše:
Parda píše:U tebe je asi základní chyba, že nemáš ten mail z 19/9 od nich. Mít ho, tak jim ho omlátíš o hlavu a budeš doufat, že rozdíl pošlou zpět tak, jako já...
No u mě to asi základní chyba nebude, normálně jsem jako každý rok čekal, že mi to obnoví - to, že to někomu provedou a někomu ne, je nehoráznost první kategorie a jen sprostá snaha, jak dostat z lidí víc peněz :scare: ! U mě nenastala ani jedna z těch variant, co si výše popisoval, tak absolutně nechápu, kde byl problém...? Jsem moc zvědavej, jak se budou chovat před začátkem další sezóny...
I tak jim asi napíšu o to vrácení peněz, protože ten účet u nich aktivní každopádně je už několik let a i když mi neposlali žádný mail, tohle zpochybnit prostě nemůžou. Otázkou druhou pak je, jestli si z toho budou něco dělat - spíš asi ne, ale já si to prostě nemůžu odpustit, tohle zkrátka nesnáším!
Však neříkám, že to je tvoje chyba. Naprosto souhlasím, není možné to někomu poslat a někomu ne, tohle fakt nevychytali.
Parda píše:
tomasinho píše:Tak mi ti šmejdi odepsali konečně.
Dear NHL Customer,

Thank you for contacting NHL GameCenter LIVE™ support.

We apologize for the inconvience, your account was not set to
auto renew this year.

As for the price differece, if you received an auto-renewal email, please forward it to us. Otherwise the price as it is listed on the site stands.

If you have any further questions about your
account, please do not hesitate to reply to this email or call us at
1-800-559-2333 (US) / +1412-386-2646 (International).

Regards,

NHL GameCenter LIVE™ Support
Prostě ku*vy no, některé účty obnoví a některé ne, si dělaj, co chtěj. Chápu to snad správně ne? Prodlužování je automatické ne? To jsem neměl nikde nastavit já ne? :neviem:

Ale jako pořád mi to jede, alespoň záznamy, live jsem nezkoušel.
Když ti ten mail 19/9 přišel, tak máš vyhráno. Mě přišel, tak jsem jim ho přeposlal s patřičným komentářem a odpověděli, že se omlouvají a že si to mám koupit za standartní cenu, tedy 140 dolarů se vším všudy a rozdíl mi vrátí zpět, tzn. že by mě to mělo stát v tom mailu avizovaných 75 dolarů + dan, tedy 90. Tak to udělej taky tak a budeme se oba modlit, aby ty prachy poslali zpět.
Tak rozdíl mezi předplatitelem a novým zákazníkem mě vrátili, ted to vychází, že mě GCL stálo nějakých 84 dolarů, paráda :thumbsup:
Borci je tu nějakej dobrák co by vyzkoušel jestli funguje GCL na aplikaci pro mobil (ANDROID :!: )? Resp. jestli fungují přenosy v přihlášení není problém. Zajímá mě jestli je problém v appce nebo mobilu - na iphonu bez problémů. Díky.
Leo píše:Borci je tu nějakej dobrák co by vyzkoušel jestli funguje GCL na aplikaci pro mobil (ANDROID :!: )? Resp. jestli fungují přenosy v přihlášení není problém. Zajímá mě jestli je problém v appce nebo mobilu - na iphonu bez problémů. Díky.
V tuto chvíli to zkouším a funguje to bez problémů, alespoň co se týká záznamů.

Dnešní zápas Kings - CLB to ale odmítá spustit z důvodu blackoutu, i když na PC jsem se ráno normálně na live přenos díval, ale jiné zápasy fungují.
je tu este niekto komu sa seka hockeystreams a pripadne vie, co s tym treba urobit? Ide mi to vacsinou pekne plynule, ale niekolkokrat za tretinu sa to zasekne a prestane ist. Niekedy pomoze posun o 10 sec dopredu, ale niekedy nie. Uz ma to stve :x
pri live prenosoch sa mi to nestava, pri zaznamoch stale.. vyriesil som to tak, ze zaznamy sledujem cez vlc player a tam mi to neseka :neviem:
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO