Gamecenter Live

Všetko možné ohľadom zámorskej NHL.
687 příspěvků
mitch: https://www.reddit.com/r/LazyMan/wiki/mac" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdravim, mam dotaz/prosim o radu uzivatelov nhlTV. Skusal som prehravat live/zaznam na 3 roznych PC s vybornou rychlostou netu, na kazdom stroji to po 7-8 sek. sekne na 0,1 sek., co je teda velmi otravne. Neviete v com by mohol spocivat problem? Vdaka.
Rodriguez píše:Zdravim, mam dotaz/prosim o radu uzivatelov nhlTV. Skusal som prehravat live/zaznam na 3 roznych PC s vybornou rychlostou netu, na kazdom stroji to po 7-8 sek. sekne na 0,1 sek., co je teda velmi otravne. Neviete v com by mohol spocivat problem? Vdaka.
Začátky sezóny bývají trochu nestabilní, řekl bych. Aspoň to je moje zkušenost z posledních mnoha let, co to mám. Letos jsem tedy přešel na PS4, na PC jsem se ještě na nic nedíval, tak nemohu tvou zkušenost potvrdit. Ale na PS4 jely první dva zápasy perfektně, jak live, tak záznam, ale momentálně se mi několikrát za zápas ztratí stream a každou chvilku mi spadne kvalita, občas to skočí o sekundu dvě zpět. Ozkoušeno přes dvě wifi připojení na odlišných místech (ale netvrdím, že není problém u mě).
Někdy pomohla změna prohlížeče.
Pred nedávnom padlo aj nhl games a prišiel som tak o možnosť sledovať záznamy. Šiel by niekto na polku do konca sezóny? Live nepozerám, rád si vyplním vždy doobedie v práci, ale za to sa mi nechce platiť plnú sumu.
https://sportscult.org/index.php?page=torrents" onclick="window.open(this.href);return false;
Torrenty v práci ťažko. Máme centrálny net a to by mi šéf rozhodil sandál
Finch182 píše:Šiel by niekto na polku do konca sezóny?
Ja by som mohol, napíš pm ked sa chceš dohodnúť..
Nema nekdo zajem o NHL.tv napul? Sleduju pouze pres PS4, takze bysme se vzajemne pri sledovani pres prohlizec nemeli vyhazovat. Soucasne sledovani dvou PS4 by se muselo vyzkouset, s tim zkusenost nemam.
Nevíte někdo, co s tím? Obnovili mi i přes novou kartu NHL TV a já se za boha nemůžu přihlásit. Takhle to furt načítá prostě jenom a nic se neděje. A NHL support dělá mrtvého brouka :cry: :bitka3: Takže prostě asi přes 3 litry hozené do koše :scare:

https://imgur.com/a/F4Otfe1
Hej u mňa to tiež strašne blbne, skúšal som aj rôzne prehliadače, trochu mi pomohlo zmazať cookies, potom mi šlo aspoň prihlásiť, ale ked som si chcel zmeniť nejaké profilove udaje alebo heslo a dal som uložiť tak tiež len nekonečné načítavanie a nič z toho nebolo... hnus.. ale naštastie k prenosom sa zatial dostanem
Já zkoušel dvě zařízení (stolní PC a notebook), na každém ve třech různých prohlížečích a nic. Zkoušel to kámoš ze Slovenska a taky se nepřihlásil. Takže musí být chyba v tom účtu nějak prostě. To by si ale NHL support musela vytáhnout hlavu z prdele a začít to řešit.
687 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř dub 03, 2013 9:57 pm

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS