Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vplyv Shanahana na nový ročník

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Pociťujete vplyv Shanahana :?:

Můžete vybrat 1 možnost


mitch píše:To je snad zly vtip. 8 zapasovy trest za uplne nevinny hit Suttona za ktory by som nedal ani 2 minuty? Tato NHL smeruje pekne do sraciek. Taketo vyskoky robi oveckin pri kazdom druhom hite tak nech je ten saso aspon konzistentny.
Ty už si tady hraješ na martina nebo tomu cos napsal vážně věříš?
Nic proti tobě. Já jen jestli si mám dát dalšího uživatele do ignore.
dejf píše: Ty už si tady hraješ na martina nebo tomu cos napsal vážně věříš?
Nic proti tobě. Já jen jestli si mám dát dalšího uživatele do ignore.
Doporucujem nechodit na diskusne fora pretoze tam mozes natrafit na nazor ktory sa nezhoduje s tvojim. Nedava mi vobec zmysel chodit na miesto kde sa ma diskutovat a teda kde sa prezentuju rozne nazory a zaroven chciet vidiet iba nazory zhodne s vlastnymi.
Ono nejde o jeden názor. Ale když se tady prezentuješ tak celou dobu viz. Západ-Východ. A všechny tvoje příspěvky ohledně faulů a jejich trestání jsou mírně řečeno divné (tys nám tady tvrdil, že zákrok Cookea na Savarda byl čistý), tak se pak nemůžeš divit, že pochybuju, jestli to myslíš vážně nebo chceš jen popichovat.
ten ma*or Sutton tiež dostal, čo mu patrí :good:
Teďka jsem se díval na TOP10 hitů týdne a musím říct, že třeba takový Kesler tam skáče jako kamzík a ke všemu je ještě v TOP hitech. Takže kde to jsme?
neis píše:Teďka jsem se díval na TOP10 hitů týdne a musím říct, že třeba takový Kesler tam skáče jako kamzík a ke všemu je ještě v TOP hitech. Takže kde to jsme?
Takto, aby sme si boli na čistom. Faktom je, že na to, či tie nohy od ľadu zdvihne alebo nie sa prihliada až pokiaľ ide o hit nečistý (lakeť) či mierený na hlavu. Ovechkin taktiež vyskakuje stále, mnoho menších, no tvrdých hráčov vyskakuje stále (logicky, prírodzene). Pokiaľ je rameno dole, follow through je čistý a nezasiahne hlavu, hit je úplne v poriadku.

Neviem či sa to dá vnímať ako narážka (aby Andy nemusel za mňa - ja to fakt nemyslím v zlom), ale... čo si robil pred desiatimi rokmi? :eek2:

mohol by sa shanny aj na toto pozriet, bol tam zjavny vyskok a utok na hlavu!
No čo? Budú tie prasce z NE division potrestane? :hmm:




Či Lucicovi sa ako vždy všetko prepečie a preto preentívne ostane bez povšimnutia aj Cole? :slap:
Lucic sa mu už nedokázal vyhnúť v tej rýchlosti, takže ja by som to netrestal :sarcasm: .
podla tam cole nemusel ist, bolo vidno, ze larsson mal plne ruky nohy zuby prace s paciorettym
lucic isiel do "mlyna" a rinaldo dost prudko zmenil niekolkokrat smer a nakoniec sa zohol celom na mantinel. to je samovrazda sa tak ponuknut protihracovi...je len smola, ze tam znova bol tank lucic
to uz ked sa tu za taketo pi...ny dozaduju niektori trestu tak sme na najlepsej ceste k baletu. Larsson tam mla dole hlavu, jeho chyba. Este by som mu dal trest zato ze sa vystavuje do nebezpecnych pozicii. Lucic 2 min.
"nech sa paci, pan kolega, vezmite su puk..."
(chcel som k tomu prilozit aj video co som videl na youtube, kde rozhodcovia v cze lige odpiskali nedovolene branenie hracovi, ktory stal, ani sa nepohol a vletel do superov hrac, ktory spadol, neviem ho najst mno...a komentatori tam mali podobnu trefnu hlasku)
Pre mitcha to musela byť lahôdka.


Chudák Brent schytal to do hlavy už 3x, ale zatial sa drží.. Ale v tomto prípade to bola skôr nehoda ako úmysel. Rozhodca tam zavadzal, Brent tam stratil puk kvôli tomu a pootočil sa do tej nebezpečnej pozície a Bourque už len dokončil hit.
NHL suspendovala Lucica na 1 zápas

Boston Bruins forward Milan Lucic has been suspended, without pay, for one game for checking Philadelphia Flyers forward Zac Rinaldo from behind during NHL Game #466 in Philadelphia on Saturday, Dec. 17, the National Hockey League's Department of Player Safety announced today.

Under the terms of the Collective Bargaining Agreement, and based on his average annual salary, Lucic will forfeit $22,072.07. The money goes to the Players' Emergency Assistance Fund.
akurat na zapas s Montrealom :hroza:
No... tu musim s mitchom súhlasiť, za toto by som ja trest nedal (Lučič). Za hit na bezbranného a atakovaného Larssona áno. Shanny je už pomaly horší ako Campbell a vôbec sa to časom nezlepšuje. Začínam obracať svoj chrbát. :thumbsdown:



Ešte aj to zdôvodnenie je joke.
andystrickland Andy Strickland
NHL needs to separate a penalty from a suspendable play...if Lucic gets suspended its laughable #NHL #Bruins
7 minutes ago

andystrickland Andy Strickland
Didnt deserve a game....if his last name is Jones Lucic doesnt get a game....league caved to pressure and suspend Lucic
2 minutes ago
Obrázek

Jedna vec je pravda, hráčom netreba policajta, hráčom treba upraviť podmienky hry a naučiť ich tomu, čo kedysi nikde nechýbalo - rešpektu.

EDIT: Lol a teraz aj Bourque dostal stopku dokonca na dva zápasy. Mitch bude soptiť. :lol2:
Tak co bude se takhle piskat i v nhl ? :))

http://www.youtube.com/watch?v=RIvh8NyKDg8" onclick="window.open(this.href);return false;
mirak2 píše:"nech sa paci, pan kolega, vezmite su puk..."
(chcel som k tomu prilozit aj video co som videl na youtube, kde rozhodcovia v cze lige odpiskali nedovolene branenie hracovi, ktory stal, ani sa nepohol a vletel do superov hrac, ktory spadol, neviem ho najst mno...a komentatori tam mali podobnu trefnu hlasku)
Anger píše:Tak co bude se takhle piskat i v nhl ? :))
nooooo, presne toto som myslel


Na kazdeho stejnym metrem... Sice se jedna o Pens, ale musim to sem dat. Engelland zroloval Krugera, John Scott pochopitelne tvrde oplacel, PP Penguins za instigating a gol Kunitze z presilovky (jen pro pokoj v duši, na druhe strane gol Toewse zas padl po jasnem podrazeni Malkina). Engelland kazdopadne pravdepodobne pujde na hearing k Shanahanovi a kdyz z toho budou 1-2 zapasy stop pro jednoho z nasich klicovych beku, tak asi nereknu nic. Letos jedna z mala takovych situaci u nas, Bylsma ale prizvukoval pred zapasem s Chicagem tvrdsi hru... :ja_neviem:
normalne som sa Loochovej 1 :stop: aj potesil (ale beriem, za tie vyhrotene situacie, bolo asi na case) Milan si (mozno :D vstupi do svedomia, aspon z casti sa ulavi tym, podla ktorych sme nedotknutelni a protezovani na tych najvyssich organoch :sorry: a nebudem musiet (aspon na istu dobu), citat podobne :roll:
Joe S. píše:Budú tie prasce z NE division potrestane?
prasacinky ;) howk[table][/table]
Atlantik píše:Na kazdeho stejnym metrem... Sice se jedna o Pens, ale musim to sem dat. Engelland zroloval Krugera, John Scott pochopitelne tvrde oplacel, PP Penguins za instigating a gol Kunitze z presilovky (jen pro pokoj v duši, na druhe strane gol Toewse zas padl po jasnem podrazeni Malkina). Engelland kazdopadne pravdepodobne pujde na hearing k Shanahanovi a kdyz z toho budou 1-2 zapasy stop pro jednoho z nasich klicovych beku, tak asi nereknu nic. Letos jedna z mala takovych situaci u nas, Bylsma ale prizvukoval pred zapasem s Chicagem tvrdsi hru... :ja_neviem:
RealKyper Nick Kypreos
#Pens Engelland #NHL discipline hearing regarding his high hit on #Blackhawks Kruger is scheduled for tomorrow 10 am by phone.
16 minutes ago

Ja si ale vôbec nemyslím, že by si mal byť s niečím podobným spokojný. Ok, tak trochu tie nohy od ľadu odlepil, ale išiel do toho priam ukážkovo, ruky z dola, follow-through. Žiadne rameno ani lakeť do hlavy tam nebol a keď sme už aj pri následkoch, Kruger hlavou netrafil mantinel ani pri páde.

Prečo do toho musíme miešať ešte aj disciplinárku? Hráči na ľade si svoju robotu spravili. Prestávam tomu rozumieť.
nechapem kde je hrdina shanahan? cakam na trest pre divera callahana.


Fakt odporúčam.
Tak tak, potkanov sa treba zbaviť, ničia NHL a malo by sa začať číslom 63 v Bostone.
uvidime, co na toto povie pan nekompromisny :nervozny: Lucic (leaving bench - 10 min), ani sa mu necudujem, 5 na 1 :respect: a kto, ze nam tu melu zapricinil? znama to figurka menom Burrows (cas 2:05 ;)



aby to tu naahodou nevyznelo nejako jednostranne, nieco pre tunajsich Marchandovych priaznivcov a obdivovatelov :lol2: (game misconduct - 10 min)

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS