Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vplyv Shanahana na nový ročník

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Pociťujete vplyv Shanahana :?:

Můžete vybrat 1 možnost


cepi píše:uvidime, co na toto povie pan nekompromisny :nervozny: Lucic (leaving bench - 10 min), ani sa mu necudujem, 5 na 1 :respect: a kto, ze nam tu melu zapricinil? znama to figurka menom Burrows (cas 2:05 ;)



aby to tu naahodou nevyznelo nejako jednostranne, nieco pre tunajsich Marchandovych priaznivcov a obdivovatelov :lol2: (game misconduct - 10 min)

Shannyho caka rusna noc :D

v nasom zapase este aj sutton zasiahol erikssona laktom do hlavy..resp. eriksson mu skrceny nabehol rovno do lakta...nevylucovalo sa, ale predpokladam, ze shanny si na tom da zalezat :bee:
Hit Marchanda se mi libil.Navic si myslim ze by to nemel byt faul takovy hity co si pamatuju byli vzdycky okey.

Jinak jsem nasel novou teorii o tom proc je dneska tolik otresu mozku respektive dalsi duvod proc.

Nedavno jsem koukal na par zapasu z roku 98 konkretne nagano a naky kousky zapasu nhl.A doslova jsem cumel co se tenkrat nepiskalo fauly se piskali opravdu minimalne a zakroky hokejkou to musel bejt opravdovej sroubouvak jinak se nepiskalo skoro nic.A tady vidim duvod protoze dneska se piska kazdy spomalovaci zakrok hokejkou takze hraci nehakujou a doslova se nevozi po hracich takze hraci muzou dosahnout vyssi rychlosti a jelikoz se hakovani omezilo tak hitovat v rychlosti a nebo ciste sebrat puk z hokejky jsou temer jedine moznosti jak odebrat puk.
Anger píše:Hit Marchanda se mi libil.Navic si myslim ze by to nemel byt faul takovy hity co si pamatuju byli vzdycky okey.
to je jednoznacny faul. V strucnost: "Clipping is the act of throwing the body, from any direction, across or below the knees of an opponent."
to bolo prilis nizko, ale som myslel ze salo ma rozmrdane kolenne vezy a nie otras ked som to videl.
Marchand dostal 5 zápasov, som spokojný s trestom ale Sala nám to nevráti...
March suspendovany :sok: to nie je mozne :sok: podavam protest proti vedeniu ligy :protest: ved sme predsa protezovani na tych najvyssich miestach :rofl:

trosku ironie sme do toho primiesali, ale tak snad to uz zavrie pusu tym, ktori tu spominali nieco o kadejakom podporovani, protezovani Bruins :giggle:
s udelenim zasluzeneho trestu nemam najmensi problem a Marchymu to jedine pomôze :yes:

ObrázekObrázek :angel: :lol2:
Ad cepi: Repeated offender je repeated offender. Kalich trpelivosti uz pretekl i Shanahanovi. Nemysli si ale, ze timhle si neco vyzehlis, Shanaban vam stejne pomohl uz dost. A presto ze porad u mne zustavate boží bojovnici, tak se liga alespon na chvili tvari ze si precejen nemuzete delat co se vam zachce...
Rozhodnutie nebudem komentovat ale rad by som si precital od Atlantik-a a spol ake rozdiely vidia v nasledujucom videu.... uprimne povedane ja takmer ziadne.


Kower píše:..
:good: ta najpodstatnejsia je ta, ze Salo smolne dopadol na hlavu....inak viac ako totozne, tak hadam si ho prezreli aj inkrinovani hraci VAN + placko Vigneault :fnuk:
ja Marchanda neobhajujem, vyfasoval kolko vyfasoval, no problem, len nech rybacina zo seba nerobi neviniatka :psst:
Atlantik píše: u mne zustavate boží bojovnici
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek :hfman:
se z toho dela jak kdyby mu zasekl hokejku do hlavy.Trosku se to prehani teda sory trosku hodne se to prehani.Takovejch hitu uz jsem videl celkem dost ale az ted se z toho zacal delat smrtelnej hrich.
http://www.nhl.cz/CZ/27777/uz_i_zetterb ... vinne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
keby to nebol zetterberg, tak by uz sedel na par zapasov :jn:
Už sa to absolútne preháňa s tými trestmi.
Dovolím si zastať sa Zetterberga. Bol tam istý vplyv jeho ruky, ale značne bolo vidno, ako Nikitin brzdil a noha sa mu takpovediac vyvrtla.
To by sa určite trestať nemalo a je veľa zákrokov, ktoré by dopadli šťastne, ale hráči svojho prešpekulovanosťou chcú z toho vyťažiť maximum a preto riskujú aj tým, že sa otočia smerom na mantinel a súboj, ktorý by dopadol normálne je označený ako brutálne narazenie na mantinel.
Chtel jsem napsat neco podobnyho ale cekal jsem ze tady zase dostanu sodu jak jsem mimo.

Za chvili se ty hraci samy otocej k mantinelu hlavou a budou jen cekat jestli je nekdo sunda mi tak prijde.
Obrázek

Pozrite, nebudem tu robiť diablovho advokáta, ani ja s niektorými rozhodnutiami resp. nejednotnosťou nesúhlasím, ale prístup je správny a detailný.

http://video.nhl.com/videocenter/consol ... &id=171423

http://video.nhl.com/videocenter/consol ... &id=171424

Berú to individuálne a konzultujú s generálnymi manažérmi. Akokoľvek sa to fanúšikom páčiť nemusí, je to pre dobrú vec.
Tak tohle jsou dvě perfektní videa :cool: Moc se mi líbilo co Brandan povídal a tak by to mělo vypadat :frajer2:
Obrázek

lol


Resumé:
Torres - 25 zápasů
Ovce - 0 zápasů
Neal - 0 zápasů

Nepříjde vám na tom něco zvláštního?
Príde, Shanny robí zo seba šaša :)
Tak Torres dostal hlavne ze nema takovy jmeno a skoncil ten hit fakt blbe.

Ale Ovce by mel taky par zapasu dostat a to i kdyz nemam rad Rangers :)
dejf píše:Resumé:
Torres - 25 zápasů
Ovce - 0 zápasů
Neal - 0 zápasů

Nepříjde vám na tom něco zvláštního?
Absolútne nič a myslím, že väčšina (vrátane teba; ak nie všetci) dobre vieme prečo.

Inak Torres je príklad s poznámkou, tam jednoducho treba brať do úvahy jeho minulosť. Samozrejme ale aj 1>0, takže pointa zostáva rovnaká.
Ovca mohol dostat 1-3 zapasy. Na Neala nemam nazor, chcelo by to blizsi rozbor, na ktory teraz nemam chut :)
Ovechkin za toto jednoducho musel dostat suspendacku....teda za predpokladu, ak maju byt Shanyho video ukazky brane aspon trosku vazne....inak je to vysmech
Torresovi boli spocitane prehresky z minulosti, no Ovechkin tiez nie je nijake neviniatko a jeho hity na hrane, nie su veru ojedinele.....toto bola jasna a idealna ukazka (lol to povyskocenie) na niekolko zapasovu suspendaciu....

:thumbsdown: resp. :grc:
Skratka, v PO sa nedistancuju hviezdy timu, ak ano, minimalne.
Inak, Neal dostal jeden zapas, mal aspon tri, podobne ako Ovca.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS