Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

! Od novej sezony 4 konferencie !

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ako vnímate "novú NHL" :?:

Můžete vybrat 1 možnost


no aspoň už neplánujou zvrtat play off...
Obrázek

Detroit - Boston :wave:
preco sme dostali floridske kluby a nie napr. newyorske? :shock: Geograficky nezmysel.
PŘESTAVBA NHL ODSOUHLASENA :!:

2 konference :arrow: 4 divize :arrow: Východ 16 týmů :plus: Západ 14 týmů
PainKiller píše:PŘESTAVBA NHL ODSOUHLASENA :!:

2 konference :arrow: 4 divize :arrow: Východ 16 týmů :plus: Západ 14 týmů
:thumbsdown:
Skorpion píše:preco sme dostali floridske kluby a nie napr. newyorske? :shock: Geograficky nezmysel.
Pocitaji se stehovanim obou tymu z Floridy :D ( :box: )
hnus velebnosti... :thumbsdown:
pre Avs dobre povedal by som, ale ten east, to je facepalm jak hovado :slap:
Já se o to nějak nezajímal, ale jaké je zdůvodnění nestejného počtů v konferencích? A jak se bude řešit playoff? To maj jako týmy z Východu smůlu, že maj na playoff víc soupeřů?
dejf píše:Já se o to nějak nezajímal, ale jaké je zdůvodnění nestejného počtů v konferencích? A jak se bude řešit playoff? To maj jako týmy z Východu smůlu, že maj na playoff víc soupeřů?
Columbus neni souper :noway: :lol:

A ted vazne, aspon vam tam na vychode Detroit trochu prozene faldy, ikdyz skoda ze tam nesel tak o 10 let driv :jn: Ja osobne jsem spokojeny, zbavili jsme se toho hnusneho Dallasu. Zapasy Stars vs Preds to bude pokoukanicko, to jim preju klukum usatym :D Zato centralni divize to bude maso, spousta tymu original 6, myslim ze hlavne fans wings si to budou uzivat :)

Kdyz nad tim tak ale premyslim na soucasne rozdeleni jsem si zvykl a vyhovovalo mi, tak snad tohle nebude cesta k horsimu, uvidi se po prvni odehrane sezone.
Selly8 píše:Zato centralni divize to bude maso, spousta tymu original 6, myslim ze hlavne fans wings si to budou uzivat :)
Kdyz nad tim tak ale premyslim na soucasne rozdeleni jsem si zvykl a vyhovovalo mi, tak snad tohle nebude cesta k horsimu, uvidi se po prvni odehrane sezone.
Selly, ani nevieš, aký som rád, že Detroit ide na východ. Konečne atraktívne zápasy s Pens, Flyers, Habs, Bruins, Rangers, Caps, Leafs, Jersey :slintac:

Zbavenie sa hrania 6x za rok s Columbusmi, Nashvillmi, 4x za rok Minnesoty, Calgary, Edmontony, Phoenixe. Ale čo musím povedať a priznať, rivalita so Chicagom mi bude chýbať, najmä tie zápasy, to je oslava hokeja, každý jeden :oslava:
Docela masaker ta Atlanticka divizia..ja som ale maximalne spokojny..traja najvacsi rivali (Pitt, Phi, NYR) v spolocnej divizii :good:
Ale taky Columbus sa do PO dostane najskor tak za tisic rokov..bohuzial
A nieje to jedno ? ved vy aj tak iba pozeráte na zápasy v TV tak vám to dáko vadit nemusí si myslím :D
medik911 píše:A nieje to jedno ? ved vy aj tak iba pozeráte na zápasy v TV tak vám to dáko vadit nemusí si myslím :D
Ale není nám jedno, proti komu budou přece hrát nebo jestli se tím zvýší čí sníží šance na playoff.
ja som vcelku spokojný, Severo-západná je myslím si v pohode - ostal rival z CHIC a NSH, DAL a MIN sú v pohode súperi a pribudol WIN čo je tiež fajn, COL nemusím, ale z nich obavu nemám.
Na druhej strane odpadnú zápasy s Bulumbusom, o ktorých "atraktivite" azda písať nemusím. Ten sa dostal do nesmierne ťažkej Atlantickej divízie (NYR, WSH, PIT, PHI, NJ, CAR, NYI) ajajaj...
Centrálna je razom veľmi atraktívna a DET to prajem. Veľmi dobre zložená skupina. :good:
Edmonton s CAL v Pacifickej - no uvidíme...
Já vám nevím, mě to ale přijde jako prvotřídní bullshit.. přijde mi to, jako by NHL dostala nějakej nápad, nedotáhla ho do konce, ale všem to bylo jedno. Hlavně, že je nějaká změna od "stereotypu".

Nevyrovnaný počet týmů v konferencích, v divizích. Pofidérní postupy do PO, který bude mít IMO mnohem menší úroveň, protože přijde timhle nesmyslem o několik kvalitních týmů. Totálně nedotaženej návrh. Přerušení několika rivalit, nevím, kdo nad tím přemejšlel, jestli jenom rychle naházel týmy do čtyř divizí a až na konci si uvědomil, že mu nevychází počty, ale radši to tak nechal a doufal, že si toho nikdo nevšimne.

Takový Floridy mi je docela líto, protože v divizi s Bostonem, Detroitem bude docela fasovat. A ani jako fandovi Bolts se mi to z tohodle pohledu nelíbí. Narychlo splácaná hovadina.
PainKiller píše:Já vám nevím, mě to ale přijde jako prvotřídní bullshit.. přijde mi to, jako by NHL dostala nějakej nápad, nedotáhla ho do konce, ale všem to bylo jedno. Hlavně, že je nějaká změna od "stereotypu".

Nevyrovnaný počet týmů v konferencích, v divizích. Pofidérní postupy do PO, který bude mít IMO mnohem menší úroveň, protože přijde timhle nesmyslem o několik kvalitních týmů. Totálně nedotaženej návrh. Přerušení několika rivalit, nevím, kdo nad tím přemejšlel, jestli jenom rychle naházel týmy do čtyř divizí a až na konci si uvědomil, že mu nevychází počty, ale radši to tak nechal a doufal, že si toho nikdo nevšimne.

Takový Floridy mi je docela líto, protože v divizi s Bostonem, Detroitem bude docela fasovat. A ani jako fandovi Bolts se mi to z tohodle pohledu nelíbí. Narychlo splácaná hovadina.
to je uhol pohľadu, na prvý pohľad sa to javí ako blbosť, ale ako sa vraví, každá zmena je v istom zmysle pozitívna. Odsuhlasila to hráčska asociácia, tak myslím, že vedia čo chcú a predpokladám že to odklepnú aj majitelia klubov. Len čas ukáže, či to bol dobrý ťah, alebo nie.
u mna :good:
pribalili nam sice 2 plazove timy (to Tampa este ujde), ceresnickou na torte bez debat Detroit :cookies:
cepi píše:u mna :good:
pribalili nam sice 2 plazove timy (to Tampa este ujde), ceresnickou na torte bez debat Detroit :cookies:
Vravím tiež, na zápasy s tímami original six (TOR, BOS, MTL) sa špeciálne teším, obnoví sa stará rivalita :wave:
Obrázek
:protest:

Kdyby bylo v každý konferenci stejně týmů, Play-Off format úplně jiný, neřekl bych jediný křivý slovo. Takhle se mi to vůbec nelíbí. Stejně je docela vtip narvat dva floridský týmy do téměř kanadský divize :giggle: Jakej šašek to vymejšlel?
Nikde nechodí na kanadské tímy mimo Kanady toľko fanúšikov z Kanady ako na Floride. Prečo? Lebo si všetci nasporia na spokojný dôchodok práve v apendixe USA. Znova zvíťazilo biznis-hľadisko a ja sa tomu práveže vôbec nečudujem. Aj keď z pohľadu hokejového tímu to má logiku chabú, špeciálne pre Tampu.
:arrow: do PO sa dostanú z každej divízie najlepšie 3 tímy.....zvyšné 2 miestenky v každej konferencii sa rozdelia na základe voľnej karty pre mužstvá s najlepšou bilanciou po základnej časti......teoreticky môze hrať v PO až 5 tímov z jednej divízie.....PO sa bude hrať v rámci divízii, víťazi sa stretnú v súboji o šampióna konferencie a najlepšie 2 tímy budú bojovať o SC......nový model zabezpečuje, že každý klub nastúpi v základnej časti proti každému zo súperov minimálne raz doma a raz vonku

konecne skonci ta traposina, ked vitaz z ubohej divizie mal zakazdym isty postup a bol nechutne nasadzovany
ani my to uz nebudeme mat vôbec jednoduche - mtl, det, tor, ott, buff, mozno tbl - z toho 3 timy hore, o tie 2 volne konferencne fleky bude iny boj :nervozny:
kazdopadne u mna maximalna spokojnost, bude to opät o nieco viac vyhecovanejsie, zaujimavejsie, dramatickejsie

taku Floridu caka v tomto rocniku ich posledna hratelna sezona :ahoj: tu pritomnych fanusikov Bolts je mi uprimne luto :moj: co sa da robit, zlate casy skoncili, no dufam, ze ten zapad sa cim skôr doplni o dalsie timy, lebo toto nie je celkom fer :nono:
New Jersey
NYI
NYR
Flyers
Penguins

Boston
Buffalo
Montreal
Ottawa
Toronto

Nashville
Florida
Tampa Bay
Washington
Carolina

Minnesota
Detroit
Columbus
St. Louis
Chicago

Winnipeg
Vancouver
Edmonton
Calgary
Colorado

LA
Anaheim
Phoenix
Dallas
San Jose
Ale nie, my budeme radšej vymýšľať :censored: Toto je pre nich asi príliš komplikované. :roll:
to play off je špatně udělaný :slap: nemůžu si pomoct... zase je tam větší prostor, aby to vyhráli dřeváci... resp. aby lepší týmy skončili dřív na úkor horších :scare:

To že se o Stanley Cup utká nejlepší tým východu proti nejlepšímu západu jsem ještě pochopil a už jsem si na to i zvyknul... každej kdo se tam dostal si musel projít absolutně spravedlivý 3 kola a potom se jako třešničku na dortu setkal se svým protějškem, který si musel projít totéž.... hergot ta spravedlnost teď absolutně opadne....

V současnym systému byla nespravedlivá jenom ta 3. pozice + to již zmíněné finále Stanley Cupu ... teďkon ale bude nespravedlivé i finále konference a co hůř budou nespravedliví i první dvě kola :scare: ...

Co když nejlepší 4 týmy budou z jedný divize?

V současnym formátu by 2 narazili na sebe v 1. kole, 2 ve druhém kole a i ve finále konference budou stále 2 z nejlepších 4 týmů + třešnička na dortu vypjatý finále s vítězem východu)

V budoucim formátu na sebe všechny 4 týmy narazí hned v prvnim kole, a co hůř 3 z nich vypadnou už po druhém kole.. nehledě na to, že ty lehčí zápasy si vítězný tým neodbyde v prvních dvou kolech .. ale třeba až ve finálech ať už konferencí nebo Stanley Cupu.... shit...
ja by som rad videl pomer timov, ktorym sa skutocne znizia naklady na cestovanie a ktorym zvysia. Ked uz tym tak velmi argumentuju.
Oilers budu mat cestovania viac, ale zas s ich polohou sa velmi vyberat neda..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO