Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

! Od novej sezony 4 konferencie !

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ako vnímate "novú NHL" :?:

Můžete vybrat 1 možnost


ono by sa to prirodzene cez drafty vyrovnalo po case. lenze to je dlhodoby proces, tak 5 sezon minimalne
Viac zaujimavych a vyhecovanych zapasov, menej cestovania, ja som spokojny, regular season ma bude bavit viac ako doteraz. Sila konferencii je relativna, ono sa to po urcitej dobe otoci a premiesa.

Florida a Tampa :giggle:
What the fuck?! :cry: Co se to s NHL stalo? Jak tohle mohli schválit? Konec modrého a červeného erbu v NHL. Jinak si NHL představit nedokážu. Vždyť je to totální kravina. Čtyři konference, dvě mají osm týmů a dvě sedm týmů. Totální nevýhoda osmičlenných konferencí. Do Play-Off se prosere slaboch z konference se sedmi týmy a silný tým z té s osmi jen utře nos. Play-Off je zabitý, bude totálně o ničem a každý rok uvidíme stejný dvojice. Tak jako psal Atlantik. Všechno se bude opakovat a slabý týmy co se jen tak tak dostávaly do Play-Off mají definitivně po prdeli a budou jen odpadem co bude sbírat draft picky. Nesmyslnost počtu týmů v konferencích, nevyrovnanost a stereotyp v Play-Off. Nevidim naprosto žádný pozitivum. Katastrofa.

Z pohledu fanouška Tampy je to tragédie. Jak můžou být dva floridský týmy v konferenci s většinou kanadských klubů? :hroza: To je joke tohleto, už vidim, jak s Panterama každej tejden lítáme do Kanady. Jen pro zachování rivality Caps vs. Pens? Pro nás je to totální nevýhoda. Vubec nevim, co si mám o tomhle nepromyšlenym nápadu NHL myslet :eek2:
sucasne divize vyznam moc nedavaju. okem toho ze sa stretavas 6x s tymami z divizie. Ja si vzdy otvaram konferencnu tabulku. Su ligy kde vitaz 4clennej divizie postupi na ukor timu s podstatne lepsimy vysledkami. To sa ale v 84zapasovej nhl kde postupuje polovica timov do plejof nemoze stat. Takze tie zvecsene divizie mi nevadia. Otazka zlozenia je uz ina vec, ale v zasade problem v tom nevidim.
Zatím nevím, co si o tom myslet. Souhlasím především s těmi, komu se nelíbí systém playoff, 5-6x v sezóně s určitými týmy a potom ty samé týmy v prvních 2 kolech, rok co rok, to bude asi dost únavné.

Zdá se, že NHL se také připravuje na krizi a chce alespoň nějakým způsobem omezit výdaje na cestování, i když u té floridsko kanadské skupiny to také moc smyslu nedává.

Z pohledu Kings si vůbec nejsem jistý, jestli cesta do playoff bude ztížená nebo zhruba stejná jako nyní. Pohled na současnou tabulku říká, že z 8 současných postupujících jsou jen 3 z příštího západu, takže skupina A na tom může momentálně vydělat, ale je to relativní, za pár dní to zase může být jinak. Další věc, dosud mi i 4 zápasy v regular season proti Nucks a Flames přišly až moc, můžu se tedy těšit ještě na přídavek.
Tampa a Florida v "Northeast division" je bullshit roku. Buď budem s Panterama pomalu každej tejden na tripu, nebo odehrajem Floridní derby 40x za rok :D Ještě, že nás nenarvali do konference z Canucks, Oilers a jinýma odlehlýma týmama. Nevěřim moc tomu, že týmy z týhle konference co jsou blízko sebe budou podnikat nějak dlouhý tripy na Floridu. Southeast jde dobývat Kanadu...
jeste me napadla jedna vec... Puvodne jsem zminoval, ze pro zakladni cast jsou tyhle zmeny prijatelne. Neni to tak jasne ani tam. Napr. ja patrim k fans, kteri radi sledujou i zapasy v jinych divizich a rikam si, ze co bude lepsi pro PIT a tak... Mam napr. motivaci fandit Ottawe proti takovemu Bostonu, protoze ztrata Bostonu pomuze Penguins a podobne... Nebo fandit zapadnim teamum proti vychodnim. Takhle se muj zajem o ostatni zapasy o hodne znizi, resp. znizi se pocet "nepittsburskych" zapasu, ktere pro me majou smysl. Vsechno se to bude skatulkovat jen kolem nasi konference a na vsechno ostatni se muzu akorat tak vysrat. Uz nebudu mit absolutne zadnou motivaci sledovat jine zapasy mimo nasi konferenci. A to neni dobre :ee: ponorkova nemoc :scare:
hehe, najidealnejsie by bolo, ak by sme ten :cup: trhli este tuto sezonu a vyhli sa tak debate, ako to budeme mat v dalsich rocnikoch ulahcene :giggle: (v ramci PO samozrejme)

ak by nam dali namiesto "plazovych" timov, taky Hartford, ci Quebec (realnejsi) :slintac: spät do reality...cvakol som moznost c.3, tento system potrebuje proste cas, otazka Phoenixu, system PO, dôlezite veci sa budu musiet doladit, no ja osobne sa z tohto preskupenia nejako extra nevytesujem.....zapasy s Habs, Leafs, uz aj Sabres su sice fajn, ale ak sa to bude tocit dookola :tired: (ale po 3x doma vonku sa to este zvladnut da) osobne si momentalne radsej omrknem nase suboje proti Flyers Caps, Pens....pozitivom je aspon to, ze sa tímy nebudu v zakladnej casti stretavat v ramci divizie 8x (to bola hrôza a des) a pozitivum vidim aj v tom, ze sa kazdy stretne so superom z inej konf. po 2x (doma-vonku) to ma tesi, ze sa stretneme s timami zo Zapadu po 2x, nie ako raz za uhorsky rok....ta zakladna cast sa da v pohode predychat, ale samotne PO :panika:

to je kapitola sama o sebe, ak sa s tymto nieco neporiesi :ja_neviem: bez debat, nasa konferencia to "vyhrala", Florida sice uz zdaleka nie je tym fackovacim panacikom, Tampa si svoje odohra, ale v porovnani s ostatnymi konf. niet co dodavat.....PO je sice ina sutaz, kazdy zapas je uplne o niecom inom ako v zakl.casti., papierovi favoriti su akurat tak na papieri, no riesit non-stop PO zapasy s timami z rovnakej konf. :ja_neviem: ...konferencny system PO, v takej D konferenci... :scare: chudata z Caroliny, Islanders, Jersey :smutok: podobne ako konf. na Zapade

ak omrkneme teda to D, v starom systeme - vitaz konf. trebars Flyers, riesi 8 tim z Vych.konf. dajme tomu Carolinu :giggle: tak to je kurna sakramentsky rozdiel, ako v novom systeme pri vitazstve v konf. riesit 4 tim - Pens,Caps,Rags,Jersey? imo vyzera to tak, ze zopar timov si rok co rok, zahra svoju vlastnu ligu - PO draft.... :serus:
Nove rozdelenie sa ani mne nepaci, ale na obhajobu zlozenia conferencie C musim napisat logiku o ktoru sa oprela NHL- tym ze tymi z FL budu mat caste zapasy s timami z Kanady a s Bruins, NHL caka zvyseny divacky zaujem o zapasy na FL kedze tam travi zimu vela kanadanov a ludi z okolia Boston. O divackom (ne)zaujme na Floride snad nikto nebude polemizovat takze to celkom dava zmysel.... ale ja by som 100-krat radsej videl pokracujucu rivalitu s Flyers, Rangers ako s Panters ci Lightings.
kazda konferencia dostava original six nadych, no nie je to skvele :wave:
SunGarrioch Bruce Garrioch
The NHLPA has denied the realignment. Thought it was supposed to be a rubber stamp. #NHL

Nič nebude :!: :fucker2:

ostávame po starom? :taptap:
Yes! Já doufal, že jim tuhle debilitu někdo zatrhne :D To sem si ale ku*evsky oddychl... NHL zůstane stejná :thumbsup:
NHLPA :poklona2:
:good:
Debilný systém nebude, parádička, lepšia správa takto ráno ani nemohla byť :clap:
ja bych z toho az tak happy zas nebyl. Vzhledem k tomu ze konci smlouva mezi NHL a NHLPA, jsme zas o krok bliz vyluce
megaton píše:ja bych z toho az tak happy zas nebyl. Vzhledem k tomu ze konci smlouva mezi NHL a NHLPA, jsme zas o krok bliz vyluce
ak toto ma byt obet za vyluku, nejako mi to neprekaza :) NHLPA :serus:
Já jsem taky štastný, že to neprošlo. Tento systém mohlo fakt vymyslet jen lobbistama ovlivněné NHL.

Nejspravedlivější by bylo, kdyby musel každý s každým odehrát 2-3 zápasy a nejlepší 16tka by hrála potom PO. Cestování a náklady na něj by měli všichni stejné a fans by se podívali i na jiné týmy. PO by bylo potom mnohem variabilnější a zajímavější. Bylo by to jistě dražší a pro hráče více náročné, ale naprosto spravedlivé, protože již nýnější divize nejsou vyrovnané a ty nové by byly úplně pro smích s rezervací na PO pro některé týmy. 2-3 zápasy navíc proti rivalům bych klidně obětoval, protože jsou podle mě hodně preceňované a krom bitek někdy i nudné, protože se týmy znají zkrz na zkrz... Mě osobně nebaví "padesát" zápasů pri NJD,NYR,PIT raději bych se podíval na Detroit, Chicago,SJS,EDM,VAN,COL atd. a to je ještě atlantická divize nejsilnější z ligy, nedokážu si představit tu nudu, hrát tolik zápasů třeba v Jihovýchodní divizi. :hroza:
No ještě sem neviděl, že by se uživatelé hokejfóra na něčem takhle shodly :D každopádně musim se přidat... zaplaťpánbůh... :good:
cepi píše:
megaton píše:ja bych z toho az tak happy zas nebyl. Vzhledem k tomu ze konci smlouva mezi NHL a NHLPA, jsme zas o krok bliz vyluce
ak toto ma byt obet za vyluku, nejako mi to neprekaza :) NHLPA :serus:
kdyz nejhorsi je, ze ono to stejne muze dopadnou se systemem 4 konferenci. na me to dela dojem ze NHLPA to odmitla spise proto, ze na ni NHL tlacila s deathlinem no a pokud se museli vyjadrit tak logicky rekli ne.
megaton píše:ze ono to stejne muze dopadnou se systemem 4 konferenci.
mam pocit, ze tomu tak nakoniec aj bude, ide len o akesi oddialenie konf.spojenia a s nejakym mensimi upravami, sa ho skôr, ci neskôr dockame :unsure:
cepi píše:
megaton píše:ze ono to stejne muze dopadnou se systemem 4 konferenci.
mam pocit, ze tomu tak nakoniec aj bude, ide len o akesi oddialenie konf.spojenia a s nejakym mensimi upravami, sa ho skôr, ci neskôr dockame :unsure:
Čo je úplne v poriadku. Len musí byť systém dotiahnutý a spravodlivý. Tento návrh takým nebol. :neutral:
asi tak, bolo to site takou horucou ihlou, samotny system PO je total shitny, tak hadam sa udeju nejake vyraznejsie zmeny, upravy a ako som oznacil 3.moznost: Časom si (možno) zvyknem :)
Tak NHL to nestačilo a už zase vymýšlí nějaký hovadiny :hroza:

Realignment would mean 4 divisions

Proč prostě nemůžou jenom přehodit pár týmů ale musí měnit kompletně celej systém?
Můj návrh:

SZ - Vancouver, Edmonton, Calgary, Winnipeg, Minnesota
C - Detroit, Chicago, St. Louis, Colorado, Columbus
P - Los Angeles, Anaheim, San Jose, Dallas, Phoenix

SV - Montreal, Toronto, Ottawa, Boston, Buffalo
A - NYR, NYI, NJ, Pittsburgh, Philadelphia
JV - Washington, Carolina, Nashville, Tampa, Florida
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS