Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Maskoti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Wild Wing
Obrázek
Thunderbug
Obrázek
SJ Sharkie
Obrázek
Howler
Obrázek
Blades
Obrázek
Sabretooth
Obrázek
Stanley C
Obrázek
Louie
Obrázek
Carlton the Bear
Obrázek
NJ Devil
Obrázek
Mick E. Moose
Obrázek
Fin
Obrázek
Bernie
Obrázek
Youppi
Obrázek
Slapshot
Obrázek
Tommy Hawk
Obrázek
Spartacat
Obrázek
Gnash
Obrázek
Nordy
Obrázek
Stormy
Obrázek
Bailey
Obrázek
si tam mohol dat aj nasho maskota. to bol prvy historicky prvy oficialny maskot nhl timu. Svojho casu ma MacTavish odtrhol jazyk.
Devils a Predators AINEC :jn:

Inak keď už si tú tému vytvoril, nedá mi nespomenúť aktualitu. Fanúšik Bruins v Tampe fyzicky napadol maskota (žena) za to, že mu počas zápasu nastriekala silly string na hlavu. :giggle: Teraz jej hrozí vyhodenie. :| Už sa proti tomu organizoval aj nejaký protest. Mnohí fanúšikovia s rozhodnutím nesúhlasia a obhajujú sa tým, že podobné kúsky vyvádzajú stále a jeho reakcia bola neadekvátna. Ani jedno z toho nepopieram, každopádne to už vidím ako dva a viac problémov. Prvým je, že maskot si musí byť istý, že divák chce spolupracovať. Ďalším, že skúšať podobne primitívne srandičky na diváka hosťujúceho tímu je hlúposť sama o sebe, špeciálne v zápase, keď jeho tím prehráva. Maskot navyše nesmie automaticky predpokladať, že divák zareaguje pozitívne, to je omyl. Divák bol potrestaný vyhodením z miesta, sťažnosť ale zostala. Tá by prišla (a oprávnene) aj keby sa divák len sťažoval a nie aj fyzicky zakročil (irelevantné).

Takže u mňa pokuta/strhnutie z platu a napomenutie, nie vyhadzov.

Video z inkriminovaného momentu: http://offthebench.nbcsports.com/2012/0 ... ing-video/
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS