Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TDL (Top 25 Available Players)

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Blue Jackets za kapitána Ricka Nashe údajně požadují od Flyers Bobrovsky + JVR + 1st rounder/Schenn/Couturier. Zatímco Flyers by mohli přistoupit na první možnost Bobrovsky + JVR + 1st rounder. Momentálně ale už nemají o Nashe zájem a počkají, až jeho cena klesne. Největšími zájemci jsou tak stále New York Rangers a Los Angeles Kings.
preco by si fangujucu prvu lajnu kazili hemskym ?
Fungující? Michálek už nestřílí tolik gólů a celkově nehraje tak, jak na začátku sezóny. Táhne to Spezza..
Doufam ze Nash neklapne navic jeho cena jak vymenna tak financni i kdyz jako hrac ma opravdu kvality.

ale porad ztrata nadejneho brankare a mladika oba maj minimalni smlouvy jeste nakou dobu.A Jvr ma taky potencial + ma dlouhodobou smlouvu.

Radsi bych pockal do leta a vzal treba Shenna za Jvr a ted vzit jinyho utocnika kterymu konci smlouva.
DET -> zaujem o Travis_a Moan_a z MTL po sezone UFA DET ponuka -> Xavier Ouellett :plus: 2.kolo draftoveho vyberu / MTL sa vsak bude snazit momentalne zraneneho Moana podpisat aj do dalsich rocnikov

10tka najhorucejsich adeptov na moznu zmenu dresu

Rick Nash
Tuomo Ruutu
Jaroslav Spacek
Ales Hemsky
Marek Zidlicky
Johnny Oduya
Jonathan Bernier
Jeff Carter
Samuel Pahlsson
Travis Moen
Ej, Moen, výborný grinder do 4.útoku, tam je momentálne slabina, všetko neskúsení hráči, určite by sa hodil, snáď sa podarí :yes:
[li]v suvislosti s Nashom, bolo, ci je spominane SJS - Jackets si od Sharks robili zalusk na Logan_a Couture_a, co Sharks zmietli zo stola[/li]
[li]Luke Schenn by mal zostat aj nadalej u Leafs, podobne ako Mikhail Grabovski (po sezone UFA s ktorym vedenie zamysla podpis noveho kontraktu[/li]
[li]naopak ako dalsi mozny TDL Leafs artikel: Carl Gunnarson, Cody Franson, Keith Auli[/li]
[li]NYR pracuju na podpise zmluvy s Brandon_om Prust_om (po sezone UFA[/li]
[li]Ales Hemsky chce u Oilers dlhodobu zmluvu, co môze a podla vsetkeho aj bude kamenom urazu[/li]
[li]Zach Parise nebude ani v naznakoch figurovat v prestupovej horucke[/li]
CAR and Tuomo Ruutu agree to terms on a four-year extension with an AAV of $4.75M. Ďalší mimo hry. Za takéto peniaze je už zrejme nevymeniteľný.
cepi píše:Ales Hemsky chce u Oilers dlhodobu zmluvu, co môze a podla vsetkeho aj bude kamenom urazu
Věčně zraněný, málo střílející, téměř nehitující/nebojující o puk a povahově stejný jak Sjomin chce smlouvu na dlouhé roky? Doufám, že půjde pryč! :)
The Detroit Red Wings will announce a two-year extension for forward Todd Bertuzzi as early as Thursday,

Bertuzzi's agent, Pat Morris, told the Free Press today that "we're working at it, and getting closer." The sides have been talking for the past month.

Bertuzzi, 37, is in the last of a two-year deal that's averaged $1,937,500. His new deal is for closer to $2.2 million a season, and is backloaded.
[li]TOR sa pocas TDL poobzera po brankarovi - spomina sa Josh Harding z MIN[/li]
:arrow: Islanders nabízejí Eatona a Jurčinu

:arrow: T. Ruutu prodloužil s Carolinou o 4 roky.. za nehorázné money :eek2:
a.dater z denver post vcera tweetoval nieco v tom zmysle ze Avs este s vymenami ani zdaleka neskoncili a untouchable su zo sucasneho kadra asi len 3-4 hraci (netreba mat IQ 200 na to aby sa lahko dalo zistit kto by ti styria asi boli - duchene, o´reilly, landeskog, johnson - aj ked osobne by som tam pridal asi aj hejduka, elliotta a varlamova)
to ale bolo este pred zapasom s LA, ktory na tom mozno nieco zmenil :ja_neviem:

v kazdom pripade je vysoko pravdepodobne ze sa v podani Avs este nejakych (mozno aj vyznamnejsich) trejdov dockame
Sám Dater povedal, že v súvislosti so Šťastným nepočul nič, tak ho pokojne k tým štyrom zaraď. Tobôž po včerajšku. :jn:
cepi píše:[li]TOR sa pocas TDL poobzera po brankarovi - spomina sa Josh Harding z MIN[/li]
dalsi Leafs adepti: Nabokov, Khabibulin, Lindback, Giguere (ale v tomto pripade by to bol zaujimavy paradox, kedze Gigi prichadzal k lavinam prave od listkov)

Roman Hamrlik to ma u Caps zratane
Kdyby si Burke něco šlehl tak jako jeho jmenovci, nebránil bych se příchodu Fransona.. :D

Ale jestli je opravdu pravda, že se snažíme získat Schenna, tak Khabibulin + :?: for Schenn? :giggle:
Momentálně asi nejžhavější rumor. Kings a Jackets tvrdě pracují na výměně Jeffa Cartera :!: Kings o něj mají velký zájem (o Nashe už ne) a je velice pravděpodobné, že se Carter stane "Králem". Na opačnou stranu do Columbusu by mohl putovat Jack Johnson.
cepi píše:Roman Hamrlik to ma u Caps zratane
No tak toto som zvedavý, ktorý GM bude tak hlúpy a bude chcieť Hamrlíka...
Carter deal done.
Carter to LAK for Jack Johnson and 1st round pick. Richie, Jeff a Gagne opäť spolu :)
Upřesnil bych ten 1st round pick:
If LAKings miss playoffs :arrow: CBJ get their 2013 1st rd pick.
If LAKings make playoffs :arrow: CBJ can opt for 2012 or 2013 pick.
IMO velmi dobry trejd. Ale je mi jasne, ze zan mnohi Howsona skritizuju. No a kprekvapeniu, Jack Johnson chce k nam ist. :yahoo:
mt: Tak ono mu nic jinýho nezbývá, než se do Columbusu těšit :jn: Přece neřekne, že za Jackets nechce hrát, že je nasrátý atp. :D Jen slova co GM potřebuje slyšet a především co hráč musí říct.
Aspon sa nam nestane to, co sa stalo Caroline po jeho vybere v drafte a o to ide. :D
Told the #Oilers have interest in #CBJ D Marc Methot, even though he's done for the season w broken jaw. Signed thru 2014-15 @ $3M/per.
:-O
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS